Merkury Market

Opinie o Merkury Market

Przywieziono mi uszkodzoną szafę i już siódmy tydzień trwa reklamacja a jak zadzwonię z do nich w tej sprawie to nikt nic nie wie bo według nich za każdym razem rozmawiam z kimś innym

Nieznany

Nie polecam pracy w Merkury Market Kierownicy źle ustalają godziny pracy

Weronika

@Mikołaj, to forum poświęcone jest zbieraniu merytorycznych opinii o Merkury Market jako pracodawcy, a nie usługodawcy. Rozumiem, że Twoja wizyta w Merkury Market nie zakończyła się tak jakbyś chciał. Jednak w tym miejscu powinni wypowiadać się tylko byli lub obecni pracownicy tej firmy. Dlatego zachęcam do napisania jak w raz z rozpoczęciem nowego roku przedstawia się sytuacja tego pracodawcy i warunki zatrudnienia, jakie mogą zostać zaproponowane osobie, która chciałaby zacząć pracować w Merkury Market.

Mikołaj

Ogólnie to nie polecam. Kupiłem lampę do kuchni i chciałem do niej dokupić żarówki. Ostatecznie ich nie kupiłem ponieważ pracownik mi ich nie podał tłumacząc się tym że nie jest od tego, a osoby za to odpowiedzialnej nie ma.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Merkury Market się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Weronika

@Tom, z Twojego postu wynika, że warunki w oparciu o które współpracowałeś z Merkury Market nie pokrywały się z ustaleniami na rozmowie kwalifikacyjnej. Czy próbowałeś wyjaśniać z pracodawcą powód zmiany wynagrodzenia i braku premii? Wspomniałeś także o obciążeniu finansowym? Możesz napisać, dlaczego zostało na Ciebie nałożone? Twój rozwinięty komentarz będzie cennym źródłem informacji dla osób, które interesują się Merkury Market.

Tom

Pracowałem w Merkurym krótko. Jednak nie otrzymałem ani razu takiej wypłaty o jakiej była mowa na początku współpracy. Na koniec pozbawiono mnie premii, ale to podobno normalne. Piszę tę opinie, ponieważ nawet podstawa była mniejsza niż liczba godzin które przepracowałem! Dodatkowo przysłali mi obciążenie na pożegnanie z firmą. ;) Brak słów na to co się wyprawia.

Alixtox

Śmieszne zarobki (połowa z obiecanych na ręke), na 12h pracy i w tym 1 przerwa 30 min (o ile ktoś łaskawy z działu wejdzie za Ciebie), praca w soboty i niedziele bez premii, długie oferty umów zleceń, wyzysk na pracownikach. Nie polecam.

Weronika

Sprawdź, kogo aktualnie poszukuje Merkury Market do swojego zespołu! http://www.merkurymarket.pl/kariera/aktualnie-poszukujemy/ Zainteresowani?

Pati

Bardzo malo pracowników w sobotę około godz 16 oddychachaja rękawami,cały sklep ludzi trudno się przecisnac, jeden pracownik robi zamówienie z klientem drugi robi reklamacje a trzeciego wszyscy chcą rozszarpac, poza tym jak juz się uda doczekać na swoja kolej to obsługa bardzo fachowa i mila wszystko sprawnie kompetentnie,po skasowaniu paneli wszystkie dodatki od razu przygotowane(na miejscu pracownika nie bylabym w stanie byc tak mila i robić to z takim spokojem )duży minus dla kierownictwa które ewidentnie nie szanuje pracowników w trakcie rozmowy z klientem wciska pracownikowi jakąś sterte papierów i ignoruje to co dzieje się na sklepie. Pisze o Merkurym w Nowym Sączu zakupy na dziale drzwi i paneli

Beka śmiechu

Frajerzy tyle co mam do powiedzenia kierownictwo nie dba o pracowników nie posiadają chyba żadnego "moralnego kręgosłupa " potrafią zwalniać bez mrógnięcia okiem jak tylko jesteś niewygodny i za dużo gadasz.Przyjdzie ktoś nowy podpisze odpowiedzialność materialną np na takim magazynie zapłaci za innych i do domu zwolniony a szef to chyba głupi albo ślepy nie widzi co kierownicy wyprawiają jak kombinują.Dajcie sobie spokòj z pracą tam.

rostfrei

ten sklep to jaki (usunięte przez administratora) prowadzi kupilismy tam kilka rzeczy zapłaciliśmy transport i co przychodzi do domu meble z brakujacymi elementami nikt tam nic sobie z tego nie robi klienci sa wysyłani do niewiadomo kogo tak naprawdę!! drzwi złamane reklamacja papiery po 3 miesiacach dalej reklamacje i zrzucanie winy na producentów i tak jesteśmy bez mebli i drzwi ODRADZAM ZAKUPY W TYM MOLOCHU

halkos

To jest sklep jak za komuny nieuprzejmi ekspedienci którzy mają głęboko klienta w d........ Prywatne dyskusje przy klientach o kolegach i nie tylko, czekasz na nich jak na jakiś wielkich panów. Poszłam tam dzisiaj kupić firanki najpierw pani zaczęła mnie obsługiwać ale usłyszała dźwięk telefonu i po prostu poszła odebrać a ja zostałam sama mówiąca do firanek, a potem okazało się że muszę kupić 1 m firanki więcej bo pani mi nie utnie 18 m tak jak chciałam tylko muszę kupić 19 m , bo tyle ma. To jest po prostu granda jak oni tam traktują klienta gdzie kierownictwo porażka porażka i jeszcze raz porażka. Ludzie omijajcie ten sklep czekam z utęsknieniem na ich upadłość, może wyrośnie i jakaś kąkuręcja to się obudzą " z ręką w nocniku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

loff

Można trafić również na ogłoszenia w których szukają na stanowisko ochrony, nie jest to ciężka praca @ajon, ale musisz wyrobić sporo godzin, żeby dojść do kwoty 2000 złotych netto, jest to jednak możliwe

JP

genius ja pracowałem w Media Markt kilka lat.Jeżeli myślisz, że tam są dobre zarobki to się mylisz.Po kilku latach pracy miałem 2000 brutto podstawy + "premia" do 100 zł od kierownika (prawie zawsze dawał mniej, żeby się chyba przed dyrektorem pokazać) i 100 zł za ewentualny wyrobiony plan.Plany są tak ustalane, żeby ich nie wyrabiać.Generalnie na rękę miałem ok 1550-1600.

kmr

Ludzie!! Skąd się urwaliście??? Ktoś podstawiony pisze same dobre opinie o MM w Nowym Sączu i dostaje pieniądze za to! A prawda jest inna!! Czy ktoś Wam opowiadał jak się tam traktuje pracowników?? Że pracują z dnia na dzień za marną podstawę?? Że pracują po 12 godzin i są poniżani przez kierownictwo na każdym kroku? Wyklinani itp. Muszą płacić za każdą pomyłke! Dzisiaj na mnie wypadło. Miałem pracę do 14. O 13.45 zostałem bez podstawie zwolniony. Za to, że dawałem z siebie wszystko i się starałem!! Tak zostałem doceniony przez moich kierowników. Ze łzami w oczach prosiłem o tą pracę. Zakładam rodzinę i myślałem, że kierownik to zrozumie gdyż myślałem że również jak ja jest człowiekiem. Niestety... Myliłem się. Z uśmiechem na twarzy kazał mi się ubrać i wyjść. Tak mi podziękowali za wysiłek jaki w pracę włożyłem. Co jest najśmieszniejsze? Że 2 godziny po tym jak mnie zwolnili w internecie pojawiła się informacja że szukają kolejnej "ofiary" na dział ogród. Nie tylko ze mną tak postąpili. Nie mam pretensji do nikogo, bo trudno mieć pretensje do osoby pozbawionej godności. Ja tej sprawy tak nie zostawię i wiem że wygram. A jak ktoś czyta komentarze jak tam jest pięknie to niech zapyta każdego pracownika jak naprawdę tam jest. Ponadto pracowałem ponad 4 miesiące na umowę zlecenie, gdyż taka kolej sprawy im się widocznie opłaca. LUDZIE UWAŻAJCIE NA ŚMIESZNE OBIETNICE KIEROWNICTWA MERKURY MARKET W NOWYM SĄCZU!!!!!!!!! Pozdrawiam.

Wampi
@kmr

Ja też złożyłam tam podanie ale z tego co czytam to chyba nie jest dobre miejsce na prace. Pan kierownik przedstawił mi pokrótce jaki mają system pracy:osoba niepełnosprawna ma zapieprzać po 12 godzin?a czy ktos wie na czym polega doba pracownicza i jak mówi ustawa o rehabilitacji i zatrudnianiu osób niepełnosprawnych?Merkury market to kołchoz a nie zaklad pracy chronionej. Tam chyba kierownicy są upośledzeni psychicznie!!!!napewno zgloszę to do PIP i PFRON-skończa im się dopłaty do niepełnosprawnych.

ubaw po pachy
@kmr

Zakładasz rodzinę i skomlesz o nędzna robotę ze świeczkami w oczach ? Na tyle cie stać ? Nikt normalny nie traktuje takiej pracy poważnie. Dziwne ze ktoś z takim podejściem jak twoje chce zakradać rodzinę. Jeszcze się dobrze zastanów czy temu podołasz. Kierownik musiał mieć z ciebie niezła bekę.

greg
@Wampi

Oj. Jaki ty idealista jesteś. Nie chodzi o to abyś realnie był niepełnosprawny lecz abyś posiadał odpowiednie papiery na to

tyki
@ubaw po pachy

idiota jesteś ubaw po pachy mam z Ciebie ...................tyle w temacie

Zostaw merytoryczną opinię o Merkury Market - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Merkury Market?

Zobacz opinie na temat firmy Merkury Market tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Merkury Market