brak logo

Pro-Staff Polska

Bratislava

Opinie o Pro-Staff Polska

animator 2016-06-01 10:58
bzdury tu wypisujecie,byl ktoś z Was na takim wyjezdzie- czy tylko tu naciągacie naiwniaków-kasa marna,zapierdal od rana do wieczora ,brak wolnych dni i jeszcze -szefowie grup głownie włosi którym się wydaje że za 600 euro miesięcznie można pracować od rana do nocy -a jak nie to wypad do domu bez pensji.
edfvg 2016-07-05 20:12
hej widze ze oni ostatnie oferty pracy to maja z lutego dla tych animatorow wiec podejrzewam ze zadne z nich nie sa aktualne..@animator powaznie oferuja tylko 600 euro? nie ma tu zadnych premii jakis?
Paweł 2017-01-03 22:37
Czy ktoś może napisać coś o swoich doświadczeniach z firmą Pro Staff - praca animatora, jak jest z wynagrodzeniem, jak z czasem wolnym, chodzi o animatora czasu wolnego dla dzieci, opieka nad nimi w hotelach ?? No bo jedna opinia to trochę za mało..
Maja 2017-04-04 11:08
Pracujesz obecnie w Pro-Staff Polska? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity/możliwości rozwoju mogą liczyć pracownicy?
Zostaw swoją opinię o Pro-Staff Polska - Bratislava
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pro-Staff Polska