Szkoła językowa The Palms

Już ponad 10 lat działalności

Spotkania lektorów i imprezy integracyjne

Nie samą pracą człowiek żyje, więc przy różnych okazjach spotykamy się w pobliskiej restauracji, kawiarni lub u nas w szkole i świętujemy. Czy są to urodziny The Palms, przerwa w szkoleniu, Dzień Nauczyciela, czy może jest to spotkanie na koniec roku szkolnego – zawsze jest okazja do rozmowy i poznania się bliżej. Co roku wybieramy hasło wiodące, którego motyw przewodni towarzyszy nam przy różnych okazjach.

Imprezy dla dzieci i młodzieży

Nauka z przyjemnością w naszej szkole to nie tylko kursy i regularne lekcje. To również okazjonalne imprezy, które organizujemy dla naszych klientów. Szczególnie ważną grupą, która bardzo chce uczestniczyć w dodatkowych spotkaniach są dzieci i młodzież. Co roku spotykamy się na Halloween Games, Mikołajkach i przeglądzie teatrzyków w języku angielskim – Akiki’s Theatre Show. Dzieci dobrze się bawią i my razem z nimi!

Wielki test języka angielskiego w Wilanowie

Byliśmy jedyną szkołą w Warszawie, która podjęła się zorganizowania Wielkiego Testu Języka Angielskiego w 2013 r., który odbywał się w całej Polsce. Warszawę reprezentowali mieszkańcy Wilanowa. Pierwszy test odbył się w Oranżerii Muzeum Pałacu w Wilanowie. Na początku spotkania uczestników przywitał Pan Hubert Królak, Przewodniczący Rady Dzielnicy m.st. Warszawy oraz Małgorzata Wróblewska, Prezes Zarządu szkoły językowej The. Niespodzianką dla uczestników testu był prowadzący spotkanie – znany dziennikarz Faktów TVN – Pan Dariusz Prosiecki.

Wilanów zna angielski. Udowodniliśmy to! Zapraszamy do obejrzenia relacji – Wielki Test Języka Angielskiego w Wilanowie.

O wielu innych wydarzeniach, w których bierzemy udział lokalnie można dowiedzieć się z naszego profilu na facebooku:

Profil The Palms na Facebooku

Szkoła językowa The Palms