Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

dadu

ja mam na 16.02.2015 i mi jeszcze nie zadzwonili??

raczej mało prawdopodobne zeby było 11 euro mysle ze tak jak było 4.90 bo by jakies zmiany były na stronie głównej a nic takiego niema tak samo jak za dojazd na pole ze trzeba płacic to jakies bzdury

ona

apropos czy może już ktos wie ile w tym roku jest socjalu??? dochodza mnie sluchy,że 11 euro.czy to prawda????

małopolska

czy ktos wie czy na hali beda te same grupowe czy bedzie ktos nowy?

Serwisant

OK

Różne

bella

Koleżanka wyżej napisała cały numer do biura napisała też o której maja przerwę ja nie dawno do nich dzwoniłam i bez problemu się dodzwoniłam rozmawiałam z panią Anią. Dzwoń pod ten numer po godz 13 i wybierz wszystkie cyfry na pewno się dodzwonisz 0(usunięte przez administratora)Powodzenia

tomek
@bella

dzięki. czemu tego numeru nie ma na stronie głownej firmy tylko inny ?

@tomek

Proszę. Bo tamten numer jest na Scharringhausen a ten co ci podałam na Motzow chyba że wolisz jechać na Szarik to musisz dzwonic pod inny numer

tomek

proszę powiedzcie mi czy jak do nich dzwonie to mam wykręcić cały numer razem z tym po ukośnikiu ? dzwoniłem ale najpierw jakiś komunikat że biuro nieczynne do 4 stycznia a potem leci w tle tylko melodyjka a musze koniecznie się z nimi połączyć. pomóżcie

malopolska

Czy ktos w dokumentach dostal gdzie bedzie na hali czy na polu?

nu nu
@malopolska

tam nie pisze gdzie bedziesz jak zadzwonia to sie dowiesz

bella

Zazwyczaj na początku kwietnia to zależy od pogody w zeszłym roku większość ludzi pojechała już 3 kwietnia

demiks

Chciałbym się załapać na szparagi. Kiedy się zaczyna sezon szparagowy?

lubuskie

Yhm rozumiem . Dziekuje Pani Marto za odpowiedz:-)

xxx

z tego co ja wiem i sie pytalem szanse kazdy dostaje i kazdego przyjma spokojnie :)

@xxx

Miło to słyszeć, dzięki

@xxx

tak dają ale jak zadzwnisz i poprosi o papiery, tej strony ze zgloszeniami nikt nie przegląda bo mają sporo ludzi w bazie danych.lepiej zadzwonić wiem z doświadczenia.

demiks

Witam Jak wyżej. Czy może spróbować jakoś inaczej np. wysłać pismo, zadzwonić? Może ktoś na piszę jak się dostał do tej firmy i czy każdy ma szanse? Bardzo mi zależy żeby wyjechać w tym roku.

@demiks

Zadzwon na ten numer (usunięte przez administratora)mowia po polsku wiec nie ma problemu aby sie dogadac,o 12 jest przerwa obiadowa godzine wiec proponuje zadzwonic tak po 13 godzinie i wszystkiego sie dowiesz,rano ciezko sie dodzwonic bo sa przyjecia i rozliczenia i rzadko odbieraja najlepiej po przerwie obiadowej.pracy jest sporo potrzebuja ludzi wiec powodzenia.

@ona

Dzięki za info na pewno zadzwonię, ale to chyba nie w niedzielę?

@ona

Dzisiaj zadzwoniłem na ten numer i gdy powiedziałem, że złożyłem ofertę przez ich stronę internetową, pani podała mi inny numer: (usunięte przez administratora)i żebym tam się dowiadywał. Dzwonię więc na podany wyżej numer (za drugim razem się udało) i powiedziałem to samo, podałem swoje dane. Pani sprawdziła i powiedziała, że jeszcze nie ma moich danych, nie wydrukowali jeszcze czy coś... i żebym zadzwonił na początku marca. Dodała również, że na sezon szparagowy mogę się załapać. Co dalej robić? Czekać do marca czy wysłać kolejne zgłoszenie przez internet? Gdyby to pierwsze zaginęło nie doszło lub jeszcze coś innego?

@demiks

po co sie tlumaczysz,ze skladales zgloszenie na stronie internetowej najlepiej zadzwonic i powiedziec tak "dzien dobry,chcialbym pojechac w tym roku na zbiory szparagi prosze mi wyslac dokumenty,jestem nowy wiec podam Pani moje dane i adres na ktory prosze mi wyslac papiery,bede bardzo wdzieczny" wsio Pani z biura zapisuje dane i wprowadza do komputera przy najblizszej okazji wysle Ci papiery:) zadzwon jeszcze raz i tak powiedz ta strona internetowa to jest na szarik,nie dosc ze daleko to jeszcze straszny sped,na Motzow jest spokojniej:)zadzwon jutro jeszcze raz.

henio
@demiks

Wydrukuj sobie formularz wypisz wyślij to raczej odpowiedzą .Na stronę to wchodzą wtedy gdy mają mało ludzi.List otworzą.

@ona

Dzięki Ci :-). Zrobiłem dokładnie tak jak mowiłaś i pani od razu spytała się o dane i adres do wysyłki dokumentów. W ciagu miesiaca maja mi przysłać i mam je odesłać. Jeszcze raz dziękuję. Czy pani w tym sezonie też będzie. I kluczowe pytanie. Czy jest dostęp do internetu?

demiks

Witam Jak jest z nowymi pracownikami w tej firmie, bo złożyłem ofertę ok 4.02.2015 poprzez ich stronę internetową i kiedy ewentualnie mogę spodziewać się odpowiedzi i czy mam jakąś szansę na tą odpowiedź? Z góry dziękuję

Chyba na czystko nie jestem w stanie tutaj napisać i nikogo wprowadzać w błąd.100 Euro dostaje się na wiazd ba transport i zostaje 30 ero,co 2 tygodnie zaliczka.Trzeba nabrać trochę jedzenia kawe......I czajnik elektryczny.

lubuskie

No slyszalem ze na folii cienko sie zarabia. Ale te 40euro to juz na czysto czy jeszcze trzeba odjac od tego zakwaterowanie?hm

Mój mąż już nie robi na polu tylko coś zupełnie innego nie związanego z polem ale dniówka wychodzi 40 Euro ponieważ jest to praca grupowa.Teraz nie wiem ile zarobi.Może na szparagach więcej się zarabia ale nie na folii.

lubuskie

W 1 strone 1euro?a w z powrotem tez 1 euro?czy z buta trzeba isc?heh I jakie dniowki wychodza Pani Marto mezowi?hm

xxx

tu nikt nie sciemnia z tymi zarobkami ja 3 sezon bylem bylo naprawde oki . i kasa jest tam na szparadze tylko dla tych ktorzy chca naprawde :)8tygodni nawet dnia nie opuscilem nie mialem ani razu kaca bo zbieralem na wesele wiec mialem motywacje :)i tyle zarobilem tyko dlatego ze bylem 3 sezon a nie pierwszy i wiedzialem co z czym i jak kopac ...no jesli jest ktos pierwszy sezon to sory nie zarobisz duzo bo grupowy poswieci ci 5minut na nauke a reszte rob sam .... a w 5minut to nic sie nie dowiesz , tylko ze kopiesz na dl packi i zasypujesz dolki :)heheh a reszta ???do konca sezonu sie nauczysz

marta

Muj mąż teraz tam jest i pobierają 1 euro w jedną stronę plus 4,50 euro za hotel i obiad.

Koszt mieszkania łącznie z obiadem to 4,50 euro dzienie! 1E za dowuz na pole.A ja z inną sprawą,wiecie kochania może czy na święta jest zjazd do polski?Proszę o odpowiedź.

truskawka
@Marta

Hej jeżdżę tam kilka lat za dowóz nigdy nie brali!!A skąd to 11 euro???

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy Thiermann GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 88.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 17 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG