Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. Sp. k.

O Nas

Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. Sp. K. to nowoczesna w formie działania i strukturze organizacyjnej kancelaria obsługi prawnej i finansowej. Zajmujemy się kompleksową obsługą przedsiębiorstw oraz osób prywatnych w zakresie prawa oraz szeroko pojętych finansów.

W nasze ofercie, poza klasyczną obsługą prawną, znajduje się także wiele usług z obszernych dziedzin prawa, finansów oraz prowadzenia księgowości. Standardem jest aktualizowanie naszej wiedzy w oparciu o legalne oprogramowanie takich wydawców jak Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. czy LexisNexis Sp. z o.o. Jesteśmy „hybrydą” kancelarii prawnej, biurem rachunkowym oraz firmą konsultingową.

Dążymy do zapewnienia kompleksowej obsługi zewnętrznej (outsourcing) w zakresie usług prawnych i finansowych. Proponowane przez nas usługi są odpowiedzią na sugestie Klientów, którzy wielokrotnie sygnalizowali istnienie pewnych luk w obrębie działalności prowadzonej przez inne podmioty. Nie boimy się działań wielopłaszczyznowych. Stworzyliśmy zespół, który jest w stanie przeprowadzić nawet skomplikowane i trudne logistycznie zadania. Koordynacja działań przebiega wewnątrz firmy, co jest bardzo wygodne z punktu widzenia Klienta. Nie musi on poświęcać czasu na kontrolowanie pracy poszczególnych podmiotów. Dzięki interdyscyplinarnej wiedzy z zakresu prawa i finansów potrafimy w taki sposób pokierować działalnością Klienta, by zapobiec pojawieniu się ewentualnych problemów.

www.kancelariabielawski.eu

Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. Sp. k.