Impel Security

Bydgoszcz

Opinie o Impel Security

Bolek 2009-12-15 13:21:24
Czy ktoś mógłby napisać jaka jest przeciętna stawka godzinowa w Impelu. Bo do tej pory jakoś nikt się nie kwapił tego wyjaśnić
bonzo 2010-01-03 19:37:35
impel w chełmnie to jeden wielki balagan ciagle te same osoby pracuja w wekendy i swieta a na grubnie i biskupiej to ciechocinek maja spia i nic wiecej o odziezy mozna zapomniec stawka 5.70 na godzzine to kpiny umow o prace brak i coraz gorzej jak w jakiejs celi
kaba 2010-01-11 18:28:31
a co ciebie to obchodzi , że rodzina pracuje razem co? sam załóż sobie firmę, bądź tam szefem i zatrudniaj rodzinę reszcie twoich pracowników też by się to nie podobało, a poza tym jak ci sie tam nie podoba to zmień zakład!!!
Dakcyn 2010-01-18 22:00:53
A ja mam pytanie odnośnie pracy. Nie długo zapisuje się na kurs do licencji 1-szego stopnia i czy po zdaniu Egzaminu jest możliwość podjęcia pracy o umowę zlecenie...??? Jeśli tak to na jakich warunkach taka umowa działa...??? Tzn. stawka,i najważniejsze wymiar czasu pracy. Chciałbym połączyć ze sobą prace na dwa etaty tam gdzie obecnie pracuje a w impelu chciałbym dorobić.
wermar 2010-03-19 18:48:56
to chyba ty co sie obudziles z rekoma w nocniku,(nareszcie) jeszcze nowy szef powinien zrobic porzadek na biskupiej.a tak nawiasem ciekawe gdzie teraz ty dostaniesz prace?z twoim podejsciem do ludzi bo dla twojej informacji w ochronie tez pracuja ludzie,ktorzy maja rodziny na utrzymaniu!
xxxxxxx 2010-03-23 02:35:31
Zazdrościsz spania szefowej -jesteś głupi narażasz się niepotrzebnie,trzeba umieć spać mądrze.....uważaj bo deptać przestaniesz--a z pracą ciężko.Idź pokaż te zdjęcia i powiedz co cię boli udowodnij że jesteś mężczyzną..haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,
czuje się wyzyskiwany;) 2010-08-12 15:23:16
Praca w IMPEL ... jeśli pilnowanie obiektu na zmianach 11h / 15h / 18h jest dla kogoś dobrą opcją to proszę. płacą 7zł na godzinę przerwy są dwie po 30 minut lub trzy po 30 minut (dla zmian 15/18 h). mnie nie kręci stanie w lakierkach i pilnowanie żeby ludzie z wózkami dziecięcymi nie wchodzili po schodach ruchomych. [usunięte przez moderatora] Szczerze nie polecił bym pracy nawet komuś kogo nie lubie.
Praca TYLKO na umowę zlecenie.
d-ca zm. rzeszów 2011-01-12 00:03:00
w rzeszowie to dopiero cyrki sie dzieje, [usunięte przez moderatora] pracuje w tym syfie od 3 lat jak zaczynalem bylo nawet dobrze teraz to poraszka premi brak a i ze stawki zchodza coraz nizej a w dzisiejszych czasach etat czyli najnizsza krajowa to nawet na wegetacje nie wystarcza.
IMPEL 2011-01-16 17:46:05
W Toruniu na podgórskiej taki sam syf jak opisywaliście, albo jeszcze gorszy!!! Obiektowy na 12 godzin służby, 10 prześpi. [usunięte przez moderatora] Lepiej zwolnić niewygodnych pracowników (tych narzekających), niż naprawić coś w firmie.
preacownik 2011-01-18 15:37:53
Ja tam nie narzekam, jest lepiej niz bylo mlody chociaz sie stara. [usunięte przez moderatora]
anonim 2011-01-22 12:32:13
tak szubinska tesz jest ok.unas jest super nie mamy co z wolnym czasem robić dlatego stoimy tyle na posterunkach ot tak z nudów.Z kasą jest ok mamy po 5,80 ale zawsze może być gorzej np.3,80 Umowy tesz niechciałem mało tego sam oto prosiłem aby mi jej niedali z przyczyn osobistych [usunięte przez moderatora]
anonim 2011-02-17 12:33:30
Siemka oj panowie panowie wstyd i hańba jak dla mnie firma jest ok wypłacalna na czas nawet i prędzej[usunięte przez moderatora]
Szoczek 2011-02-17 15:08:58
no no firma super wypłacalna nawet umowy chcieli dać amy nie odmawiamy tak fajnie jest[usunięte przez moderatora]
emeryt 2011-02-17 23:06:03
Nie jest żle w Impelu moge sobie dorobić do mojej emeryturki mam jej około 2600 plus 1800 z Impela jest super
anonim 2011-02-18 17:43:13
Za 6,70 robią inni ja jestem emerytowanym oficerem i się cenie- i rodzina też jest zadowolona
niko 2011-08-06 19:37:41

Impel to firma która [usunięte przez moderatora] mało płaci. Żeby zarobić 2 tys to trzeba napracować się bez odpoczynku cały miesiąc prawie bez żadnego dnia wolnego. Warunki słabe na obiektach. Trzeba samemu dbać o siebie czasami nawet nie ma wody dla pracowników. [usunięte przez moderatora]. Robota dobra tylko dla emerytów którzy chcą sobie dorobić i nic nie mają w domu do roboty
postkomunista 2011-09-04 00:34:37

Impel to nic ciekawego. Większość pracuje za grosze.[usunięte przez moderatora]. Możesz rzekomo dużo zarobić ale domu i rodziny już nie zobaczysz.Szkoda czasu na to.[usunięte przez moderatora]
pracownik 2011-09-12 23:02:55

Pracowałem w impelu i stwierdzam że to porażka. Tylko nie liczni coś potrafią.
anonim 2011-10-04 11:16:08
macie racje pracowalem w impelu w stoczni remontowej jak sie przyjalem to stawka byla 6 zl po paru miesiacach zrobilili na 5.60 a ubezpiecznie brali z naszych po 15 godzin i otrzymywalisimy dwa rachunki przy wyplacie. umowy szmaciane jedna zlecenie jedna cywilno prawna [usunięte przez moderatora]
anonim 2011-10-13 22:33:19

Wasza firma impel jest na moim obiekcie. Nie jestem zadowolony z jej usług. Nie mam pretensji do zwykłych pracowników. [usunięte przez moderatora]
Slims 2011-11-16 12:18:33
Ja tez pracuje w Impelu ale na Katowicach i tak przegladajac wasze forum na Bydgoszczy co macie nie zle przesrane jezeli chodzi o szefow ochrony... Ja mam szefa ze takiego mozna szukac jak igly w stogu siana jest naprawde ok... A jezeli chodzi o stawki to zmniejszyli nam z 5zl na 4.50zl i to jest porazka[usunięte przez moderatora] W impelu niestety tylko garba mozna sie dorobic a nie pieniedzy zreszta jezeli chodzi o ochrone to chyba w kazdej takowej firmie nikt niczego sie nie dorobi....[usunięte przez moderatora]
anonim 2012-01-18 23:13:54
Coś ostatnio impel w Bydgoszczy traci kontrakty. Ciągle przenoszą ludzi z obiektu na obiekt. [usunięte przez moderatora]
anonim 2012-01-19 21:09:32
Ja tam robiłem w Impelu a terez w Juwntusie i jest ok. W impelu było syfiaście.
pablo 2012-03-11 17:32:14
ktotoś - 2012-02-19 23:29:24

Witam, Czy podzielicie się opinią na temat Pana zarządzającego oddziałem południowym???
Tak bardzo chętnie opowiem o \'\'przygodzie\'\' z firmą impel jaką miała moja żona w czerwcu 2011 została zatrudniona na umowę zlecenie jako licencjonowany pracownik ochrony na jednej z śląskich elektrowni od razu firma została poinformowana że jest w ciąży i będzie pracować 3 miesiące aby uzyskać prawo do chorobowego i zasiłku macieżyńskiego ale żeby mogła ów zasiłek dostawać musi umowę zlecenie mieć do czasu porodu, dostała taką umowę od firmy bez problemu i wydawało się że mamy do czynienia z poważa firmą ale jakież było nasze zdziwienie gdy przed porodem firma z umowy zlecenia zwolniła żonę tym samym pozbawiając ją zasiłku macieżyńskiego dodam tylko że firma gdy zatrudnia na umowę zlecenie nie ponosi żadnych kosztów związanych z wypłatą L4 czy zasiłku macieżyńskiego za wszystko płaci ZUS. [usunięte przez moderatora]
znajomy 2012-07-16 20:35:29
Witam.
Pracuję w firmie IMPEL.
[usunięte przez moderatora] Ja pracuję w tej firmie bo chcę mieć trochę grosza, ale to nie znaczy że nie mogę robić dodatkowo innej pracy.
Stawki w IMPELU są marne, ale z kolei ja nie jestem więżniem tej firmy,
wystarczy pomyśleć co robić aby kasę mieć.
Wiadomo, że umowy zlecenia to umowy śmieciowe, wiadomo co za tym idzie odnośnie urlopów lub L4, ale każdy zdrowo myślący powinien tak działać aby być ponad to. Zwolnią to zwolnią, stawki obniżą to obniżą [usunięte przez moderatora] ja robię swoje.
julia 2013-02-22 13:17:56
najgorsza firma kturą znam daja 5zł na godz[usunięte przez moderatora]
anonim 2013-07-12 17:21:43
Nadal w Impel Security tylko 5 zł na godzine? Daja chociaz nowe mundury i bezpełatnie? Jakas możliwość premii?
Baltazar 2013-07-18 09:50:08
Najbardziej [usunięte przez moderatora] firma w jakiej pracowałem. Niby elastyczny grafik( możliwość ustawiania pod studia), ale zarobki fatalne. Na początku stawka wynosiła 6,9 netto, a po zmianie kierownika i spółek na OZON i OBSIDIO( jakieś pół roku temu) nagle wszyscy uczący się dostają mniejsze wypłaty. W przeliczeniu na godziny wychodzi 5,9 netto. [usunięte przez moderatora] Dla mnie studenta zaocznego 1000 zł na miesiąc przy 180 godzinach to zdecydowanie za mało !!!
monk 2013-11-30 15:04:51
To ile teraz daje impel security na etacie? Zmieniło się coś, czy nadal prawie 6 zł na rękę? Co z umundurowaniem?
pracownik 2014-01-07 22:18:48
A JA SIĘ PYTAM GDZIE JEST PIP?????
dariusz 2014-01-12 23:13:48
Siódmego stycznia impel wystawił ogłoszenie, że szukaja do ochrony, o obowiązkach mało, a oferują atrakcyjne wynagrodzenie, wypłacane zawsze na czas, zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Ciekawe.
japet 2014-03-01 16:23:22
do sprzatania impel prpponuje stawke 6 zl brutto czy to nie jest smieszne przeciez to ciezka praca....
Zostaw swoją opinię o Impel Security - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Impel Security