Sistema Poland

Tychy

Opinie o Sistema Poland

aldo 2017-05-10 20:55
Niby to juz potwierdzone i pewne ze te 150 zł brutto premii ma byc przy wyplacie za maj . Oby tak bylo naprawde..
Marek 2017-05-16 22:34
Jak zamiast robić ciągnie do polityki to chyba dobrze, że usunęli... Zakłady pracy dają zatrudnienie a nie schronienie dla leni. Do pisu się zapisz, tam lubią nierobów.
Zyga 2017-05-31 07:59
Ostatnia wypłata taka jak wypłata sprzątaczki na magazynie:-( a przerobiłem wszystkie soboty.
Fragi 2017-05-31 23:44
team leader a brygadzista to to samo xD
Wroclaq 2017-06-02 04:46
Słabo słabo szukajcie pieniędzy w innych firmach.... z tej firmy nawet Ukraińcy uciekają...
PracownikSistemyPl 2017-06-14 08:30
Jesli chodzi o zarobki to zarobicie 13.26zl brutto za godzine + 18% premi. Oczywiscie babka w kadrach powie wam ze 15.60zl, ale juz na umowie jest co innego. Wyplaty z trzema sobotami nie wyjdzie nawet 2300zl. Ludzie pracuja latami i nie maja podwyżki. O doświadczeniu na wózku widłowym nie ma mowy. Bedziecie robic najgorsza, najcieższa i stresującą prace. Wolne 4 dni w miesiacu bo soboty sa obowiazkowe. Jeśli juz chcecie pracowac w Sistemie, nie dajcie sie zatrudnic na magazynie nr 9. Tam rzadzi kierowniczka diablica!! Ryczy i gnoji wszystkich pracownikow, ale to juz inna historia.
Buli 2017-06-16 16:03
A Jak wyglądają testy?
bolo 2017-06-16 22:00
Siema a jak wyglądają testy na wózek co trzeba zrobić?
Zbyszko 2017-06-22 17:52
Bolo - ja zatrudniałem się 4 miesiące teamu. Testy zero filozofii. Przychodzi , ktoś tłumaczy ci obsługę wózka widłowego, potem chwila na rozjazd i zadanie polegające na rozładowaniu 4 kontenerów.
Jeśli wcześniej pracowałaś w podobnych tematach to 0 stresu - można to zrobić z zamkniętymi oczami.
Magazynier w Sistema Poland 2017-06-24 09:52
Zgadzam się z tym co napisał użytkownik PracownikSistemyPl 3 posty wyżej. Przeczytajcie to jest w 100 % prawda.
Inż Radek 2017-06-24 09:57
Na magazynach nie ma żadnego pracownika o imieniu "Zbyszko" albo "Zbyszek" .... no chyba że po tygodniu pracy otworzyły mu się oczy i się zwolnił.
bolo 2017-06-25 17:51
Zbyszko a ile idzie zarobić na rękę??
Zbyszko 2017-06-26 05:57
Cześć Bolo awiec możesz zarobić bez sobót jakieś 1,8tyś PLN. Słabo. No i musisz się liczyć że większość czasu będziesz robił na produkcji sekwencjonując detal . Nie polecam.
Fredi 2017-07-01 14:05
A ten dalej jęczy - robota to nie sanatorium
Krystian 2017-07-03 06:55
Co sądzicie o pisaniu pomysłów ? To dodatkowe pieniążki czy przykry obowiązek ?
chrząszcz 2017-07-03 12:34
Sam pomysł KAIZEN nie jest zły. Ale czy obowiązek zgłoszenia 5 pomysłów na rok jest dobry? Z tym bym polemizował. Wiem że na FIACIE muszą zgłosić wiecej ale to nie zmienia sprawy z tego co mi wiadomo. Prowadzi to do tego że ludzie zgłaszają tak błahe sprawy że woła to o pomstę do nieba.
Ryba. 2017-07-04 07:57
Wacław, weź zacznij się podpisywać z imienia i nazwiska.
Jano 2017-07-04 08:15
Jak jest z zatrudnieniem w Gliwicach ? Można od razu pod firmę się zatrudnić czy trzeba przez agencję ? Jak wynagrodzeniem i innymi dodatkami dużo gorsze przez agencję ? Może się ktoś w miarę treściwy wypowiedzieć ?
Wujek Tom 2017-07-04 19:55
Nigdzie nie jest kolorowo.
Ja pracuję od 7lat.Na logikę nikt nie buduję fabryk żeby dać zarobić swoim pracownikom jak w Kraju z którego firma pochodzi. Więc nie ma co się porównywać ,bo człowieka szlak trafi!
Więc albo się godzisz z tym co jest ,albo zawsze można się zwolnić ,albo wcale się nie zatrudniać.
Najlepiej samemu sprubować i się przekonać na własnej skórze.
Bo jak mówi przysłwie"wszędzie dobrze ,gdzie nas nie ma"
Powodzenia
Adrian 2017-07-04 20:01
Cześć szukam dojazdów do Lidla Z Mysłowic. .. proszę o info... oczywiście na paliwo składka pozdr
Sebastian 2017-07-07 18:06
Po co sam mam się zwalniać skoro co miesiąc zwalniacie nam po jednym człowieku? To nasi koledzy a wy ich traktujące jak rzeczy które można wyrzucić.
ktośśś 2017-07-21 00:20
SISTEMA POLAND
hmm od czego zaczac. 8 lat w niej tyram a od roku mam umowe a tak to wyzysk przez agencje pracy 13.26 stawka no coz najnizsza na calym fiacie nie liczac firm sprzatajacych oni tylko mniej zarabiaja od nas, przyjecia sa caly czas bo non stop ktos sie zwalnia :) nie ma sie co dziwic tez bym to zrobil ale mam rodzine i trzyma mnie tylko dojazd. a co do przełozonych tylko tyle powiem jestesmy ludzmi i tak sie traktujmy...
Zygfryd 2017-07-26 15:46
13.26 na godzinę brutto? Haha hahaha Hahahaha haha ....... to na rynku są jeszcze firmy które dają taką jałmuzne? ;-) lol to już wolę robić za 16.60 na godzinę w Lear albo w Nexteer na terenach przemysłowych .
Mały 2017-07-26 16:06
Nie ma to jak skopiować czyjś post kolego, co? A samemu to już się nie umie? Szczyt lenistwa... No chyba że jesteś tak zarobiony na tym wózku to No problem. Ale dobrze by było gdybyś pisał sam od siebie. Pozdro.
Toto 2017-08-02 12:09
Słowa kojarzące się z firmą (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): rozwojowa, przyjemna, bez stresu.
Możliwość rozwojoceniam jako bardzo dobre .

PracownikSistemyPl 2017-08-09 09:29
Widzę, że kadrowe nie mają co robić na postoju i piszą takie pierdy.
Pistacja 2017-08-09 14:33
Firma to takie korpo po Polsku, co jednym pasuje a innym nie. Nie zawężają tak specjalizacji co jest dobre po przy wachaniach rynkowych, zmianie cen usług czy utracie klienta ludzie nie wylatują z firmy jak liście z drzew. Mnie odpowiada, że nie jestem jakimś tam trybikiem w wielkiej organizacji, chociaż kierownik ci odpowie po ludzku "dzień dobry" na korytarzu.
gl 2017-08-13 08:57
W Gliwicach szukają wozkowego niby są na strefie ale nigdy o nich tutaj nieslyszalem ile to dają kaski na to stanowisko ogolnie wiadomo na olx-ie oglaszaja sie pracodawcy ktorzy maja problem ze znalezieniem chetnego
hdy 2017-08-20 00:27
2632 brutto plus do 250 premii
Nick 2017-08-21 16:51
Hohoho , wrócili chłopcy z wakacji, dawno was tu nie było. Drodzy Państwo, oto jak buduje się czarny PR pisząc wyssane z palca hejterskie opowiastki. Śledzę to forum już od dawna i muszę przyznać, że koledzy wkładają dużo czasu i determinacji żeby budować negatywny przekaz na temat firmy. Pytanie czy za darmo ?
Włodek 2017-08-21 19:35
Pracuje dlaSP już dobre 2 lata i powiem szczerze że jestem tu pierwszy raz. Z wpisów można wywnioskować że albo się ktoś na firmę uparł albo jakaś konkurencja chce jej zaszkodzić. Poczytajcie sobie ostatnie komentarze
PracownikSistemyPl 2017-08-26 09:30
Nie da sie ukryc, ze pracownicy sistemy zarabiaja 13.26zl i pracuja za trzech. Pracujemy po ciemku, bo firma chce zaoszczedzic na pradzie. Kiedys dojdzie do tragedii jak ktos wjedzie wozkiem w innego pracownika. Jesli ktos dobrze pisze o firmie jak Ty, to musi to byc kierownik. Nikt nie jest zadowolony jak placi mu sie grosze za lata pracy. Do tego wysylacie starych pracownikow pod agencje pracy. Co chwile macie nowych, ale nie wytrzymuja tygodnia, bo za taka kase nikt nie bedzie tyral za trzech. Nowi dostaja umowe z spm sistema i nie wiedza o tym, ze nie dostana premii rocznej, a to juz pare tysi. Robcie tak dalej, a firmasama strzeli sobie w łeb.
wikary 2017-08-26 11:05
Pracuje od 8 lat na spwalni:) jak sie niechce pracować to wszędzie źle pozdrawiam starych sp -owcow.
Dziwota jedynie że co jakiś czas tu zaglądam i widzę różne komentarze ale twoje sie przeiwjaja od dłuższego czasu, że źle, że niedobrze. Skoro tak źle to poco siedziec jak trwa wszedzie zielensza?
TadPrometeusz 2017-08-26 12:54
Tylko że pracownik sistemy pl piszę prawde jak jest w firmie. Też tam juz jakiś czas pracuję i wiem że jest coraz gorzej. Pozdrawiam wytrwałych sistemowców.
Marta 2017-09-12 10:02
@TadPrometeusz czy powiesz co takiego w firmie Sistema Poland zmieniło się na gorsze? @wikary sporo czasu pracujesz tutaj. Czy powiesz na jakie warunki pracy można liczyć i czy jest szansa na podwyżkę? Czy dostałeś w ciągu tego czasu jakąś?
TadPrometeusz 2017-09-18 10:43
Pracuje 5 lat i nadal zarabiam najmniejsza stawkę 13.26zl. Koledzy po 8 latach dostali 66gr podwyzki.
Tymoteusz 2017-09-18 11:10
Praca ogólnie spoko ale najbardziej denerwujące jest to że jedni jeżdżą wózkami a 2 chodzą coś przyjmują jakieś sekwencje i zarabiają tyle samo trochę to nie sprawiedliwe a że czasami się robi za 4 to norma no i te wypłaty mogły być lepsze jak na taką firmę.
Marta 2017-09-26 17:11
@TadPrometeusz czy nie można awansować w firmie? Wtedy i większą pensję się dostaje. @Tymoteusz każde stanowisko pracy jest inne i panują różne warunki pracy. Warto również wtedy pomyśleć o awansie. Obecnie firma poszukuje na stanowisko Młodszy księgowy. Może ktoś jest zainteresowany taką ofertą?
Wacław 2017-09-27 14:27
Szkoda czasu na pracę w SP. Po pierwsze stawki jak na Śląsk głodowe. 13.26pln brutto. Ukraińcy więcej zarabiają. Po drugie patrz punkt pierwszy.
polaczek 2017-09-27 22:43
A co możecie napisać o stanowisku dysponenta?i z tego co czytam to generalnie robić za trzech to trzeba robić na każdym zakladzie a zwłaszcza na produkcji i na dodatek jeszcze za Ukraińców
Robot 2017-09-29 16:42
Pracowałem w tej firmie i powiem co myślę.Jeżeli chodzi o wypłaty do dostaniecie 13zł brutto + 18 premii na czysty miesiąc nie wyjdziecie nawet 2000 a 1700-1800 na rękę ale to nie koniec.Praca w tej firmie jest stresująca i pracownicy są bardzo zastraszani są teksty typu jeszcze raz tak zrobisz to żegnamy się a to są sprawy o bele co , starają się z pracownika wykrzesać ile się da niestety ale taka jest smutna prawda wynajmują ludzi żeby spisywać i normować pracowników żeby tylko zaoszczędzić.Plusem są Soboty gdzie dostajecie 100% więcej za Sobotę ale i tak kasa w tej firmie jest naprawdę słaba.Firmę mogę polecić młodej osobie która chce się nauczyć jeździć na wózku max 1 rok popracować doświadczenia zdobyć i uciekać z tej firmy mówię naprawdę szczerze jest to mega moobing.Zostały tam osoby tak zwani weterani którym nie uśmiecha się zaczynać od 0 w nowej firmie reszta nowoprzyjętych się zwalnia UWaga nawet Ukraińcy z tamtąd uciekają.Warto dodać że wózki którymi będziecie jeździć w niektórych magazynach są w opłakanym stanie bo chcą zaoszczędzić.
SistemowiecPracownik 2017-10-02 09:28
Smutne to, ale Pan Robot opisał w 100% moją prace w sistemie. Firma juz powoli upada, bo juz nikt nowy tam nie został i caly czas ludzie się zwalniaja. SISTEMA OBUDZ SIĘ W KOŃCU!!!
caro 2017-10-02 09:31
jest ok z nimi
Darek 2017-10-03 08:08
gościu, z tego co widzę to masz tu juz sporo komentarzy i większość to właśnie hejt. Piszesz o mądrości, myśleniu itp. Sam natomiast od kilku miesięcy piszesz negatywy dot. firmy. Może byś się już ogarnął jak już tu ktoś wczesnej pisał i poszukał nowej pracy a nie pouczał wszystkich którzy mają coś pozytywnego do powiedzenia.
Rafał 2017-10-03 08:10
Witam.
Pracuje kilka lat w SP. Poznałem tą firmę bardzo dobrze zarówno w magazynie jak i w transporcie.
Piszecie takie, ,cuda,, że to się w głowie nie mieści.
Nie będę się rozpisywał ponieważ nie ma to sensu.
Krótko i na temat.
Jeżeli komuś nie pasuje praca na magazynie bądź współpraca to niech nie pracuje dla SP i nie wypisuje głupot.
Zawsze można zmienić pracę .
Norbi 2017-10-03 08:53
Praca jak praca. Pracuję tam już jakiś czas i dalej zarabiam 13zł/h. Praca tylko dla doświadczenia i tylko tyle. Na fiacie jest dużo firm co zaczynasz na start 15zł/h. Już niedługo przechodze gdzieś indziej, bo sistema idzie ku upadkowi. Jedyny plus to fajna ekipa i będzie mi żal odchodzić, ale nie da sie utrzymać rodzine za 1900zł miesiecznie.
Motylek 2017-10-05 10:42
Zatrudnilem sie w sistemie, bo obiecywano mi atrakcyjne wynagrodzenie. Popracowalem kilka dni, bo za 13zl to tylko ktos malo ambitny moze pracowac. Sorry, sa inne firmy z przyszloscia za min. 15zl.
Marta 2017-10-05 16:12
@Motylek na rozmowie za pewne mówili o wynagrodzeniu. Czy firma Sistema Poland zastosowała się do takiej stawki jaka była mowa na rozmowie o pracę? Być może na początek tyle płacą a z czasem więcej.
darek 2017-10-05 18:02
Rybcia ...kiedyś się doigraszach..
Donald 2017-10-08 22:36
Witam, chciałbym się zatrudnić u Was w firmie jako magazynier i mam pytanie odnośnie zarobków i tym co piszą w ogłoszeniach o pracę. Pokrywa się to jakoś z rzeczywistością?
Zostaw swoją opinię o Sistema Poland - Tychy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sistema Poland