budexport

Wrocław

Opinie o budexport

janek 2011-11-15 19:51:22
witam chciałbym spytać jak teraz wygląda praca i płaca w firmie Budexport kiedyś tam pracowałem i zarabiało się po 1100 Euro .Jeśli ktoś tam pracuje to proszę napisać.Z góry dzięki za informację.
gt2775 2012-10-24 11:25:42
też chcę się czegoś dowiedzieć?podobno wysyłają do Holandii za 1700 netto!!!!!
pracownik 2013-03-10 10:29:35
Budexport to dobra,wiarygodna firma,która ma ugrunrowane miejsce w czołówce najlepszych firm w Polsce.I możesz być pewien jednej kwestji,że zarobisz tu obiecane przez Pana Damiana 1700 euro...ale na brudno,bo na czysto wyjdzie ci 1100-1400 euro,czy to Holandia,czy Niemcy.Ale jest zima i wyboru za bardzo nie ma.aby do wiosny...
robol budexportu 2013-04-02 21:43:07
Pracuję w firmie kilka lat.Wszystko jest ok.Zarobki między 1000 w zimie a 1600 w lecie.Najbardziej mnie denerwuje kiedy dostaję pity do rozliczenia w Polsce z kwotą,której nie otrzymałem a ja wiem że firma różnicę no chyba capcarapcap.Słyszałem że sprawa do sądu holenderskiego jest zgłoszona,i dobrze może nam sie coś dostanie.
Stachu 2013-04-05 06:56:02
O co chodzi z tym sądem?Jeśli to prawda chciałbym dołożyć cegiełkę,i powiedzieć co wiem.Firma już dawno powinna odpowiedzieć przed sądem za oszustwa względem pracowników.A Pana [usunięte przez moderatora] bajkopisarza i fantastę znaczy się głównego [usunięte przez moderatora] ,powinni zamknąć[usunięte przez moderatora]
jgjcgh 2013-04-07 21:31:02
Dajta ludziom spukujnym normalnie pracowac.Morze mało jst ale jst,a jak sie komu nie podoba to won,jak wam 1100 erło nie pasuja to jedz gdzie indziej.Jakies pijaki przyjadom i po sundoch nas ciagajom.[usunięte przez moderatora] jedne.budeksport jest [usunięte przez moderatora] bo ja tu pracuje
byly pracownik 2013-05-30 15:55:21
[usunięte przez moderatora] za 116 godz dostalem 350 euro w zaliczce i 870 zlotych na konto w nijmegen w holandii na umowie podpisywalem 14,26 euro brutto.
Spotkamy sie w sądzie.[usunięte przez moderatora]
pozdrówka 2013-06-30 11:53:46
Pozdrawiam wszystkich budexportowców hehe ;-) nawet nie wiedziałem ze jest taka stronka z forum :-) Pracowałem na budowie w nijmegen towarzystwo i ludzie bardzo fajni tam co do roboty itd zostawiam to dla siebie! kierownictwo wporzadku zjechałem z przyczyn prywatnych 3 majcie sie ciepło chlopy i niech budynek rosnie do góry :-)
nuna29 2013-07-11 13:24:58
Witam wszystkich jestem zona jednego z pracowników tej firmy,na umowie ma maz wyplate platna do10kazdego miesiąca ale to mit,placa jak chcą,kiedy maz poszedł do kierownika i powiedział ze nie ma co jesc to ten kazal mu zebrac,skandal!!!!!
omijam 2014-06-17 21:10:55
(usunięte przez administratora), polecam omijać z daleka , pozdrawiam (usunięte przez administratora)
Mietek Tępytur-były pracownik 2014-10-17 08:47:18
Pracowałem w tej firmie rok czasu.Tyle wytrzymałem.Praca w porządku-tak jak wszędzie na kontraktach,ludzie też na ogół.Najgorsi to Ci włazidupy,i zasłużeni dla firmy,którzy mogli by pracować za połowę stawki i jeszcze nawzajem si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Nie polecam.Pieniędzy to tu raczej nie zarobisz.Nie ryzykuj.Jeden miesiąc dadzą dobrze tow następnym tak cię skroją,że będziesz płakał.
tępy tur 2015-02-15 22:39:31
Pani Spacjo.Jeśli chodzi o zwolnienia przytoczone przez Panią stosowane są w sytuacji kiedy budowa się kończy lub pracownicy chcą wyrównania wypłaty,lub jej w całości...W tym wypadku zapewne to drugie...
abi 2015-05-04 14:04:19
dzis do mnie dzwonili ale skoro tak robia to nie widze ze kolejna firma złodziei
abc 2015-08-10 13:10:30
chcialbym sie dowiedziec jak jest w tej firmie teraz?
Marcin 2016-01-04 19:09:56
Pracowałem tam przez półtora miesiąca. Po czym bez podawania jakiejkolwiek przyczyny dostałem wypowiedzenie. Rano się pracuje.. a popołudniu zostaje się odesłanym do domu bez jakichkolwiek pieniędzy. I tak minęło już pół roku a pieniędzy nie zobaczyłęm do dziś i pewnie już ich nie zobaczę. A kiedy dzwonie to "Pani" która rzekomo pracuje w ich biurze zawsze zostaje odesłany bez niczego. "Pani" ta również podrabia podpisy.. Kolega który jeszcze jakimś cudem nie został zwolniony z tej firmy opowiadał mi że kierownictwo zmienia sobie pracowników co dwa tygodnie.. Także myślę że nie jestem sam w takiej sytuacji.. Nigdy jeszcze nie spotkałem się z takimi oszustami! Zdecydowanie odradzam.. Dodam również że ze mną zostali zwolnieni również inni pracownicy którzy rzetelnie wykonywali swoją pracę..
Marko 2016-01-25 15:45:43
Ją pracowałem,;po czym mnie zwolnili. skończyło się tym że zlozylem sprawę do sądu,wszystkie nadgodziny które nie chcieli zapłacić zapAcili,za urlop i to sporo kasy.Właścicielką twierdziła że za nadgodziny mi nie przysługuje kasa i za urlop.nie poddaje się Walcz w sądzie o swoje,są to oszuści,krotkie okresy zatrudnienia,nie płacą nadgodziny za urlop.
Boss 2016-10-02 21:32:47
Budexport dawniej Budexpol. Najlepsze zarobki byly za czasow kierownika Mirka.
Panowie co o tym sadzicie ? Niemam racji ?
szzzz 2016-10-02 22:47:59
Oczywiste jest jak każdy wypełnia odpowiednio swoje obowiązki, ale wiecie czy wypłata jest zawsze terminowa, zwłaszcza, że wynagrodzenie na czas to jest coś co by mi szczególnie odpowiadało. W końcu to dosc istotne zwłaszcza dla mnie. Dziękuję za odpowiedź.
Zostaw swoją opinię o budexport - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie budexport