BSI Group Polska Sp. z o.o.

Kariera w BSI

BSI Group Polska Sp. z o.o. zajmuje się certyfikacją, szkoleniami oraz oprogramowaniem wspierającym z zakresu Norm i Systemów Zarządzania (ISO, BS, EN). Na rynku Polskim rozpoczęło swoją działalność w roku 1999 - w tym czasie BSI wystawiło ponad 1500 certyfikatów oraz przeszkoliło ponad 25,000 osób w zakresie wymagań Systemów Zarządzania i towarzyszących przepisów. Obsługuje nie tylko Polskę ale również Czechy, Słowację, Litwę, Łotwę, Estonię, Węgry, Bułgarię i Rumunię.

Staramy się aby BSI Group Polska była firmą, w której spotykają się ludzie o ogromnym potencjale, z ciekawymi, niebanalnymi pomysłami i niepowtarzalną energią. Chcemy, aby właśnie u nas mogli realizować swoje zawodowe ambicje, a praca dawała im wiele satysfakcji.

Oferujemy różnorodne ścieżki rozwoju, od przeprowadzania auditów po sprzedaż, opracowywanie produktów po finanse i w końcu od IT po marketing. Zatrudniamy ponad 2 500 pracowników w 172 krajach, co oznacza, że możliwości rozwoju kariery są naprawdę szerokie.

Często mówi się, że pracownicy są najważniejszym zasobem firmy. Jednak w BSI te słowa nie są niewiele znaczącym frazesem; zatrudniamy jedynie najlepszych i najbardziej utalentowanych kandydatów, którzy mogą wzbić się na najwyższe poziomy, co z kolei pozwala firmie odnosić sukcesy i rozwijać się. Szukamy pracowników, którzy:

• Z powodzeniem starają się osiągać najlepsze wyniki oraz realizować ambitne cele
  • Wykazują się aktywną postawą wobec innych pracowników oraz potrafią przewodzić poprzez dawanie przykładu
  • W swojej pracy wykazują się pasją i posiadają zdolność inspirowania innych
  • Dbają, aby firma była zarządzana z poszanowaniem zasad etycznych
  • Posiadają ukierunkowanie biznesowe i wykazują się zrozumieniem potrzeb klientów

Wszystkim naszym pracownikom oferujemy

• Intersującą pracę w stabilnej międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Rozwój zawodowy
  • Opiekę medyczną
  • Stawiając na rozwój osobistych ścieżek kariery naszych pracowników oferujemy szereg szkoleń oraz doskonalenie znajomości języka angielskiego

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do przesłania CV i listu motywacyjnego na adres:  infopoland@bsigroup.com
Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r .o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/.

Dołącz do BSI!

BSI Group Polska Sp. z o.o.