LUG Light Factory Sp. z o. o.

Opinie o LUG Light Factory Sp. z o. o.

bożena

witajcie jakie są godziny w biurach? standardowe czy też jakieś zmiany? jest jakaś elastyczność w tej kwestii?

godziny najbardziej standardowe tzn 8-16

godziny najbardziej standardowe tzn 8-16

@bożena

ups, chyba coś się przycięło i wysłało się dwa razy

cobra
@poprzeczny

i to sa stale, niezmienne godziny pracy, tak?

@cobra

jakby było inaczej to by napisał przecież

Świeżak

Witam chciałabym aplikować na produkcję ewentualnie lakiernię :) Jakie są zarobki ? Atmosfera ? I czy są jakieś benefity i aktywności w ramach godzin pracy ? Pozdrawiam cieplutko :)

@Świeżak

masz premie uznaniowe, multisporta, fundusz socjalny, naukę języka angielskiego i takie integracyjne eventy wewnętrzne... ogólnie fajna można się dogadać z ludźmi i nawiązać fajne znajomości

neon
@wiado

od dawna pracujesz? w innych dzialach tez tak spoko?

@neon

pracuje już pare lat, ciężko mi sie wypowiedzieć za innych, ale z tego co widzę i patrząc na atmosferę, to chyba równiez ocenią pozytywnie firmę. wiadomo jak wszędzie coś może nie pyknąć ale zwracają uwagę na pracowników

@Świeżak

Mysle, ze jedna z aktywnosci na pewno jest praca he he A tak powaznie, to firma uczestniczy w programie multisport jak cos

Strategiczne finanse
@poprzeczny

Uczestniczy, ale pracownicy płacą większość składki. Zresztą temat "legendarnych" bonusów był opisany na forum

NowyNarybek

Hey jako nowy pracownik bardzo sobie chwalę firmę. Jest tu bardzo miła i pomocna załoga, przełożeni super. Zarobki też są niczego sobie ! Socjal ok :) Sa też herbatki oraz owoce no i książki. Czysto ładnie schludnie. Oby więcej takich zakładów w Zielonej Górze bo mogą się od LUG dużo nauczyć :)

bafo
@NowyNarybek

a o jakim stanowisku konkretnie mowa?

NowyNarybek
@bafo

Na każdym jest tak fajnie. Dużo rozmawiam z ludźmi z magazynu, produkcji lakierni, biur każdy sobie chwali, więc żadna propaganda. Na tle innych firm ta jest w ścisłej czołówce pod każdym względem.

neon
@NowyNarybek

nono brzmi ciekawie a moze powiesz cos o szefostwie?

Piter2

Święta racja. Już jeden dział się rozleciał który próbował coś w firmie ułożyć. Ciekawe który będzie następny. Firma powoli wróci do organizacji sprzed 4 lat czyli bałaganu produkcyjnego ponieważ nikt już tam tego nie pilnuje. Specjaliści odchodzą i liczy się tylko dyrektor , który nie ma pojęcia o organizacji produkcji. Nie zależy mu na nikim tylko widzi swój czubek nosa i kasę. No i lubi skłócać ze sobą ludzi. To jest jego styl zarządzania i brak ambicji. Facet jest młody, ma papiery a siedzi w swoim fotelu i udaje że załatwia ważne telefony. Dyrektor operacyjny, który codziennie schodzi na produkcję i pilnuje czy wszystko gra. Śmiechu warte. Żadnych spotkań , żadnych analiz , raportów , rozmów , pomocy , wsparcia. W niczym nie bierze udziału. Jest z rodziny robotniczej a nie szanuje pracowników. Obraża się jak dzieciak z przedszkola na tych co mu nie pasują i mają swoje zdanie. Życzę powodzenia tym którzy jeszcze pod Nim funkcjonują. Też Was z czasem kopnie w d... jak mu nadepniecie na odcisk. Jesteście tylko pionkami dla niego , osobami którymi steruje. Sorry musiałem się wyzygac bo pewne osoby potraktował jak szmaty do wycierania.

Rito
@Piter2

Gdyby przy jego zatrudnianiu przyjrzeli się jak wcześniej funkcjonował to by go nie było. Praktyki zastraszania i mobbingu są mu dobrze znane, pozatym romanse i skłócanie ludzi też. Jest to człowiek dwulicowy, umie dobrze udawać że coś robi. Wystarczy mu tylko biała koszula i stek kłamstw.

Gruszka
@Piter2

Jak czytam te bzdury to aż nie wierzę. Chyba pracujemy w dwóch innych firmach. Dyrektor to super facet, który jak mało kto w tej firmie robi mnóstwo pożytecznych rzeczy. Powinniście go po stopach całować a nie obrzucać błotem !

@Piter2

15lat pracuje w tej firmie i cigle to samo. Grupa osob, ktorym wiecznie cos nie pasuje. Jak nie jeden dyrektor zly, to drugi zly, ta zla, ten zly, a tamten jaki zly...i tak przez wszystkie lata, marudzenie, marudzenie i marudzenie. I ciagle ten sam temat, boziu jaki on zly, a tamten jaki byl zly. Raz operacyjny, raz handlowy, raz prezes, ze nie schodzi nadol, a raz kierowniczka, ze sie nie zna, oj jaka ona zla. Ile swiat bedzie istniał tyle zly bedzie czyściej wymawiany niz dobry. Taka doba internetu, zeby w ciszy swojego malego pokoiku dac ujscie rozpaczy swojego zycia. Przeciez ja w tym pokoiku znam sie na wszystkim, wiem najlepiej, jestem najwazniejszy i wszystko potrafie. Zmien prace czlowieku jak Ci ona nie pasuje, albo zmien zycie jak sie w nim dusisz i czujesz ze stac cie na więcej. Ale daj innym zyc i nie odgrzewaj nudnych tematow jaki on zly. Dyrektor jak kazdy przed nim i kazdy po nim...

Piter2
@Gruszka

Już no Nim słyszeli w innych firmach w Zielonej Górze

Bob

Masz racje, ludzie zawsze narzekają. Jednak obecny dyrektorek operacyjny swoim zachowaniem sam do tego zachęca. Zła wiadomość jest taka, że sam z firmy nie odejdzie bo na rynku pracy ma niezwykle złą opinię. Dopóki zarząd nie przejrzy na oczy dalej będzie budował "renomę" firmy zarówno na rynku pracownika, jak i klienta.

Pupilek

Musisz nieźle się przy nim trzymać. Spoko broń swojego pana, lecz aż tyle ludzi by się niemyliło i nieodchodziło. Zresztą po co miał byś pisać jak ci dobrze jakbyś sam w tym niesiedział, broń go dalej. Ludzie się już na nim poznali i tyle.

Były
@Gruszka

Jakieś przykłady tych wspaniałych działań?

Magazynier

Bardzo dobrze wszystko rzetelnie powiedziane i najważniejsze osoba która mnie rekrutowala paczyla w oczy!!!!!!

ollla

witam chciałam się zorientować w sprawie pracy na młodszą księgową, ale posiadam dwuletnie doświadczenie plus praktyki studenckie, to niby mniej niż wymagane, ale mimo wszystko zastanawiam się nad rekrutacją...

ollla
@ollla

ewentualnie czy jest opcja stażu?

derek
@ollla

no na staż to mi się wydaje, że jednak masz już chyba za duże doświadczenie. ja bym na twoim miejscu po prostu wysłał cv i zobaczył czy się odezwą

Księgowa
@ollla

Nikt w LUG nie potrzebuje księgowych i proszę nie zawracać głowy HR swoimi problemami.

LUG Light Factory Sp. z o. o. zatrudni osobę na stanowisko Magazynier. Braliście udział w procesie rekrutacji i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

bonk

jeszcze nie, ale chce aplikować, jakiś list motywacyjny trzeba czy coś? czy samo cv wystarczy?

@bonk

W ofertach jest na dole zapis "Czekamy na Twoje CV i list motywacyjny."

Król Albanii junior

Na magazyniera list motywacyjny ? Zejdźcie na ziemię nie aplikuje cię do NASA tylko do firmy gdzie po kilku latach pracy masz szansę zarobić tyle co początkująca kasjerka w biedrze ;)

światowy
@Król Albanii junior

teraz to standard, praktycznie na każde stanowisko, więc nie rozumiem bulwersu

lolek
@Król Albanii junior

spokojnie nowy chce się dostać nie ma co od razu tak pisać bo i co ma to na celu. Jakie zarobki to omówi na rozmowie rekrutacyjnej i albo mu pasuje albo nie. Mamy fajne benefity więc i tak powinieneś się zrekrutować, jak jest napisany że jest “mile widziany” to pisać

@Król Albanii junior

Jak pracowałem w fast foodzie lata temu, to też kazali. Ale i tak przyjęli mnie od razu po samej rozmowie

Także no, zdarza się

@lolek

Jakie to są te fajne benefity, wypisałbyś tutaj szczegółowo na co się można załapać? One są też dla nowych pracowników czy trzeba mieć jakiś staż pracy określony?

@Anna

Masz po lewej zakładkę "korzyści z pracy" tam są wypisane

@Anna

Nie ma sensu, żeby ktoś kopiował i wklejał, skoro info jest pod ręką

Gil
@lolek

Kolego benefitami jeszcze nikt nie najadł. A z tego co wiem jedyne benefitu jakie tu są to: Socjal (jak w każdej firmie) Karta Multisport Zupka z wkładką (magazyn zimą) Szkolenia (od biedy raz na jakiś czas) Tak, że jest o co walczyć nie powiem. Jak dla mnie zakład dobry dla miejscowych (ZG)

Bob
@Gil

Może warto doprecyzować : Socjal - karpiowe i wczasy pod gruszą, liczone zawsze na korzyść pracodawcy, wysokość nie powala Kart Multisport - firma dokłada 20zł, resztę pracownik z własnej kieszeni, przy pełnym pakiecie to ponad 100PLN/m-c Gorąca zupa z kawałkiem kiełbasy w zimne dni dla pracowników magazynu Szkolenia - tylko niezbędne, wymagane prawem lub wewnętrzne produktowe, brak szkoleń rozwijających, inwestycji w pracownika. Jeśli ktoś uważa, że jest o co walczyć to nie zna lokalnego rynku pracy. LUG to raczej ostatnia deska ratunku niż dobry wybór.

@Gil

ja akurat z okolic, więc dobre by to było, bo szukam roboty, a nie chce daleko dojeżdżać

@Gil

te dodatki w sumie dobre, lepsze to niż nic

@Gil

a długo już tu pracujesz? jakie są godziny pracy na magazynie?

Ale_bzdura
@Bob

@Gil chyba trolem z innej firmy jesteś bo nie wiesz co piszesz Socjal - karpiowe, wczasy pod gruszą, świąteczne upominki, tłusty czwartek, dzień kobiet, konkursy dla dzieciaków z prezentami... liczone zgodnie z regulaminem - uzależnione od wysokości zarobków Posiłki regeneracyjne - już dobre kilka lat to nie jest zupa z wkładką, tylko urozmaicone posiłki przygotowywane przez profesjonalny catering, zupa się zdarza, ale nie jest to standard Szkolenia - są różne obowiązkowe, produktowe, ale też rozwijające - z pracy zespołowej i komunikacji, dla managerów sprzedaży, dla administracji, nieobowiązkowe szkolenia z zakresu bhp - np. pożarowe z elementami praktycznymi, liczne webinary, szkolenia branżowe z firmami partnerskimi i tak dalej... Codziennie świeże owoce, dostęp do śniadań przywożonych przez zewnętrznego dostawcę... @Gil nie wiesz o czym piszesz, albo masz bardzo ograniczoną perspektywę... Lepiej byś zrobił gdybyś się trochę rozejrzał i zaangażował, zamiast pisać te głupoty!

@bliski

ja już chwile tam jestem i masz 3 zmiany z reguły

@bliski

06:00, 14:00, 22:00 po 8 godziny

@Ale_bzdura

Jak to czytam to jak bym jakieś kolorowe pisma czytał w stylu,, Życie na gorąco " itp. Parę lat pracowałem i żadnego konstruktywnego szkolenia nie miałem mimo wypełniania co roku informacji jakich szkoleń potrzebuję.

Potwierdzam
@Ale_bzdura

Potwierdzam wszystko jest na wysokim poziomie. Dodam, że są również herbatki ! I może nie zarabiam tu kroci ale bogaty socjal i masa wyżej wspomnianych dodatków mi to wypełni wynagradza. Trochę żal tych jubileuszówek no ale czasy są trudne i trzeba to zrozumieć.

W Zielona Góra LUG Light Factory Sp. z o. o. poszukuje pracownika na stanowisko Administrator Sieci. Wziąłeś udział w procesie rekrutacji? Daj znać, jak on wyglądał. Te informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

flori

cały proces rekrutacyjny jest opisany na stronie internetowej

architekt

Trafiłem tu na ogłoszenie o pracę na stanowisku specjalista ds. projektowania oświetlenia i mam kilka pytań. Przede wszystkim jaka atmosfera? godziny pracy?

architekt
@architekt

w ofercie jest opcja szkoleń, jakieś konkrety? są jakieś kursy językowe?

niepomocny
@architekt

ogólnie to jest lektor z angielskiego, możesz sie zapisać do drużyny sportowej takie z kategorii nie codziennych

Długo się zastanawiałem czy zagościć na tym forum i napisać coś od siebie o tym zakładzie i pracy tutaj. Opini na forum jest wiele z tego co zauważyłem przeważają te negatywne. Pracuje już tu na tyle długo by wiedzieć, że w 70% z nich jest ziarnko prawy. A prawda jest taka iż odkąd zmienił się dyrektor oraz struktura zarządzania firmy od najwyższego do najniższego szczebla, to w firmie panuję tendencja do "szalonej sinusoidy. Jeśli chodzi o kulturę pracy i dobre stosunki no to zależy od człowieka, są tu jeszcze dobrzy ludzie jednakże panuję tendencja spadkowa. Miękki (usunięte przez administratora), lub coś pod niego podchodzącego to jakby częstsze zjawisko w ostatnim roku. Panuje dewiza: Jak nie jesteś z nami to przeciw nam. Można to odczytać jako: jak nie chcesz lub ci się nie podoba to czeka na ciebie nagroda w postaci biletu w jedną stronę lub nagana. Wszechobecny chaos organizacyjny to też powoli chleb poprzedni. Wywieranie presji do pracy na stanowiskach na, które nie ma się szkoleń to norma i nie ważne czy to praca na maszynach czy biurowa. Kwestii zarobków nie będę poruszał zanadto bo to już sprawa indywidualna. Bądź co bądź firma na tym polu mocno odstaje od reszty (na niekorzyść) Z roku na rok jest coraz mniej fachowców i ludzi z wieloletnim doświadczeniem a garstka nielicznych stara się jak może by to miało ręce i nogi. Na koniec chciałbym tylko napomknąć Panu "D" iż chyba zapomniał, że pracownicy poza pracą mają jeszcze życie prywatne. Chciałbym również na przyszłość życzyć trochę, więcej kultury i obycia... A co najważniejsze odwagi by nie wysługiwał się innymi w celu szerzenia złej nowiny tylko załatwiał te sprawy osobiście.

elektron

czy ktoś tutaj pracował jako Specjalista ds. Zakupów Elektroniki?

@elektron

a co chcesz wiedzieć? może szybciej ktoś odpisze jak zadasz pytanie od razu

Katarzyna
@pytko

Może o warunki mu chodzi, zarobki, jakaś perspektywa, jak praca wygląda?

Jak wyglądają zarobki na produkcji oraz czy jest to system zmianowy? Chodzi mi konkretnie o osoby, które posiadają doświadczenie na prasach krawędziowych oraz wycinankach laserowych.

nick
@Gość

Przygotuj się na atak troli, zaraz się nasłuchasz jaki to podstawiony nie jesteś, żeby pytania zadawać ;)

nick
@Gość

A na pytanie niestety odpowiedzieć nie umiem, bo nie wiem

Mech123
@Gość

Różnie. Możesz pracować za 2900 brutto plus jakieś premie około 1200 brutto lub za 3600 brutto plus premie. Premie różnie dają tak jak i podstawy. O 4k brutto raczej zapomnij. Co najwyżej podstawa plus premie dadzą Ci ponad 4k brutto

@Mech123

i to jest zależne od doświadczenia tak?

@Karol

Jednym słowem (usunięte przez administratora) kasy albo (usunięte przez administratora) śmiechu (niepotrzebne skreślić)

Jolanta
@Mech123

Rozumiem, że pewnie stawka podstawowa jest zależna od doświadczenia... A co z premią? Jakie są jej wytyczne? ;)

@Mech123

A jak z systemem pracy? Na ile zmian i w jakich godz?

Są nocki?

Hieronim
@Jolanta

Pensja góra 4k a Ty masz jeszcze pytania ? Radzę szybko aplikować bo jak się rozejdzie po mieście jakie tu są konfitury to się nie dopchasz aby CV złożyć.

mops
@kermit

bywają, zależnie od tego ile jest roboty

Hubert
@Gość

Z tego co kojarzę, to wycinarek laserowych tam nie ma, stare betoniarki Amady. Jeżeli marzy Ci się docenienie umiejętności to raczej omijaj ten zakład. Możesz umieć obsługiwać dosłownie każdą maszynę w zakładzie i może po 3 latach tyrania dostaniesz 100 zł brutto podwyżki. Więc ze słabej wypłaty będziesz miał słabą + stówkę brutto. Szkoda czasu, nerwów i pieniędzy. Lug zatrzymał się z wynagrodzeniami w czasach 2010. Informacje z pierwszej ręki, bo dokładnie mnie to tam spotkało. Zarząd jest tam tak nie do życia, że wracam tu jak kot do jedzenia po jakichś 4 latach od kiedy stwierdziłem, ze mogą się puknąć w czub - aż tak nie polecam tego (usunięte przez administratora). Opinie przez te wszystkie lata są albo takie same, albo jeszcze gorsze. Omijaj szerokim łukiem i jeżeli masz doświadczenie na tego typu maszynach to szukaj gdzie indziej.

he
@Karol

Widzę, że admin za ciebie skreślił ;)

@Hubert

Z wynagrodzeniami zatrzymał się a z organizacją zaczął się cofać. Niedługo pracownicy z Ukrainy odejdą i będzie problem. Już ciężko odbudować.

@Hubert

Dzięki za informację. Zastanawiałem się nad aplikowaniem, bo posiadam doświadczenie na prasach oraz wycinarkach laserowych na dość wysokim poziomie: samodzielnie tworze programy + znajomość oprogramowania CAD. Aktualnie pracuje przy nowszych maszynach, ale na starych Amadach również pracowałem i niezbyt ciepło je wspominam. Biorąc pod uwagę rozwój technologii nie wyobrażam sobie pracować na dość topornych prasach. Miłego dnia :)

SamaPrawda
@Hubert

Potwierdzam. Można skakać na wielu maszynach mieć duże umiejętności i wybiegać przed szereg z własną inicjatywą. Możesz zostawać po godzinach udzielając się i poświęcając dla firmy, jednocześnie zaniedbując własne sprawunki. I jedyny na co możesz liczyć po ewentualnej rozmowie o podwyżkę ( o ile ktoś zechce z tobą rozmawiać) no na te przysłowiową 100-wke Nawet jeśli uda ci się wynegocjować nieco więcej to jednocześnie podpiszesz na siebie cyrograf z dopiskiem (usunięte przez administratora) roboczy. Osobiście nie polecam, jest wiele firm o lepszej kulturze pracy oraz organizacji.

pytko

mają w ofertach aktywną integrację w firmie, jakieś imprezy organizują, wyjazdy? fajne to?

He he
@pytko

Z rzeczy które wymieniono bardzo popularne bilety w jedną stronę. Najczęściej szczęśliwcy dostają takie na koniec miesiąca ;) A dla tych co się nie załapią na te bilety to firma oferuje prewencyjną obniżkę wynagrodzenia. Coś czuję w kościach że zaraz Lug będzie szczodrze obdarzał pracowników tymi bonusami.

he
@He he

Wy to nie umiecie prostu odpowiedzieć na pytanie, bez dogryzania, nie?

pytko

no dobra fajnie wiedzieć, ale dalej nikt mi sie odpowiedział na pytanie...

@He he

mnie i zakładam że większości osób tutaj, nie interesują wasze ploty więc może sie przenieście do jakiejś prywatnej konwersacji z tym

Zarząd Lug
@pytko

Różnica r/r jest efektem działań prewencyjnych realizowanych w 2020 roku, w ramach których wynagrodzenia pracowników nieprodukcyjnych zostały czasowo obniżone, co pozwoliło krótkotrwale zredukować koszty wynagrodzeń. To napisaliśmy w raporcie bieżącym nr 9 z 05.08.2021. Proszę zatem nie insynuować, że Zarząd zajmuje się plotkami tylko ciężko pracuje.

Były
@Zarząd Lug

Zgadza się, obniżenia wynagrodzeń były. Szkoda tylko że za tym nie szło obniżenie ilości godzin pracy, jak to miało w wielu firmach szanujących pracowników. Znam sporo ludzi, którzy po takim potraktowaniu zaczęli się rozglądać za inną pracą (moja skromna osoba również) - nikt nie łubi być traktowany jak przedmiot. Zrozumiałbym obniżenie wynagrodzeń przy jednoczesnym obniżeniu czasu pracy ew. rekompensatę tych strat w późniejszym okresie. Niestety, nic takiego miejsca nie miało. Jednocześnie LUG za dany okres chwalił się, o ile dobrze pamiętam, rekordowymi zyskami, co zostało przedstawione w raporci giełdowym. Sorki, ale ten przekaz trochę się nie spina. Odbiór jest jednoznaczny - jesteś robolem, masz zap...ć i nie gadać. Na szczęście są inne firmy o trochę innej kulturze zarządzania. Kiedyś jeden z multimilionerów (chyba Branson, ten od 'Virgin') stwierdził: "...zadbaj o swoich pracowników, wtedy oni zadbają Twoich Klientów...". No cóż... bez komentarza.

Czy w firmie LUG Light Factory Sp. z o. o. można pracować na pół etatu?

gosek

wydaje mi się, że teraz tylko na pełny etat szukają

gosek

a tak ogólnie to nie wiem, wydaje mi się że może być ciężko z taką charakterystyką pracy, no ale może ktoś taki tam jest

gosek

zawsze można też zadzwonić do rekru i podpytać, jeśli bardzo ci zależy

Romek -atomek

Jednak to Prawda ze zwalniają w LUG i nie będzie podwyżek ponieważ idzie kryzys i już pierwsze zwolnienia są, Teraz będę musiał pracować za dwóch, i te same pieniądze bo nie ma szans na podwyżkę, a kredyt mi poszedł 2 razy a jak się zapytał to pierwszy do zwolnienia. Już się zaczyna ostra polityka zaciskania Pasa w LUG, tylko w takiej najgorszej formie.

LUG Light Factory Sp. z o. o. poszukuje osoby na stanowisko Analityk Biznesowy. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna!

Karol

szukają na to stanowisko? gdzie oferta?

Karol

bo ja to na strone z ofertami widzę dwie tylko i inne niż wymieniasz

@Karol

jak dwie jak więcej jest

@Karol

masz tam departamenty do wyboru na ich stronie

@Karol

ale dobra no, teraz patrze, ze na (usunięte przez administratora) mają tylko dwie wystawione, wiec czesciowo masz racje, no ale polecam na ich stronke zajrzec i tam masz wiecej

@Karol

czemu tak zrobili to nie mam pojecia, bo chyba wiecej osób na pracuj zagląda, ale nie mnie oceniać, w każdym razie są oferty

@dokw

Jak ktoś będzie chciał znaleźć to znajdzie, już nie przesadzajmy, takie skomplikowane to to nie jest

Eiki

Czy w firmie jest Home office dla administracji i elastyczne godziny pracy?

Jani
@Eiki

godziny są stałe, od 8-16

@Jani

To można pracować zdalnie? Startuję na tutaj na marketing.

oraz
@Olaf

pytasz o pracę całkowicie zdalną czy od czasu do czasu w ramach wyjątku

@oraz

Nie wiem, od czasu do czasu, np. w piątek.

@oraz

O całkowicie zdalna mi chodzi

@oraz

przemyślałem sprawę i stwierdziłem jednak że nie ogarnę tego z jednym dniem zdalnym. sorry za zamieszanie, ale szybciej pisze niż myśle

?

no to jak w końcu?

@?

no tak jak napisałem, jednak chciałbym chyba w całości zdalną pracę

windy

Idzie się pogubić

Kafar
@windy

Matko idźcie może na priv jak macie tak dystkutować bezsensu. Już byś 1000 razy zadzwonił do rekrutacji się zapytał i jeszcze tutaj wrócił z odpowiedzią.

pick
@Kafar

to są te zdalne czy nie w końcu bo już nie wiadomo nic z tego…

Luisia
@pick

jeśli byłaby taka możliwość to napisaliby tak w ogłoszeniach, w niektórych jest taki dopisek

@Luisia

no dokładnie, a jak komuś zależy to dopytywać w rekrutacji, a nie tu

aweff35
@polecamsie

jak komuś zależy to też pyta na forum.

@aweff35

niepowiedziałbym, w rekrutacji dostaniesz pewniejsze i szybsze info

@aweff35

(w razie wątpliwości) miał być oczywiście pracownik zaznaczony, musiałem coś przypadkiem kliknąć

no nie wiem
@polecamsie

a ja bym powiedział. nie przeszkadza chyba zrobić i to i to prawda?

madmax

Ej, też to robię, a na życie prywatne nie narzekam

patson

weź ty się obróć i puknij w czerep, bo takich bzdetów to dawno nie czytałem. Jak coś jest niezgodne z regulaminem to logiczne, że długo tu nie powisi. Chcesz wiedzieć dlaczego? Uwaga, bo jest niezgodne z regulaminem. Takie szachy. Ty od niego niby lepszy czy jak? Zastanowiłbyś się dwa razy zanim coś napiszesz.

Citron
@patson

Szanuję, że ci się chce, ja straciłem nadzieję, że cokolwiek do nich dotrze

Oki
@patson

Tak się składa, że znam osobiście tę jego historie sukcesu i mam prawo do opinii. Jeszcze mamy demokrację w tym zakresie, a temu służy forum. Ale widzę, że kolega-trol robi swoją robotę...

Bliźnięta

karta
@ignorant

serio? wygooglaj...

madmax

Nie sądziłem, że bardziej będę zaangażowany w jakieś zodiakarskie tematy, niż w to co się odwala we wpisach na tym forum

ence
@madmax

uuu, ale aż tak wciągnęło?

cojest
@Bliźnięta

czy ten trygon przyniesie mi pomyślność finansową, jak myślisz?

Zbigniew
@cojest

Ja tam był raczej stawiał na konkrety jeśli chodzi o finanse a nie patrzył w horoskop. Powiesz jaka jest teraz stawka? Tylko taka naprawdę, a nie wywróżona.

xs

no to sie dogadam i będę miał, w czym problem?

xs

czemu ty sie nie dogadasz?

Młody
@Zbigniew

Nowi mają najlepszą kasę.

XxxL
@xs

No właśnie w tym problem, że się nie idzie dogadać :) Nieważne jaki z Ciebie fachowiec... Podwyżka to tutaj temat Tabu i często bardzo rozciągnięty w czasie proces.

Siekiera

Te oferty dodane na gw na górze strony, to aktualne?

@Siekiera

Od 2 lat ciągle aktualne.

lemur

są daty dodania

lemur
@Siekiera

więc wygląda na to, że tak aktualne

@lemur

Ok

petryk
@lemur

no z reguły jak masz datę dzisiejszą czy z ostatnich dni to jest aktualne

Wiem

Pytanie już nieaktualne

Ale dzięki

kozi
@Siekiera

czyli wysłałeś na coś cv tak?

Xxx

(usunięte przez administratora) Sama czysta prawda ludzie uciekajcie z tej firmy jak możecie te same pieniądze są gdzie indziej i lepiej dbają o pracownika. Tam się zrobił (usunięte przez administratora) i tak chyba zostanie.....

Witold

Jak to możliwe, że oferty są aktualne od 2 lat? Cały czas szukają i nikogo jeszcze nie zatrudnili czy po prostu rotacja jest na tak wysokim poziomie?

Bai
@Witold

Może po prostu nie aktualizują ofert?

Xd

Tak rotacja ale tylko tych nowych pracowników, zdarza się że jednego dnia nie wytrzymują. Pozdro

Emilia
@Xd

Jak to? A dlaczego starzy pracownicy się trzymają? To ci nowi tacy słabi że sobie nie radzą czy o co chodzi?

Citron
@Emilia

I ty mu tak ślepo wierzysz?

romek - sama prawda
@Emilia

Bo starsi pracują za te same pieniądze od 10 lat, i boją się gdziekolwiek indziej pójść, nie znają innych firm i nie wiedzą ze można lepiej i za więcej pracować, a nowi teraz co roku co 2 lata pracują w innej firmie bo szybciej łapią doświadczenie, szukają miejsca gdzie się lepiej odnajdą i mają rację. Dlatego tak szybko odchodzą z lug jak poznają ten system. Bo jak Prezes pracował tylko u siebie to nie ma pojęcia jak się zarządza w innych firmach i jaki powinno się mieć szacunek dla pracownika. Pracowałem 12lat, w 8 roku składałem wypowiedzenie, ale mnie namówili kasa, było lepiej finansowa ale musiałem na to ciężej pracować, więcej nerwów, więc wcale na tym lepiej nie wyszedłem, obiecali że nie górnej granicy zarobków, i to tylko od ciebie zależy, albo twojego dyrektora kierownika, jak będzie cię wyciskał jak cytrynkę, i problem z jednym dniem urlopu. Cały czas czujesz się winny, że za mało pracujesz, że za dużo zarabiasz że inni tak nie mają jak ty, tylko tak masz inni nie. Ale okazało się ze wszyscy mają taki sam schemat. Polecam zmienić pracę , ja na tym wyszedłem 100razy lepiej, Zwłaszcza psychicznie, bo na stanowisko dyrektorkiem i kierowniczym najlepiej odnajdują się ludzie z skłonnościami psychopatycznymi, i do tego skłaniani przez prezesostwo aby ten stan pogłębić i ich skłonić do takiego zachowania, czują się za to wynagradzani i bezkarni. W LUG takich nie brakuje. Warto się od takich ludzi uwolnić - zmienić pracę.

Firma dodała nową ofertę pracy na Księgowa. Czy ktoś o tym słyszał?

noise

Jak jest oferta pracy na stronie to pewnie wiele osób widziało i aplikowało

Edd

Słyszałem, a nawet widziałem. A co?

Power2

Chyba w biurach bo na produkcji to już prawie sama Ukraina została hahaha

@Power2

Anonim napisz jeszcze raz bo wszystko usunęli.

Iii co w związku z tym?

@Power2

Poczucie humoru prima sort, skoro tak cię to bawi

madmax

Skoro usunęli raz, to drugi też usuną, bo njwyraźniej postowi z regulaminem nie było po drodze

najwyraźniej*

@madmax

Nie wiem czemu dodało się dwa razy pod rząd, ale zapewniam, że napisałem jednokrotnie.

@madmax

Możne Anonim napisać komentarz od końca wtedy nie mają prawa usunąć a ja będę znał jego treść.

@madmax

Niech napisze od końca to nie usuną.

ence

ale co cie to tak interesuje

Po pierwsze zaimki osobowe typu cię, ty piszę się wielką literą chyba, że nie masz szacunku do osoby z którą piszesz a po drugie nie interesuj się tym dlaczego mnie to tak interesuje.

Zostaw merytoryczną opinię o LUG Light Factory Sp. z o. o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w LUG Light Factory Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy LUG Light Factory Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 241.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LUG Light Factory Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 135, z czego 23 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LUG Light Factory Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w LUG Light Factory Sp. z o. o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LUG Light Factory Sp. z o. o.