Szkoła językowa The Palms

Nauka języków z przyjemnością

Nowoczesne miejsce pracy i szkoła zorientowana na efekty

The Palms to nowoczesna szkoła języków obcych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jeśli lubisz stosować innowacyjne techniki i metody nauczania, kierując się skutecznością nauki, to trafiłeś idealnie!

Stawiamy na systematyczność w nauce i w pracy

Korzystając z naszych wieloletnich doświadczeń zawodowych doszliśmy do wniosku, że podstawą w nauce języków obcych jest systematyczność i kontynuacja nauki. Chcemy wyjść naprzeciw wszystkim osobom, które pragną uczyć się języków obcych skutecznie i z przyjemnością. Szukamy lektorów, którzy potrafią zmotywować swoich uczniów do systematycznej nauki.

Zapewniamy bogate wyposażenie do dyspozycji pracowników

Nauka języków, która sprawia przyjemność, to filozofia The Palms. Staramy się wdrażać tę filozofię we wszystkim co robimy – nawet w nazwie i wystroju wnętrza. W szkole The Palms poczujesz się jak w eleganckim kurorcie wakacyjnym.

Szkoła jest bogato wyposażona w komputery i tablice multimedialne, podręczniki i materiały dodatkowe dla lektorów takie jak oryginalne materiały przywiezione z różnych krajów, gry językowe, maskotki, akcesoria dźwiękowe, stroje etc. Jeśli nie wstydzisz się wejść na swoją lekcję w okularach słonecznych i z parasolem w ręku, to dobrze odnajdziesz się w naszym kreatywnym zespole!

Uczymy nawet malgaskiego!

Zapraszamy do współpracy lektorów wszystkich języków. Angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski – to te najbardziej popularne języki wśród naszych klientów, ale zdarza się, że klient pyta o portugalski, japoński, grecki. Jeden z naszych lektorów pochodzi z Madagaskaru, więc uczymy nawet malgaskiego!

Więcej informacji o szkole The Palms znajdziesz na www.thepalms.edu.pl

Szkoła językowa The Palms