Infine Sp. z o.o Sp.k

Opinie o Infine Sp. z o.o Sp.k

Lena

Bardzo polecam prace w tej firmie, atmosfera w firmie naprawdę super, niestety z powodu wyjazdu za granicę musiałam z niej zrezygnować ;(

Witek

Dla mnie bardzo dobra firma i dobry pracodawca ale staram się dobrze robić swoje.

Obserwator Nowy wpis

Nie dysponując rocznym doświadczeniem, o co firma prosi w ogłoszeniu dla Inżyniera Budowy, mam tu jakieś szanse na zatrudnienie? Zależałoby mi zwłaszcza na sugerowanej możliwości uzyskania uprawnień, choć tak prozaiczne kwestie, jak wysokość pensji, też mają niebagatelne znacznie. A póki co pozostaje to niewiadomą, więc może ktoś?

Podwykonawca Nowy wpis

Współpracuje z INFINE od kilku lat, firma solidna , wypłacalna......

Daniel Nowy wpis

Od pewnego czasu pracuje w Infine i jestem bardzo zadowolony. Pracodawca zawsze do dogadania, co najważniejsze pensje na czas.

Tomasz

mordy za tą ziemie ludziom zapłacicie we wrześniu bo mnie już ciekawość zżera

Nowy wpis

@Tomasz

Szanowny Panie, Komentarz chyba nie dotyczy naszej firmy. Kierownik Działu Administracji.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Infine Sp. z o.o Sp.k na stanowisko Inżynier Budowy? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Radek

Czy dla koordynatorów firma udostępnia służbowe auta? Czy jest to samochód wpisany na stan pracownika?

@Radek

Kierownicy Budowy oraz Inżynierowie wydelegowani na budowy posiadają auta służbowe oraz wszelkie inne niezbędne narzędzia do pracy m.in laptop, telefon. Pozdrawiam Kierownik Działu Administracji

Lena

Kati

Firma budowlana. Zglosilam sie na stanowisko asyst biura. Ogloszenie ladnie pieknie. Na rozmowie ze typowe zajecia na recepcji. Kasa kiepska ale wtedy nie mialam nic inego wiec sie zgodzilam.Okazalo sie ze mam im dzwonic i klientow szukac no masakra...oszusci. szef holeryk...wrzeszczal o wiecznie byl naburmuszony. Nie polecam. Nie mila atmosfera.

Truskawka
@Kati

Poproszę o wìecej informacji.Jaki typ umowy proponowali?Czy były nadgodziny?Czy wypłata była regularnie?

Infine Sp z o o Sp K
@Kati

W okresie w którym zamieszczony jest komentarz nie zatrudnialiśmy nowej Asystentki Biura. Pozdrawiam Kierownik Działu Administracji.

Infine Sp z o o Sp..K
@Truskawka

Umowa jest zawsze na pełen etat ,pierwsza na okres próbny trzymiesięczny , druga na czas nieokreślony.Tak zdarzają się nadgodziny ,płatne zgonie z regulaminem pracy i wynagrodzeń. Wynagrodzenie jest do 10-go każdego miesiąca. Pozdrawiam Kierownik Działu Administracji.

Teresa
@Infine Sp z o o Sp..K

A ta umowa na okres próbny to też jest umowa o pracę?

@Teresa

Tak, umowa na okres próbny to również umowa o pracę. Pozdrawiam Kierownik Działu Administracji.

Roman

Są jakieś delegacje dla kierowników?

Inn
@Roman

Są. Średnio raz na tydzień - w zależności od wielkości inwestycji i ich ilości. Często także więcej niż jednodniowe. Firma bierze zlecenia w różnych częściach kraju.

Urszula
@Inn

Wiadomo czy są oni zadowoleni z tego typu delegacji? Przy kilkudniowych wyjazdach firma pokrywa dosłownie wszystkie najmniejsze koszty czy czasami kierownicy dokładają również ze swojej kieszeni?

Infine Sp z o o Sp K
@Urszula

Firma pokrywa wszystkie koszty związane z delegacjami. Opłacane są koszty zamieszkania , kosztów za paliwo ,eksploatacje samochodów ,opłacane są posiłki. Każdy z Kierowników wyraża zgodę na delegację i zna warunki wyjazdów. Pozdrawiam Kierownik Działu Administarcji

Infine Sp z o o Sp k.
@Roman

Firma wykonuje Inwestycje w całej Polsce, są delegacje dla Kierowników Budów , którzy są chętni na wyjazd.

;)

W ogłoszeniu praca Warszawa, na rozmowie od razu pytaja czy pojade w delegacje - 3 miesace do roku. Paranoja. po to sie zgłaszam bo praca na miejscu a oni ze w delgacje

Infine Sp z o o Sp k.
@;)

W ogłoszeniu zamieszczona jest informacja o siedzibie Firmy , która znajduje się w Warszawie .Na pierwszym etapie rekrutacji zadajemy kandydatom pytanie czy są gotowi na wyjazdy w delegacji. Jeżeli nie , kandydat pracuje tylko w miejscu jego zamieszkania. Pozdrawiam Kierownik Działu Administracji.

Witek

Remik

Idealnych firm nie ma i każdej może cos nie udać się ale z pracownikami jest wcale nie lepiej!!

Iza

Idealnych firm nie ale z pracownikami też jest problem!!

Zostaw merytoryczną opinię o Infine Sp. z o.o Sp.k - Warszawa

• Jak się pracuje w Infine Sp. z o.o Sp.k?

Zobacz opinie na temat firmy Infine Sp. z o.o Sp.k tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Infine Sp. z o.o Sp.k?

Infine Sp. z o.o Sp.k