Opinie o Pro-Staff Polska w Bratislava

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Pro-Staff Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Pro-Staff Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro-Staff Polska w Bratislava

Martyna Nowy wpis

Czy jest w firmie integracja ?

Maja

@Niedoszla animatorka, rozumiem, że jesteś rozczarowana niedoszłą współpraca z firmą. Wnoszę po nicku że zamierzałaś wyjechać z firmą jako animator. Czy musiałaś mieć ukończone kursy lub licencję do pracy z dziećmi? Czy osoby bez doświadczenia i certyfikatów też maja szansę na wyjazd? Czekam na Twoją opinię.

Elastyna
@Maja

Trzeba mieć doświadczeni, ale praca jest fajna, możesz coś zobaczyć zwiedzić jak masz wolne i jeszcze ci za to płacą. Ja lubie pracę z dzieciakami więc to dla mnie przyjemność. Wyjeżdżam juz tak od jakiegos czasu.

Niedoszla animatorka Nowy wpis
@Maja

Ja miałam wcześniej 2 lata doświadczenia w innej firmie :) Ale od osób nie doświadczenia wymagają ukończenia kursów (oczywiście dodatkowo płatnych), jest to wymagane do uzyskania pracy.

choreograf

Podajcie proszę firme w takeij branży która jest godna polecenia?

Robert Nowy wpis
@choreograf

Lions Entertainment

Artur

Pro-Staff to agencja pośrednictwa pracy. Działają w branży turystycznej. Poszukują ludzi chętnych do pracy w hotelach, ze szczególnym uwzględnieniem animacji. Zapewniają miejsca pracy oraz dostarczają profesjonalny personel do wielu kurortów turystycznych w Europie i na świecie. Na stronie http://www.prostaff.pl/oferty_pracy.aspx jest kilka ofert pracy dla animatorów sportowych, animatorów dla dzieci, kelnerów, barmanów, trenerów, choreografów. Czy ktoś z Was wyjeżdżał z tą firmą i może napisać, jak wyglądają warunki zatrudnienia na miejscu?

Iwona Nowy wpis
@Artur

Ile zarabia tu animator od dzieci?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Pro-Staff Polska? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Maja

@Elastyna, czy firma zapewniła Ci ubezpieczenie zdrowotne? Jakie były warunki mieszkaniowe na miejscu? Jak wyglądały zajęcia z dziećmi? Czy wymagały do Ciebie szczególnych umiejętności? Agencja załatwiła Ci kontakt z koordynatorem, który dbał o Twoje interesy na miejscu? Piszesz, że wolnych chwilach mogłaś odpocząć i zwiedzać. Czy poleciłabyś takie wyjazdy innym użytkownikom forum poszukującym pracy?

Niedoszla animatorka

Dawno nikt się nie wypowiadał o tej firmie, więc opowiem o moim doświadczeniu, dla osób, które w przyszłości zastanawiałyby się nad podjęciem pracy. Byłam na castingu w styczniu, wtedy podpisałam tzw. prekontrakt z jedną firmą hiszpańską, złożyłam niemałą opłatę za tłumaczenie dokumentów, którą Prostaff wymaga, no i cierpliwie czekałam na przydział destynacji. Datę dyspozycyjności miałam od 30.06. Cóż... 28.06 wciąż nie miałam żadnej informacji. Pracownicy Prostaffu na telefony odpowiadali, że to nie od nich zależy i trzeba "być cierpliwym". Pomiędzy czasie wpadła mi inna oferta, więc będąc uczciwą osobą (i cały czas nie posiadającą ŻADNEGO info od firmy) poprosiłam o zmianę daty dyspozycyjności na 2 tygodnie później. Międzyczasie pisalam do firmy, czy może już mają jakieś info, bo chciałabym rozpocząć pracę jeszcze w lipcu. Dostalam odpowiedź, że ponieważ zmieniłam datę dyspozycyjności nie mogą mi zagwarantować, że dostanę pracę. Od tego czasu się nie odzywają. Stracone pieniądze i czas, zero pomocy ze strony firmy, nie polecam!!

Witam, bardzo proszę powiedzieć czy ma szansę dostać pracę osoba bez doświadczenia w tym kierunku, bez żadnych licencji animatora, zwykla normalna zdrowa, mloda osoba :-D

Anty zlodziej i anty discopolo

Mniej nisz zero .

oszukany exworker

firma chu....ja warta , oszukali mnie jak pracowałem w Grecji i na Cyprze ani wypłaty ani swiadectW pracy .MOCNO ODRADZAM

Igor

Patrząc na ciszę na forum pomyślałem, że musi być super praca w firmie. Po lekturze widzę, że nie pomyliłem się!!

Maja

@Animator z Hiszpaniirozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w Pro-Staff Polska. Mógłbyś powiedzieć coś jeszcze na temat swojej pracy? Ile godzin w ciągu dnia pracujesz? Jaka była wymagana przez firmę znajomość języka? Chętnie też dowiemy się więcej na temat castingu, o którym wspomniałeś.

Animator z Hiszpanii

Opinie pisze z Majorki, miesiąc temu wyjechałem z Pro-Staff Polska. Oferte pracy dostalem na castingu i nie zaluje! Pracuje we wspanialym miedzynarodowym teamie i zarabiam 3200 zl na reke. Oplacaja mi mieszkanie i jedzenie, bilet sam musialem kupic. Pracy jest duzo, ale mam bardzo duzo przerw, animacje trwaja po 15-45 minut. Pracuje jako animator sportowy, glownie zajmuje sie doroslymi i gramy w rozne gry, organizujemy zawody sportowe itp. i jest swietnie! Przez wyjazd zaczalem uczyc sie hiszpanskiego :)

Maja

Pracujesz obecnie w Pro-Staff Polska? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity/możliwości rozwoju mogą liczyć pracownicy?

Czy ktoś może napisać coś o swoich doświadczeniach z firmą Pro Staff - praca animatora, jak jest z wynagrodzeniem, jak z czasem wolnym, chodzi o animatora czasu wolnego dla dzieci, opieka nad nimi w hotelach ?? No bo jedna opinia to trochę za mało..

edfvg

hej widze ze oni ostatnie oferty pracy to maja z lutego dla tych animatorow wiec podejrzewam ze zadne z nich nie sa aktualne..@animator powaznie oferuja tylko 600 euro? nie ma tu zadnych premii jakis?

animator

bzdury tu wypisujecie,byl ktoś z Was na takim wyjezdzie- czy tylko tu naciągacie naiwniaków-kasa marna,zapierdal od rana do wieczora ,brak wolnych dni i jeszcze -szefowie grup głownie włosi którym się wydaje że za 600 euro miesięcznie można pracować od rana do nocy -a jak nie to wypad do domu bez pensji.

Zostaw merytoryczną opinię o Pro-Staff Polska - Bratislava

Pro-Staff Polska