Ats Instal Sp. z o.o.

Opinie o Ats Instal Sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo,Jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych jak i byłych pracowników. Na bieżąco śledzimy treści pojawiające się na forum i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki. Pragniemy, aby było to miejsce do merytorycznej dyskusji i przestrzeń do pozyskiwania wiarygodnej informacji o naszej firmie. Prosimy pamiętać, że nie akceptujemy obrażania naszych pracowników, wulgarnych komentarzy, treści nawołujących do nienawiści.
Basia Nowy wpis

Zarobki inżyniera instalacji sanitarnych wyglądały rok temu przyzwoicie. Po roku raczej nie są gorsze, tak optymistycznie zakładam :) Ktoś wie o kolejnym naborze? Plus jak duży jest obszar działania, czy inwestycje w całym kraju i jakie auto oferuje firma na te nasze polskie drogi? :3

brygadzista

pracowałem w ATS na stanowisku brygadzisty Brygady Wentylacyjnej. pracowałem 3 lata. Super praca. Super atmosfera. Wynagrodzenie zawsze w terminie. profesjonalne narzędzia hilti. Każdemu polecam pracę w ATS

@brygadzista

Ze swojej strony mogę polecić tego pracownika. Profesjonalne podejście do tematu, powodzenia w nowej pracy

możekandydat Nowy wpis
@Ats Instal Sp. z o.o.

@brygadzista Skoro było tak super, to czemu pisze w czasie przeszłym? Co nie pykło?

Slawek Nowy wpis

Pracowałem jako handlowiec, polecam szczerze

Mari Nowy wpis
@Slawek

A jakie macie zarobki jako handlowiec? I po jakim czasie ludzie zazwyczaj pracę zmieniają? W ofercie na stronie nie ma widełek ale przez przypadek odkopało mi się ogłoszenie dla inżyniera instalacji sanitarnych, w tym przypadku podawali na początku roku widełki od 10 do 11 tys na uop. to handlowiec ile wyciąga tak dla porównania?

Róża

Interesuje mnie praca handlowca, bo przeczytałam, że potrzebują na terenie całej Polski. Firma chwali się terminowymi wypłatami, a kiedy konkretnie robią przelewy? Powie ktoś coś więcej o zarobkach, bo nie podali żadnych szczegółów?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Ats Instal Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Ats Instal Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na GoWork.pl, ostatnie dodali 12 września.

Polecam jak najbardziej :)

So

wynagrodzenie na czas, nie ma problemów z terminami, profesjonalny zespół kierowników projektów. Poprawiona pisownia

So

wynagrodzenie na czas, że nie ma problemów z terminami, profesjonalny zespół kierowników projektów.

Aktualność

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Ats Instal Sp. z o.o.?

Tatar ale ty zabawny jesteś :P tak ci sie przynajmniej wydaje.

Angielski potoczny

ABC

Najgorsza firma w jakiej pracowałem

CDA
@ABC

A dla mnie jedna z lepszych firm w jakiej pracowałem. W jakim dziale pracowałeś ?

@ABC

To raczej nie jest merytoryczna opinia...

@ABC

Na jakim stanowisku pracowałeś i dlaczego najgorsza firma?

Inż budowy

Czytam te komentarze i nie wierzę. Pracowałem w firmie kilka lat i mam o niej bardzo Dobre zdanie. Świetna firma do rozpoczęcie pracy tuż po studiach, dla zdobycia doświadczenia. Mowie o pracy w biurze. Fajna, kolezenska atmosfera. Prezes, człowiek do dogadania. Po narzekać mogę na pracowników z budowy, ale wiem że sukcesywnie są wymieniani aby osiągnąć ta "idealna" ekipe. Komentarze chyba od konkurencji??

@Inż budowy

Z tego co pamiętam to od PM trudno było coś uzyskać całe zamówienia trzeba było robić samemu, o wyjaśnieniu kolizji walczyło się parę dni, i tylko wymagania, "że za mało zrobione". Często budowy z absurdalnym terminem i "musicie się wyrobić". Pracuj po 12h i w weekendy. No ale państwo wielcy inżynierowie i tak będą narzekać na pracowników z budowy.

Inż budowy
@Mateusz

Pomyliłem się. Komentarze raczej nie od konkurencji a od niedowartosciowanych pracowników z budowy... Z tego co pamiętam to w zależności od podziału obowiązków spisem materiałów zajmował się brygadzista, wyjaśnienie kolizji zależało od opieszalosci projektantow/zatwierdzenia przez inwestora "na papierku", a nie od pstrykniecia palcami przez PM. A na której budowie "nie gonią" terminy?? To raczej zarzut do branży budowlanej a nie firmy...

@Inż budowy

Jeśli idziemy kierunkiem niedowartościowania to tekst jednego z PM " robić szybciej to większą premie dostanę" jaka to jest motywacja dla ludzi (usunięte przez administratora) na premię PM, który po studiach myśli , że wie i potrafi wszystko najlepiej, i powtarzany tekst nie wiem jak ale ma być zrobione. W tej firmie z czasem byli coraz gorzej, jakieś durne tabelki z wyliczeniem co ile się robi. A dodatkowo słyszałem, że teraz też jest nie za wesoło

@Inż budowy

Dokładnie tak. Zgadzam się w 100%.

Ewelina

To co, on to według Ciebie napisał nierzetelnie czy pracując w biurze niby nie ogarniał co się tak naprawdę dzieje?

@Mateusz

W firmie ATS Instal wszyscy pracownicy są traktowani równo. Nie ma podziału na pracowników z budowy i inżynierów. Oczywiście nie wszyscy muszą się lubić, natomiast szacunek należy się każdemu.

Na plus

Wszystkie negatywne opinie pochodzą od pracowników z budowy, którym nigdy nie da się dogodzić. Za każdym razem będzie coś nie tak, bo taka jest ich mentalność. Prawda jest taka, że firma ATS Instal to dobra firma, atmosfera jest natomiast taka jaką stworzą pracownicy, wiadomo, że jeżeli będą ciągle narzekać to sami stworzą sobie zły klimat.

Falcon 4
@Na plus

taka jest dobra atmosfera że nikogo już w tej firmie nie ma :)

Rocky
@Falcon 4

Prawda, ludzie odchodzą bo nie da się wytrzymać psychicznie

@Rocky

Bzdura. Odchodzą ci, którym wiecznie coś nie pasuje. jako były pracownik nadal uważam, że to dobry pracodawca.

@ok

Tobie co nie pasowało? Jak wygląda atmosfera w biurze? Cisza jak makiem zasiał, czy dopuszsczala jest rozmowa ze współpracownikiem? Jak wygląda czas pracy? Jak często zdarza się, że przełożony daje Ci większe zadanie na już, tuż przed końcem dnia?

@Marcin

Atmosfera w biurze jest bardzo przyjazna, nikt nad nikim nie wisi, każdy sam organizuje sobie czas pracy. 8-16, na luzie. Można pogadać. Zadania są dawane do realizacji z wyprzedzeniem. Jeżeli ktoś ma samodyscyplinę to świetnie sobie poradzi. Ja mam swoją działalność od jakiegoś czasu.

@ok

zza którego biurka z przepiórki klikasz lemingu??

Biuro
@Falcon 4

Firma całkiem sprawnie funkcjonuje.

Biuro
@Rocky

Tak, odeszli ci, którzy nie chcieli pracować.

Justyna
@Biuro

To czy teraz atmosfera między pracownikami jest ok skoro odeszły leniuchy?

do biuro
@Biuro

Naprawdę odeszli ci, którzy nie chcieli pracować,a nie na przykład ci którzy chcą się dalej rozwijać albo więcej zarobic? raczej takie zdanie o byłych pracownikach świadczy o firmie a nie o byłych pracownikach...

Ewelina
@do biuro

Wiesz co tu chyba nie wiadomo co brzmi niestety gorzej, zależy jak interpretować. :/ Generalnie to nikt nie powinien odchodzić z jakiegokolwiek tego typu powodu. Wcześniej też się takie rzeczy tu działy?

Falcon 4
@Biuro

szkoda tylko że tak sprawnie nie przesyła pieniędzy za wykonane prace Wielki trener menDalny Sprawnie funkcjonujecie w wyzyskiwaniu ludzi ot cała prawda !!!

Polecam tego pracodawcę.

Jaki jest styl zarządzania w Ats Instal Sp. z o.o.?

ŻADEN !!!

Danuta
@OFNI

to problemy są w tej firmie z zarządzaniem skoro taka Twoja opinia? opowiedz coś o tym

Grzegorz

Witam czy firma ats poszukuje podwykonawców z zakresu wentylacji? A jeśli tak to gdzie/do kogo uderzać? Pracowałem jako brygadzista na fit out-ach 8 lat, w szczycie zarządzałem 8-10 ludźmi + firmy podwykonawcze a teraz sam taką prowadzę.

ok

Firma ATS Instal jest ok. Należy zawsze pamiętać, że wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Tu naprawdę nie jest źle dla tych, którzy chcą pracować. Marudy zawsze będą marudami. Najdziwniejsze jest to, że niektórzy mają czas na wrzucanie negatywnych komentarzy zamiast zająć się tym co trzeba. Nie pasuje...? Idź gdzie indziej. Po co tracisz energię?

Czy w firmie Ats Instal Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Odpowiedź

Oczywiście, że są.

Polecam tego pracodawcę.

Byly pracownik

Kiepska atmosfera, brak podzialu obowiązków, zero szans na podwyzke

@Byly pracownik

Kiedyś było inaczej były podwyżki, dało się robić, kierownictwo coś potrafiło, a ekipa wentylacyjna w większości była zgrana. No poza łysym brygadzistą

Co wchodzi w socjal Ats Instal Sp. z o.o.?

OFNI

najtańsza woda mineralna z biedronki ,syrop malinowy, kawa , herbata i świąteczny catering na kamiennych talerzach podany bezpośrednio na budowie :)

Zostaw merytoryczną opinię o Ats Instal Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ats Instal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ats Instal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ats Instal Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 8 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ats Instal Sp. z o.o.