Anwim S.A.

O firmie

Anwim Spółka Akcyjna powstała w 1992 roku. Dziś jest jedną z największych niezależnych firm sektora paliwowego w Polsce. Anwim to profesjonalne, sprawnie zarządzane i potężne przedsiębiorstwo zajmujące się hurtową sprzedażą oraz transportem paliw na terenie całego kraju. ANWIM S.A. prowadzi także dwanaście stacji benzynowych i jest właścicielem ogólnopolskiej sieci stacji paliw MOYA.

W grudniu 2014 nastąpiło połączenie nastąpiło połączenie spółek Anwim S.A. oraz Esppol S.A.. W jego wyniku całość praw i obowiązków (w tym zawarte przez spółkę Esppol umowy) przeszły na spółkę ANWIM.

Jednym z głównych atutów Anwim jest niezawodny system zaopatrzenia, pozwalający na korzystanie z całej infrastruktury logistycznej krajowych dostawców paliw. Zaopatrzenie w połączeniu ze starannie zaplanowaną, nowoczesną strategią umożliwia kompleksową obsługę wszystkich Klientów. Obecnie ponad 700 firm współpracuje z nami na stałe! Zaufaniem obdarzyli nas wielcy gracze – obecne na polskim rynku wielkie koncerny zachodnie oraz mniejsi odbiorcy: stacje benzynowe, firmy transportowe oraz zakłady przemysłowe i produkcyjne.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą spółki Anwim S.A.

www.anwim.pl