Opinie o TM Maciak w Jaktorów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy TM Maciak. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w TM Maciak o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TM Maciak w Jaktorów

eseb

Chciałbym ostrzec wszystkich kierowców przed podjęciem pracy w firmie ALIANT lub TM pana Maciaka z Jaktorowa. Firma kompletnie niewypłacalna odciąga z kasą ile się da a potem won. Szukają kierowców w całej Polsce. Oferują dobre zarobki ale to fikcja tylko po to aby głupiego złapać. Dziwi mnie ze nikt do tej pory o tym nie napisał. Pracownik jest traktowany jak przysłowiowy śmieć. Trzymajcie się z daleka od tych SZMACIAŻY.

Karol Dopierała Nowy wpis
@eseb

Mnie nawet zapoznał ze swoją szwagierką i nie wypłacił 10tysi .jeszcze wydzwaniał po nocach że mam z nią zerwać.Nie polecam a i ona nie lepsza bo się okazało że ma udziały i się nie będzie mieszać ale o moje kłopoty finansowe potrafiła się przypominać co dziennie!!!!Nie wiem o co cmon ale fakty są faktami

Zofia Nowy wpis
@Karol Dopierała

Nie łapię chyba tego całego odniesienia do sytuacji. Co wasz potencjalni związek ma do pracy tutaj, nawet jakby miała te udziały to jednak chyba trzeba umieć rozgraniczać pewne sprawy? Ale tak ostatecznie to co z tą całą kasą? Jakoś to będzie egzekwowane?

Kulawy moo Nowy wpis
@Karol Dopierała

Z Edyta?

mot Nowy wpis

Nie polecam, za robotę ponad 12h dostaniesz 200 dniówki. Max jedziesz 85 a pozniej telefon co ty wyprawiasz. Chłop płaci na 10 reszta na 15 czyli na raty.

Zostaw merytoryczną opinię o TM Maciak - Jaktorów

TM Maciak