HECTAS Facility Services sp. z. o. o.

Wartości i cele

Wykonujemy wartościową pracę.

Nasza filozofia jest prosta: pracujemy ciężko, żeby zobaczyć uśmiech na twarzach naszych Klientów. Dbamy o Państwa nieruchomości, abyście mogli skoncentrować się wyłącznie na swojej pracy - w uprzątniętym, czystym i bezpiecznym budynku.

Solidność pracy łączymy z nowatorstwem, w poszukiwaniu optymalnych rozwiązań. Tak abyśmy mogli nawiązać z Państwem trwałą współpracę.
Cechą naszych pracowników, obok doświadczenia i fachowości, jest ogromne zaangażowanie. Oferujemy im specjalistyczne szkolenia i ponadstandardowe wynagrodzenie, co nie jest normą w naszej branży. W efekcie i firma HECTAS i nasi Klienci otrzymują w zamian lepsze wyniki pracy, optymalną czystość w obsługiwanych nieruchomościach i zadowolonych pracowników.

Ustalić zasady i żyć zgodnie z nimi

Pięć rzeczy składa się na trwałość naszych indywidualnych rozwiązań. Oto zasady naszego przedsiębiorstwa, wartości, które dzielimy z naszymi pracownikami i standardy, według których pracujemy we wszystkich naszych placówkach:

• Zorientowanie na klienta Nasza działalność opiera się na bezpośrednim kontakcie z naszymi klientami. Znamy ich potrzeby i oczekiwania lepiej niż ktokolwiek inny i oferujemy indywidualnie dopasowane rozwiązania.
  • Profesjonalne i ekonomiczne działanie Ekonomiczne myślenie, motywacja i działanie zespołowe mają dla nas ogromne znaczenie. Wydajność naszych pracowników ma wpływ na zadowolenie naszych Klientów. Nasza współpraca oparta jest na zaufaniu, szczerości, szacunku i  uczciwości.
  • Najwyższa jakość HECTAS stawia na jakość i innowacje. Zadowolenie klientów jest naszym priorytetem.
  • Dalekowzroczność w myśleniu i działaniu Przynależność do międzynarodowego przedsiębiorstwa rodzinnego wpływa na partnerskie  relacje w naszej firmie. Inwestujemy w przyszłość i zadowolenie naszych pracowników i pokazujemy im, że jesteśmy odpowiedzialni za społeczeństwo i środowisko.
  • Postęp i zmiany Nasza gotowość do zmian zapewnia nam długofalowy sukces. Chcemy się rozwijać.

Jakość potwierdzona certyfikatem

Świat pełen jest obietnic, ale przy wyborze usługodawcy, każdy z Państwa chciałby mieć pewność, że dokonał właściwego wyboru.

Pomocne w wyborze będą niezależne certyfikaty i kompetentne organizacje branżowe.

Jesteśmy przyzwyczajeni do przestrzegania wysokich standardów w zarządzaniu jakością: jako jedno z pierwszych przedsiębiorstw w branży, HECTAS otrzymał certyfikaty wg DIN EN ISO 9001. W kolejnych latach otrzymaliśmy certyfikaty: DIN EN ISO 14001, DIN 77200 i SCC.

Ponadto HECTAS jest członkiem  Qualitätsverbund Gebäudedienste , a w Polsce Polskiej Izby Gospodarczej Czystości. Stawiamy na najwyższą jakość, kierowanie przedsiębiorstwem w oparciu o zasadę zrównoważonego rozwoju, oraz ciągłe dokształcanie personelu.

Sprawdzone. Wszystko w najlepszym porządku!

W usługach sprzątania i obsługi nieruchomości chodzi o drobiazgi: czy opróżniono wszystkie kosze na śmieci na 3 piętrze, czy kontrola została wykonana zgodnie z ustalonymi cyklami?

O to, aby wszystkie prace zostały wykonane starannie dba nasza kontrola jakości wyposażona w najnowocześniejsze urządzenia. Na przykład całościowy nadzór jakości z wykorzystaniem kodu paskowego lub system kontroli za pomocą czujników. Stosujemy także mobilne urządzenia, które umożliwiają wczytanie, przetwarzanie i przekaz danych Klientowi w czasie rzeczywistym. Aby byli Państwo zawsze doskonale poinformowani.

O to, abyśmy zawsze spełniali wysokie wymagania i ciągle się doskonalili dba system zarządzania reklamacjami i regularne ankiety przeprowadzane wśród naszych Klientów. Na podstawie wyników ankiet usprawniamy nasze usługi.

Mamy jasne cele

Jesteśmy dynamiczną i nowoczesną firmą, świadczącą usługi sprzątania i obsługi nieruchomości. Zapewniamy  wysokie standardy jakości, kreatywne rozwiązania i odpowiedzialność wobec pracowników i środowiska naturalnego. Obsługujemy klientów działających lokalnie i w Europie, a także na nowych rynkach. Chcemy w ten sposób utrzymać pozycję europejskiego lidera na rynku obsługi nieruchomości.

HECTAS Facility Services sp. z. o. o.