Dun & Bradstreet

O NAS

Firma Bisnode została założona w 1989 roku. Obecnie zatrudnia ponad 2 700 pracowników w 17 krajach europejskich. Bisnode Polska logo Make a smart decision

W Polsce jesteśmy obecni od 1993 roku – początkowo jako D&B Poland oraz HBI Polska. W 2011 roku do Grupy dołączyła marka Soliditet Polska. W 2013 roku w wyniku konsolidacji wszystkie spółki zostały połączone pod jednym szyldem –Bisnode Polska.

Aktualnie 200 pracowników Bisnode Polska każdego dnia wspiera 5 000 klientów w prowadzeniu bezpiecznego biznesu oraz docieraniu do nowych, wiarygodnych partnerów handlowych.

Codzienna praca naszych specjalistów, jak i globalna współpraca z D&B Corporation oznaczają, że posiadamy unikatowe dane z rynków z całego świata.

Nasi klienci

Współpraca z D&B POLAND

Jesteśmy partnerem strategicznym najstarszej na świecie wywiadowni gospodarczej – D&B Corporation i jej wyłącznym przedstawicielem na terenie Europy Centralnej i Północnej.

Produkty i rozwiązania Bisnode i D&B łączą się ze sobą i wzajemnie uzupełniają, aby jak najlepiej odpowiedzieć na Twoje potrzeby.

Bisnode International jest geograficznie podzielony na 4 regiony:

• Nordic  (Dania, Estonia, Finlandia, Norwegia i Szwecja)
  • Belgia
  • DACH  (Niemcy, Austria i Szwajcaria)
  • Central Europe (Bośnia i Hercegowina, Chorwacja, Polska, Serbia, Słowenia, Słowacja, Czechy i Węgry)

Wspólnie Bisnode osiągnął w 2012 roku wyniki:  2.600 pracowników, 460 mln euro obrotu i 200.000 klientów w całej Europie. Bisnode Central Europe w 2012 roku osiągnął 28 mln euro obrotu.

Dun & Bradstreet