INVESTORiUS Sp. z o.o.

O NAS

Strategiczne doradztwo, pośrednictwo nieruchomości w Warszawie.

Naszą specjalnością jest:

1. Dla sprzedających nieruchomości - pozyskiwanie kupujących w niestandardowy sposób i sprzedaż w najlepszej możliwej cenie.
  2. Dla kupujących nieruchomości - realizacja zleceń, często "niemożliwych".
  3. Dla inwestorów - specjalizujemy się w partnerstwie strategicznym, w tym w budowania portfela nieruchomości.

INVESTORiUS jest innowacyjnym i wyjątkowym projektem na rynku nieruchomości, przygotowanym i prowadzonym przez absolwentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Projekt powstał na podstawie obserwacji i analizy licznych nadużyć i niebezpieczeństw, które czyhają na sprzedających każdego dnia. Zaczynając od zagrożeń natury fizycznej (napad, wymuszenie, oglądanie mieszkania „bezpośrednio“ jako przygotowanie do włamania, etc.) czy prawno-finansowej (zakupy nieruchomości przez tzw. słupy działające na podstawie nieważnych pełnomocnictw, gdzie być może ustalona cena jest bardzo dobra, tylko pieniądze nigdy nie wpływają na konto byłego już właściciela).

Naszym celem jest bezpieczne, szybkie i skuteczne łączenie stron transakcji. Jesteśmy praktykami warszawskiego rynku nieruchomości. Nasze obserwacje pokazują, że sprzedaż nieruchomości jest jedną z bardziej stresujących sytuacji życiowych, także z powyższych powodów.

W ramach projektu INVESTORIUS przygotowaliśmy unikalny i nowatorski system działania, odpowiadający dzisiejszym realiom, którego celem jest:

1. Bezpieczeństwo transakcji (od samego początku do momentu wpłynięcia pieniędzy na konto).
  2. Szybkość transakcji (działamy także na zlecenie sprawdzonych, zweryfikowanych inwestorów).
  3. Uzyskanie jak najwyższej możliwej ceny.

Twoje zadowolenie i rekomendacje są dla nas najważniejsze. Chcemy być najlepsi w Warszawie. Dla nas oznacza to bycie najczęściej wybieranym pośrednikiem przez klientów. Walczymy o to każdego dnia, abyś Ty był zadowolony. Nie obiecujemy, jeżeli nie możemy zrealizować. Investorius nieruchomości w Warszawie.

www.investorius.com

INVESTORiUS Sp. z o.o.