Opinie o Planeta Pl (Planeta Sp. Z O.O.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Planeta Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Planeta Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Planeta Sp. z o.o. w Warszawa

Po opiniach widziałem, że w czerwcu zeszłego roku ktoś tu napisał, że wypłaty są nie na czas i że podobno na raty.... Ale lepiej teraz niech ktoś wyjaśni temat tego wniosku o upadłość, on faktycznie już przeszedł? Co niby wtedy z tymi 170-cioma osobami, o których tamta Pani pisała? Czy ostatecznie miały miejsce jakieś odprawy?

Nie, za ciężką pracę w sierpniu 2023 nikt z nas nie dostał ani złotówki. Śmieją się nam w oczy i blokują nasze numery telefonów.(usunięte przez administratora)!!!!!

Kiedyś tu pracowałem. Nowy wpis

Wcale mnie ten upadek nie dziwi. Tak to jest, kiedy zatrudnia się do biura kilku prostaków-pasożytów, którzy wszystko psują! I nie mam tu na myśli wszystkich, bo większość była w porządku.

Robol

Jesteśmy. Walczymy. Nie poddajemy się. Szkoda takiej firmy gdzie jak inni na około robili wały to tu wszystko szło uczciwie i dali zarobić. Pozdro dla Dominiczaka seniora.

Adrian
@Robol

Uważasz, że pensje, które swoim pracownikom oferuje firma Planeta, są sprawiedliwe? W wątku padały różne informacje na ten temat, dlatego z chęcią poznam Twoją opinię na ten temat.

@Adrian

W planecie można zarobić, ale jak się dużo pracuje. Jak siedzisz 8 h to masz guzik, minimalną. Dają możliwość dorobienia nadgodzinami, ale to jest taka branża. Wierzę w tą firmę w większości pracują tu rozsądni ludzie.

Dominika
@Robol

@Robol A czy na benefity pozapłacowe w tej firmie można liczyć? Może pomimo minimalnej płacy Planeta Sp. z o.o. nadrabia innymi kwestiami? Mam tu na myśli opiekę lekarską, kartę multisport, wczasy pod gruszą, paczki świąteczne? Czekam na odpowiedź.

@Dominika

Jest karta multisport, są paczki i nie zarabia się tu minimalnej.

@Robol

Fajnie, ze pracodawca oferuje benefity. Czy można także liczyć na szkolenia branżowe lub kursy językowe?

@Adam

Szkolenia są, o kursach nie słyszałem

Robol 2
@Robol

Potwierdzam firma jest w porzadku i oby dziala jak najdluzej

Job
@Dominika

Jest multisport, ubezpieczenie grupowe, jakiś Enelmed czy coś takiego, paczki na święta tylko dla tych co mają dzieci.

@Job

Paczek dla dzieci nie ma

PAWEŁ
@Robol

CZYLI NIE MOŻNA ZAROBIĆ, BO JAK UWAŻĄSZ ŻE JEST SUPER JAK (usunięte przez administratora)12GODZ TO CI SIĘ KASA ZGADZA TO ALBO JESTEŚ (usunięte przez administratora) ALBO GŁUPSZY.

Gabriela
@PAWEŁ

Wiesz co, może i ostro napisałeś, ale w sumie racja jakby nie patrzeć. Ale aktualnie może warunki się zmieniły skoro on to kilka lat temu pisał?

@Robol

Syndyk siedzi od początku listopada, pracownicy jeszcze zatrudnieni są 2gi miesiąc na bezplatnym i liczą na odprawy

Gabriela Nowy wpis

I to wszystko jest gwarantowane, że otrzymają wynagrodzenie nie będzie z tym żadnego problemu? Pytam, bo zaskoczona jestem, że drugi miesiąc tak bez kasy by potrafili

Arkadio

Czy firma Planeta zajmuję się obecnie usuwaniem skutków zdarzeń drogowych na terenie miasta Łodzi. Czy ma kto kolwiek jakąś wiedzę w tym temacie?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Planeta Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Gabriela

Ktoś parę miesięcy temu pisał o jakimś wniosku o upadłości. Ciekawa jestem czy to w ogóle prawda? Ktoś z aktualnie zatrudnionych się do tego odniesie? Taki wniosek powinien faktycznie zostać według was złożony czy niekoniecznie?

MARIUSZDUDA1982

(usunięte przez administratora) SKURYWSYNY (usunięte przez administratora) MÓWIĄ ŻE DUDA UMARŁ NASZ KACZYŃSKI (usunięte przez administratora) TUSKA JEGP WINA WSZYSTKO (usunięte przez administratora)

Daniel

Planeta popsuła się całkowicie. Ceny i obsługa są pod psem. Ceny nie są adekwatne do porcji które są podane na talerzu. Obsługa nie dba o klienta. Stoją dwie kelnerki za barę i patrzą jedna na drugą zamiast opsużyc klienta. Mają czas na cygara a dla klienta już nie.

Aaaaaaa

Ale jak siedzieliscie w domu i braliscie kase na zwolnieniach to wam nikt nic nie mowil. Fajnie bylo co? I te paliwo ktore zescie kradli tez fajnie bylo. Pawel z craftera caly czas banki 5 litrowe tankowal a teraz swietego udaje. Pierwszy powinien byc do zwolnienia i to dyscyplinarka!!!

@Aaaaaaa

A masz jakieś dowody na to że takie rzeczy się działy?

Robol

Jakieś ploty chodzą że planeta ogłosiła upadłość, ciekawe że pracownik dowiaduje się o tym na końcu. Chyba w nagrodę za te przepracowane lata ?

Weronika
@Robol

A to ile czasu przed faktem się o tym dowiedziałeś?

@Weronika

Podobno na początku lipca poszedł do sądu wniosek o upadłość, więc po fakcie

Weronika
@Robol

Wiadomo może jak sprawa w sądzie się rozwija?

Od kiedy władzę przejęła "młodzież" wszystko się sypie. Wypłaty wypłacane w ratach - nie na czas. W tym miesiącu mamy 21 a nawet pierwszej części jeszcze nie było...gdzie powinni wypłacić do 10. To jest kpina. Wcześniejszy właściciel rządził mądrze, obecny - chyba chce się szybko dorobić - no i oczywiście chce dać zarobić swoim....a prostego człowieka (usunięte przez administratora) i można rzec, że (usunięte przez administratora) Inaczej tego nazwać nie potrafię.

Grażyna

Od ilu miesięcy już macie takie opóźnienia? Może warto to gdzieś zgłosić?

Bruce wszechwiedzacy

Od 2019 firma jak Titanic pomału tonie, popadli w długi, przez nieudana inwestycje, przez co nie mają na wypłaty dla pracowników fizycznych, kierowców, operatorów, od 2020 płacą w ratach(50/50, 40/60) na domiar tego zawsze po terminie, więc nie wiadomo kiedy dostanie się wypłatę. Dodatkowo zabierają 5/10% niby covidowego, wiadomo, trzeba wykarmic darmozjadów w biurze (70% to rodzina, bliższa, bądź dalsza) ale oni nie mają opóźnień z wypłatą, a przynajmniej nie mieli do kwietnia 2021. Kierownicy budów są w porządku, wiadomo, czasem trafi się gorszy dzień któremuś, ale to tylko ludzie, nie ma co narzekać. Atmosfera na budowach dobra, praca po 8-10h(w sezonie trafi się i 12h) chłopaki od masy czasami muszą dłużej posiedzieć-norma przy masie. Reasumując, mimo kilku zalet, to ogólna opinia negatywna ze względów na niewywiązywanie się z umowy o pracę.

@Bruce wszechwiedzacy

Pracuje tu tyle lat. Widze kto jak pracuje. Niech sie Tyski wezmie do pracy. Chodzi po budowach i klepie jak mu nie wyplaca to sie zwolni. Sam powinien sie zwolinic. Gdzie mu bedzie lepiej jak nie w planecie.

Sari
@Robol

Niesteyy nie zgadzam się z panem. Tragedia zero opieki nad pracoenikiem. Gdzie maski chemiczne dla malarzy. Nikogo to nie obchodzi że pracownicy się trują.Praca po 16, 20 godzin dziennie Pensja na raty. Brak wiedzy kiedy zostanie wyplacona.

@Sari

Co masz na myśli pisząc że pensja jest na raty? Możesz to wyjaśnić? :) No i powiedz też proszę jaka jest stawka w Planecie, liczę na jakieś wieści w tej sprawie.

Xyz
@Adam

Czego nie rozumiesz w słowie raty? ???? Nie mają kasy na wypłaty, więc dzieła ją na 2/3 części dodatkowo ucinają jeszcze 5-10% rzekomo covidowego, ale kasę z tarczy wzięli, więc nie wiem czy to jest legalne i zapewne się nie dowiem.

Xyz
@Adam

Pracownicy fizyczni 20-30 Kierowcy 20-26 Operatorzy 20-30 Kwoty brutto, kierowcy i operatorzy mają 50% po 8h

@Xyz

Dzięki za tak konkretne dane! To na pewno przyda się też innym forumowiczom. Czy oprócz tego są tu jeszcze jakieś premie i dodatki? Czy tylko sama podstawa wynagrodzenia? Z chęcią dowiem się też czegoś na ten temat. :)

Czy firma Planeta Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

To Planetę trzeba finansować ????

nieważne

fake news pavzałem sopie na miadomośći a tam asterorida walnie w polske wię daje 1

Robol łopatowy

Nie polecam firma płaci na raty zarobki słabe a Pan kierownik Kuba W traktuję ludzi bardzo zile słaba firma nie polecam

Kacper
@Robol łopatowy

Prawda pracowałem tam trochę

Grażyna

Jak wygląda poziom wynagrodzenia w przedsiębiorstwie? Jaka panuje atmosfera w zakładzie? Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca w firmie, która opisze swoje doświadczenia z Planetą?

kajtek

Nie zgadzam sie z kolegą,Pracuję w Planecie juz dobrych kilka lat.Zawsze to co mi obiecano - dostałem.Wymagają solidnej pracy - nie tolerują złodziejstwa (dyscyplinarka).Jest to jednak jedna z niewielu firm budowlanych - która placi normalnie - na listę , a nie pod stołem jak inne.

Kaziu
@kajtek

Potwierdzam

Pracujesz dlugo i w soboty to zarobisz konkretne pieniądze... Wiekszosc pracuje po 10-11 godzin. Wszystko jest płacone na legalu nic pod stolem.. Firma godna polecenia dla ludzi ktorzy chca pracowac a nie sciemniac. Pozdrawiam

Anika.

Żadnego dodatku za pracę w wolne dni, ŻADNEGO DNIA WOLNEGO !!! Dwa miesiące non stop od 7 do 20.30 jak dziadek szedł w końcu spać :( W umowie 152 godziny pracy :( Stawki nizsze niz w innych firmach nawet o 250 euro !!! A1 i EKUZ nie mam do dziś, po 2 latach pracy w firmie :( Dlatego teraz juz tam nie pracuję.

Franek 58

Jak ktos chce pracowac to i zarobi, nic nie ma pod stolem wszystko na legalu. Polecam firme

Zzzzzzz

Ewa nigdy nie oszukala firmy, bardzo madra i rozsadna kobieta. Pracuje po 12h dziennie. Pozdro

Czarek

Myślę, że niektórzy chcieliby mało pracować a dużo zarabiać. Trzeba otworzyć swoją firmę.

Jurek
@Czarek

Jeśli myślisz, że otwarcie własnej firmy to pomysł na duże zarobki to jesteś w błędzie... To na pewno głowa pełna opłat, problemów i niezapłaconych faktur Zleceniodawców. Ale jak nie spróbujesz to będziesz zawsze tak uważał.... powodzenia

Anika
@Czarek

A chciałbyś pracować dwa miesiące bez dnia wolnego za słabe pieniądze??? Za składkę od 50 euro? A tak jest w tej firmie :( Zarobki niższe niz w innych firmach nawet o 250 euro :( Dlatego zmieniłam firme po dwóch latach pracy u nich. A EKUZ ani A1 nie mam do dzisiaj :(

O sobie piszesz?
@Czarek

Wiesz to z własnego doświadczenia? Tylko pewnie jesteś jednym z tych co firmę odziedziczyli a nie stworzyli jej od podstaw i teraz masz wiele do powiedzenia.

Hola hola

Planeta w dalszym ciągu spóźnia się z płatnościami, płaci na raty i ma w (usunięte przez administratora) mandaty pipu. Nie polecam for. Y nie mają na nic...

Zostaw merytoryczną opinię o Planeta Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Planeta Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Planeta Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Planeta Sp. z o.o.?

Planeta Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Zdziarska 21
    03-289 Warszawa