Biuro Rachunkowe Rachexpert Paulina Wojtasiewicz-Słowińska

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Biuro Rachunkowe Rachexpert Paulina Wojtasiewicz-Słowińska

Hanka Nowy wpis

Witam serdecznie. widziałam, że kiedyś na zewnętrzny portal była dodawana oferta dla młodszej kadrowej. Nie sposób już wejść w jej szczegóły, ale widać z opisu, że rekrutacja miała być prowadzona zdalnie. Do dziś tak jest? dostaje się może przy tym zadanie do rozwiązania?

A...a Nowy wpis

Gorąco polecam tego pracodawcę.

Aaa Nowy wpis

Dzień dobry, czy opiszecie mi proszę jakie szkolenia są oferowane? :) I tak na wstępie to czy osoby bez doświadczenia mają szanse teraz na pracę? Jak na razie tylko się rozglądam po swojej okolicy i w tym przypadku ostatnia wzmianka o szkoleniach zwróciła moja uwagę. Co natomiast z awansami? Jaka ścieżka rozwoju?

M___k

W biurze jest miła atmosfera. Można na prawdę wiele się dowiedzieć.Szefostwo bardzo jest wyrozumiałe.

@M___k

Hej. Zaciekawiła mnie wartość merytoryczna, która została podkreślona w tej opinii. Jaki konkretnie zakres wiedzy masz w tym momencie na myśli? Odnosisz to do jakichś szkoleń czy po prostu właściwie zadawanych przez pracownika pytań?

M____k Nowy wpis
@Ewelina

nie wiem jak teraz, ale była możliwość zrobienia sobie szkolenia oraz zawsze dziewczyny były wobec mnie pomocne i jak miałam pytania.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Biuro Rachunkowe Rachexpert Paulina Wojtasiewicz-Słowińska padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Kadrowa.
K...a

Gorąco polecam tego pracodawcę.

a......a

Pracowałam w tej firmie i mam ciepłe wspomnienia.Atmosfera jest rodzinna i wszyscy są dla siebie pomocni.

Jakie warunki pracy są w Biuro Rachunkowe Rachexpert Paulina Wojtasiewicz-Słowińska? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Księgowa?

Nasze biuro nie posiada stołówki, ani szatni.Mamy pokój socjalny gdzie można sobie przygotować jedzenie. Biuro jest w centrum miasta więc nie gwarantujemy dojazdów.

p......a

Gorąco polecam pracę w tej firmir

@p......a

No właśnie widzę, że w ostatnim czasie trochę pozytywnych opinii tutaj wpadło. Jesteś w stanie napisać, z jakich konkretnie powodów polecasz? Bardziej chodzi o samą atmosferę pracy, zakres obowiązków czy może wynagrodzenie za nie? Trudno jest się dostać? Jakie warunki muszę spełniać?

p........a
@Ewelina

Szefostwo w tej firmie jest nastawione na pracowników.Są bardzo przyjaźni oraz pomocni.Dziewczyny na wzajem sobie pomagają i mogą na siebie polegać.Jeśli ktoś pójdzie na zwolnienie lekarskie to każdy siebie zastępuje. Wynagrodzenie jest adekwatne do posiadanej wiedzy i wykonywanej pracy.Jeśli chcesz się dostać do tej firmy musisz aplikować na ogłoszenie, ale czasem szefowie przyjmują osoby, które wysyłają samodzielnie cv na ogólną skrzynkę.

@p........a

Czyli sugerujesz, żeby słać spontaniczne cv? kto wtedy ma pierwszeństwo, kandydat który zgłosił się na docelowe czy i tak każdego po prostu reflektują? Jak częste są to przyjęcia tak wgl?

@Ewelina

Zawsze można wysłać cv, wszystkie cv są brane pod uwagę w takiej samej kolejności, przyjęcią są brane zgodnie z zaopatrzeniem

k........a

Super mi się pracuje w tej firmie.

Kandydatka

Jedna z najfajniejszych rozmów na jakich byłam. Właścicielka biura super :)

i.....a

Bardzo miła atmosfera gorąco polecam

p.....a

Super firma do współpracy

a.....a

Gorąco polecam firmę.

m.......a

Firma jest fajna do pracy. Osoby współpracujące są bardzo pomocne. Wszyscy traktują się jak wielka rodzina

k..........a

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie. Właściciele zrobili na mnie dobre wrażenie. Rozmowa była przyjemna i na poziomie

klient

Firma z dobrym podejściem do klienta.

klient

Gorąco polecam tą firmę. Pełny profesjonalizm

Uważam,że praca w tej firmie dużo mnie nauczyła.Atmosfera była rodzinna, a na księgowe i kadrowe można było zawsze polegać.Wszyscy na wzajem się wspierają.

Jaka umowa obowiązuje w Biuro Rachunkowe Rachexpert Paulina Wojtasiewicz-Słowińska podczas okresu próbnego?

Ppp

Umowa o pracę za 3 miesiące, następnie na 2 lata, potem na czas nieokreślony

Janusz

Na czym to poniżanie i obrażanie polega? To bardziej zachowanie czy słowa?

Ewelina

Nie brzmi to najprzyjemniej... A te księgowe to co na to wszystko? Reagowały jakoś czy udają, że nic się nie dzieje?

A..a
@Ewelina

W księgowości też już spore zmiany się zaczynają

@A..a

Co masz na myśli poprzez te "spore zmiany"?

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Rachunkowe Rachexpert Paulina Wojtasiewicz-Słowińska - Wrocław

• Jak się pracuje w Biuro Rachunkowe Rachexpert Paulina Wojtasiewicz-Słowińska?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Rachunkowe Rachexpert Paulina Wojtasiewicz-Słowińska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro Rachunkowe Rachexpert Paulina Wojtasiewicz-Słowińska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 8 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Biuro Rachunkowe Rachexpert Paulina Wojtasiewicz-Słowińska