Opinie o ISP Poczdam w Wrociszew

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ISP Poczdam. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ISP Poczdam o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ISP Poczdam w Wrociszew

Mr Dijo Nowy wpis

Czy nadal urzęduje tam Pani Iwona? Jak z zarobkami? Ile można zarobić netto przy pierwszej klasie podatkowej?

Jak w ISP Poczdam wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Polak Nowy wpis

Czy nadal jest tam pani Geske lub Areczek?

tracz Nowy wpis

Potrzebuje pelny adres dhl poczdam do biura chce wyslac pismo

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie ISP Poczdam? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Tracz

czy ktos mi poda pelny adres DHL do ktorego mozna przejsc po 10 miesiecy pracy u (usunięte przez administratora)

to Janeczku czytaj ze zrozumieniem swoj odcinek wyplaty i dowiesz sie ze masz z pewnoscia klase podatkowa 6 bo skaczesz od firmy do firmy i nie umiesz dopilnowac swoich prywatnych spraw a zwalasz na pracodawce. Z pewnoscia nie wiesz co to jest klasa podatkowa i jakie sa klasy podatkowe i kto jest zobowiazany ja dopilnowac.

Floki
@anonymous

Kolego sympatyczny 6 klasę podatkową dostajesz jak nie masz meldunku. Pracowałem w ISP i jakoś na "fiszkach" miałem 1 klasę podatkową nie wiem jak to zrobili ale tak było. Jeśli taki jesteś mądry to pomóż koledze z tą "fiszką" a nie za mądrego robisz ... myślę, że byłbyś wstanie tylko powiedzieć ile godzin przepracował i jaką stawkę ma.

@Floki

kompletna bzdura, jesli nie ma meldunku w niemczech to nie znaczy ze masz 6 klase podatkowa, to pracodawca jest zobowiazany dokonac zgloszenia do niemieckigo urzedu skarbowego i wystapic o ( Bescheinigung für den Lohnsteuerabzug bei beschränkte Einkommensteuerpflicht) na to jest 3 miesiace czasu i nie maja prawa dac wam zaraz przy starcie 6 klasy.

Robert

(usunięte przez administratora)wlepiła 800Euro kary za zerwanie umowy bez okresu wypowiedzenia ( bardzo ważne sprawy rodzinne ) Odradzam

@Robert

Prawo niemiecki zabrania stosowania takich kar

m

o firmie słyszałem wiele ale postanowiłem spróbować. Wież że byli pracownicy mogą troszkę naciągać i wylewać żale. W przypadku tej firmy niestety to czyste fakty (usunięte przez administratora) - zasłabłeś w pracy na drugi dzień dostajesz do podpisu pismo (usunięte przez administratora) w którym "oświadczasz" że nie było ciebie w pracy - wypadek w pracy, zapomnij o karetce jeszcze dyscyplinarkę tobie dadzą za narażanie firmy na straty ( za l4 i wypadek pracy ) odradzam

Jacek
@m

Pracownik nie może skorzystać z L4, bo inaczej może stracić pracę, dobrze rozumiem? Możesz jeszcze dopisać dlaczego pracownicy są wyzyskiwani, jak sam napisałeś? Jakie sytuacje na to wskazują? Chciałem jeszcze dopytać - na jakie zarobki można liczyć? Dzięki z góry za relację.

@Jacek

Ja moze wam jednak dam dobra wskazuwke, w TimePartner Frankfurt (Oder) dostaniecie wspanile oferty, najmniej zarabia sie okolo 1200 eur. i przynajmniej traktuja tak jak powinien pracownik byc traktowany. Trzymaja sie rowniez praw pracownika.

Witek

a mi się tam podobało. praca ciężka ale tylko 130 godzin za to wynagrodzenie na poziomie światowym. Gdzie w miesiąc zarobię 1000euro (800 do wypłaty a 200 na opłatę noclegu) (usunięte przez administratora)

przemko
@Witek

Ty się ciesz że 130 godzin robiłeś, w tym miesiącu będzie może 110 godzin wiec do wypłaty zostanie może 600euro

@Witek

oh je, ale cie klamie a ty biedny wierzysz. Ludzie zarabiaja minimum 1200 na reke i nie sa traktowani jak w obozie.

mirek

Kolega z pracy ( jest w trakcie wypowiedzenia ) miał problem bo (usunięte przez administratora) nie chciała mu dać papieru wypowiedzenia a jak dał własny to nie chciała przyjąć na szczęście po dłuższej rozmowie przyjęła papier . (usunięte przez administratora)

kolega
@mirek

koleś to nie zaczyna przypominać obozu to jest (usunięte przez administratora)

z-ek

masakra ludzie za miesiąc pracy dostałem tylko 700euro

sony

Ludzie odradzam. nawet na pogrzeb matki kolega nie mógł normalnie pojechać. Robią problem pomimo tego że jest to w kodeksie pracy zapisane (grożą karami za niestawienie w pracy )

Anonimowy alko

Opiszę to tak, wyzysk to mało powiedziane. Paczki często ważą blisko 50kg a temperatura dochodzi w kontenerach do 70 stopni. Bułgarzy i niemcy robią tylko lekkie prace, My tyramy na 2-3 linkach ( powinna być jedna )

Prawda jest taka, że lepiej trzymać się z dala od tej firmy . Płaca jest marna(usunięte przez administratora) zakwaterowania na totalnym odludziu i nie wypłacają kasy z zaitkonta (usunięte przez administratora)

Misiek
@Marek

mi za miesiąc pracy (ponad 130h ) wypłacili 400euro. omijajcie szerokim łukiem

Filip

Znalazł się wielki uczony. Co Ty robisz za granicą z takim wyksztalceniem to w Polsce wszedzie Cię zatrudnia i odczep się od pani Iwony bo to nie ona pisała.

Rajmond Esz.

:) hahahaha wygrales :)

Lysy
@Rajmond Esz.

Zabie też możesz chlapac

Bolo

Lepsze płace ale wiadomo, że trzeba się napracować , ja polecam!

ISP

Nikt nic nie napisze o Konigshorst? ISP ma blok na tej wiosce od dłuższego czasu, przewinęło się wielu ludzi, a tutaj cisza na ten temat.

200 euro

Byłoby dobrze jakby szło chociaż te 200 euro tam odłożyć. Mając rodzinę na utrzymaniu przy tych "świetnych" zarobkach nic się nie odłoży.

@200 euro

200euro.Jak widać jesteś mało oszczędny, chyba że przyjechałeś na wakacje lub Spa. Każdy może odłożyć.

Lysy
@ISP

My tu mieszkamy.

Paula

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: pijaki i ochleje pracują. uczciwi sa żle traktowani. Nie wypłacają pieniędzy za urlopy. Zwalniasz się zapomnij o wypłacie za urlop i nie zwracają za zeitkonto. Kłamstwa na każdym kroku

Abimulalna
@Paula

Tam to norma. Az dziw bierze, ze trzymaja jeszcze tam ta torbe...

Patrycja
@Paula

Uważasz, że atmosfera w pracy nie jest dobra. Czy można by ją poprawić? Zgłaszałaś do działu finansowego kwestię zaległego wynagrodzenia za urlop? Czy sprawa już się wyjaśniła? Na jaki rodzaju umowy o pracę mogą liczyć pracownicy i czy wynagrodzenie jest już wypłacane terminowo? Czekam na Twoją opinię.

Ktidb440

Naprawdę odmawiam nie podpisujcie z tą firmą umowę żadnej bo będzie się robić za darmo ich utrzymywać Mało tego w tej umowy w języku niemieckim będzie klauzura że nie wolno wystawiać tej firmie opinii czyli będą mogli okradać ludzi i będzie można innych ostrzegać Także naprawdę nie Polecam Nie polecam nie polecam

Patrycja

Już sporo czasu upłynęło od ostatniego komentarza na temat pracy w firmie, czy zauważyliście jakieś zmiany? Może w tym okresie miało miejsce jakieś wyjście integracyjne, szkolenie? A może rozpoczął się nabór pracowników? Czekam na Wasze spostrzeżenia.

Zostaw merytoryczną opinię o ISP Poczdam - Wrociszew

• Jak się pracuje w ISP Poczdam?

Zobacz opinie na temat firmy ISP Poczdam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

ISP Poczdam