Anwim S.A.

O firmie

Anwim Spółka Akcyjna to jedna z największych, niezależnych firm sektora paliwowego w Polsce i operator najdynamiczniej rozwijającej się sieci stacji paliw MOYA. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, profesjonalizmowi i sprawnemu zarządzaniu stworzyliśmy niezawodny system zaopatrzenia oparty o własną infrastrukturę logistyczną. Naszym celem jest doskonalenie oferty, jakości obsługi i poziomu utrzymywanych relacji z klientami oraz bycie rzetelnym partnerem biznesowym na rynku.

Anwim to spółka z 30-letnim doświadczeniem na rynku paliwowym. Wybudowaliśmy około 400 stacji paliw, których liczba rośnie z miesiąca na miesiąc. Codziennie transportujemy paliwo do kilkuset klientów i stacji paliw w całym kraju. Od niedawna jesteśmy również obecni na rynku europejskim dzięki kartom paliwowym TFC.

Konsekwentna realizacja wartości i dążenie do nieustannego rozwoju sprawiają, że jesteśmy spółką cenioną w branży paliwowej. Możemy poszczycić się wieloma prestiżowymi tytułami, nagrodami i wyróżnieniami przyznawanymi zarówno Anwim S.A., jak również sieci stacji paliw MOYA. Jesteśmy laureatami m.in. Złotego Oktana, Polskich Gepardów, Diamentów Forbesa czy Brylantów Polskiej Gospodarki, a także co roku widniejemy na Liście Największych Polskich Firm Rzeczpospolitej.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą  spółki Anwim S.A.

Anwim S.A.