BSI Group Polska Sp. z o.o.

Opinie o BSI Group Polska Sp. z o.o.

BSI Group Polska 2015-09-09 13:17
Szanowni Państwo uprzejmie informujemy, że nasza firma (British Standards Institution Group Polska Sp. z o.o.- BSI Group Polska Sp. z o.o.) nie zajmuje się rekrutacją pracowników do pracy za granicą. To jest jedynie zbieżność nazw firm z firmą BSI Sp. z o.o. Zajmujemy się certyfikacją Systemów Zarządzania i szkoleniami ISO.
BSI Group Polska 2015-09-10 10:27
Dziękujemy serdecznie za pozytywną opinię. Rekrutacja na auditorów nadal trwa. Jednakże nigdy nasza firma nie prowadziła rekrutacji na dekarzy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: www.bsigroup.pl
Aga 2015-10-02 11:32
Firma certyfikująca. Poziom szkoleń dobry. Niestety, nie ma możliwości zatrudnienia. Dostanie się na staż graniczy z cudem.
BSI Group Polska 2015-10-02 13:31
Droga Ago. Czy składałaś do nas swoje CV? Oczywiście, że poszukujemy pracowników, również stażystów. Polecam na bieżąco sprawdzać naszą stronę www.bsigroup.pl oraz facebooka.
BSI Group Polska 2015-10-12 09:24
Witam, niestety nie mamy możliwości przyjęcia nieskończonej liczby osób. Napisaliśmy o sprawdzaniu strony i FB, gdyż niebawem zamierzamy umieścić tam informację o rekrutacji dla stażystów. Znajdzie się tam też informacja na jaki bezpośredni e-mail trzeba wysyłać aplikacje. Zapraszam.
Oszukana 2016-01-14 12:39
Ja czekam na odpowiedz od listopada 2015r. w sprawie pracy i cisza
43rfff 2016-02-05 14:16
szukaja szukaja i to w dodatku do pracy w Norwegii @nok, uwazam ze warto sprobowac, bo to przeciez szansa na spore zarobki i podniesienie kwalifikacji..
dance 2016-02-08 20:10
Pewnie, ze podniesienie kwalifikacji jest u nich możliwe, tak samo jak doświadczenie jest dość cenne. Zatrudnienie w Norwegii wiąże się z dobrymi zarobkami, a jaka jest umowa? Pozdrawiam
Lisy 2016-07-25 19:24
Wygląda na to, znów jest oferta pracy na administratora sprzedaży. Ciekawe w jakim dziale - czy nie znaleźli nikogo czy to praca w innym dziale a może ktoś awansował...? Slyszalam, że to niezly pracodawca. Chyba spróbuję choć trochę się boję, że angielski mam za słaby :/
RAW 2016-07-26 11:16
No ja sam nie wiem jak można żałować pracy tutaj, przecież to wybitnie dobra rzecz, jedna z lepszych prawdę mówiąc, dlatego ja się bardzo cieszę, że takie rzeczy są możliwe i że wszystko jest na swoim miejscu, chociaż raz na zawsze z tego co widzę no!
Marta 2017-02-28 12:19
Jak poradzi sobie osoba w firmie BSI Group Polska Sp. z o.o. bez dobrej znajomości języka angielskiego?
BSI Group Polska 2017-03-01 09:31
Pani Marto, odpowiadając na Pani pytanie - to zależy na jakim stanowisku. Trzeba patrzeć na wymagania w danej ofercie pracy. Wszyscy pracownicy firmy mają możliwość uczestniczenia w zajęciach doskonalących j. angielski.
adi 2017-03-02 04:44
Witam

Poszukuje pracy jako spawacz
spawam 135/136/138 pod rentgen oraz posdtawy 111
znajomosc jezyka ang wyglada tak iz duzo rozumiem ale gorzej z plynna wypowiedzią
mam jakies szanse w norwegi?
slyszalem ze bsi to dobra firma
BSI Group Polska 2017-03-03 13:49
Szanowny Panie Adi,
Pomylił Pan firmy. BSI Group Polska to firma zajmująca się standaryzacją i szkoleniami ISO. Istnieje firma - bez Group w nazwie - która rekrutuje pracowników do Norwegii.
Marta 2017-03-07 12:23
BSI Group Polska Sp. z o.o. dziękuję bardzo za odpowiedź. Na pewno okaże się ona pomocna dla Państwa potencjalnych pracowników.
Zostaw swoją opinię o BSI Group Polska Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BSI Group Polska Sp. z o.o.