VIVE Profit

Opinie o VIVE Profit

Kamila

Mam pytanie o pracę w salonie w Świdniku, interesuje mnie stanowisko sprzedawca-kasjer. Ktoś tu pisał że zarobki na poziomie najniższej krajowej, nadal tak jest? Czy z premią już wychodzi całkiem przyzwoita stawka? W necie piszą, że szkolenie byłoby w Lublinie, czy firma zapewnia zakwaterowanie i przejazd?

@Kamila

Witaj Kamila, Dziękujemy Ci za komentarz. Oczywiście, firma zapewnia zakwaterowanie oraz zwrot kosztów dojazdu na czas szkolenia naszych pracowników w innej lokalizacji niż ta w której otwiera się nowy sklep własny, na mapie VIVE Profit. :) Zachęcamy Cię do złożenia aplikacji, gdzie na rozmowie wspólnie omówimy szczegóły oferty oraz przedstawimy Ci nasz przejrzysty model wynagradzania. Kontakt do nas - hr@vive.com.pl Pozdrawiamy, Zespół HR

Iwona

Ja polecam pracę w Vive Profit. Praca,wiadomo,ciężka,po 10,12 godzin na nogach i wieczne podnoszenie ciuchów i nieraz uzeranie się z ludźmi, ale za to pewne jest,że co miesiąc pewna wypłata,podstawa plus premia. Ja sobie bardzo chwaliłam tego pracodawcę,tym bardziej,że jest opcja benefitow,tzn "wczasy pod grusza",ubezpieczenie grupowe,system premiowy,bony na święta i paczki dla dzieci(mnie się wprawdzie nie należały,bo nie mam dzieci,ale wiem od koleżanek,że były zawsze na czas). W tych czasach,patrząc na to jak u co niektórzy pracodawcy,to te benefity są super. Ja z czystym sercem polecam pracę w Vive Profit????

@Iwona

Dziękujemy za Twój komentarz! Niezwykle miło nam czytać opinię osób zadowolonych z pracy w VIVE Profit! :) Ściskamy mocno, Zespół HR

Krystyna
@Iwona

O fajnie, a powiesz co nieco o tej premii? Ile to jest mniej więcej % do wypłaty i jak ją zdobyć, chociaż za co jest? Domyślam się że nie jest to trudne skoro chwalisz zarobki i można się jej co miesiąc spodziewać:)

Nesa
@Iwona

Witam Mam pytanie jakie są zarobki na kierownika sklepu

@Nesa

Witaj NESA, Zapraszamy Cię do kontaktu. W zależności od stanowiska jakie Cię interesuje, chętnie opowiemy o warunkach pracy i zadaniach na stanowisku. Przedstawimy Ci także system wynagradzania, opowiemy o naszych benefitach pracowniczych i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Sieć sklepów VIVE Profit to zarówno sklepy własne jak i franczyzowe. Nie wiemy o jaką lokalizację pytasz, dlatego chętnie odniesiemy się do Twojego pytania w komunikacji mailowej. Napisz do nas na adres: e-maila: HR@vive.com.pl Pozdrawiamy, Zespół HR

Neutralny 2223
@Iwona

Oczywiście wczasy po dwóch przepracowanych latach co drugi rok .

@Neutralny 2223

Witaj Neutralny 2223, Dziękujemy za Twoją opinię. Zgadza się - aby móc skorzystać z benefitu "Wczasy pod gruszą", pracownik powinien przepracować min. 24 miesiące w VIVE Profit, wówczas ma prawo do pierwszego skorzystania z dofinansowania. Każda kolejna możliwość złożenia wniosku o dofinansowanie do wypoczynku również jest realna w odstępie co 2 lata. Zachęcamy wszystkich pracowników do skorzystania z tego benefitu! :) Pozdrawiamy serdecznie, Zespół HR

Bożydar

Witam. Mam pytanie do zespołu HR, liczę na konkretną odpowiedź a nie prośbę o kontakt. Kiedy można spodziewać się telefonów służbowych? Korzystanie dziesiątki razy podczas zmiany z telefonu prywatnego jest bardzo denerwujące.

@Bożydar

Cześć, rozumiemy Twoją frustrację, jednakże nie znając Twojej sytuacji, nie możemy dać konkretnej odpowiedzi na Twoje pytanie. Nie chce również, abyś pozostawił swoich danych w miejscu publicznym, stąd podpowiadamy, żeby skontaktować się z Działem Administracji, który odpowiada za telefonu służbowe. Pozdrawiamy, Zespół HR

Tamara

Stanowczo nie polecam pracy w Vive, praca mega ciężka bieganie po 10-12 h nie raz dwa trzy dni pod rzad. Ludziom sie wydaje ze to tylko wieszanie ciuszków i co w tym trudnego... zrób sobie 3-4 razy w tyg 20km co metr przysiad trzymając w rekach 3kg a dowiesz sie jak to jest. Ja nie raz nie mialam sily nawet sie umyc po pracy a w dzien wolny ledwo chodzilam. Dziewczyn na sklepie jest gora 6 i to tylko w wyprzedaz i nowy towar w tym 2 na kasie i jedna w biorze na cala hale zostaje 3 dziewczyny i to w najlepszym przypadku. W inne dni zwykle gora 2 dziewczyny na powiedzmy 30 klientów 1 na kasie a wymaga sie od nich cudu posortowanego i posprzatanego sklepu półek bez kurzu i czystej witryny. Człowiek nie ma czasu sie po tylku czasem podrapac z przerwy sie doslownie wybiega a nawet czasami rezygnuje zeby po godzinach (darmowych) nie zostawać. W dodatku coraz wiecej obowiązków a coraz mniejsze wynagrodzenia. Ewidentnie patrzą tylko gdzie i jak premię uciąc. Dla przykladu nie masz wplywu na to jak studenci spakuja towar, ale to tobie utna za to premie bo zle posortowany. Chorowac tez nie wolno bo premia przepada, lepiej zeby jeden chory pracownik zarazil cala reszte...Moze kiedyś bylo dobrze, teraz jest tragedia. W dodatku klienci traktuja Cie (usunięte przez administratora) a pozniej przyjadą do kasy i jeszcze chca sie targować. Teraz jeszcze slyszalam ze tajemniczego klienta wymyslili... kpina. Za te same pieniadze mozesz pójść do Tesco czy Kauflandu a sie tak nie obiegasz przynajmniej mokra i smierdzaca.

Stefan
@Tamara

Nie masz zbyt pochlebnej opinii o zatrudnieniu. Wspominasz o premiach. Zależą od frekwencji, czy raczej od dobrych wyników i wysokiej sprzedaży? Interesuje mnie też, czy w związku z benefitami masz zniżkę na asortyment sklepu. Napisz o tym proszę.

Mieszko Pierwszy
@Stefan

Benefity? Jakie Benefity. Pracownikom w dzień dostawy nie wolno przyjść na zakupy, żeby nie kłuć w oczy klientów. (usunięte przez administratora) napisała o obcinaniu premii za źle spakowany towar przez studentów, ciekawe czy na sortowni też obcinają pracownikom premię. To co trafia na sklep to po prostu śmiech na sali. W workach z odzieżą znajdziesz wszystko, poza tym co faktycznie powinno w nich być. Studenci zaczynają się buntować, że od nich wymagamy a sami muszą najpierw zrobić selekcję worka a dopiero potem wieszać. Dostajemy coraz więcej obowiązków, a premie obcinają za wszystko. Gdy liczysz na dobrą pensję raz na kwartał okazuje się że ktoś na górze stwierdził że nie należy nam się zapłata za ciężką pracę i dostajesz tyle co zwykle. Firma zarabia krocie ale nie potrafi docenić pracownika. Praca nie tylko męczy fizycznie ale również psychicznie. Regionalny jeździ po sklepach i wymyśla rzeczy z kaptura wyjęte. Wieczne straszenie, to chyba mobbing jest.

Wero
@Mieszko Pierwszy

Czy święta na czerwono są również pracujące?

Serdecznie dziękujemy za dodanie komentarza. Jesteśmy otwarci na wszelkie opinie w tym także na konstruktywną krytykę. Każda sugestia jest dla nas ważna, dzięki niej możemy poprawić jakość pracy. Jeśli chciałabyś przybliżyć nam opisaną przez Ciebie sytuację, zapraszamy do kontaktu - hr@vive.com.pl. Miłego dnia, Zespół HR

Iwona
@Stefan

Premie są od utargów sklepu i od sprzedaży chemii na kasie. Przynajmniej tak było rok temu,jak pracowalam. Na zakup odzieży jest zniżka 10proc,która jest naliczana z karty zniżkowej.

@Tamara

Tamara, bardzo nam przykro, że tak oceniasz pracę w jednym z naszych sklepów. Pracownicy w sklepach pracują w systemie równoważnym, który dopuszcza przedłużenie dobowego wymiaru czasu pracy do 12h, są to faktycznie 2 dni pod rząd, natomiast kolejny dzień pracownik ma wolny. Chętnie z Tobą porozmawiamy o sklepie, w którym pracowałaś. Potrzebujemy więcej szczegółów, aby w kolejnym kroku mieć wpływ na poprawę warunków pracy i komfortu naszych pracowników. Zapraszamy do kontaktu pod adresem - HR@vive.com.pl Pozdrawiamy, Zespół HR

Bezcenne chwile
@Tamara

Widać po cenach że ktoś patrzy na maksymalizację zysków widać że nie tylko źle się traktuje klientów ale także pracowników. Wielokrotnie tam byłem dziewczyny latają jak na sraczkę podnoszą te ciuchy układają. Maksymalny wyzysk. I fakt wcale tam nie muszę chodzić. Bo jest wiele innych sklepów w których jest taniej.

@Bezcenne chwile

Witaj BEZCENNE CHWILE, Dziękujemy za pozostawienie komentarza. Jesteśmy otwarci na wszelkie opinie i konstruktywną krytykę. Jeśli chciałbyś podzielić się z nami swoimi uwagami w tej sprawie, prosimy o kontakt pod adresem - hr@vive.com.pl. Miłego dnia, Zespół HR

Nesa

Witam Mam pytanie jak zostanę zatrudniona na nowy sklep który będzie się otwierać będę pracownikiem pod firme czy franczyzobiorcy złożyłam cv.. Pozdrawiam

Pppp

A to co Viva wymyśliła to kpina ty oddajesz i swój Tower bo proponują ci 1 zł za kg ja osobiście przyniosłam towaru za 300 zł wartwgo to było 30 kg dostałam 30 zł to ok ale wydać, tego nie mogłam bo musiałam mieć dwuktotmos. Rachunku żenada co to ma być ty sprzedajesz, im ciuchy na których oni mają czysty zysk 100 procent a oni robią łaskę czlowekowi że chce wydać te głupie 30 zł bo przybosl towaru na 300 zł czystego zarobku a oni jeszcze łaskę robią że wydać w tej kwocie nie można typowe oszostwo wolę dać następnym razem te moje ciuchy biednym niż tym co są bogaci a żerują na nednych kpina dla firmy wstyd oj ludzie nie przynoście um ciuchów kg za 1 zł śmiech niech lepiej biedny się ubierze a pytanie do firmy co za mądry czlowek to wymyślił musi mieć naprawdę coś nie tak z głową żenada nie polecam interesów bo prawdę dopiero i tak dowiadujemy się przy kasie coś strasznego

@Pppp

Drogi PPPP, Dziękujemy za komentarz. Projekt Game4Planet to naturalna odpowiedź na ważne, środowiskowe potrzeby. W jego ramach każdy może oddać swoje niepotrzebne już tekstylia, którym VIVE może dać drugie, trzecie, kolejne życie. Jest kilka, równie ekologicznych możliwości wykorzystania przez nas ubrań – mogą trafić do sklepów VIVE Profit, zostać przetworzone na czyściwo, czy stać się donicą kwiatową, lampą, częścią tarasu. Chcemy edukować, poszerzać świadomość odbiorców na temat ekologii, przeciwdziałać nadprodukcji odzieży. Dbanie o środowisko to wspólny obowiązek wszystkich nas – udział w projekcie to kolejny, dobry krok dla Planety, a voucher to forma symbolicznego podziękowania każdemu, kto się do tego przyczynia. Informacja o tym jest cały czas widoczna na plakatach w sklepach oraz na multimediach powiązanych z grupą VIVE. Pozdrawiamy, Zespół HR

Maciek

A jak wygląda praca kierowcy C+E w vive trasy międzynarodowe , czy jest tu ktoś kto pracował lub pracuje na tym stanowisku ? Proszę o komentarze .

GrubyRys

Czy ktoś wie kiedy wrócę nocki ?

@GrubyRys

Witaj, obecnie nie potrafimy odpowiedzieć na to pytanie. Jednak gdy tylko się pojawi zmiana nocna, napewno o tym wszystkich poinformujemy :) Pozdrawiamy Zespół HR

ZRAŻONY

wiki

Po wprowadzeniu towaru metkowanego, nie opłaca się u Was kupować. Ceny wysokie, towaru marniutki, a klientów mało. Jak na lumpeks - drożyzna!!! a towar bez rewelacji. Kiedyś ubranka dla dzieci były w przystępnej cenie, teraz ceny z sufitu.

Pytanie?

To może wina Pani kierownik?

Szukam pracy

Cześć, mógłby ktoś napisać, ile mniej więcej zarabia kierownik???

Arleta

Czy można tutaj sobie brać ubrania za darmo podczas sortowania albo za jakieś symboliczne opłaty?

Zapytanie

Mysle, ze anonimowo wypada, wiec zapytam jakie sa zarobki aktualnie? mysle nad zmiana pracy i chcialabym wiedziec, szczerze, ile na czysto sie wychodzi :) Pozdrawiam

Ktosiek
@Zapytanie

Praca nadal na najniższej krajowej, śmieszne premię których nie da się wyrobic bo targety olbrzymie. Braki w kasjerach. 7 osób łącznie z czego 3 szefowe które na kasę nie pójdą. Praca po 12 a wychodzi 13 płacone za 12. Nadgodzin nie płacą.. szczerze nie polecam, jak tylko sytuacja się uspokoi szukam innej pracy.

Marika

@vive kielce a teraz dużo osób pracuje zza granicy ?

Anna krajanka

Premia 2020 Sierpien 0.35℅x2600=910 40%x910=364 brutto czyli 314 zł. 2600 brutto czyli 1921+314=2235 zł plus nocki 2300 odjąć sb każdy ubezpieczenia itp. Wrzesień 60%x910 czyli 546brutto czyli 471 1921+471= 2392zl plus nocki odjąć sb każdy ubespieczeni itp. Za mi siać sierpien wyoracowywujemy już premie max 35% czyli max 910 zł brutto. Wypłacają w październiku :) Pozd

Bbb

Czy może ktoś coś więcej powiedzieć o szkoleniu czy rzeczywiście bez niego ciężko jest wejść w świat sklepu Vive profit?

@Bbb

latwo, są w stanie wszystkiego nauczyc Cię na miejscu.

Jaka jest kultura pracy w Vive Profit Center? Obowiązuje typowy dress code?

abc

nieprzewiewne koszulki polo z poliestru, oraz tshirty..

abc

Pracowałam w Vive w Poznaniu. Osobiście pracy nie polecam. Faktycznie kierownik regionalny naciska na wyniki, choćby nie wiem co się robiło zawsze jest źle. Praca 12h, + często kilka godzin na nocki, ponieważ normalnie nocna zmiana nie wyrabia się z wykładaniem towaru przez co później sprzedawcy muszą zostawać. A muszą bo nie są wypuszczani, jak ja tam pracowałam drzwi wyjściowe od tyłu były przekluczone i nie dało się wyjść dopóki kierowniczka nie otworzyła- masakra. Kierowniczka nie zna się na pracy i jej nie ogarnia.. przydziela wolne/urlop po czym w wolnym dniu dzwoni do pracownika z zapytaniem gdzie jest i dlaczego nie jest w pracy..a dziwnym trafem zastępcom została córka oraz jej przyjaciółka. Początkowo szkolenia (2 tygodniowe ) odbywały się na drugim końcu kraju- za dojazd ( tylko PKP lub autobusy) wykładano ze swoich pieniędzy, a później firma zwracała koszta. Podczas szkoleń zapewniali również nocleg, jednakże wyżywić trzeba było się samemu. Obowiązuje dresscode (koszulki polo, prawie 100% poliester)..

Asia

Witam czy ktos pracował we Wrocławiu w tej firmie i może się wypowiedzieć czy warto?

@Asia

Warto

Dorota
@Anonim

No właśnie słyszałam, że Vive Profit Center do godny polecenia pracodawca. Ale jednak przydałoby się trochę więcej informacji na temat ogólnych warunków pracy w tej firmie. Czy nowy pracownik, jeszcze przed podjęciem właściwych obowiązków, może liczyć na pakiet jakichś szkoleń wdrażających?

Byłą pracownica
@Asia

Nie polecam Ci pracy w Vive. Przez dłuższy okres pracowałam w tej firmie i ogólnie nie polecam. Kierownik regionalny jest słaby, wymagania wymagania a jak widzieliśmy że obroty są ok, to o dodatkowych pieniądzach nigdy nie było czasu porozmawiać. Ciągła walka o wyniki. Słaby kontakt z centralą firmy. Jakiekolwiek telefony m.in. do pewnej pani w centrali to wieczne problemy, ciągle jest zajęta, po chwili zaczyna podnosić głos. Firma jest nieprofesjonalna i nie dba o pracowników. Dobra rada szukaj czegoś innego, szkoda Twojego czasu na tą firmę.

Wero

Czy może mi ktoś powiedzieć czy święta na czerwono są również pracujące?

Ktoś
@Wero

Nie.

Zostaw merytoryczną opinię o VIVE Profit - Kielce

• Jak się pracuje w VIVE Profit?

Zobacz opinie na temat firmy VIVE Profit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VIVE Profit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VIVE Profit?

Kandydaci do pracy w VIVE Profit napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VIVE Profit