Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o selgros

Pracowałeś w firmie selgros i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
MARKO - 2010-01-14 17:08:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
szkoda gadać tam pracuja same [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] żerują na zarobkach pracowników kierownicy chyba jakieś niedojdy srają w pory jak ma przyjechać ktoś ważny zastanów się czy takie miejsce jast godnym polecenia dla klientów raczej nie bo niczego nie można załatwić najlepszy jest (usunięte przez administratora)
Ogłoszenia pracy odpowiedz
2014-07-24
Żródło: Gowork.pl
Gdańsk
(pomorskie)
  POSZUKUJEMY OSOBY DO PRACY W GDAŃSKU NA STANOWISKU:     PRACOWNIK HALI (SPRZEDAWCA) Wymagania: -    Wykształcenie min. zawodowe -    Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku -    Uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych będą dodatkowym atutem -    Znajomość zasad związanych
zdjecie uzytkownika
marco - 2010-01-15 15:37:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ludziska nie liczcie na podwyszkę to złudzenie jedynie na co możecie liczyć to na (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-01-03 11:03:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Kiepski sklep mizerne płace!(usunięte przez administratora) .Dramat!
zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-01-03 11:08:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Selgros - Kiepski sklep.Wykorzystywanie pracowników na wszystkie strony jak się tylko da.Kiepskie zarobki jedynie 1100zł dramat nie pchajcie się tam.Kierownictwo siedzi a pracownicy robią...
zdjecie uzytkownika
gruby - 2012-04-12 21:40:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Firma ma swoje prawa. regulamin prawo pracy nic z tych rzeczy oni ustalaha regoly ! dzis pracujesz .. jutro zrobia ci kolezanki i koledzy kolo piora i juz .. smrodek sie ciagnie ...kierownicy bazuja na tym co powiedza debesciaki na dziale ! . zal i niepewnosc kupa stresu ! wymagania za 1jeden patyk i dwa jagiely ! ewent nocka plus 80 mieszkow :) masakra !
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-05-18 18:19:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Witam. Zadzwonili wczoraj do mnie z selgrosa i zaprosili mnie na rozmowę na poneidziałek. Chciałem dowiedzieć się czegoś więcej na temat tego jakie tam panują warunki pracy. Ile średnio miesięcznie mogę tam zarobić i jaką dają umowę? Jak tam traktują pracowników? Z góry dziękuję wszystkim za pomoc.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie selgros

Twoj email:
Wiadomość: