Opinie o Mcdonalds w Sople

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Mcdonalds. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Mcdonalds o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mcdonalds w Sople

Spidi Nowy wpis

Nie polecam więcej tu się nie zatrzymam po 32 min otrzymałem moje zamówienie, 2xduze frytki wieśmac i 20 nuggetsy i tylko nuggetsy były ciepłe a reszta zimna.

Klient Nowy wpis

Zamiast obsługiwać klientów konfidenci dzwonią na policję i czekasz na zamówienie 20 minut a policja stoi przy wyjeździe

Joanna Nowy wpis
@Klient

Ale po co im ta policja tam, bo nie czaję?

bidon

Nie wiem co tam się dzieje w tym maku, ale nikt nie chce tam pracować... Pani kierownik wszystkich odstrasza swoim byciem i zachowaniem... W urzędzie pracy też nikt nie chce przyjąć oferty pracy jak słyszy W nazwie mcdonalds w soplach, dziwne..... osoby zmieniają się jak rękawiczki, mozna powiedzieć, ze pani Dz. dziala caly czas na niekorzyść firmy, ale Góra tego nie widzi lub nie chce widzieć. zrobiła zamieszanie w Ostródzie, sklocila Wszystkich i po raz kolejny udało się to w Soplach... nie wiem co ta kobieta ma w swoich ideologiach życiowych za cel.... niszczyć ludzi i ich gnoić... -- to się udaje. Może kierownictwo weźmie się za to, bo nic z tego dobrego nie będzie.... pracuję teraz w innym mcdonalds i bez porównania tu człowiek odpoczywa od pani Dz. jak taki człowiek może być kierownikiem gdzie nie szanuje się drugiej osoby, a słowo dziękuję nigdy nie pada z jej ust... mam nadzieję, że pani kierownik przeczyta sobie kiedyś te forum i może zrozumie pewne kwestie współdziałania zespołu. bidon

Bylypracownik
@bidon

O to to. Praca w Soplach przez kierowniczkę i niektórych menadżerów mało teho przez pracowników typu Pani Ela jest nie do zniesienia. Ta Pani potrafi wyzwać bo przecież ona jest starsza stażem i wie lepiej, potrafi rzucać jedzeniem, po czym podnieść je z podłogi podać klientom. Brawo McDonald Sople!!!

Kamil
@Bylypracownik

Opisujesz sytuację która nie powinna mieć miejsca. Czy od tamtej pory coś się zmieniło? Atmosfera w tym Mcdonaldsie się poprawiła i relacje z przełożoną? Jak to obecnie wygląda?

KimKolwiek
@Kamil

Obecnie atmosfera jest lepsza. Jest nowa kierowniczka, która dba o ludzi i ich potrzeby

Aneta
@KimKolwiek

Ooo to pewnie łatwo jest się wyrwać na przerwę jak potrzeba? A reszta osób też jest okej?

Joanna

Czy to "milczące" zaprzeczenie odnośnie tego co napisał? Niby, że nie dba?

@KimKolwiek

Tą opinie to chyba same kierownictwo sobie napisało. Atmosfera nie jest lepsza, kierowniczka nie dba o potrzeby. "elastyczny grafik" tylko w ogłoszeniu bo z rzeczywistościa nie ma on nic wspólnego. Krzyk i kłótnie.

Joanna Nowy wpis

Co Ty mówisz. :/ A te kłótnie to co co niby?

Były

Kierownictwo (główny kierownik i jej zastępca) są niedouczone i brak im jakichkolwiek kompetencji do kierowania ludźmi i restauracja, głownie zajmują się darmowym wpierdalaniem. Nie polecam nikomu tej pracy, chyba że zmieni się kierownictwo i zatrudniony kogoś odpowiednio wykształconego i z lepsza aparycją niż obecne kierowniczki. Ps. Jeść też tam nie polecam, warunki sanitarne jak w krajach 3 świata.

Firma Mcdonalds szukała nowego pracownika na stanowisko Pracownik restauracji. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
minionek

Jeśli dla kogoś jest to zbyt stresująca praca to lepiej niech ją zmieni i nie psuje dobrej atmosfery w pracy,

Mikołaj

Słyszałam ze mc Donald to fajne miejsce na prace dla studentów, to prawda ?

filomena

Ale nie na tym forum powinna znaleźć się ta informacja gdyż to miejsce dla pracowników przeznaczono.

Turystyka

Pierwszy raz mi się zdążyło w McDonald's w Soplach otrzymać frytki , które nie nadawały się do spożycia, prawdopodobnie kilkakrotnie odgrzeane, podobnie jak nugetsy, które poszły do reklamacji,po trzech minutach otrzymaliśmy , porcje chroniących nugetsow,jednak mozna.

Wiki

Tak będzie w każdej firmie. Jak pokaże się dobra pracę to zawsze można się dogadać i wiele zyskać.

Zosia

Akurat Pani Dz. była w porzadku jak się pracowało a nie wydawało że się pracuje !!!

@Zosia

i dodam że pracowałam z Tą Panią kierowniczką kupę lat i było wszystko oki i służyła pomocą i radą dobrą. a osoby co narzekały i narzekają mieli robotę w d....e. I tu cały problem ... Ja sobie chwaliłam współpracę i byłam zadowolona :)

była

już nie trzeba, teraz znowu skłóca w Ostródzie

Zostaw merytoryczną opinię o Mcdonalds - Sople

• Jak się pracuje w Mcdonalds?

Zobacz opinie na temat firmy Mcdonalds tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mcdonalds?

Mcdonalds