Labourlink

Amsterdam Schiphol

Opinie o Labourlink

Piotrek 2014-09-22 14:04:36
Jeśli ktoś się tam wybiera do pracy to odradzam. Miałem okazje tam pracować. Praca fizyczna... zapierdzielasz przy noszeniu kamieni całymi dniami (pudła do 50kg+..) Ludzie którzy tam pracują to jedna patologia... nie wiem czy większośc skończyła podstawowkę. Jestes murzynem i tak cie traktują... nie podoba sie to wypad i zawsze ktoś się znajdzie inny. Kasa... 1200-1300 e minus 535 za mieszkanie (nora) z jakimiś angolami co żyją jak w chlewie. Szefostwo zjebane na lotnisku... wcześniej czy póżniej Cie z kasą i tak wy**mają. Odradzam... chyba że ktos jest naprawde zdesperowany jak było w moim przypadku... jeśli masz pracę, to nie zmieniaj jej na Labourlinka. Szkoda czasu, zdrowia i nerwów. Firma porażka... obstawiam że na krańcu upadku bo ciągle były jakieś problemy.
pawel 2015-02-16 09:30:30
Hej.Dostalem od nich propozycje. Ale to co napisałeś daje mi trochę do zastanowienia :-(
Napisz coś więcej mój adres:cerebrum@onet.pl
Pozdrowienia
sasha 2015-04-08 15:00:31
Odradzam, łamanie praw pracowniczych, brak BHP, nie płacą, h...atmosfera w pracy. Do tego zmowa z agencją która wynajmuje pokoje - po 135e.
Cóż brytole
Moja sprawa prawdopodobnie skończy się w sądzie.
Mały 2016-04-22 13:58:35
Wiesz co, praca faktycznie nie jest najłatwiejsza, ale generalnie uważam, że jest bardzoz, bardzo sympatyczna i naprawdę nie ma nad czym rozpaczać, fajna rzecz
Zostaw swoją opinię o Labourlink - Amsterdam Schiphol
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Labourlink