Grupa Dijo

Główne Wartości Firmy

• Dijo to biznes stworzony przez LUDZI. Zasługują oni zarówno na szacunek i właściwe wynagrodzenie ich wkładu, jak i wszelką pomoc w osiągnięciu pełni możliwości. OTWARTOŚĆ, CIEKAWOŚĆ, SZACUNEKi PRACA ZESPOŁOWA są podstawowymi wartościami, które wyznajemy i które kształtują naszą organizację.
  • Istniejemy, by sprawiać satysfakcję naszym KLIENTOM: wypełniać ich teraźniejsze życzenia i tworzyć przyszłe potrzeby – wytwarzać produkty, o które nawet nie zdążyli jeszcze zapytać.
  • Naszym celem jest DOSKONAŁOŚĆ – wyjątkowe połączenie jakości, wartości i efektywności, które czynią naszą ofertę nieodpartą. Nie ma rzeczy „wystarczająco dobrych”, wszystko da się ulepszyć. DOSKONAŁOŚĆ powinna być ostatecznym źródłem naszej przewagi konkurencyjnej.
  • Jesteśmy organizacją kierowaną przez stawiane cele i NASTAWIONĄ NA OSIĄGANIE REZULTATÓW. Wysoki poziom wewnętrznej energii służy nam  stawianiu i osiąganiu ambitnych celów. KONSEKWENTNIE DOTRZYMUJEMY OBIETNIC, KONCENTRUJĄC SIĘ NA SPRAWACH WAŻNYCH.

Grupa Dijo