Dallmayr Vending & Office Sp. z o.o. sp.k.

O nas

Perfekcja w każdym calu

Bogactwo pomysłów, dalekowzroczność i jakość sprawiły, że około roku 1900 firma Dallmayr w Monachium została nadwornym dostawcą kawy. Od tamtej pory to rodzinne przedsiębiorstwo zalicza się do najpopularniejszych delikatesów w Europie.  Z tym samym powodzeniem Dallmayr Vending & Office – z oddziałami w Austrii, we Francji, w Szwajcarii, w krajach Europy Wschodniej oraz w krajach arabskich – już od początku lat 60. XX wieku zaczęło osiągać pozycję czołowego dostawcy kawy na rynek w Niemczech.

Doskonały aromat od samego początku

Wszystko zaczęło się, gdy ponad pięćdziesiąt lat temu jeden z klientów sprowadził z USA automat do gorących napojów dla swoich pracowników. Kiedy okazało się, że tradycyjne produkty nie nadają się do tego rodzaju urządzenia, firma Dallmayr dostrzegła perspektywy rozwoju dla innowacyjnej koncepcji biznesowej. Z wielkim rozmachem wprowadziliśmy produkty nadające się do zastosowania w automatach oraz przejęliśmy długoterminowe doradztwo, napełnianie i konserwację urządzeń. Tak powstał dział Dallmayr Vending & Office.

Dziś coraz więcej firm stawia na profesjonalne i oszczędzające czas usługi związane z zaopatrzeniem w kawę. Dallmayr Vending & Office zapewnia kompleksowe zaopatrzenie każdego przedsiębiorstwa – niezależnie od tego czy jest to niewielkie biuro czy koncern. Specjalizujemy się w wyborze gatunków kawy, sposobach wypalania ziaren oraz w obsłudze automatów.

Dallmayr Vending & Office Sp. z o.o. sp.k.