MD-GROUP

Opinie o MD-GROUP

@WXX

Szanowny Panie nasza firma osiągnęła wysoką pozycje na rynku m.in. dzięki temu że mamy w swoich strukturach wysokiej klasy specjalistów. Oczywiście że osoby które nie spełniają naszych oczekiwań oraz nie radzą sobie z powierzonymi zadaniami nie mają przedłużanej umowy o pracę. Z tego względu jak większość profesjonalnych firm stosujemy 3 miesięczny próbny okres zatrudnienia. Pracownicy którzy sprawdzą się podczas okresu próbnego, otrzymują stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia. Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do zweryfikowania wszelkich informacji bezpośrednio w naszej firmie. Aplikacje proszę wysyłać na adres biuro@md-group.com.pl Serdecznie pozdrawiamy Zespół MD-GROUP

Rafal Z

W firmie MD Group pracuje długi czas. Osoby które są wszechstronne i potrafią same zorganizować sobie pracę odnajdą sie tu na pewno. Na pomoc Szefa nawet w sprawach prywatnych można zawsze liczyć. Praca jest wymagająca ale ma to odzwierciedlenie w zarobkach. Z niektórymi firmami Administracyjnym wspolpracujemy na kilkudziesieciu obiektach. Kierownicy są ludźmi którzy awansowali że zwykłych pracowników i na ich pomoc mogę zawsze liczyć. To samo dotyczy wspomnianego Gabriela który zawsze mi merytorycznie pomaga. Poniższa opinia jest krzywdzaca. Widzę swoją przyszłość w firmie i mogę to osobiście powiedzieć kazdemu nowemu pracownikowi. Mamy duzo nowych kontraktów, inwestujemy w dobre narzędzia bo firma rozwija się prężnie.

@Technik

Opisuje jak jest na obiekcie.

A

Jako osoba pracująca w firmie MD GROUP z czystym sumieniem mogę potwierdzić wszystkie pozytywne komentarze na temat firmy. Panująca tam miła i przyjazna atmosfera o którą dbają zarówno pracownicy jak i sam właściciel to tylko jeden z wielu plusów firmy. Pracodawca godny polecenia. Zawsze wykazuje się wyrozumiałością w stosunku do pracowników. Współpracownicy pomocni. Sam pracownik firmy doceniany za starania oraz rzetelne wykonywanie powierzonych mu obowiązków. Choć w firmie ważna jest należycie wykonywana praca (efektem czego jest ciągły rozwój firmy) znajduje się również czas na spotkania pracowników. W tym celu organizowane są imprezy integracyjne, Wigilie itp. Podsumowując firma godna polecenia.

Kwiatek
@Lidia

co ty Lidia w marketingu tej firmy pracujesz ??

Patryk

Pracuję w MD-GROUP od kilku miesięcy, przychodząc do tej firmy nie wiedziałem co mnie tu czeka, choć wcześniej słyszałem że to solidna i rozwojowa firma, dość szybko potwierdziło się to co słyszałem. Do firmy zostałem przyjęty w miłej atmosferze, warunki jakie mi zaproponowano spełniają moje oczekiwania, firma przyjazna pracownikowi w dużej mierze dzięki właścicielowi , ale ważne jest też to, że ludzie tu sobie pomagają i nie ma wyścigu szczurów, jest mocno rozbudowane biuro a w nim miła atmosfera. Do pracy otrzymałem profesjonalny sprzęt i pełne wsparcie, chcę tu pracować jak NAJDŁUŻEJ. Możliwości rozwoju są ogromne, widzę to po kolegach którzy tu pracują dość długo, ich doświadczenie i podejście do zadań naprawdę robi wrażenie.

A Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Firma MD-GROUP...., czy dla każdego? Absolutnie nie! Dla chcących pracować, umiejących współpracować, chcących podnosić swoje kwalifikacje, rozwijać się...Absolutnie tak! To miejsce, w którym w większości czujemy się jak w domu - świętujemy wspólnie urodziny, integrujemy się poprzez imprezy, które wspólnie organizujemy, jesteśmy tu dla siebie. Pomocni, zaangażowani i przede wszystkim szanujący się wzajemnie.

@Arti Nowy wpis

Pracuje ponad rok zawsze jest wsparcia jak telefoniczne tak też fizyczne super zespół super kadra . Polecam. Wsparcie pod każdym kątem .

Md Group Nowy wpis

Pracuje w firmie 3lata jestem zadowolony dużo się nauczyłem w trudnych sytuacjach jest wsparcie techników i kierowników rejonów współpraca z biurem i dyrekcją jest bardzo dobra. Polecamy

Marta Nowy wpis

Bardzo polecam firmę MD-GROUP, mają świetnych fachowców

Firma MD-GROUP poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Jakie wartości są cenione w MD-GROUP?

Wojtek

Moim kolegom z działu domofonów oraz konserwatorom obiektów chciałbym podziękować za współpracę. Jesteście, niedoceniani, na pierwszej linii.

Wiecie może, czy w MD-GROUP szukają chętnych na staż?

Ula - Omulewska 26a

Polecam MD-Group pana Jakub Słupecki! Odebrał (i nie odrzucił rozmowy pomimo swojego urlopu), zaproponował termin pomocy a dzisiaj zgodnie z ustaleniami pomógł mi. Miałam problem z zacinającym się zamkiem do drzwi wejściowych (ciężko chodził klucz od jednej ze stron. Bałam się, że złamie klucz). Pan Jakub przyszedł, rozkręcił rozetę, poprawił ustawienie i ponownie zamontował. Klucz i zamek śmiga. Dziękuję i polecam!

Rafal Z

Ryszard
@Rafal Z

Teraz nowoczesne obiekty są bardzo rozbudowane technicznie i wszechstronne osoby nie są w stanie wszystkiego ogarnąć potrzebna tutaj jest specjalizacja tak jak jest na zachodzie na obiekcie klasy Q jest co najmniej trzech różnych specjalistów tam się szkoli pracowników indywidualnie na obiekcie przynajmniej rok aby mógł wykonywać powierzoną pracę. W Polsce jest inaczej na obiekcie jest jeden technik na zmianie a na osiedlach mieszkaniowych jeden. (usunięte przez administratora) Znam parunastu zarządców obiektów w Warszawie i opinia o MD Group jest mierna tzn nie plasuje się w rankingu nawet średnich firm FM. Nie wiem czy admin wpuści ten post na forum.

Rafał Z
@Ryszard

Specjalizacje posiadalismy jeszcze przed moim zatrudnieniem. Obecnie jest to kilka samodzielnych technicznych dzialów łącznie z HR. Szkolenie w MD Group miałem 3mce pomimo że miałem duże doświadczenie. Nikt Ci nie broni pracować w koncernie. W MD Group sprawdza się system mentoringu liderów i relacji kolezenskich. Wyprzedzamy konkurencję właśnie dzięki temu. Dla naszych klientow jesteśmy partnerem pierwszego wyboru dzięki czemu budujemy trwałe relacje. Obecnie naszym atutem jest szybkość reakcji na awarie. Zespoły są bardzo rozbudowane i wiele przez to osiągnęliśmy. Przykro mi że nie poszło Ci w MD Group i życzę powodzenia.

Agusia W
@Ryszard

A ja na naszym Osiedlu w Wilanowie widzę kilka razy w tygodniu Konserwatora z MD group i nie uwierzycie jaki przystojny!!! ☺ No ale do rzeczy ☺️chwilę po 9tej jakaś awaria wody (a właśnie dopijalam kawkę i miałam się kąpać ) więc dzwonię... infolinia jak w jakiejś ogromnej firmie, po kilku sygnalach odbiera miły Pan z głosu również przystojny!!! elokwentny, spokojnym głosem poinformował że zajmie się tą sprawą i oddzwoni z informacją zwrotną, minęło kilkanaście minut wjechały dwa dodatkowe auta na osiedle, kolejni przystojni Panowie ze sprzętami poszli do budynku, minęło może 15 do 20 minut woda i ciepła i zimna ponownie w kranie, po 3 minutach obiecany telefon że awaria usunięta. Ja się przy takich ludziach czuje bezpiecznie, wiem za co płacę, i tylko dlatego tu pisze bo chciałam znaleźć maila do właściciela firmy żeby mu podziękować za to że można na nich liczyć, za to że traktują swoich klientów z szacunkiem i wielka kulturą, ale trafilam tu i czytam że jakiś niespełniony Misio wypisuje swoje wypociny, malutki jak Cie żona do łóżka nie wpuszcza to nie baw się paluszkiem na klawiaturze bo widzę że ani w łóżku ani poza nim ci nie wychodzi w życiu, idź do swojego pracodawcy i przed nim pokaż jaki mądry jesteś, może on cię pocieszy, przytuli, dobrym słowem na duchu podniesie, a tymczasem pomysl o sobie i o własnym życiu zamiast krytykować takich fajnych ludzi. A zmieniając temat dziękuję właścicielowi firmy MD group za to że zajmujecie się naszym osiedlem w tak profesjonalny sposób, a i Pozdrawiam tych wszystkich przystojniakow aż miło się patrzy (i słucha niezapominąjac o Panu z infolinii) ????

Technik
@Agusia W

No fajne komplementy sobie piszecie.Wilanów czyli nie kotłownia a budynek zasilany z m.s.c. Brak c.w.u czyli spadł siłownik na zaworze w pozycję 0. Siłownik za dwa klocki nie leży w bricko na półce , regulator za 5 również , z oczywistych względów nie wozicie takich gratów każdego modelu i KVs na budzie więc usunięcie usterki w 20 minut polegało na zapięciu wyłącznika różnicowoprądowego na obwodzie zasilania regulatora pogodowego bądź wciśnięciu guziczka na zabezpieczeniu STB, Dobra załóżmy gorszy scenariusz że STB jest do wymiany , wpięcie dwóch przewodów w wago to 3 minuty pracy dla jednego montera. Załóżmy że wysypał się siłownik i niebywałym fartem macie identyczny w zapasie ;) i co 3 samochody ludzi ? Poważnie ? W każdym z opisanych przypadków chwalenie się że naprawa trwała 20 minut i potrzebne były do tego 3 samochody "przystojnych panów" u takiego znawcy tematu jak ja budzi pełen podziw (sarkazm). Trzy samochody to się rzuca na wymianę poziomów w przeciwnym razie to się nazywa panika bądź nieudolność. Komplementy piszcie sobie z głową bądź w oparciu o wiedzę techniczną pracowników niższego szczebla , dopuszczanie jakiegoś "Misia" zza biurka do pisania fantastyki szkodzi wizerunkowi firmy w równym stopniu co Technik z wzorowym manicurem. Oczywiście muszę tutaj sprawiedliwie oddać należny pokłon , macie dobrą opinię na stołecznym rynku ponieważ właściciel firmy wie jak to się robi i wie z kim współpracować , co potwierdzają zarządcy z którymi mam styczność. Pozdrowienia dla kolegów z branży.

@Technik

Opisuje jak jest na obiekcie.

Stasio

Po przypadkowym spotkaniu z Firmą MD-GROUP, chciałbym wyrazić uznanie dla kierownictwa firmy, szczególnie dla właściciela pana Michała, za wspaniałą organizację pracy, nadzór nad pracownikami i pracami. W/w firma szczególny nacisk kładzie na bezpieczeństwo pracowników, tzn. prawidłową organizację pracy, która w ogromnym stopniu eliminuje zagrożenia wypadkowe. Współpraca z tą firmą była dla mnie czystą przyjemnością. ekspert d/s BHP dr. inż. Stanisław Gera

Obecny pracownik

Pracuję w MD-GROUP od 2 lat. To solidna i rozwojowa firma. Warunki finansowe spełniają moje oczekiwania i co ważne sukcesywnie wzrastają wraz ze zdobywaną wiedzą. Możliwości rozwoju są ogromne, widzę to po kolegach i koleżankach, którzy tu pracują dość długo. Atmosfera też ok ;)

Okropna jest ta firma! Najgorsza możliwych! Nie polecam nikomu

Beret

No, nie dość, że człowiek przychodzi do roboty to jeszcze każą pracować, kto to słyszał ludzie !!! Skandal !!!

Panie udają miłe a jak przychodzi co do czego nie pomagają nowemu pracownikowi liczą że pracownik się wyszkoli sam nie kulturalne i mało profesjonalne podejście do pracownika jak pracownik czegoś "nie wie" obgadują za plecami zamykają drzwi do gabineciku myślą że to przedszkole a nie praca .Zero profesjonalnego podejścia i dobrej kultury i przeszkolenia ,ważne jest wyjście na "papieroska"

To jest najbardziej nieprofesjonalna i żałosna firma, jeśli chodzi o zatrudnianie osób. Na rozmowie rekrutacyjnej mówili, że szukają kogoś na stałe, a po miesiącu informacja, że ktoś wraca z urlopu macierzyńskiego i muszą się ze mną pożegnać, a nawet ta osoba nie wraca na moje stanowisko. Nawet o tym nie było mowy na rozmowie kwalifikacyjnej. Kłamstwo i obłuda była tam od samego początku. Każdy każdego obgaduje, a potem się fałszywie do Ciebie uśmiecha. Wykorzystali mnie tylko do ułożenia i posprzątania dokumentów, a potem koniec obowiązków i radź sobie sam. Nie polecam pracy w MD Group. Nigdy nikt mnie tak źle nie potraktował.

Wieliszew

Powołujecie się na „super pracowników” a zatrudniacie obibokow, którzy nic nie robią. Może warto panować nad ludźmi których się zatrudnia..

Monika Bałkowiec
@Wieliszew

To chyba ta firma akurat tam nie świadczy usług, bo ja mieszkam w Wieliszewie i jestem mega zadowolona z MD Group. Najlepsza firma, porządek i pełne zaangażowanie do powierzonych obowiązków.

Kolega

Witam Wnioskując po wpisach firma jest konkretna i warto aplikować.Mam pytanie jakie są stawki w waszej firmie czas pracy oraz zakres prac?

Mikołaj

Polecam! Panowie wykonali dla mnie konserwacje nieruchomości w stolicy i jestem pełen podziwu jak sprawnie dogadaliśmy szczegóły i jak są profesjonalni w swoim fachu. Firma nie ma sobie równych.

Jeśli zepsuła się jakaś instalacja, klimatyzacja lub domofon, to MG GROUP jest strzałem w dziesiątkę, jeśli chodzi o wybór. Nikt tak szybko nie naprawia problemów technicznych i nie pracuje tak zawzięcie. Polecam.

Mariusz

Serdecznie polecam współpracę z Profit Express ze względu na rewelacyjne zorganizowanie i terminowość. Dają zawsze gwarancje bezpiecznego przewozu i rzeczywiście nigdy się nie zawiodłem. Polecam!

Jacek

Serdecznie polecam współpracę z MD GROUP. Technicznie obsługują wspólnotę mieszkaniową, której jestem administratorem. Mieszkańcy zadowoleni i wszystkie formalności zawsze są dopełnione.

Zostaw merytoryczną opinię o MD-GROUP - Warszawa

• Jak się pracuje w MD-GROUP?

Zobacz opinie na temat firmy MD-GROUP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MD-GROUP?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 17 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MD-GROUP?

Kandydaci do pracy w MD-GROUP napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MD-GROUP