Opinie o "Sun-Power" w Grubbenvorst

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy "Sun-Power". Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie "Sun-Power" o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "Sun-Power" w Grubbenvorst

Anonymous

Po zwolnieniu albo jak sam zrezygnujesz masz czas 3 dni na opuszczenie domku !!!!

Anonymous

Nie ma okresu wypowiedzenia umowy mozna to zrobic bez konswekwencji

Anonymous

Przy 38 godzinach bez zadnych sobot jakies 300 euro po zabraniu za domek i ubezpieczenie.

Anonymous

Praca przy metalu w horst polecam z calego serca mam juz staly kontrakt

Czy po rozmowie w "Sun-Power" rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Anonymous

Praca na twinburgu przy pomidorkach fajna godzin kolo 35 wiec nie dla ludzi ktorzy chca pracowac odnrana do nocy, za to nikt nie goni, szef super nigdy problemow nie robi

Czy można liczyć w "Sun-Power" na prywatną opiekę medyczną?

Bizon

Właśnie na to nie ma co liczyć chyba że będziesz miał katar lub kaszel

Anonymous

dojazd do pracy zapewniony, mieszkanie tez. jak mnie ktos pyta czy warto to mysle ze tak.

Anonymous

Pokoje dwuosobowe, w tienray porzadek, jest recepcja wiec nie zdarzaja sie jakies awantury czy cos. Budynek nie jest nowy ale nie jest zle moge polecic....!!

Anonymous

Też pracowałem z nimi. Nie mam powodów dla narzekań

Anonymous

Dla mnie ok, zadnych zarzutow do sun powera

Anonymous

Pracowalam na borowce w horst,. Mila atmosfera, nie gonia, godziny byly, w sobote mozna bylo przychodzic. W przyszlym roku wroce, polecam borowke w horst!!!!!

Anonymous

ja pracuje z nimi i dla mnie ok. mieskzac gdzie mam, godziny w robocie sa i kasa okej:)

Davvski

Czy sun pover da zaliczkę po 3 dniach pracy

Anonymous

Umowy podpisuje sie online na telefonie. Szybko, sprawnie nie trzeba przyjezdzac do biura jaj ktos miezka prywatnie:)

Anonymous

Agencja na dobrym poziomie, staly kontakt z polskim koordynatorem

Wojciech
@Anonymous

Fajnie ze chwalisz bo właśnie szukam pracy za granicą. Jak długie sa kontrakty i co z zakwaterowaniem? Firma zapewnia mieszkanie i warunki są ok?

Fajna firma, polecam prace przy pomidorkach!

Kamila
@Kasia

I zarabianie 200 e Gorąco polecam !!!

Agunia
@Kasia

Czy ktoś jedzie na pomidory okolice Venlo przez tą agencje pracy w przyszłym tygodniu???Proszę o kontakt

Ile jest zmian w "Sun-Power"?

Zmian jest sporo! Na przyklad zostaly wprowadzone rowery elektryczne czy nowe bardzo wysokiej jakosci zakwaterowanie. Jezelic hodi o prace na zmiany, tak w sektorze agrarnym jest zazwyczaj jedna zmiana :)

Kamil

Złodzieje,żadna wypłata się nie zgadzała. Już kontaktowałem się z Ksiegowa dostanie solarisy jak się nie będzie coś zgadzać sprawa idzie do prawnika . Najgorsza firma razem z panią Kasią

kasa

kasa jak w całej holandii, są wypłacalni i uczciwi, koordynator miły, polecam

Zostaw merytoryczną opinię o "Sun-Power" - Grubbenvorst

• Jak się pracuje w "Sun-Power"?

Zobacz opinie na temat firmy "Sun-Power" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "Sun-Power"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 37 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

"Sun-Power"