Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

Branże: Usługi magazynowania

Molly

Ja mam takie pytanie do zarządu h&m robakowie Dlaczego ukraina robi sobie co chce oni mogą wszystko Rezerwować sobie miejsca pracy a ty polaczku sobie szukaj gdzie możesz stanąć i pracować wybierają sobie towar który chcą robić a niewygodne zostawiają nam biegają po magazynie co jest niebezpieczne Liderzy nie reagują na to co się do nich mówi w sumie to Liderzy są z ukrainy więc bronią swoich nie wspomnę o zgromadzeniach w toaletach szczególnie damskich my mamy pracować i jesteśmy rozliczeni z każdych cyferek a oni siedzą w kiblu za przeproszeniem i se (usunięte przez administratora) farmazony to jest po prostu żenada że mają więcej praw niż my w swoim kraju

Bulwers

Kiedy agencje wroca do normalnej pracy?! Ukraina chodzi na shippingu glupa udaje ze robi a my co Polska agencja w domu. Kto to wymysla w ogole ze we wlasnym kraju jak czlowiek chce pracowac to nie moze! Na HM tez nie mozna przejsc, bo nie chca agencji pracownikow podbierac. A prawda jest taka ze ukrainskie obywatelstwo jest potrzebne.

Bena

Cześć, czy ta firma ustosunkuje się od stycznia do wzrostu najniższej i również ją podniesie? Nikt o niczym nie mówi.

Pracujacy
@Bena

Różnie bywa. Raz jeszcze radzę dopytać lidera on wie jak to aktualnie wygląda w tym roku.

wsuwacz-dopychacz kartonów

z uwagi na ostatnie mrozy pamiętajcie aby odpowiednio ubierać się do pracy, co prawda na zewnątrz jest zimno ale cały magazyn (a szczególnie dział Split Point i okolice) jest naprawdę OSTRO NAGRZANY i możecie założyć na siebie lekką, wygodną odzież roboczą np. legginsy.

Tęsknie Nowy wpis

Witam co tam u was słychać? Nie pracuję już ale chętnie posłucham ploteczek

Calineczka Nowy wpis
@Tęsknie

Szefostwo wpadło na ciekawy pomysł. Na kantynie zrobili regał z książkami. Właśnie czytam jedną w toalecie. Do końca zmiany trochę jeszcze czasu zostało i mam nadzieję, że machnę całą.

Ile zarabiają liderzy ?

Kasa
@.

Lekko ponad to co podstawa, ale bez szalu

Kosa Nowy wpis
@Kasa

Biednemu chleb namyśli

kalrle Nowy wpis
@Kosa

Chyba chlep

Nieważne

Robakowo. Magazyn jak każdy inny. Tak samo jak wszędzie liderzy mają faworytów - do jednych się przypieprzą że gadają chociaż pracują w międzyczasie, do innych sami podejdą i pogadają chociaż oni pracują. Tak samo jak wszędzie pewnie pożegnam się z pracą przy zakończeniu umowy bo jak znam życie liderzy się na mnie zawezmą bo mnie po prostu nie lubią i po prostu znajdą pretekst by się mnie pozbyć (co widać bo nie panują nad emocjami). To co się różni to fakt, że liderzy nie panują nad emocjami jeśli coś im nie wychodzi, kurwią przy współpracownikach/na współpracowników, podnoszą głos, albo w ogóle wyrażają swoją opinię o współpracownikach chociaż są w miejscu pracy i powinni w tym czasie wykonywać swoje obowiązki albo wspomagać zespół który niestety jest często do tyłu. Kolejna różnica to wymaganie normy której nikt ci nie powie jak zrobić bo nikt tego nie wie, więc wyrobienie jej jest zwyczajnie niemożliwe. Moim ulubionym jest wzdychanie "czego znowu" bo zadajesz 5-10 pytanie a potem usłyszysz od osoby trzeciej błędną informację i to do ciebie są pretensje, chociaż to liderom nie chce się wykonywać swoich obowiązków. Od każdego słyszę że nie chce mu się tu pracować, ale jak mi się zachciało to robią wszystko by mnie zniechęcić, jaki macie problem? To bez sensu, co z wami, sami nie wiecie czego chcecie?

Wilga

Żeby jeszcze po 2 tygodniach. Do mnie zacny lidership podszedł pierwszego dnia, i od razu z ryjem, dlaczego mam tylko 40 i na moją odpowiedź, że jestem tuż po szkoleniu, usłyszałam, że tu trzeba robić 60 conajmniej. Oczywiście, uwagę można zwrócić, ale to w jaki sposób to robią jest bezczelne. Może to bariera językowa, ale mam gdzieś to, że są z Ukrainy. W innych korpo liderzy muszą wiedzieć w jaki sposób się wypowiadać, ale czego oczekiwać po Sellpy, w którym ojczysty ukraiński i polski na poziomie ledwo B1 uczyniły ich liderami. Później zobaczyłam jak inny wyrabiają swoje “normy odkładając wszystkie niewygodne rzeczy dla kolejnej zmiany.

Wilga

Naucz się czytać, bo zrozumienie krótkiego komentarza cię przerasta. Widocznie lubisz ukraińskich strażników i rycie w niedezynfekowanych brudnych ubraniach. BHP w Sellpy nie istnieje. Ludzie masowo odchodzą, ale docelowo to miejsce pracy jest nakierowane na zatrudnienie imigrantów zarobkowych z państw 3 świata. Absolutnie nie polecam pracy tutaj.

Kamil

To jest coś takiego jak hymn ukrainy...? To oni ukraińskiego nie znają tylko po rosyjsku mówią a mają swój hymn.....? No to grubo..........tylko tam bądźcie posłusznymi pracownikami bo ukraińscy kierownicy wam podwyżki nie dadzą. Pozdro

outb
@Kamil

Czy ci "ukraińscy kierownicy" są teraz z tobą w pokoju?

@outb

Lepiej się ucz rosyjskiego żebyś ich zrozumiał i polecenia szybciutko wykonywał mamrotając coś po polsku pod nosem.

Pikawka

W jaki sposób zgłosić lidera do komórki wyższej aby skontrolowali jego prace i metody postępowania ? Pytanie odnosi się do lidera Patr*a B. niskiego że zmiany A Outb. z Robakowo który od dłuższego czasu swoją postawą negatywnym nastawieniem , zwracaniem w ostry sposób uwagi pracownikom a wręcz mocno podniesionym głosem) krzykiem często wyzywa się na pracownikach traktując ich przedmiotowo , co podchodzi już pod kryteria (usunięte przez administratora) a nawet znęcania psychicznego , przy biernej reakcji kolegów liderów i menegera. Przez takie sytuacje dużo ludzi może zrezygnować z pracy , dać dalej źle opinie a także nabawić się nawet załamania nerwowego , w 21 wieku taka postawa przełożonego jest naganną i niedopuszczalna a tacy ludzie nie powinni być na takich stanowiskach , a co najwyżej na zmywaku bądź sprzątaniu. Nie muszę dodawać że osoba lidera jest nielubiana przez prawie wszystkich pracowników jak i nawet można usłyszeć rozmowy liderow na jego temat które nie świadczą o sympatii. Najlepiej jakby osoba odpowiedzialna za osoby zarządzającej zrobiła ankietę wśród pracowników o tej osobie to wiele wyjaśni...

New
@Pikawka

Pierwsze ,nie zazdro awansu,drugie masz coś idź i mu powiedz,trzecie nie podoba się, wolny rynek nikt na siłę nie trzyma

Patryk, to ty?
@New

Człowieku, o czym ty mówisz? To nie jest (usunięte przez administratora), tylko miejsce pracy, a lider ma być liderem a nie (usunięte przez administratora) Darcie japy na pracowników jest absolutnie niedopuszczalne i tylko pokazuje, że taka osoba nie powinna pracować z ludźmi, a tym bardziej nimi zarządzać. Standardów ze Szwecji tu nie uświadczymy, a organizacja w polskim Sellpy przypomina raczej mały Dariuszex. Nigdy nie spotkałam się z takim brakiem kompetencji u niektórych przełożonych, jak właśnie tu. "Międzynarodowość", którą zawsze się chełpią, polega na zatrudnianiu Ukrainców przez agencje pracy. Znasz jedynie jakiegoś swojego lidera, a menadżerowie są zagadką. Nawet wiesz jak się nazywają, ani czym dokładnie zajmują. Nie ma możliwości zgłoszenia sugestii i problemów do osoby, która jest wyżej w hierarchii. Nie ma nawet aplikacji mobilnej dla pracowników. Osobisty kontakt z HR jest w takim przypadku jedyną opcją, bo jedyny adres e-mail jaki znasz, to ten od pani, która zaprosiła cię na rozmowę rekrutacyjną.

@Patryk, to ty?

No jak mało cię interesuje w firmie to tak jest. Pracuje w gadkach , miałem pewna sprawę , gadałem z liderem stwierdził że on aż takiej mocy nie ma, ale przyjdzie manager w tej sprawie porozmawiać ze mną. I bardzo pozytywnie ogarnęli sprawę. Lider jak i manager to przede wszystkim ludzie . I jedni są spoko inni trochę mniej.

Jasne
@Bez kategorii umysłowej

Ojejku. No, fajnie, ale mówimy tutaj o Robakowie, gdzie nic nie jest porządnie ogarnięte. Do tego nie pracuję na Outboundzie. Jak to sobie wyobrażasz? Te osoby mają najpierw iść do ich lidera i mu oświadczyć, że chcą rozmawiać z managerem a on ich zapyta: „a po co?”. Polityka Sellpy odnośnie 0 tolerancji nie chroni pracowników, bo nie mogą liczyć na anonimowość, a w czasie pracy jesteś rozliczany z każdych cyferek

@Jasne

Wiesz że to forum dotyczy hm Gądki . Poczytaj może najpierw gdzie umieszczasz wpisy. Tak u nas można porozmawiać z liderem samemu . Jak masz rację to co ja przyzna. Jeśli nie możesz mu wprost powiedzieć że chcesz z managerem rozmawiać . To nic takiego. Do wykres is żalu znajdź forum dotyczące robakowa. Siejecie tu ludzie zamęt i błędne informacje. To co się dzieje w robakowie jest inne niż w gadkach.

oooo
@Pikawka

Najlepiej osobiście przejść się do HR a one już odpowiednio sprawę skierują gdzie trzeba.

Magazynier

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Młody
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Słyszał ktoś o tym, że magazyn w gądkach chce zwolnić agencję z gi?

Czarnula z Outbandu

Ostatnio pojawiło się tutaj kilka opinie na temat Starego Bookingu. Przychodzę na supporty dość często i stałam prawie na wszystkich setach. Miłe są tylko młode osoby. Reszta księgujących to porażka. Wredne i roszczeniowe. Same na siebie kręcą bata, pracując do ostatnich chwil, w ten sposób podnosząc normy. I uważają się za najważniejsze w tej firmie. Współczuję Panom tam pracującym, na Nowym Bookingu odpoczęli byście bardzo, czego bardzo Wam życzę

XxXX

Stary booking... ktory wychodował potwory. Panie cały dzień obgadują biadolą jak wszystko jest źle. Cala zmianę rąbią (usunięte przez administratora) pracownikom, liderom, szukają sensacji, plotek. Koleżanki najpierw się obgadują a później idą razem na papieroska. Śmieją się jakby były chore psychicznie. Poziom rozmów to niżej niż dno. Przez 8h nie usłyszysz nic pozytywnego. Zazdrosne i zawistne. Jak idą na PIK to siedzą godzinami w regałach wypytując innych pracowników o plotki z magazynu. Niektóre chwalą się ile lat pracują i że im wszystko wolno i to lider nie może im nic powiedzieć. Chodzenie na support na dział booking to nieporozumienie. Nikomu nie życzę poznania tych pań.

Zgadzam sie

To prawda, nawet nie musisz pisać jaka zmiana.. PONOC NAJLEPSZA. Szkoda aby że liderzy tacy sobie. Z większością nic nie załatwisz z M. Zwłaszcza. A z kolegą... to już w ogóle, głupie oddzywki aby potrafi gadać.

Pracowniki

Dlaczego liderzy poganiacze wymagają 109% lub więcej punktów a sami nie zrobią ponad 100% od siebie w robakowie oprócz jeżdżenia hulajnoga gadania i siedzenia na fotelach np pomogą robić wyniki i w alejki robić dodatkowo skoro oczekują ponad 100% od innych ? Dlaczego w robakowie liderzy i menegerzy dbają o swoje stołki a nie odezwa się do góry np o premie za wyniki dodatkowe albo wczasy pod grusza dla pracowników? Chcą 110% normy i wkłady pracowników a sami robią minimum i nie walczą o pracownika ? Zero charakteru , a dbanie tyko o to żeby mieć samemu ok i nic nie robić tam

@Pracowniki

No właśnie! Starasz się, a gdy trafią się gorsze ubrania, to liderami od razu są o sobie znać, ale nie zadbają o większy komfort dla swoich pracowników. Niedługo odchodzę, bo można oszaleć od tej ciszy panującej na magazynie. Muzyki nie ma, Ukraińcy sobie gadają, ale jeśli jesteś Polakiem, to lider zwróci ci uwagę.

Uciekaj
@Wilga

To prawda. Pracuje tu od niedawna i już mam dość, ta cisza jest tak przytłaczająca że idzie oszaleć odezwiesz się do kogoś do lider patrzy spod byka i pyta o co chodzi a sam godzinami plotkuje. Nie oszukujmy się spędzamy w pracy 1/3 swojego życia a czuję się jakbym był w (usunięte przez administratora) Nie polecam pracy tutaj. !

Praca

Hej, jaka atmosfera panuje we firmie w Robakowie?

Dość
@Praca

Atmosfera straszna Nie ma mozliwości zbudowania zespołu bo z kim i jak. Ludzie przychodzą i odchodzą nie ma czasu się zakumplować. Polaków bardzo mało większość to obcokrajowcy. Szkolenie w języku polskim? Zapomnij tam nikt po polsku nie mówi ewentualnie angielski albo ukraiński. Więc jeśli ktoś ma problemy z językami obcymi to nie zrozumie na szkoleniu nic. Ukrainki przykeżdżają i po 3 mkesiącach zostają liderami, ja aplikowałem na lidera 2 razy i nic zero odzewu a pracuję 2 lata. Każdy szkoli po swojemu nie wiadomo potem kogo słuchać. Bardzo wielki bałagan,kurz i (usunięte przez administratora) Nikt tego nie sprząta, lider woli jeździć sobie hulajnogą i co jakiś czas cię poganiać jak takie (usunięte przez administratora) że masz robić szybciej i szybciej. Podlozywanie się kierownikowi to praca lidera. I ten na siłę wpaltany język angielski. Nie mogą powiedzieć zebranie tylko meeting albo mam calla. Myślą że to jest fajne. Ja pracuję tu 2 lata i nie zliczę ile już miałem liderów. Obecny jest na l4 z tego co wiem szuka nowej pracy. Rotacja niesamowita. Ochroniarze którzy cię sprawdzają bo myślą że kyoś ma ochotę ukraść te brudne bransoletki albo śmierdzące bluzki. Mydlili nam oczy że jak się przeniesimy z Gądek to będzie lepiej a jest gorzej. Nie mamy żadnych dodatków typu wczasy pod gruszą albo bony na święta a hm w gądkach to ma szkoda gadać. Sam szukam czegoś innego bo mam dość. Nie polecam, osoby ambitne się wykończą.

Co

Koleś co ty opowiadasz Ja pracowałem w Niemczech i Holandii i tam musiałem uczyć się ich języków nie było tak że oni uczyli się polskiego Każdy miał to w (usunięte przez administratora)albo się uczysz albo wypad Wszystko opisane po niemiecku zero polskiego w jakim ty świecie żyjesz Tylko my polacy dajemy sobie tak wmawiać że my musimy wszytsko dla innych tłumaczyć na ich języki Jeśli ktoś przyjeżdża do pracy w Polsce wypadałoby nauczyć się podstawowych zwrotów. Ale jak sami pracownicy w robakowie twierdzą nie opłaca im się. Zresztą o czym my mówimy tam jest Polaków łącznie może z 15 procent także każdy ma nas gdzieś.

Uuu
@Co

Ogólnie w Niemczech są zakłady na których jest zakaz mówienia w innym języku niż niemiecki. I tak powinno być że albo mocno rozumiesz i jesteś w stanie mówić.

Tak

Dokładnie tak nie chodzi o to żeby kogoś dyskryminować bo nikt na to nie zasługuje. Chodzi o to żeby każdy miał określone zasady co można a co nie. Staramy się być zbyt tolerancyjni i teraz wychodzi nam to bokiem. Dbamy o każdego tylko nie o siebie. Niby dlaczego jest tam tyle zwolnień i każdy pracuje tam krótko. Dlatego że jeśli normalny człowiek przyjdzie tam do pracy i zobaczy ten (usunięte przez administratora) to złapie się za głowę. Firma w nowym budynku z fajną kantyną i ogólnie nowoczesna ale bałagan organjzacyjny ogromny. Lider prowadzi zebranie a tam 95 procent nie mówi po polsku nikt nic nie rozumie. Rozmowy prowadzone na tłumaczu. Firma powinna zachęcać a wręcz wymagać nauki polskiego żeby lepiej się nam żyło ze sobą. Wszystko powinno być opisane po polsku a nie jak to jest zazwyczaj cyrylicą.

Janek z Pacanowa
@Tak

Weź już chopie przestań bredzić o tej tolerancji bo tu nie chodzi o tolerancje tylko o to że Polacy już nie potrafią zadbać o swój interes tylko dbają o jakichś tam ukrainców i innych błaznów z afryki i nnnych co przyjadą z kąś tam i im się należy zasiłek i benefity a biali mają na nich robić i jak coś krzywo spojrzysz to zaraz cie oskarżają że rasista jesteś weźcie sie już wypchajcie z tą wszą tolerancją.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Nockę zaczynamy w niedzielę czy w poniedziałek ? Jakie są warunki na booking?

ania

Hej, jak panuje atmosfera w dziale HR? Warto tam rozpocząć pracę ?

Sąsiad Kamila
@ania

Kto ma to wiedzieć? Forum głównie odwiedzają pracownicy magazynu czyt. Magazynierzy. Dział HR to inny świat. Kiedyś tego nie było i jakoś ludzie radzili sobie.

pytanie ?

Witam chciałam pożyczkę z banku ,na rękę 3000 niestety nie dostałam ,na zwrotach wysokie takty ,za 3000 zł PL ,praca zmianowa ,za 3000zł ,tam można jeżdzić jak masz emeryturę .W markecie na miejscu też dostane 3000zł.Tj.Poznań.

Kuzyn Kamila
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Witam. Na czym polega praca na "G2" ? Jest ktoś stamtąd?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Dzień dobry,aplikowałem do pracy na magazynie w Robakowie,warto tam pracować?

Diogenes

Co ty masz z tymi weekendami. Najczęściej jest jeden w miesiącu i to w dodatku niedziela nocka. Przestań siać ferment. Jest to już nudne.

Bez kategorii umysłowej

To że ty w takich warunkach pracujesz nie znaczy że innych na siłę trzeba zmuszać. Jeśli jesteś tą osobą o której dużo osób myśli czytając to forum. To odpowiedź nam na pytanie , skoro się zwolniłes bo ci źle było, może cię zdegradowano z jakiegoś lepszego stanowiska ,to po co ciągle zaglądasz tu na forum i z wzdychasz z wielką tęsknota do starej firmy? Naprawdę tak ci się w życiu nudzisz i nie masz perspektyw na cokolwiek jak w sobotę wypisywać swoje zale i frustrację na forum dotyczącym twojego starego zakładu pracy ?

Kki

Wrzucam stawkę dla zainteresowanych aplikowaniem, bo w ogłoszeniu nie łaska napisać. Zwykły magazynier ma 4700 brutto i 250 zł netto premii frekwencyjnej. Normy do wyrobienia z kosmosu

3 x nie :)
@Kki

Tzn byłem tam dwukrotnie przez 15 lat na rozmowach , moje stwierdzenie totalna kpina jeśli chodzi o finanse … kto tam w ogóle pracuje za tyle ???

@Kki

Hej, konkretnie chodzi ci o magazyn w gadkach? Jeśli tak to na jakim dziale są tak kosmiczne normy nie do wyrobienia ? To ładnie pojechali z stawka. Tzn niektórzy nowi mają więcej niż starsi stażem

Lara
@Kki

Ponad 80% załogi to Panie a to niestety jest wykorzystywane do niższych płac. HMu ze Szwecji nigdy tu nie uświadczymy. Tak czy siak moim zdaniem i tak się poprawiło jeśli chodzi o magazyn w Gądkach.

Izi

Zdecydowana większość pracowników to U. - zarówno magazynierzy, jak też liderzy i pracownicy biurowi. Na magazynie większość jest spoko, ale są też tacy, co nic po polsku nie umieją i gapią się spode łba. Jak dla mnie tylko Outbound jest dobrym działem, ale to dla osób, które lubią chodzić. Reszta działów stoi i ryje w brudnych szmatach przez cały dzień. Większość tych rzeczy jest w tragicznym stanie. Normy do wyrobienia to po 100 szt./h XD bolą nogi od stania i mdli od smrodu większości z tych ubrań. Odradzam. Stawka 4700 brutto

Rozbawiony

Na rekrutację przychodzą dwie nawiedzone panie , jedna pyta o wszystko co robiłeś a jednocześnie totalnie nic nie mówi nowym miejscu pracy . Druga pani za to obserwuje Ciebie jak w domu dla obłąkanych :) :) :) Pytania jak na managera działu , a przecież to prosta praca … przez naście lat tam się nic nie zmieniło , na koniec najlepsze, po godzinnej płukance mózgu sam musisz zapytać ile za te idiotyzmy płacą :) I dowiadujesz się , że nieco ponad najniższą krajową w 3 zmianach plus jakieś kpiny za frekwencję . Najgorsze jest to , że te rozmowy przeprowadzają typowi żołnierze systemu a więc, można sobie tylko wyobrazić co jest w środku , po jakże wyczerpującej dyskusji ( na robotnicze stanowisko ) oznajmiają , że jest 7 dni na odp . Ha ha co za kpina omijać ten lumpen proletariat :)

@Rozbawiony

Bardzo sprawnie opisałeś tą firmę.... Miło poczytać i fajnie, że są jeszcze ludzie którzy mają IQ powyżej 70..........

Fizyczna praca

Ta firma zwroty i całe skanowanie ciuchow pracownice myśla ze awans na skalę swiatowa

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 477.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 416, z czego 66 to opinie pozytywne, 95 to opinie negatywne, a 255 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 4842 ocen.

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.