MD-GROUP

Opinie o MD-GROUP

Zadowolony

Świetne wsparcie, przejrzysta umowa i godziwe zarobki. W razie jakichkolwiek pytań, kierownicy służą pomocą i liczą się z uwagami pracowników. Firma nieustannie się rozwija i dba o ludzi, których zatrudnia, jak mało kto. Nie mam się do czego przyczepić. W Md Group naprawdę się spełniam.

Czy w MD-GROUP występują paczki/bony świąteczne?

Q

Tak

Kamil

Wspołpracujemy z MD-Gropu juz ponad 2 lata i muszę przyznać ze jest to wpołpraca na wysokim poziomie. Nigdy nie mieliśmy zadnych wiekszych problemów a jak juz sie jakieś pojawiły to były rozwiązywane w milej atmosferze. Polecam

Alan K

Pracuję tutaj i jestem zadowolony. Nie mogę złego słowa powiedzieć, jak narazie wszystko jest ok

Firma MD-GROUP poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Łukasz

Pracuje w firmie jakiś czas i naprawdę nie mam na co narzekać. Ludzie tutaj są fantastyczni i panuje znakomita atmosfera co dla mnie jest mega ważne.

Mateusz

Polecam, świetna praca oferująca rozwój

Mariusz

Szczerze polecam prace w tej firmie. Bardzo sympatyczni ludzie, w porządku szefostwo i dobra wypłata.

Igor

Serdecznie polecam. Jest to zdecydowanie najlepsza praca jaką miałem kiedykolwiek, a doświadczenie mam już bardzo duże. Ogólnie daje wam 5 gwiazdek, bo firma dba o swoich pracowników i uczciwie ich za to wynagradza

Miłosz

Najmocniej polecam. Praca w tej firmie nauczyła mnie wielu rzeczy, których nie miałem okazji nauczyć się nigdzie indziej. Jest tu bardzo miła atmosfera oraz są naprawdę świetni ludzie. Na wynagrodzenie również nie narzekam. Można się tutaj rozwijać.

Robert

Ciesze się, że złożyłem aplikacje do tej firmy. Dostałem się i jestem bardzo zadowolony. Bardzo miła atmosfera oraz dobre wynagrodzenie.

Gienek

Jestem nowoprzyjętym.Niema faktycznie nic do powiedzenia,za wyjątkiem ze w biurze pracują przyjemne ludzi i niema dyskryminacji wsrod starszych pracownikow.Jestem pozytywnie nastawiony na prace f firmie.

Bee

Dzień Dobry, tak czytam te wypociny Rysia i oczy mnie zaczęły boleć... No cóż...., jest tak jak napisała P. Agusia W. To może ja od siebie: Pracuję w MD od jakiegoś czasu i mogę teraz z pełnym przekonaniem napisać, że do tej pory myślałem, że takie firmy jak MD nie istnieją i takie rzeczy zdarzają się tylko w bajka technicznych, teraz wiem, że istnieją. Dla mnie MD jest najlepszą firma w jakiej pracowałem ( a pracowałem w wielu i dla wielu ) i jest to firma wręcz idealna dla ludzi co chcą pracować, coś potrafią i lubią to co robią. W doopie mam, że ktoś powie o mnie je*bany wazeliniarz, ja swoje wiem i tyle w temacie. A-ha i dla moich poprzednich szefów ( z wyjątkiem K.B.): Proponuję podpatrywać p. MD i się uczyć, nie jest wstydem uczyć się od najlepszych.

Administrator GoWorK

Proszę o zaprzestanie wyrażania swojego niezadowolenia na GoWorK, problemy emocjonalne i z podtekstami załatwia się u odpowiednich specjalistów.

Kwiatek

Pracuje w firmie MD-Group 8 miesięcy i muszę przyznać że trafiłem fantastycznie, super ludzie tutaj pracują od których można się dużo nauczyć, a najbardziej imponuje to że wszyscy w firmie angażują się w jej rozwój. Odrazu da się zauważyć że w firmie jest fajna atmosfera choć jak widać po niektórych opiniach tutaj nie każdemu to pasuje. Pieniądze dobre zawsze na czas bez opóźnień, dla mnie to istotne bo mój poprzedni pracodawca notorycznie zalegał z wypłatą wynagrodzenia.

WXX

Co lepsi ludzie sami odeszli, zostali niekompetentni dyrektorzy nieznający się na obiektach. Pracownicy z największym stażem bojąc się o swoje stanowisko dorzucają nowym pracownikom dodatkowe obowiązki ,żeby Ci się nie wyrabiali ze zleconą pracą, a potem wszyscy się dziwią że przeciętny okres zatrudnienia w firmie to 1-3 miesiące. Firma (usunięte przez administratora) która upokarza ludzi

@WXX

Szanowny Panie nasza firma osiągnęła wysoką pozycje na rynku m.in. dzięki temu że mamy w swoich strukturach wysokiej klasy specjalistów. Oczywiście że osoby które nie spełniają naszych oczekiwań oraz nie radzą sobie z powierzonymi zadaniami nie mają przedłużanej umowy o pracę. Z tego względu jak większość profesjonalnych firm stosujemy 3 miesięczny próbny okres zatrudnienia. Pracownicy którzy sprawdzą się podczas okresu próbnego, otrzymują stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia. Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do zweryfikowania wszelkich informacji bezpośrednio w naszej firmie. Aplikacje proszę wysyłać na adres biuro@md-group.com.pl Serdecznie pozdrawiamy Zespół MD-GROUP

Były
@MD-GROUP

Może jakaś panna napisała nie prawdę o tej firmie. Ludzie uciekają z MD bo słaba płaca, obiecanie premii i płatnych nadgodzin, które zbierają się długo a później nic z tego nie wynika. Kadra zarządzająca nie wspomaga techników, swoją widzą i umiejętnościami. Każdy gra tylko na siebie, aby odpowiednio przedstawić ważność swojej osoby i nigdy nie bierze odpowiedzialności za porażki swoich podwładnych. Przecież łatwo jest zrzucić swoją niekompetencję na tych niżej, którzy w efekcie nie mają nic do powiedzenia. (usunięte przez administratora)W tej firmie od lat się nic nie zmienia, po za oczywiście wiernymi nierobami i konfidentami, którzy do perfekcji opanowali spychologie. ale jak to mówią ludzie z MD, (usunięte przez administratora)

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie MD-GROUP?

Wojtek

Pracowałem na czarno więc zrezygnowałem.

Biuro
@Wojtek

Szanowny Panie Wojtku wszyscy Nasi pracownicy zatrudnieni są na umowę o prace, okres próbny także jest na umowę o pracę, dlatego też niewiarygodnym jest to że pracował Pan w naszej firmie bez umowy.

Pracuje w MD-GROUP od kilku miesięcy, cenie sobie współprace zarówno z Konserwatorami jak i kadrą zarządzającą, mam umowę o pracę a nie jakąś śmieciówkę jak w inny firmach, jestem zadowolony że udało mi się dostać do tej firmy, bo przed zatrudnieniem słyszałem o niej wiele dobrego, a teraz sam mogę potwierdzić że pracują tu ludzie z pasją i do tego bardzo mili.

Łucja
@Nowy

Gratuluje, że udało Ci się dostać do firmy. Skoro przeszedłeś całą rekrutację to może napiszesz coś na jej temat? Ile jest etapów i czym się trzeba wykazać aby liczyć na pozytywne jej zakończenie? Ułatwi to przygotowanie się do rozmowy kwalifikacyjnej innym w przyszłości.

Łukasz

W MD-GROUP pracownik dostaje zawszę umowę o pracę, nie ma umów o dzieło czy zlecenie i nigdy nie było.

Ryszard

MD Group jest firmą FM i daleko brakuje jej do standardów podobnych firm działających w Warszawie jest w Warszawie na PIERWSZYM miejscu odnośnie FM jest General Property technicy pracujący w budynku Q22 wprost opowiadają że Zarządca Obiektu zarządził : w budynku Q22 każdy TECHNIK musi zarabiać minimum 5000 PLN brutto i tu pracują najlepsi technicy , General Property zwabił do siebie najlepszych techników w zawodach technicznych , na drugim miejscu jest APLEONA , tak opowiadają technicy obiektów ,na trzecim miejscu jest BESTCON,na czwartym jest Atalian i teraz jest cisza , silent długo NIC i pojawia się MD Group, który nie jest w stanie sprostać takiemu wynagrodzeniu dla swoich techników, ponieważ nigdy nie zdobędzie takiego kontraktu. Znajomość techniczna Gabryjela jest za mała aby sprostał takim wymaganiom. Nie zatrudnili bardzo dobrego specjalisty od kotłowni bo proponowali mu liche wynagrodzenie a znam tego człowieka i wiem co on potrafi zrobić

Życzliwy
@Ryszard

To co wy piszecie o MD-Group nie jest prawdą Apelona nie jest na pierwszym miejscu, ale potencjał techniczny ma znacznie wyższy niż MD-Group. Firma z całkowicie zmarnowanym potencjałem. Zero aktywnej sprzedaży, zero usług dodatkowych dla istniejących klientów. Zero strategii. Jesteś pracownikiem? Nie licz na nic więcej niż goła pensja. Zero premii, brak systemu pracy podstawa + prowizja. Zero szkoleń. Zero inwestycji w pracownika. Ogłoszenia o pracę publikowane przez HR z info "wczasy pod gruszą, ołówkowe, zapomoga świąteczna" - są żenujące. (usunięte przez administratora)Masz własne zdanie i chcesz się rozwijać? To z pewnością nie w tej firmie. (usunięte przez administratora)

Rafał
@Ryszard

Po Twojej wypowiedzi przypuszczam, że trudno jest dostać się do pracy w firmie MD-GROUP. Mógłbyś w skrócie opisać jakie wymagania trzeba spełniać, aby móc znaleźć się wśród tak wykwalifikowanej kadry pracowniczej? Myślę, że pracując z takim specjalistami, można by było sporo się nauczyć.

Czy ktoś z Was dysponuje nowymi ciekawostkami o MD-GROUP? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Kwiatek

Po co tu pisać skora admin sam cenzuruje wątki, to jest strona tylko dla pracowników MD Group. Ciekawe czy ten wątek zostanie ??

Grzesio
@Kwiatek

Posty nie wchodzą automatycznie na stronę po napisaniu, jeżeli pomyślnie przejdą cenzurę admina wtedy się pojawią jeżeli prawda będzie bolesna dla MD-Group nie ukażą się na stronie.

Zostaw merytoryczną opinię o MD-GROUP - Warszawa

• Jak się pracuje w MD-GROUP?

Zobacz opinie na temat firmy MD-GROUP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MD-GROUP?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 17 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MD-GROUP?

Kandydaci do pracy w MD-GROUP napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MD-GROUP