EST-Polska

Współpraca z Firmami

Firma Est – Polska Sp. z o.o., jest dla Państwa idealnym partnerem w zakresie usług budowlanych oraz kadrowych.

W oparciu o wieloletnie doświadczenie na rynku polskim jak i francuskim, gwarantujemy Państwu udaną i owocną zarówno krótko jak i długoterminową współpracę. Jesteśmy w stanie bardzo szybko dostarczyć Państwu wykwalifikowany personel.

Z łatwością znajdziemy dla Państwa odpowniedniego pracownika. Posiadamy obszerną bazę danych wykwalifikowanych specjalistów. Każdy z nich przeszedł w naszej firmie proces rekrutacyjny, a wielu z nich sprawdziło się w pracy dla firm z którymi współpracujemy. Wielu naszych partnerów zatrudniło po długoterminowej współpracy, naszych pracowników na stałe, co świadczy, że posiadamy bardzo dobrze wykwalifikowany personel. Dla Państwa znajdziemy osoby, które będą realizować powierzone im zadania postawione przez Państwa firmę solidnie, sumiennie i wzorowo.

Firma  EST  - Polska Sp. z o. o. przejmuje w całości wszystkie sprawy kadrowo płacowe:

• płatności za urlop
  • wypłata wynagrodzeń
  • świadczenia chorobowe
  • rozliczanie podatków i ZUS
  • wystawianie świadectw pracy
  • zawieranie umów z pracownikami
  • wystawianie zaświadczeń o zarobkach, legitymacjach ubezpieczeniowych

Nasza firma zrzesza najlepszych specjalistów w dziedzinach takich jak:

• Cieśla
  • Stolarz
  • Murarz
  • Płytkarz
  • Tapeciarz
  • Malarz
  • Spawacz
  • Tynkarz
  • wielu innych specjalistów w z sektora budowlanego

Est - Polska Sp. z o.o. świadczy usługi takie jak:

Podwykonawstwo – zlecanie naszej firmie wykonania pracy, przez co pomagamy osiągnąć przedsiębiorstwom określone cele strategiczne, poprzez odciążenie ich od problemów operacyjnych. Pozwala to na zwiększenie swobody firmy zlecającej podwykonawstwo. Dzięki podwykonawcom, przedsiębiorstwa mogą liczyć na:

• zmniejszenie kosztów poprzez zmniejszenie zatrudnienia, przez co oszczędzamy;
  • tańszy i szybszy dostęp do nowoczesnych metod prowadzenia działalności gospodarczej;
  • korzystanie z technologii, a także wiedzy, którą przedsiębiorstwo nie dysponuje;
  • skoncentrowanie się na podstawowej działalności, poprzez przekazanie pewnych zadań podwykonawcom;
  • redukcja kosztów zakupu sprzętu wymaganego do wykonania zlecenia
  • podział ryzyka

Leasing Pracowniczy – wyszukujemy i wynajmujemy odpowiedni i wykwalifikowany personel na określony czas lub też na wykonanie poleconego im zadania.

www.est-pologne.eu

EST-Polska