Inwestprojekt-Zachód Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Inwestprojekt-Zachód Sp. z o.o.

Ktoś 2013-12-31 05:52:15
Nie polecam, brak empati ze strony pracodawcy, zero dbałości o pracownika, najlepiej żeby tylko charował i nic za to nie chciał i cicho siedział, w myśl zasady jak się o czymś nie mówi to tego nie ma. Wynagrodzenie żałosne, brak jakichkolwiek premii, takie pojęcie jest obce pracodawcy. Nigdy nie usłyszysz chociażby pochwały za pracę wykonaną w terminie. Pracownik traktowany jest jak maszyna która ma do wykonania zadanie.To co najbardziej przeszkadza to ciągle kłamstwa pracodawcy (najczęściej niepotrzebne) nawet w błahych sprawach. Zdecydowanie nie polecam, dziwię się że jeszcze nikt nie zamieścił opinii o tej firmie, pewnie każdy chce zapomnieć że tam pracował. Długo można jeszcze pisać o samym szefie, tylko po co? To nie jest fajny człowiek. Szkoda słów.
Inż arch 2015-02-02 16:19:36
Nie zgadzam się z przedmówcą. Musisz być po prostu słaby w swojej dziedzinie. Pracodawca jest uczciwy ,sobie odejmie a pracownikowi da. Wypłata zawsze na czas premie też się zdarzają( jak nie zasłużyłeś to nie dostałeś). Nigdy nie było problemu jak źle się czułem czy musiałem coś ważnego załatwić żebym mógł przyjść później czy odrobić dzień. Polecam biuro i pracodawcę bo to rzetelna firma.
1
Ktoś 2015-04-24 09:52:17
Chyba myślimy o różnych firmach, moja opinia jest o firmie z Łodzi z siedzibą na ul. Więckowskiego.
Ktoś 2015-07-23 14:37:44
Nie, mówimy o tej samej firma jest przeniesiona na ulicę Narutowicza. Polecam
Zostaw swoją opinię o Inwestprojekt-Zachód Sp. z o.o. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inwestprojekt-Zachód Sp. z o.o.