IMPULS SECURITY POLSKA SP. z o.o.

Nasz personel

Nasza ochrona to również odpowiednio umundurowany i wyposażony personel – nowoczesne umundurowanie to nie tylko wygoda, to wizytówka zarówno naszej jak i Państwa fimy! Dla każdego rodzaju ochrony i rodzaju zadań dopasowujemy odpowiednio ubiór strażników: od tradycyjnych „wojskowych” ubiorów dla pracowników na terenach zewnętrznych i przy ochronie placów budowy poprzez w pełni reprezentacyjne biznesowe ubiory dla pracowników w obiektach biurowych, hotelach, recepcjach i przy ochronie obiektów handlowych.

Ochrona każdego rodzaju obiektu musi cechować się najwyższym bezpieczeństwem i skutecznością, dlatego kolejnym bardzo ważnym elementem składowym ochrony są odpowiednie narzędzia pracy i środki łączności. Łączność radiowa, telefony GSM, pozycjonowanie strażników metodą GPS, elektroniczne zabezpieczenia poszczególnych stref chronionego rejonu są w dzisiejszych czasach niezbędnym wymogiem. Umożliwiają natychmiastowe działanie w przypadku powstania problemu i błyskawiczne jego rozwiązanie!

Duże obszary do zabezpieczenia lub tereny zewnętrzne, a szczególnie inwestycje w trakcie realizacji - place budowy, wymagają szczególnych rodzajów ochrony! Przenośne systemy zabezpieczeń umieszczone w kluczowych miejscach doskonale chronią miejsca składowania materiałów budowlanych, specjalistyczny sprzęt ciężki i inne wartościowe narzędzia, a także paliwo. W przypadku naruszenia wyznaczonej strefy pracownik ochrony błyskawicznie otrzyma sygnał nawet jeżeli wykonuje obchód w innej części obiektu!

IMPULS SECURITY POLSKA SP. z o.o.