Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Europejskie Centrum Odszkodowań„ S.A.

Pracowałeś w firmie Europejskie Centrum Odszkodowań„ S.A. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
admin - 2015-07-31 08:04:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jakie istnieją możliwości rozwoju pracownika w firmie Europejskie Centrum Odszkodowań„ S.A.? Wypowiedz się na naszym forum.
Ogłoszenia pracy odpowiedz
2015-11-18
Żródło: Gowork.pl
Kalisz
(wielkopolskie)
  Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. to niekwestionowany lider rynku odszkodowań. EuCO S.A. wspiera poszkodowanych w wypadkach oraz ich bliskich w uzyskaniu odszkodowań oraz innych świadczeń wynikających z powstałej szkody. Od 2004 roku zaufało nam ponad 150 tysięcy osób w pięciu europejskich krajach.   Jeżeli szukasz sposobu na uzyskiwanie stabilnych, ponadprzeciętnych dochodów, poszukujesz interesującej branży odpornej
zdjecie uzytkownika
daniel - 2015-11-20 15:09:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Sam rownież z checia sie dowiem jak to wyglada, ponieważ przed wczoraj przegladajac oferty pracy w branży odszkodowawczej, natknąlem sie na ich ogłoszenie jako Przedstawiciel Handlowy, dobrze sie kłada bo oferują elastyczny grafik godzinowy, trzeba posiadac prawo i jazdy i swoj samochod, ciekawe czy zwracaja za benzyne
zdjecie uzytkownika
pablo - 2015-11-23 15:21:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jeśli trzeba mieć swój samochód to na pewno powinni zwracać za benzynę, powinna być też jakaś kwota jako amortyzacja dla samochodu.
zdjecie uzytkownika
natalkia - 2015-11-27 21:30:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
centrum odszkodowań działa już sporo na rynku napawde i mozna na tym zarobić dobre pieniądze zwłaszcza jako menadżer zespołu, bo wtedy masz prowizje i premie wysokie.
zdjecie uzytkownika
julcia - 2015-12-01 16:26:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@daniel dla mnie najbardziej istotne są elastyczne godziny pracy, widocznie można samemu ułożyć grafik i sobie pracować tak jak sobie można na to pozwolić.

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Europejskie Centrum Odszkodowań„ S.A.!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Europejskie Centrum Odszkodowań„ S.A.

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: