Opinie o Onely S.C (dawnej Elephate s.c.) w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Onely S.C (dawnej Elephate s.c.). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Onely S.C (dawnej Elephate s.c.) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie działań online marketing SEO, SEM, SM, e-mail

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Onely S.C (dawnej Elephate s.c.) w Wrocław

Czy firma Onely S.C (dawnej Elephate s.c.) kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

@Pracodawca Nowy wpis

W Onely wynagrodzenie jest ustalane na podstawie umiejętności, zaangażowania i odpowiedzialności. Płeć nie ma znaczenia.

Ile jest zmian w Onely S.C (dawnej Elephate s.c.)?

@katarzynaberbas Nowy wpis

Czy możesz doprecyzować co masz na myśli pisząc o zmianach w Onely? Dziękuję

Czy w Onely S.C (dawnej Elephate s.c.) odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

@katarzynaberbas

Tak, jest taka możliwość.

Czy firma Onely S.C (dawnej Elephate s.c.) udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Bartosz Goralewicz

Dzieki za pytanie. Nie mielismy takich zapytan dotychczas. Jesli taki problem sie pojawi, na pewno postaramy sie pomoc.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Onely S.C (dawnej Elephate s.c.)? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Onely S.C (dawnej Elephate s.c.)?

@katarzynaberbas

Jeśli aplikujesz do nas na stanowisko specjalisty SEO, to po pozytywnym rozpatrzeniu oferty odpowiadamy z zaproszeniem na rozmowę. Po spotkaniu wysyłamy zadania by sprawdzić umiejętności, a następnie umawiamy kolejne spotkanie z managerem, po którym zapada decyzja o współpracy. Po każdym etapie informujemy kandydata jaki jest jej efekt. W tym momencie nie prowadzimy aktywnej rekrutacji.

Czy Onely S.C (dawnej Elephate s.c.) zatrudnia studentów?

Bartosz Góralewicz

Status studenta lub jego brak nie wpływa w żadnym stopniu na rekrutację. W calym zespole Onely jest kilka osob ktore sa na studiach. Jedyny problem, który tu moze sie pojawic to dostepnosc (zakladam ze moze to byc trudne np. dla studentow dziennych). Zatrudniamy tylko long term i wazna jest dla nas dostepnosc przynajmniej na ~3/4 etatu. Dzieki za zainteresowanie Onely i zapraszamy do aplikacji :)

Izabela
@Bartosz Góralewicz

A czy istnieje możliwość wyłącznie telepracy czy taka opcja nie wchodzi w grę?

@Izabela

Tak, istnieje możliwość wyłącznie pracy zdalnej. Pozdrawiam :)

Jaki jest okres rozliczeniowy w Onely S.C (dawnej Elephate s.c.)? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Cześć. Wynagrodzenia wypłacamy do 10 dnia każdego miesiąca. Pozdrawiam

Wiecie może, czy w Onely S.C (dawnej Elephate s.c.) szukają chętnych na staż?

@katarzynaberbas

Hej, w tym momencie nie prowadzimy naboru stażystów w Onely. Prowadzimy rekrutacje na specjalistę i seniora. Pozdrawiam

Honorata

Jaki zakres obowiązków na stanowisku content marketing specialist w Onely S.C? Liczę na obecność na forum osób z tego konkretnego działu. Powiedzcie, czy zatrudniając się na tym stanowisku ma się jakieś możliwości wykorzystania ścieżki kariery w firmie? Jakie podejście do tego mają przełożeni?

@Honorata

Hej Honorato, Dzięki za twoje pytanie, niestety nie zatrudniamy osób ma takie stanowisko. Jesteśmy agencja technicznego SEO. Domyślam się ze poszukujesz Elephate :)

Rekruterka

Jeśli ktokolwiek się tu ośmiesza to jest to Pan :) Nie umawialiśmy się na konkretną godzinę, poinformowałam tylko, że nie pasuje mi proponowana przez Pana 9.30 i spytałam o Pana dostępność po południu. Po tym mailu w tym dniu nie przyszła już żadna odpowiedz z Pana strony, za to miałam od Pana 8 nieodbranych połączeń, 2 kolejne następnego dnia rano. Pewnie dalej by Pan do mnie dzwonił gdybym Pana nie zablokowała ;) Odpowiedź , którą Pan cytuje napisałam "w odpowiedzi" na Pana połączenia; nie widzę w tym żadnego "focha" - raczej przyznanie, że taka ilość telefonów jest dla mnie raczej denerwująca. Oczywiście, staram się zawsze informować możliwie najszybciej jeśli coś się zmienia w moim planie i gdyby nie Pana uparte telefony (nawet mnie to dziwiło, bo połaczenia przecież były z Rosji, więc pewnie by to trochę kosztowało) to na spokojnie odpisałabym na drugi dzień rano. Ogólnie proszę wybaczyć, jeśli Pana uraziłam - ale mam ważniejsze tematy w pracy niż zajmowanie się zdesperowanymi kandydatami :) Powodzenia i pozdrawiam.

???
@Rekruterka

Dziwna odpowiedź dla kandydata, zwłaszcza ocenzurowanego. To raczej osoba przebywająca za granicą ponosi koszta połączenia ze swojej strony. Poza tym z tej wypowiedzi wynika, że to kandydat został zignorowany...

@???

Niestety to nie ten profil. Dyskusja toczyła się na temat firmy Elephate, polecam przenieść rozmowę na profil Elephate (niestety nie mamy jak tego edytować)

Honorata
@???

Dołączając się do tematu: Napiszcie z ilu etapów składa się rekrutacja w Onely? Czy rekruterzy oczekują jakichś wstępnych projektów, prezentacji, portfolio? Po jakim czasie od przesłania CV, firma się z Wami skontaktowała?

Zaciekawiona

Jestem zainteresowana ofertą pracy na stanowisku Content Marketing Specialist. Czy jedyną opcją na 3-miesięczny okres próbny jest umowa zlecenie? Umowa o pracę nie wchodzi w grę bez wyjątku?

Wypłacają dodatkowe nagrody w Elephate s.c.?

Czesław

Trochę sarkastyczna odpowiedź. A poważnie podchodząc do tematu mógłbyś napisać, czy są roczne nagrody za dobre wyniki firmy lub premie uznaniowe? Każdy dodatkowy benefit jest sporą motywacją dla pracowników i warto było by napisać na forum, czy można podwyższyć w ten sposób wynagrodzenie.

szeleszczący Joe

To co wyróżnia Elephate spośród innych firm to startupowa atmosfera i ilość wiedzy, która można pochłonąć w krótkim czasie, a następnie wykorzystać w praktyce. Tą "startupowość" widać na każdym kroku, co ma zarówno swoje dobre jak i złe strony. Ale ludzie ekstra, przyjemnie się pracuje. P.S. pies się nawet ostatnio wyluzował i już tak nie szczeka Lubię atmosferę w Elephate s.c. za: zdecydowanie ludzie w tej firmie robią atmosferę - aż chce się przychodzić i coś robić.

asx888

Pracuję w Elephate od roku i mogę z pewnością polecić tą firmę jako wspaniałe miejsce pracy. Ludzie pracujący tutaj posiadają niesamowitą wiedzę na temat technicznego SEO i Content Marketingu i bardzo dobrze potrafią ją przekazać. Atmosfera w Elephate jest mega luźna, nie czuję nawet, że jestem w pracy. Ludzie pracujący tutaj są bardzo wyjątkowi, co można zauważyć po niektórych opiniach poniżej. Elastyczne godziny pracy, z pracą zdalną nie ma problemów, pizza w piątki. Dej mnie więcej takich firm! Bartek i Wojtek zrobili naprawdę mega robotę tworząc takie miejsce pracy ;D

W Elephate pracuję dopiero od kilku miesięcy, ale już czuję się członek załogi :) Codziennie mogę liczyć na świeżą porcję wiedzy i możliwość konsultacji swoich pomysłów. Wszystkim, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu SEO i contentu, polecam złożyć CV!

Kuba

Fajne miejsce pracy - zarówno pod względem atmosfery jak i rozwoju. Pizza w piątek potrafi nieźle spaść ale ilość nabywanej wiedzy rekompensuje dodatkowe kilogramy ;)

Mam podobne odczucia co abc. Biuro jest fajne ale brak w nim wydzielonego pomieszczenia do rozmów, ludzie dookoła chodzą, krzyczą, zagadują, słuchają. To jest nieprofesjonalne podejście, nie stawia kandydata ani trochę w komfortowej sytuacji, w której można spokojnie porozmawiać. Nie zdecydowałabym się na pracę w takim miejscu, zwłaszcza po tym, jaką stawkę usłyszałam (rozmowa o specjalistę CM). Niby znana firma z dużymi osiągnięciami, ale wynagrodzenie żenująco niskie...

abc

Negatywnie wspominam rozmowę w tej firmie, którą prowadzili A. i P. z Content Marketingu. O ile pan P wykazał się profesjonalizmem, to pani A od wejścia widać była do mnie negatywnie nastawiona, a wręcz zachowywała się bezczelnie. Nie zaproponowano mi szklanki wody a rozmowa była prowadzona przy innych pracownikach na środku pokoju. Być może firma jest pozytywna i bardzo dobrze się w niej pracuje, ale nie należy zapominać o szacunku do potencjalnego pracownika, bo nikt nie przychodzi prosić o pracę i poddać się testom, a też obserwuje i testuje.

@abc

Hej z tej strony Bartek Góralewicz, przepraszam Cię za to że miałaś/ miałeś źle odczucia. Na pewno naszą przestrzeń biurowa mocno się kurczy i błędem jest to gdzie czasem odbywają się rozmowy. Takie opinie jak Twoja są cenne i pozwalają nam zmienić to i poprawić wiele procesów które u nas często jeszcze raczkują. Co do "A" postaram się ustalić jak odbywały się rozmowy i razem z Wojtkiem (moim wspólnikiem który prowadzi dział kontentu) zrobimy co w mojej mocy aby takie sytuacje się nie powtórzyły. Jak masz jakieś jeszcze uwagi lub coś co możemy poprawić napisz proszę do mnie (bartosz (na) goralewicz dot com) chetnie zaprosze Cię na kawę aby to omówić.

Wiktoria

@Adi, to świetnie, że pracodawca zapewnia catering, a co sądzisz o innych aspektach pracy? Czy możesz w rzetelny sposób wypowiedzieć się na temat firmy? Czy jesteś zatrudniony w oparciu o umowę o pracę? Jaka atmosfera panuje?

Adi

Potwierdzam słowa poprzedników. W placówce realizowany jest program pizza+, któego hasłem przewodnim jest "Średnia hawajska dla każdego!". Winda jak na złość nie miała ostatnio żadnych awarii, w efekcie czego przez rok jak tu pracuje z 10 kg przytyłem :/ I jeszcze te ciasteczka które wszyscy przynoszą i zostawiają na wspólnym stoliku... Nic tylko bym tu żył i żarł. Jakby tego było mało nikt tutaj nie zwraca uwagi na to, o jakiej porze się przyjdzie do pracy, przez co moja motywacja do porannego wstawania jest niemożliwie niska i zaczynam później niż bym chciał. Skandal!

Zostaw merytoryczną opinię o Onely S.C (dawnej Elephate s.c.) - Wrocław

• Jak się pracuje w Onely S.C (dawnej Elephate s.c.)?

Zobacz opinie na temat firmy Onely S.C (dawnej Elephate s.c.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Onely S.C (dawnej Elephate s.c.)
3.8/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Ojca Beyzyma 5
    53-204 Wrocław
  • NIP: 8992738456 REGON: 021969762

Onely S.C (dawnej Elephate s.c.)