BSI Group Polska Sp. z o.o.

Opinie o BSI Group Polska Sp. z o.o.

BSI Group Polska 2015-09-10 10:27:47
Dziękujemy serdecznie za pozytywną opinię. Rekrutacja na auditorów nadal trwa. Jednakże nigdy nasza firma nie prowadziła rekrutacji na dekarzy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: www.bsigroup.pl
Aga 2015-10-02 11:32:59
Firma certyfikująca. Poziom szkoleń dobry. Niestety, nie ma możliwości zatrudnienia. Dostanie się na staż graniczy z cudem.
BSI Group Polska 2015-10-02 13:31:43
Droga Ago. Czy składałaś do nas swoje CV? Oczywiście, że poszukujemy pracowników, również stażystów. Polecam na bieżąco sprawdzać naszą stronę www.bsigroup.pl oraz facebooka.
BSI Group Polska 2015-10-12 09:24:35
Witam, niestety nie mamy możliwości przyjęcia nieskończonej liczby osób. Napisaliśmy o sprawdzaniu strony i FB, gdyż niebawem zamierzamy umieścić tam informację o rekrutacji dla stażystów. Znajdzie się tam też informacja na jaki bezpośredni e-mail trzeba wysyłać aplikacje. Zapraszam.
Oszukana 2016-01-14 12:39:33
Ja czekam na odpowiedz od listopada 2015r. w sprawie pracy i cisza
Lisy 2016-07-25 19:24:59
Wygląda na to, znów jest oferta pracy na administratora sprzedaży. Ciekawe w jakim dziale - czy nie znaleźli nikogo czy to praca w innym dziale a może ktoś awansował...? Slyszalam, że to niezly pracodawca. Chyba spróbuję choć trochę się boję, że angielski mam za słaby :/
RAW 2016-07-26 11:16:02
No ja sam nie wiem jak można żałować pracy tutaj, przecież to wybitnie dobra rzecz, jedna z lepszych prawdę mówiąc, dlatego ja się bardzo cieszę, że takie rzeczy są możliwe i że wszystko jest na swoim miejscu, chociaż raz na zawsze z tego co widzę no!
Zostaw swoją opinię o BSI Group Polska Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BSI Group Polska Sp. z o.o.