Logowanie dla kandydatów/kursantów

42-530 Dąbrowa Górnicza
Otrzymuj powiadomienia
o nowych wpisach!
zdjecie uzytkownika
Fabi - 2014-06-13 12:13:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
człowiek pisze prawdę to usuwa administrator - takie życie cóż zrobic...
zdjecie uzytkownika
szukam pracy - 2014-06-13 17:15:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
co masz na myśli? mam nadzieje ze nie odnosiles sie do mojego postu, bo to co mialem napisac to napisalem :)
zdjecie uzytkownika
Vader ft. Wieśniak - 2014-06-15 13:34:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Prawda jest taka, że wielu chciałoby pracować w Waderze, ale nie każdego na to stać, sama jałmużna z tej firmy przecież na życie nie wystarczy...
zdjecie uzytkownika
magda - 2014-06-15 14:28:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a jest szansa ze zmienia tam umowy na zwykla umowę ?bo teraz jest o dzielo.i dadza trochę więcej zarobić?
zdjecie uzytkownika
Vader ft. Wieśniak - 2014-06-15 16:37:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nie.
zdjecie uzytkownika
Vader ft. Wieśniak - 2014-06-16 09:11:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Tak.
zdjecie uzytkownika
szukam pracy - 2014-06-16 12:41:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
nie rozumiem jak można kogos nie stac na prace. zupelnei nie skumalem tego zdania. stac to mnie nie mozna na ferrari :)
zdjecie uzytkownika
Fabi - 2014-06-16 13:07:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
na umowę o prace nie liczę - wątpię ,że dadzą :/ chyba ,że jakaś osoba na emeryturę pójdzie to wtedy ktoś z agencji wskoczy na jej miejsce ale na cuda nie licze,trzeba szukac pracy z normalną umową-tu jestem bo kasa potrzebna ale później co?
zresztą gdzies gadali w TV ,że od stycznia 2015 mają zlikwidowac całkiem agencje.
zdjecie uzytkownika
Ilka - 2014-06-26 13:19:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
No z tymi agencjami to też mi sięcoś obiło o uszy, ciekawe ile w tym prawdy?
zdjecie uzytkownika
szukam pracy - 2014-06-26 18:10:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
o co chodzi z tymi agencjami? nie ogladam telewizij wiec mnie cos najpewniej ominęło po prostu. dzieki za odp. pozdrawiam.
zdjecie uzytkownika
kamil - 2014-06-30 15:47:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
wie ktoś jakie maja być zmiany w verso po 25 sierpnia?
zdjecie uzytkownika
szukam pracy - 2014-07-03 15:52:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
do kamil: a o co konkretnie mniej wiecej chodzi?. przez pare dni nie mialem dostepu do informacji bo bylem u rodziny.
zdjecie uzytkownika
kamil - 2014-07-05 21:43:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
chodza sluchy ze jak wroca dwie zmiany to maja być jakies zmiany
zdjecie uzytkownika
Małgorzata - 2014-07-07 15:58:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
I tak mam w domu pełno zabawek od Wadera to byloby dobrze też się u Was zaczepić. W okolicy z pracą na razie krucho, umowa o dzielo tez mnie nie odstrasza bo ubezpieczenie mam na meza. polecam takie rozwiazanie.
zdjecie uzytkownika
kamil - 2014-07-08 15:10:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
praca w waderze jest fajna ,ludzie tez fajni.tylko ta umowa mogla by być lepsza.zeby lata pracy leciały.
zdjecie uzytkownika
ada - 2014-07-09 13:42:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Wiadomo praca jak praca, ale chciałam powiedzieć że większość opini jest prawdziwa .Podejście prezesa (PANA PREZESA) do pracowników stawia wiele do życzenia , traktowani jesteśmy jak gatunek bez żadnej wartości który nadaje się tylko do brudnej roboty pomijam umowy,i głodowe zarobki każdy kto tu pracuje to nie ma wyjścia bo dzisiaj są takie czasy a nie inne, atmsfera też nie jest wesoła
zdjecie uzytkownika
kamil - 2014-07-10 08:25:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zgadzam się z ada
zdjecie uzytkownika
Małgorzata - 2014-07-10 12:46:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@kamil: sprawdz co sie pisze o umowie o dzielo. Jak nie jestes chorowity to mozesz na tym lepiej wyjsc niz na umowie o prace. @ada: rynek pracodawcy. Mam nadzieję, że uda Wam się jakośc porozmawiać z szefostwem.
zdjecie uzytkownika
kamil - 2014-07-10 14:05:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ale jak chce miec wolny piatek, albo poniedzialek to sobie po prostu nie przychodze i tyle. A na umowie o prace juz bym tak nie miala.
zdjecie uzytkownika
Małgorzata - 2014-07-10 17:24:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
to jest akurat bez apelacyjny plus - jestes troche jak wolny strzelec. tylko do czasu jak musisz isc do lekarza. ale Wader-Wozniak to przeciez nie jest jakas urazowa praca :).
zdjecie uzytkownika
kamil - 2014-07-10 20:55:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
malgosiu możesz mi wytulmaczyc o co chodzi z tym ze można lepiej wyjść na umowę o dzielo?
zdjecie uzytkownika
Małgorzata - 2014-07-15 18:28:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [kamil - 2014-07-10 20:55:12]:
podatki. jak co miesiac musisz placic skladki to troche moze boleć, ale usiądz z kalkulatorem i policz jakbys robil na zlecenie (mniejsza stawka), czy umowie o prace (podatki do Sejmu idą :/).
zdjecie uzytkownika
Vader ft. Wieśniak - 2014-07-27 10:41:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
@szukam pracy
Na Ferrari Cię nie stać, bo masz za mało pieniędzy, to rozumiesz, tak? No to teraz skup się, żyjąc nawet skromnie wydaje się więcej, niż można zarobić w Waderze. Wobec tego jeśli ktoś nie żyje na garnuszku rodziców, nie ma przyzwoicie zarabiającego współmałżonka, czy kieszonkowego od dziadka górnika, to zabraknie mu do pierwszego. Ergo: nie stać go na taką pracę, musi sobie znaleźć lepiej płatną. Czy to faktycznie takie trudne do zrozumienia?

@kamil
Poważnie nie miał-A-byś? To może znów zmień płeć i ożeń się z milionerem, a będziesz miała wolny cały tydzień :-)

@Małgorzata
Nie ma to jak złote myśli neolibu. Na śmieciówkach płace są niższe od minimalnej, bo nie ma takiego wymogu prawnego. To właśnie idealnie dowodzi ile jest prawdy w mądrościach tzw. ekonomicznych liberałów. Zatem weź Ty sobie ten kalkulator i się nim... b/o
zdjecie uzytkownika
kamil - 2014-07-27 19:17:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
jak się pracuje na umowę o dzielo to powinno zarabiac się więcej bo przecież nie placa zadnych składek.
zdjecie uzytkownika
kamil - 2014-07-30 13:03:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
czy to prawda ze niektórzy z verso nie dostali wyplat?a powinni dostać 25.
Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wader-Wozniak

Twoj email:
Wiadomość: