Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego

Opinie o Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego

Polecam współpracę z tą agencją. Pozdrawiam serdecznie

Paweł31

Polecam. Pracuje u nich już kilka miesięcy. Praca jest ok, jestem przy kiełbaskach. Panie z biura bardzo pomocne. Polecam

Dawid
@Paweł31

Miałeś doświadczenie czy przyjęli Cię bez doświadczenia?

Justyna

Wyjeżdżam już za pośrednictwem tej firmy trzeci raz. Zawsze wszystko w porządku, tak jak było ustalone. Panie bardzo miłe i pomocne. Polecam.

Jan

Skorzystałem z Państwa usług i jestem bardzo zadowolony i Polecam wszystkim skorzystania usług z tego biura.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Pracownik produkcji warzyw i owoców w Holandii?
Wiki

Jak wygląda praca na projektach bez znajomości języka ? Czy na miejscu pracują grupy Polaków ?

Akaaata
@Wiki

Tak, szczególnie z Podkarpacia

Justyna
@Akaaata

Witam jestem z Podkarpacia chciała bym zapytać czy pracują tam ludzie starsi pozdrawiam.

Janusz
@Justyna

Starsi to znaczy w jakim wieku? Jak ktoś jest sprawny fizycznie to chyba w każdym wieku się nada. Musisz podpytać bezpośrednio w agencji bo może faktycznie są jakieś obostrzenia.

Joanna

Jestem zadowolona z ofert legalnej pracy polecam

Ewelina
@Joanna

Możesz coś jeszcze napisać na temat tych ofert legalnej pracy. ?? Dlaczego jesteś zadowolona ??

Byq

Cześć , pracuje ktoś przy sztucznej trawie i może powiedzieć jakieś szczegóły ?

Antoni

Pracujemy wraz z żoną za pośrednictwem tej agencji już ponad dwa lata Jesteśmy bardzo zadowoleni z zaoferowanej przez nią pracy. Formalności przed wyjazdem Informacje podane przez Panie tam pracujące co do charakteru czekającej nas tam pracy ,zakwaterowania, wynagrodzenia były rzetelne i prawdziwe. Bardzo polecamy tą agencję!!!

Damian

Polecam tą agencje pracuję już 5 lat tam dobre warunki mieszkalne praca caly czas jest. Z ubezpieczeniem i numerem sofi pomagają w założeniu. Polecam

Jaro

Cześć, wybiera się ktoś może w ten piątek 25.03 do pracy do Noordwijkerhout z Europersonnel?

Tom

Polecam tę agencję pracuje już ponad 3 lata.

Bronek
@Tom

Hej kolego mógłbyś podać namiary do siebie chodzi o pracę euro personnel mój numer 511352025 email bronek0807@o2.pl

Cieszyn
@Bronek

Hej jedzie ktoś do pracy w przyszłym tyg 14 do 19 marca? Chce z kimś pokój dzielic ania2003@vip.onet.pl

Mnb

Czy pracując w Holandii przez tą agencje dostajecie tygodniówki i koszt zakwaterowania jest potrącany z pensji?

Jest ok

Byłam bardzo jestem zadowolona polecam każdemu chcecie jechać pieniądze dobre warunki mieszkaniowe również pozdrawiam

Sylwia
@Jest ok

a gdzie jechałaś? długo czekałaś aż firma znajdzie dla Ciebie odpowiednią pracę?

Szymon
@Jest ok

Ja tez polecam. Pracowałem u nich w Holandii i teraz robię rozliczenie podatku. Też mi w tym pomagają. Kumpel w zeszłym roku szybko zwrot dostał. Polecam

%%%%%%%%%

Całe Podkarpacie już tam jest i Hanyski ze śląska

Kamil

Też mocno polecam tą firmę. Mozna coś w swoim zyciu zmienić a przy tym zarobic pieniądze. Można podszkolić język, zwiedzić inny kraj. Mam trzech kolegów i jedziemy od nich drugi raz. Firma jest bardzo pomocna i wiarygodna.

Irina

Fajna praca i fajna firma stać nas na wszystko nie oszczędzamy a jeszcze zostaje zarobione pieniądze razem z chłopakiem zainwestowaliśmy w mieszkanie w Polsce. Ja mam taką pracę że pracuje 4 dni w tygodniu a chłopak 5 dni w tygodniu. Tworzymy dodatkowo strony internetowe więc mamy dodatkowy dochód. Jesteśmy zachwyceni życiem w tym pięknym kraju mieszkamy nad morzem jest tam ciepło nie ma prawie zimy.

Martyna

Hejkaa, nie szuka ktoś może osoby do wspólnego wyjazdu? Chce wyjechać, to nie mój pierwszy wyjazd aczkolwiek sama się obawiam

Boniek710
@Martyna

Hej ja planuje jechać w przyszłym tygodniu też jadę sam i również jeździłem kiedyś do Holandii. Napisz na e mail boniek710@wp.pl Pozdrawiam

klaudiusz
@Boniek710

Siemka ja też mam zamiar wyjechać :) jak najszybciej

Pasikonik
@Boniek710

Hejka, gdzie planujecie pojechać??? Bo jestem sam, i z chęcią bym do kogoś dołączył.

klaudiusz
@Pasikonik

ja właśnie przed chwilą rozmawiałem z panią i może w tym tygodniu wyjade JAK CHCESZ to pisz na maila macioszek1200@interia.pl

2022

Hej :) Czy ktoś chciałby się wybrać do pracy sezonowej w przyszłym roku luty,marzec? Szukam osob chetnych do dzielenia pokoju :) Jestem z podkarpackiego.

Tomek29
@2022

Jestem ciekaw co to za praca... Proszę o kontakt

DaroPDK
@2022

Ja bym chciał, też jestem z Podkarpacia

2022
@DaroPDK

jakis kontakt do was? :)

Matti214

Pisz matti214@interia.pl

@2022

Cześć . Proszę o kontakt . Tez chce jechać w marcu.

zapomiany
@Kasia

Cześć, jestem w Holandii chce w tym tygodniu zacząć u nich pracę będę mógł więcej napisać o pracy i biurze, jak ktoś chce się skontaktować w razie pytań podaje email: zapomiany1@gmail.com

Martyna

Hejj, aktualne ?

Nmodny5

Siemka, właśnie chce wyjechać za granicę obecnie jestem w Niemczech ale nie za dobrze tu jest, więc szukam kogoś kto mógłbym teraz do końca lutego wyjechać i dzielić ze mną pokój mam swoje auto więc dobrze by też było podjechać do sklepu i wgl łatwiej funkcjonować ;) jestem z podkarpacia okolice Jarosławia ;) snap: nmodny5 lub pocztą norbertmodny35@gmail.com zapraszam pozdrawiam ;)

zainteresowany

Hej, czy chcialby sie ktos wybrac po swietach wielkanocnych (koniec kwietnia) na sezon wiosenno letni do pracy? Jestem z podkarpacia. Szukam mlodych osoby/osob do dzielenia pokoju :) zostaw kontakt do siebie to napisze:)

Magda
@zainteresowany

Hej , ja mam zamiar jechać w kwietniu , Napisz do mnie na maila magddaaa@op.pl

Agnieszka Balicka
@zainteresowany

Witam . Poszukuje osób do wspólnego wyjazdu . Proszę o kontakt na Facebooku Agnieszka Balicka

@krata

Hejka wszystkim mam ochotę wyjechać na trochę do pracy polecicie gdzie warto aplikować mysle o trawach coś proszę jak ta praca wyglada i mieszkanie mam ochotę wyjechać może ktoś ma ochotę wyjechać grudzień/ styczeń jestem z Podkarpacia

Akaata
@@krata

Polecam orderpicker na mroźni, ale praca jest ruchoma więc nie odczuwa się zimna plus dostajesz od firmy ubranie. Mieszkania różne, ale zawsze z Polakami, z osobami z którymi pracujesz. Mimo to polecam, bardzo dobre wspomnienia z tamtego czasu

Sylwia
@Akaata

czy firma dba o każdych pracowników? znasz kogoś kto nie był zadowolony z usług tej firmy?

Akaaata
@Sylwia

Polecam firme dla której pracowałam, Mayonna BV. Holendrzy fajni ludzie. Zawsze pomogą. Ale znam ludzi którzy wypowiadali się negatywnie nie o firmie, ale agencji.

zapomiany
@@krata

Hej, i jak w pracy ? Jak biuro ?

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego - Ropczyce

• Jak się pracuje w Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 166.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 63 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego