Pro-Staff Polska

Bratislava

Opinie o Pro-Staff Polska

animator 2016-06-01 10:58
bzdury tu wypisujecie,byl ktoś z Was na takim wyjezdzie- czy tylko tu naciągacie naiwniaków-kasa marna,zapierdal od rana do wieczora ,brak wolnych dni i jeszcze -szefowie grup głownie włosi którym się wydaje że za 600 euro miesięcznie można pracować od rana do nocy -a jak nie to wypad do domu bez pensji.
edfvg 2016-07-05 20:12
hej widze ze oni ostatnie oferty pracy to maja z lutego dla tych animatorow wiec podejrzewam ze zadne z nich nie sa aktualne..@animator powaznie oferuja tylko 600 euro? nie ma tu zadnych premii jakis?
Paweł 2017-01-03 22:37
Czy ktoś może napisać coś o swoich doświadczeniach z firmą Pro Staff - praca animatora, jak jest z wynagrodzeniem, jak z czasem wolnym, chodzi o animatora czasu wolnego dla dzieci, opieka nad nimi w hotelach ?? No bo jedna opinia to trochę za mało..
Maja 2017-04-04 11:08
Pracujesz obecnie w Pro-Staff Polska? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity/możliwości rozwoju mogą liczyć pracownicy?
Animator z Hiszpanii 2017-05-30 14:20
Opinie pisze z Majorki, miesiąc temu wyjechałem z Pro-Staff Polska. Oferte pracy dostalem na castingu i nie zaluje! Pracuje we wspanialym miedzynarodowym teamie i zarabiam 3200 zl na reke. Oplacaja mi mieszkanie i jedzenie, bilet sam musialem kupic. Pracy jest duzo, ale mam bardzo duzo przerw, animacje trwaja po 15-45 minut. Pracuje jako animator sportowy, glownie zajmuje sie doroslymi i gramy w rozne gry, organizujemy zawody sportowe itp. i jest swietnie! Przez wyjazd zaczalem uczyc sie hiszpanskiego :)
Maja 2017-06-07 15:19
@Animator z Hiszpanii rozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w Pro-Staff Polska. Mógłbyś powiedzieć coś jeszcze na temat swojej pracy? Ile godzin w ciągu dnia pracujesz? Jaka była wymagana przez firmę znajomość języka? Chętnie też dowiemy się więcej na temat castingu, o którym wspomniałeś.
Zostaw swoją opinię o Pro-Staff Polska - Bratislava
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pro-Staff Polska