Fabe Polska

Opinie o Fabe Polska

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Fabe Polska odbywa się w siedzibie firmy?

Nowy wpis

Szanowny użytkowniku. Dziękujemy za komentarz. Zachęcamy do komunikowania się z Zarządem poprzez adres mailowy: biuro@fabepolska.pl . Rozmowa rekrutacyjna może odbyć się w siedzibie firmy lub online. Zapraszamy do rekrutacji. Pozdrawiamy

Nadka

Firma ok, daje możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia.

Tosia
@Nadka

hej, a jak z zarobkami, też ok? Może znasz widełki? Co oferują w ramach tego rozwoju, jakie szkolenia? Ja dopiero szukam pierwszej pracy, to mówisz przyjaźni są świeżakom i wszystkiego uczą?

@Tosia

Szanowny użytkowniku. Dziękujemy za komentarz. Zachęcamy do komunikowania się z Zarządem poprzez adres mailowy: biuro@fabepolska.pl . Wszelkie informacje co do stawek podawane są bezpośrednio podczas nawiązywania współpracy. Zapraszamy do rekrutacji. Pozdrawiamy

Agata

Jestem zainteresowana ofertą pracy na stanowisko Laboranta Drogowego. Czy ktoś może powiedzieć ile się zarabia na tym stanowisku? Jakoś podobnie do kierowców, tak jak tu pisaliście że ok 4-5 tys? Czy ktoś wie po jakim czasie możliwa jest umowa o prace na czas nieokreślony? Ciekawi mnie również atmosfera w pracy, nikt nic na ten tamat nie napisał.

@Agata

Szanowny użytkowniku. Dziękujemy za komentarz. Zachęcamy do komunikowania się z Zarządem poprzez adres mailowy: biuro@fabepolska.pl gdzie dowie się Pani o wynagrodzeniu oraz rodzaju umowy. Wszelkie informacje co do stawek podawane są bezpośrednio podczas nawiązywania współpracy. Zapraszamy do rekrutacji. Pozdrawiamy

Podwykonawca

Witam, (usunięte przez administratora) Powiem Wam ze firma to dramat. W biurze jest garstka ludzi z czego połowa nie wiadomo po co tu jest. Mechanik pseudofachowiec, który ma raczej płacone za donosy niż za naprawy. Majstrowie na budowie to tylko figuranci bez pojęcia o robicie. Nie wróżę tej firmie sukcesu w przyszłości.

@Podwykonawca

Firma Fabe Polska szukała nowego pracownika na stanowisko Kierownik robót drogowych. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?

W niedługim czasie mam odbyć rozmowę kwalifikacyjną. Czy firma daje kierownikom i inżynierom auta służbowe?W jakich widełkach można spodziewać się wynagrodzenia z rocznym doświadczeniem ?

Aleksander
@Kandydat

Masz rozmowę na inżynierskie stanowisko bo widziałem że szukają inżyniera budowy-majstra. Trzeba mieć prawo jazdy więc pewnie jakieś auto służbowe będzie tylko ciekawe czy też do użytku prywatnego. Niestety nie znam zarobków. Jakbyś był już po rozmowie to napisz co proponują.

Agata

Hej, Jestem zainteresowana ofertą pracy na stanowisko Laboranta Drogowego. Czy ktoś może powiedzieć ile się zarabia na tym stanowisku? Czy ktoś wie po jakim czasie możliwa jest umowa o prace na czas nieokreślony? Ciekawi mnie również atmosfera w pracy, nikt nic na ten tamat nie napisał.

Kierowca

Co za nierówne traktowanie pracowników np. Dlaczego operator z Małogoszcza może banki w plecaku wynosić a operator z miechowa już nie......??

Kierowca

Skoro tak mało płacą to po co tam szedłeś? 18 zł netto czy brutto?

@Kierowca

Stała pensja to za miesiąc wychodziło 4000 zł !!!

@Kierowca bombowca

4 tysiące moim zdaniem dla kierowcy kasa w sam raz. Nie rozumiem narzekania.

@Ania

A na ciągniku w tej firmie zarabia 5 000 zł za (usunięte przez administratora)się to jest sprawiedliwość a kierowca musi (usunięte przez administratora) ty to chyba siedzisz w biurze i popijasz kawkę coś mi się wydaje

@Kierowca bombowca

Szanowny użytkowniku. Dziękujemy za komentarz. Zachęcamy pracowników do komunikowania się z Zarządem poprzez kanały wewnętrzne tj. adres mailowy: biuro@fabepolska.pl . Zawsze jesteśmy chętni aby wyjaśnić i naprostować nieścisłości. Wszelkie informacje co do stawek podawane są bezpośrednio podczas nawiązywania współpracy.

Obecny kierowca
@Ania

Musi być pani kimś wyżej postawionym w tej firmie niż kierowca bo w obecnych czasach 4 tys można zarobić na kasie w biedronce ???? bez ryzyka że samochód w trasie się rozpadnie.

Pola

Pracuję w tej firmie. Mam bardzo fajny zespół. Oczywiście trzeba się trochę napracować ale coś za coś. Wynagrodzenie jak najbardziej na plus. Polecam

Pola

Tak można.

M

To zależy czego oczekujesz. Paczki na Święta dla pracowników fajne.

Administrator Fabe Polska
@Pola

Szanowny użytkowniku. Bardzo dziękujemy za przesłaną opinię oraz poświęcenie chwili na zostawienie komentarza. Niezmiernie miło czytać takie opinie od naszych pracowników.

Kierownik

Firma właśnie jest na etapie wymiany pracowników na tańszych zwalniają za byle co . Polecam omijać szerokim łukiem

Administrator Fabe Polska
@Kierownik

Szanowny użytkowniku. Dziękujemy za komentarz. Zachęcamy pracowników do komunikowania się z Zarządem poprzez kanały wewnętrzne tj. adres mailowy: biuro@fabepolska.pl . Zawsze jesteśmy chętni aby wyjaśnić i naprostować nieścisłości. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy prowadzimy rekrutację nowych dodatkowych pracowników.

Honorata

Nie samymi drogami Fabe żyje :) Szukają księgowej z 5-letnim samodzielnym stażem. Ktoś z pracowników administracyjnych może podpowiedzieć, jakich zarobków się mam spodziewać?

M
@Honorata

Wydaje mi się, że ok 5 tyś. Na pewno zależy to od doświadczenia i umiejętności. Dokładnie ile dowiesz się pewnie na rozmowie kwalifikacyjnej.

Justyna

tylko, że w czym się mylą i tak w sumie to czy to co dzieje się na budowie odbija się jakoś znacząco na pracy kierowców tutaj, że przestrzegasz? w jaki sposób?

@Justyna

Odbijabsiebbo jest dwa razy tyle roboty i ciągle za mało

@Kierowca

tzn na produkcji jeszcze bym zrozumiała, że da radę więcej robić na raz ale jak masz to osiągnąć jako kierowca niby? jeździsz szybciej czy coś? jak tu kwestia mandatów wygląda i stan techniczny pojazdów?

@Justyna

Samochody dobre kiedyś były a teraz strach tym na drogę wyjechać wszystko się rozlatuje auta po całej drodze jeżdżą wkolo pobrywane a mechanik śpi w busie czy nie można zatrudnić kogoś kto choć trochę ma pojęcia i chęci do pracy

@Kierowca

To że samochody się psują na takich budowach chyba normalna rzecz? Patrząc na to jak niektórzy kierowcy jeżdżą wywalając się z załadunkiem wcale się nie dziwię. Byle do przodu. Ale żeby tak trochę pomyśleć?...Kto zapłaci za naprawę? Bezmyślny Pracownik? Chyba nie..

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Fabe Polska? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Kierowca bombowca

Jeśli masz swoje zdanie to Cię zwolnią. Jeśli masz rozum w głowie to sam znajdziesz coś lepszego...

Xyz
@Kierowca bombowca

Mnie zwolnili kilka dni po przedłużeniu umowy. Za coś, co w innej firmie nie przyszłoby nikomu do głowy. Oczywiście mam już nową, lepszą pracę.

Krystyna
@Xyz

A za co dokładnie? Mega ciekawi mnie powód, po tym co napisałeś

JACEK
@Kierowca bombowca

Co masz na myśli Mieć swoje zdanie?? Jesteś pracownikiem więc Twoje zadanie polega na wykonywaniu poleceń czy się mylę? Chyba że bierzesz kasę za doradztwo? heh

Kierowca

Odpowiedziałem na ofertę na stanowisko kierowcy, dzisiaj miałem rozmowę (odcinek S7 Miechow)i propozycje 25zl i umowę na najniższą krajową. Są jeszcze w tym kraju frajerzy którzy pracują na takiej umowie bez żadnych dodatków za nadgodziny?? Ludzie szanujcie się!!!!

@Kierowca

A serio nic na temat tych dodatków nie mówili? Pytałeś o nie? Bo może myśleli, że to jasne i nie trzeba o tym mówić czy coś?

@Kierowca

Najlepiej oczerniać zamiast dowiedzieć się jak to tak naprawdę wygląda, wystarczyło zapytać jak wygląda wynagrodzenie razem z dodatkami a nie żalić się w internecie.

@Tomek

Tomku ile zarabiasz miesięcznie na rękę w tej firmie i przy ilu godzinach ?

Kierowca

Nie polecam przenigdy współpracy z tą firmą zero zorganizowania i szacunku dla drugiego człowieka żeby sie czegoś dowiedzieć to każdy odsyła cie do kogoś innego polecam trzymać sie od nich z daleka czytałem wszystkie negatywne opinie i wszystko to prawda .

Kierowca

Samochody to porażka złomy takie że strach tym na drogę wyjezdzac

oleee

Doris, a pracowałaś tam, bo nie kojarzę żeby w ostatnim czasie była tam jakaś nowa dziewczyna zatrudniona, ale za to był chłopak, który został zwolniony po tygodniu czy dwóch za to, że całymi dniami siedział na pudelku w pracy. Jeśli się nie wykonuje swoich obowiązków to na każdego pracodawcę się będzie narzekać, nie ważne czy turek czy polak. Ludzie pracują tam po kilka lat, są zadowoleni tak jak i ja, więc wszystko od chęci do pracy.

@oleee

Witam ile miesięcznie można zarobić w tej firmie.tylko bez ściemy

Dominika
@Piotr

Pewnie zależy od stanowiska nie, ty o co pytasz?

Jolo

Zwolnili młodego kierowcę po tym jak się przewrócił ciężarówka, wina leży po stronie firmy zostawili drogi w okropnym stanie wąska droga pobocze wyjeżdżone koleiny, chłopak wrócił z chorobowego a oni dali mu wypowiedzenie, masakra co za firma

@Jolo

To prawda to miejsce miało w Żurominie postąpił jak z dzieciakem Turasy

Kamil ????????
@Kamil

Taka firma A nie ma ludzi do pracy bo nie chce płacić za 17 zł Na godzinę na czysto to niech sobie brudasy sami robią piszcie ludzie prawdę

Kobra
@Jolo

"Po tym jak się przewrócił ciężarówką" pewnie w innej firmie dostał by złoty medal za osiągnięcia... Żenada...

To prawda

Pracownik Miesiąca
@Kobra

No nie no , za przewrócenie ciężarówki zwolnili kierowcę ? Skandal! Powinni dać umowę na stałe i podwyżkę 100 % .

Dominika
@Pracownik Miesiąca

A kar żadnych nie ma po prostu?

Kierowca

Oszukują ludzi, kradną urlopy, obiecują stałą pensję której nie ma jak nie masz urlopu, samochody nie sprawne, każdy jeden jest zepsuty za który można mieć problemy, do tego pseudo kierownik który teoretycznie jest kierowcą zastrasza ludzi, że może zwolnić wszystkich jak nie pasują te śmieszne pieniądze, o tego człowieka się każdy zwolni. W gorszej firmie nigdy nie pracowałem...

Mikołaj
@Kierowca

Samochody są zepsute, nie sprawne. Mają one w ogóle przeprowadzane badania techniczne?

@Mikołaj

Teoretycznie mają, a praktycznie przy każdej kontroli był by problem

Kamil

Nie polecam firmy nie szanują ludzi wypłaty odcinają trzymać się od nich z daleka wiadomo jacy są turasi

Zostaw merytoryczną opinię o Fabe Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Fabe Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Fabe Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabe Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fabe Polska