Wnd Sp. z o.o.

Opinie o Wnd Sp. z o.o.

Tam się z ciężkim towarem pracuje na magazynie? Widzę, że w ofercie na magazyniera jest właśnie rozładunek, a na taki dział to mi średnio pasuje jako kobiecie. Jest jakaś lekka praca też typowo dla pań tam na magazynie? O ile w ogóle tam pracują.

Karlos

Na stronie firmy jest aktualna oferta dla technologa. Chce aplikować tylko trochę zaniepokoiły mnie komentarze o odejściach pracowników i rotacji. Jeszcze dopytam o benefity. Jest informacja że dają dodatek 100 zł miesięcznie na zakupy w stołówce firmowej. Każdy pracownik ma do tego dostęp?

koleś
@Karlos

benefity? jakie benefity . opieka medyczna przez jakiś Alliance, ubezpieczenie grupowe i 100 zł na obiady w stołówce. To wszystko :) . Rotacja tak to prawda, ludzie przychodzą i odchodzą . Na dłużej zostają Ci, którym atmosfera i takie środowisko odpowiada lub masz kredyt :) . Możesz też mieć problem z miejscem parkingowym :).

Nin
@koleś

A kto odszedł z technologów ? Słyszałem że lider technologii próbował dostać się do innej firmy

Sabrina
@koleś

Żadnych wczasów pod gruszą albo dofinansowań do kolonii? A co z bonami świątecznymi czy premią tez nie dostaliście nic ? Co jest w atmosferze nie tak? Chodzi o relacje między pracownikami czy relacje pracodawca/kierownik- pracownik ?

Pracownik Nowy wpis
@koleś

Tak, to prawda z miejscem parkingowym. Co do benefitów to masz: - Multisport - ubezpieczenie grupowe + dodatkowe - opieka Allianz( nie mylić z jakimś Alliance, z grą mi się kojarzy). Duży wybór placówek. - plan emerytalny PPE, nie mylić z PPK - karta na stołówkę 100 PLN.

Cześć, no może za mało wymagam, ale jak na moje, to benefity całkiem są ok. Dałbyś może radę podpowiedzieć mi jak wygląda w firmie ten plan emerytalny ppk, bo pierwszy raz się z czymś takim spotykam. Będąc już w sumie w temacie benefitów, to jakieś dodatki płacowe typu premie czy podwyżki regularne macie? Pozdro :>

ktoś Nowy wpis

raczej mało wymagasz bo to standard w większości firm :), serio nie słyszałeś o pracowniczym planie emerytalnym , nigdy ? Gdzieś Ty się uchował ... :), Dobrowolne odkładnie na emeryturę , częściowo idzie z Twojego wynagrodzenia częściowo dokłada pracodawca. Z podwyżkami tak sobie , premię są od wyniku . Lub ich nie ma :).

była pracownica

Podsumowując ostatni rok : z mojego działu zwolniło się ok 75% osób bo już nie dało się wytrzymać. Sama odeszłam i teraz nie żaluje . Brak normalnych relacji w firmie.

@była pracownica

Bo wiesz, zamiast rozwijać firmę i narzędzia wprowadzać to lepiej zatrudniać kolejnych kierowników. Teraz każdy kierownik będzie miał swojego kierownika. :). Chyba, że ten kierownik zatrudniony przyniesie z domu system ,na którym normalnie będzie można pracować.

zaciekawiony
@pracownik

Pytanie co firma chce osiągnąć rozbudowując hierarchię pionową czy smukłą firmy w tak małej organizacji , a zatrudniając przy tym osoby z innych bajek . Nie dość, że obciążają finansowo firmę dodatkowym stanowiskiem , wydłuża decyzyjność no i pytanie o efekt głuchego telefonu jak i rodzaj podejmowanych decyzji .

Fabek
@zaciekawiony

Masz racje. Im więcej kadry kierowniczej tym większy może być chaos decyzyjny. Jak tylu pracowników odeszło to poprzyjmowali innych na to miejsce czy tylko obsadzają wyższe stanowiska? Ta rotacja jest spowodowana tylko atmosferą czy są też inne sprawy które nie pasują większości?

myki
@Fabek

Uzupełniają braki kadrowe tymi kto się zgłosi . Kwestia ile wytrzymają ci nowi bo jest grono starych prawników, którzy trzymają się rękoma i zębami tej firmy, chyba w innych by sobie nie poradzili lub zderzyli z nowoczesnością :) co mogłoby być szokiem dla nich . Atmosfera to jedno dwa nie ma czym pracować, sprawdzenie czy potwierdzenie danych to jakaś masakra, jedno pyta drugiego . A na stanowiskach czy w magazynie nie jest lepiej . Tym co się tak trzymają tej firmy to się podoba wiadomo z jakich powodów... Jest jeszcze jedno ale to już temat organizacji jako grupa gdzie "dobre praktyki" nie zawsze są dobre. Firma bardzo zaniedbana w każdym aspekcie.

Była pracownica
@myki

Tak to prawda że firma zaniedbana. W firmie są układy i ukladziki. Pracuja rodziny (mąż żona teściu jeszcze dzieci by pracowały ale są za małe ) i ich sąsiedzi. Jak ktoś popełni błąd to się tuszują i cisza. Ludzie co pracują tam długo albo od samego początku znają się tylko na tej robocie i boją się że na zewnątrz sobie nie poradzą (coś w tym jest).

Antośka
@myki

Czyli nowi pracownicy nie będą mieć łatwo ze "starszymi" kolegami z pracy? ;p Ciekawi mnie jedno, jak wygląda wdrożenie w obowiązki w firmie, skoro panuje tu taki chaos, i na dodatek tyle osób się zwolniło? Myslałam, zeby tu aplikować, ale widzę, że trzy razy muszę to przemyśleć.

on
@Antośka

Przemyśl decyzje nawet 4 razy , to taka dobra rada .

@on

Aż tak źle? Jak przyjmują głównie znajomków to pewnie i o awans trudno jak się nie ma pleców, co? W ogóle zdarza się tu opcja przeskoczenia na lepszy stołek czy wszytko obsadzone przez rodzinę?

pryk

awans z młodszego specjalisty na specjalistę chyba tylko taki ...

Grazia
@pryk

Zawsze coś. Rozumiem każdy awans wiążę się z podwyżką? Czy tylko zmiana tytułu jest? Ogólnie tu pisano o podwyżkach na początku roku, ciekawe jak często je przyznają w firmie? I czy te kwoty są znaczne?

ktoś
@Grazia

masz widełki płacowe, co to znaczy znaczna podwyzka ? specjalista nie bedzie zarabiać tyle co kierownik ,wiec trzeba mieć to na uwadze, że podwyżki zawiera jakis tam budzet narzucony z góry.

Rotacja jest taka, że przyjmują wszystkich :)

@ktoś

Skoro tak to jakie są szanse, że taki spec otrzyma awans na wyższe stanowisko? po jakim średnio czasie można to sobie wypracować? budżet budżetem ale jak z docenianiem?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Wnd Sp. z o.o.?

narzedziowiec

Przez narzędzia rozumiemy sprzęt i programy więc tak park maszynowy to stare maszyny które już nie nadążają za zmieniającą się technologią produkcji. magazyny tam nie ma nic nie ma nawet porządnego programu do obsług magazynu taki, który da pełen obraz lokalizacji i obrotu magazynu " surowców" jaki wyrobu gotowego , Praca głównie fizyczna nawet nie ma dachu nad surowcem i wyrobem gotowym . Czy słońce czy deszcz, śnieg czy wiatr chłopaki pracują na zewnątrz, dużo fizycznego dzwigania. Wózki jako transport wewnetrzny też są , jakieś ale są . Reszta działa na kilku programach takich jak Klaes , Pref , Exact, które mało tego, że nie są w pełni wykorzystywane i mają niekompletne informajce to dane pozyskane z nich się różnią :) . Jest jeszcze narzędzie w postaci notatnika nazywa się webcon . wykorzystywane do wielu rzeczy, do których nie jest przystosowany . No i wisienka na torcie Excel, który spina wymienione programy i pozwala zaplanować co ma z firmy wyjechać :). Na szczęście sa komputery firmowe i drukarki . No ale jak się nie inwestuje w firmę to tak jest .

Pracownik Produkcji

Jeszcze nie było

Proste pytanie: czy na PRODUKCJI pracują kobiety?

Marzena

W internecie znalazłam informację, że w zależności od działu tej firmy jest możliwość okazjonalnego korzystania z pracy zdalnej. Orientujecie się, na jakim stanowisku można pracować w taki sposób? I ile dni maksymalnie można pracować z domu? :-)

@Marzena

napiszę krótko żeby nie usunęli wiadomości, można . Najgorzej mają kierownicy z chodzeniem na HO no i pracownicy fizyczni i operatorzy maszyn , zdalnie tej pracy nie zrobisz. Ile dni to zależy jaką masz sytuacje.

Marzena

Cześć, czy na Lidera działu spedycji może aplikować osoba, która do tej pory ma doświadczenie tylko jako Brygadzista? Ciekawa jestem, jakie mają wymogi z tego ogłoszenia. Jeśli ktoś się orientuje w warunkach rekrutacji, to proszę o info.

Olek
@Marzena

Odpowiedz sobie na to pytanie tym kto to jest lider, czyli jakie kompetencje i co robi dział spedycji ,czyli jaka wiedza jest potrzebna lub doświadczenie.

Stefan
@Marzena

Najlepiej pytać w dziale hr, a nie zadawać takie pytania na goworku

Zdziwiony
@Marzena

Ale jaka rekrutacja? Przecież lider spedycji świetnie sobie radzi ... nawet słyszałem że ma.potnecjal na awans ....więc o co chodzi z tym.pytaniem???

Czesław
@Zdziwiony

Szalona Edzia coś uszyła.

Janusz
@Zdziwiony

Interesujące. A jaki to awans?

@Janusz

a na kogo wyżej może ten lider awansować? jakie tu jeszcze wyższe stanowiska są i jak kiera od najniższego może przebiegać?

magiel

Na Dyrektora Zakładu ?

@magiel

o to ktoś ze środka awansował? bo często widuję ogłoszenia na takie stanowiska i myślałam, że firmy wolą kogoś z zewnątrz. to ile czasu takiemu liderowi może to zająć i jak wtedy zarobki się zmienią?

Joanna
@Dominika

Ci ze środka to tylko potrafią krzyczeć, że coś jest źle . Siedzi taki w firmie 5-7 lat , wymagania ma duże ale żeby rozejrzeć się wyjść z inicjatywą coś ulepszyć albo czymś się zainteresować to nie. Tylko Ty mu daj albo pokaż to wtedy tak może coś zrobi. Dlatego firmy wolą zatrudnić nowe osoby, którym coś się chce zrobić i widzą co jest nie tak .

olo
@Zdziwiony

Świetnie sobie radzi ? Czyli co robi , bo każdy się od jakiegoś czasu zastanawia czym Lider w spedycji się zajmuje...

tomek
@Stefan

Dlaczego ma tutaj nie zadawać pytań ? Wiem, że niewygodne pytania lub komentarze są usuwane stąd . Trochę szkoda ponieważ jeżeli komentarz nie obraża kogoś wprost a przedstawia patologie, którą ta osoba lub firm tworzy to powinien on zostać i być widoczny dla potencjalnych kandydatów. Na rozmowie kwalifikacyjnej dowiesz się o innej rzeczywistości niż jest.

Zofia
@tomek

Fakt, zawsze warto czytać te komentarze, nawet w ramach ostrzeżenia. Ale co masz na myśli, że na rozmowie inne rzeczy opowiadają niż jest w rzeczywistości? Chodzi o zarobki czy jakieś inne warunki pracy?

Darek
@Zofia

Zakrzywianiem, upiększaniem rzeczywistości....

@Darek

No dobrze, to co w takim razie obiecali przy rozmowach, a co nie miało miejsca w rzeczywistości, może byś podał jakieś przykłady tego co na przykład Tobie obiecano, a nie dotrzymano. No nie wiem, masz na myśli zarobki czy może jakieś benefity?

Czesiek
@tomek

Czemu o innej? Tzn. jakiej, napiszesz dokładniej? Rozumiem, że któreś z warunków różnią się od tych, o których można przeczytać w ogłoszeniach o pracę, o to Ci chodzi? O których mowa? Wynagrodzenie, czas pracy, a może atmosfera? Czekam na info :)

on
@Czesiek

o tym, że w tej firmie to średniowiecze , procesy szkoda gadać, ERP to excel bo innego systemu nie ma :). szkoda czasu na tę firmę .

Czy pensja w Wnd Sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Pracownik Produkcji, ich ogłoszenie jest 1 lutego na GoWork.pl.

Ale dla niektórych największą motywacją są pieniądze :) Ale skoro uczulasz, aby sprawdzić warunki pracy to powiesz coś na ich temat? Bardziej mnie interesuje komunikacja z przełożonymi w jaki sposób ona przebiega i czy jest bezproblemowa.

koleś
@Ewa

Tak, możesz z przełożonym przeprowadzić komunikacje w interpersonalny, intrapersonalny, społeczny i bezpośredni sposób. A czy dotrzesz i przekażesz lub zostaniesz wysłuchany to różnie to bywa.

Patryk

Cześć Czy w firmie w niedalekiej przyszłości będzie rekrutacja do działu IT ?

Witam, jak wygląda praca w kontroli jakości? Jest na jedną czy dwie zmiany? Praca bezpośrednio na produkcji czy mają jakieś osobne miejsce? Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam

Niko

Hej , szukam pracy jako kierownik produkcji , jest jakaś szansa ,żeby do Was dołączyć .

Część Coś wiadomo o podwyżkach ? Produkcja nie może się wyrobić , zamówienia są a co z podwyżka pensji dla pracowników? Coś ktoś słyszał ?

ktoś
@Marek

W tym tygodniu się dowiesz.

Wiki

W sobotę zakładowe party,oj będzie się działo.

Angel
@Wiki

Rozumiem że bez osób towarzyszących?

Romek
@Wiki

Gdzie to party i z jakiej okazji ?

Wiki
@Romek

24.09 był piknik integracyjny WND

@Wiki

I co, jak było? Takie imprezy działają faktycznie jakoś pozytywnie na nastroje w firmie czy nie bardzo to widać? Bo zastanawiam się nad aplikowaniem tu a zależy mi na dobrej atmosferze w pracy.

Krzak
@Ewa

Jeżeli chcesz aplikować do firmy po to żeby mieć imprezy to chyba powinnaś aplikować do klubów nocnych gdzie praca rozpoczyna się od 22:00 i polega na imprezowaniu i obsłudze imprez....w każdej normalnej firmie są organizowane tego typu integrację . I nic w tym dziwnego.

@Krzak

No to widocznie w innych miała inne warunki? A coś jeszcze dodatkowego tu macie czy należy firmę interpretować jako "normalną" jak tu padło?

Janusz
@Dominika

Typowa polska firma. Potencjał jest ale duże zaniedbania(usunięte przez administratora)

@Janusz

aha czyli w ten sposób. A co z zarządzającymi? nie mają tu wpływu na to, jakieś rozmowy czy cokolwiek?

muniek
@Dominika

Zarządzającymi obszarem czy firmą ? Każdy gra jak centrala powie . Od 10 lat niewiele zostało zrobione , brak narzędzi , brak odpowiednich warunków do pracy . Poczekamy na mrozy i śniegi :) Pewnie nic wtedy nie wyjedzie bo ciężko będzie szukać okien na śniegu lub pod śniegiem...

Rowerzysta

Firma z potencjałem,ale nie docenia dobrych pracowników,mamy na magazynie świetnego,bardzo w porządku faceta p.o brygadzisty na którym ciągle ktoś psy wiesza.Koleś zna się na robocie chociaż nikt go do tej pracy nawet nie przygotował,problem w tym że nie jest z Poddębic.W tej firmie poważanie mają tylko osoby stamtąd

Losek
@Rowerzysta

Nowi rządzący,nowe zasady

Helikopter
@Rowerzysta

Niezupełnie, patrząc wewnątrz to firma wygląda jakby właścicielem był Janusz biznesu. Przez lata firma nie była doinwestowana , Brak narzędzi, nowoczesnych rozwiązań i nowego innego podejścia do tematu . Proces nie jest łatwy a praca pod chmurką czy operacje na excelu lub kartce i długopisie nie pomagają . Do tego przestarzały park maszynowy lub jego brak , brak miejsca w biurach, parkingu, nawet nierówna kostka brukowa o która można się potknąć , to wszystko powoduje frustracje u pracowników i bez narzędzi to nawet mieszkaniec centrum Poddębic nic nie zrobi więcej niż może.

Znają mnie wszyscy :D

Takimi komentarzami sami psujecie atmosferę w pracy, najłatwiej pod przykrywką anonimowości w Internecie oczerniać kogoś niż powiedzieć mu to prosto w twarz, brakuje Wam odwagi. To tylko pokazuje jakimi małostkowymi ludźmi jesteście. Posypcie własne głowy popiołem bo sami święci nie jesteście

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Wnd Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Pracownik Produkcji?

Adamus

To ta co w pośredniaku w EPD robiła i ją wywalili?

Dobrze poinformowana

Sam sie zwolnił . Ptaszki cwierkaja ze przechodzi do najwiekszego producenta w Europie.

Lepszy od..
@Dobrze poinformowana

o kim piszesz ,że się zwolnił?

hirek

Cześć Firma właśnie poszukuje logistyka. Czy ktoś może powiedzieć jak się pracuje w tym dziale? Jakie zarobki? Ile zmian? Z góry dziękuję za wszelkie informacje

Do hirka
@hirek

Praca w dziale logistyki jest wymagająca ze względu na korzystanie z excela oraz innych programów. Planujesz powierzchnie transportowe pod dane serie produkcji , jesteś w kontakcie z działem sprzedaży danego rynku, spedycją ( zamyka auta drukuje dokumenty ), magazynem oraz firmami transportowymi. Opisujesz faktury . Oczywiście masz wdrożenie i wsparcie zespołu musisz jednak się nie bać i podejmować decyzje. Jest fajny zespół , częściowo możesz pracować na home office. Wynagrodzenie jest adekwatne do umiejętności ale masz kwartalną premie opartą o cele. Masz możliwości podwyżki, możesz się rozwijać na szkoleniach i kursach . Masz posiłki w pracy . Zespól jest fajny.

Firma jest niepoukładana, jest bałagan to prawda ale ma potencjał , jest sprzedaż są zamówienia. Dużo w temacie bałaganu mają za uszami sami pracownicy . Wiec to oni powinni jako pierwsi zareagować i dać impuls do zmian. Pracuje od niedawna, ja osobiście nie lubie (usunięte przez administratora) więc swoje otoczenie sprzątam . Jeżeli komuś nie przeszkadza (usunięte przez administratora) to myślę, że taki sam ma w domu. Dalej firma nie płaci ludziom za samo przyjście do pracy . Pracownik powinien też sam optymalizować zgłaszać rozwiązania swojego stanowiska pracy. Przecież za to jest dodatkowo kasa . Jeżeli tego nie robi to jest mało wartościowy lub lubi się narobić i nie myśli . A firma jak najbardziej jest za zmianami. Zamiast narzekać niech każdy się rozejrzy przede wszystkim posprząta u siebie i spróbuje automatyzować proces to będzie lepiej . Samo się nie zrobi. Kasa i warunki premiowe oraz podwyżki uważam, że są uczciwe. Zatem do roboty, do zmian i rusz myślenie a nie narzekanie.

Jeden z wielu

Ruszyły przyjęcia do WnD w Rąbieniu. 3400 zł brutto na początek. Niestety za chwilę będzie tu więcej osób z Ukrainy niż Polaków.

Stefan
@Jeden z wielu

+400zł frekwencyjna, +300 premia za wyniki

Kanan

Jak wygląda praca w dziale jakości? Jak ze szkoleniami i atmosfera w dziale?

Zostaw merytoryczną opinię o Wnd Sp. z o.o. - Rąbień

• Jak się pracuje w Wnd Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wnd Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wnd Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 6 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wnd Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wnd Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wnd Sp. z o.o.