HECTAS Facility Services sp. z. o. o.

Wrocław

Opinie o HECTAS Facility Services sp. z. o. o.

amigos96 2012-02-03 04:21:50
Naj gorsza firma w regjonie łódzkim . Do tej firmy są najlepiej przyjmowani pracownicy którzy nadużywają Alkocholu . Szonujący się pracownik jest poniżany przez kierownika pana Woiciecha D i jego sługusów , w tej firmie są stsowane kary takie jak: opcinanie stawki godzinowej , przenoszenie z obiektu na obiekt , zmienia się umowy pracy a w najgorszym przypadku dostaje się wypwiedzenie z pracy .
Zupa 2013-07-13 10:22:55
Powiem ci ze nic sie nie zmienilo a raczej zrobilo sie jeszcze gorzej jak kolega napisal stawki kazdy ma rozne oraz "pan" [usunięte przez administratora] ktory jest tam brygadzista kazdego raczej miesza z blotem i kazdemu obiecuje ze dostana nagany wiec powiem tak ze nie oplaca sie tam pracowac szkoda czasu oraz psychiki zaczynajac tam myslalem ze to szanujaca sie firma ale stwierdzam fakt jak kazdy pracownik jezeli nie zmieni sie "dyrekcja" czyli brygadzista i kierownik to nic sie nie zmieni
Sarenka56 2013-12-09 20:21:34
Szkoda czasu,siły i nerw,lepiej poszukać czegoś lepszego.Pozdrawiam wszystkich pokrzywdzonych.
Sarenka56 2013-12-09 20:29:38
Zgodzę się z Tobą 100 % .Pozdrawiam serdecznie:)
Sarenka56 2013-12-09 20:43:07
Najgorsza firma w jakiej kiedykolwiek w życiu pracowałam.Kierownik pan (usunięte przez administratora) nie sznuje ludzi.Wyjście na papierosa jest karane (usunięte przez administratora)Stawki obniżają celowo,jeśli nie przyjdzie się do pracy w dniu wolnym,karane jest celową zmianą grafiku.Nie ma żadnych szkoleń,ani odzieży zmiennej.Jako odzież zmienną dostajesz podarte,brudne łachy po kimś,aż wstyd w tym pracować.(usunięte przez administratora)
julianol 2014-09-10 18:48:00
Nie podejmujcie pracy w firmie Hectas!!!!ponieważ obecna Pani (usunięte przez administratora) przy przyjęciu do pracy przedstawia inną stawkę godzinową brutto ,a potem przy wypłacie okazuje się zupełnie co innego.Także w firmie Hectas nic się nie zmieniło.Pozdrawam .
jack sparrow 2015-01-03 05:25:17
uklady,uklady i nic wiecej .Brygadzistka dostala sie na stolek ,bo byly kierownik to jej znajomy ,ona ma tylko wybrane panie ,ktore robia co chca a reszta zasuwa,a ogolnie to nic nierobi siedzi z tylkiem w skladziku,a drugi brygadzista jak kapo w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jakby mogl to kazal by pampersy zakladac ,nawet do kibelka niemozna isc /bo pani Dyrektor chodzi/hahaha-BEZNADZIEJA
ONA;-) 2015-12-14 13:51:17
firma niesolidna nie polecam
łęj 2016-05-12 18:48:52
No socjale u nich są @steas. Z pewnością jest ubezpieczenie oraz jakieś bony na święta też się znajdą. Do tego dochodzą te premie o których pisałeś :)
Zostaw swoją opinię o HECTAS Facility Services sp. z. o. o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HECTAS Facility Services sp. z. o. o.