Europejskie Centrum Odszkodowań„ S.A.

Opinie o Europejskie Centrum Odszkodowań„ S.A.

admin 2015-07-31 08:04:59
Jakie istnieją możliwości rozwoju pracownika w firmie Europejskie Centrum Odszkodowań„ S.A.? Wypowiedz się na naszym forum.
daniel 2015-11-20 15:09:53
Sam rownież z checia sie dowiem jak to wyglada, ponieważ przed wczoraj przegladajac oferty pracy w branży odszkodowawczej, natknąlem sie na ich ogłoszenie jako Przedstawiciel Handlowy, dobrze sie kłada bo oferują elastyczny grafik godzinowy, trzeba posiadac prawo i jazdy i swoj samochod, ciekawe czy zwracaja za benzyne
pablo 2015-11-23 15:21:53
Jeśli trzeba mieć swój samochód to na pewno powinni zwracać za benzynę, powinna być też jakaś kwota jako amortyzacja dla samochodu.
natalkia 2015-11-27 21:30:16
centrum odszkodowań działa już sporo na rynku napawde i mozna na tym zarobić dobre pieniądze zwłaszcza jako menadżer zespołu, bo wtedy masz prowizje i premie wysokie.
julcia 2015-12-01 16:26:47
@daniel dla mnie najbardziej istotne są elastyczne godziny pracy, widocznie można samemu ułożyć grafik i sobie pracować tak jak sobie można na to pozwolić.
Etylina 2016-02-26 12:45:42
Zmartwię Cię, paliwo do baku lejesz za własne i jak już zajeździsz auto, to też naprawiasz za własne.
Hm 2016-04-24 14:17:53
@Etylia i serio tak jest, nie dopłacają nic? To by się średnio opłacało chyba, gdyby tak miała sytuacja wyglądać. A z oferty na specjalistę ds. odszkodowań widzę, że wynagrodzenie jest prowizyjne od kilkuset złotych do kilkunastu tysięcy złotych oraz zatrudniają na umowę zlecenie albo działalność gospodarczą.
trok 2016-05-18 20:14:26
dla odmiany, szukają także dyrektora zespołu sprzedażowego, a więc osoby koordynującej pewnie kilka osób na raz. Ja to się nie nadaję, ale podziwiam osoby, które mają już wyższe wykształcenie i min. roczne doświadczenie poparte sukcesami w zarządzaniu i kierowaniu zespołem sprzedaży.
Zostaw swoją opinię o Europejskie Centrum Odszkodowań„ S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Europejskie Centrum Odszkodowań„ S.A.