Fraikin Polska

Opinie o Fraikin Polska

arkham

Witam, czy może ktoś powiedzieć coś więcej o pracy na stanowisku młodszego koordynatora ds wynajmu krótkoterminowego w Warszawie? Mianowicie zarobki, obowiązki czy ogółem warto?

Kierowca z bombowca

We Wrocławiu potrzebują kierowców, może ktoś podpowie z kolegów jakie realnie będą zarobki? ktoś coś :)

nnnnnn
@Kierowca z bombowca

Praca na stanowisku kierowcy tylko na umowę zlecenie, płatne za każde zlecenie- raz dwa w miesiącu, a raz 30 :) Dobra jako praca dodatkowa.

Błyskawica

Cześć a na stanowisko kierowcy jakie zarobki? W poznaniu mnie interesuje. Dzięki pozdrawiam

tomek

Na Randstad Polska pojawiło się ogłoszenie "Kierownik ds. kluczowych klientów (samochody ciężarowe i dostawcze)" w Szczecinie. Podejrzewam że chodzi o Fraikin. Ktoś może potwierdzić że szukają kandydata na to stanowisko?

@tomek

Podobno szukają- mają już pewniaka na to stanowisko, rekrutacja chyba niepotrzebna...

Magda
@kkk

Wiesz cos o rekrutacji na stanowisko na torun?

@Magda

Praktycznie dziewiczy rynek dla Fraikin :) Szkoda, że w Bydgoszczy nie ma już oddziału, jestem ciekaw czy będzie jakieś biuro dostępne czy tylko home-office? Ktoś wyżej kiedyś pisał o pracy ASM,a. Czy mają kogoś na oku- nie wiem.

Magda
@kkk

nie znam jeszcze szczegolow, orientujesz sie czy 3 netto na key account manager jest realne?

@Magda

Trochę nisko się cenisz ;) Zarobki na tym stanowisku są baaaardzo zróżnicowane. Zależą od doświadczenia, pomysłu na pracę oraz tego jak potrafisz się sprzedać. Popytaj ludzi z sieci np. sprzedaży aut ciężarowych, to powiedzą że doradcy serwisowi zarabiają o wiele więcej :)

Rozmowę kwalifikacyjną w Fraikin Polska masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Księgowy / Księgowa?
beza

A wiadomo czy wypłata dla młodszego księgowego jest jeszcze aktualna? Chętnie bym się załapał, zwłaszcza, że oprócz podstawy jest pewnie szansa na jakieś premie do tego, co znacznie by mnie zadowoliło.

Bhs

A czy wiecie coś na temat pracy w dziale finansowym ? Jak atmosfera, obowiązki i kasa oczywiście ?z góry dzięki za odpowiedź :)

Bhs

gość

Jakby mógł ktoś przybliżyć temat - na co może liczyć kierowca w tej firmie?. Warto podjąć temat, czy omijać szerokim łukiem. Chodzi mi o wysokość wynagrodzenia, atmosferę, system pracy, itp.

freg
@gość

Praca na umowę zlecenie, od zlecenie do zlecenia... zarobki w zależności od ilości kursów i odległości. Czasem zarobi się 3000 PLN, a czasem 100 PLN miesięcznie. Idealne jako praca dodatkowa, no chyba że coś się zmieniło. Plusem bez wątpienia jest jazda na pusto i mała ilość trupów do przeprowadzania ;)

krak

cześć. jutro idę na rozmowę w koszalinie. jakich pytań mogę się spodziewać? jakieś doświadczenie handlowe mam więc powinno być ok

senny

Koordynator w Koszalinie? Ktoś coś więcej napiszę? Jakie wynagrodzenie, atmosfera, przełożony? Zastanawiam się czy nie wysłać CV. Wie ktoś w którym miejscu będzie biuro, bo chyba jeszcze w Koszalinie nie ma?

q

Witam, Na znanym portalu pojawiło ogłoszenie na stanowisko Koordynator ds. ubezpieczeń i likwidacji szkód Wa-a Jaki jest charakter pracy i jakiego wynagrodzenia można się spodziewać?

kkka

Ano szukają SMów w kilku lokalizacjach. Służbowa Octavia, telefon, laptop i dostęp do biura. Praca ciężka i niezwykle wymagająca- bez kontaktów w branży trudno będzie coś osiągnąć. Najpierw trzeba znaleźć potencjalnych klientów, przekonać ich że wynajem jest dla nich lepszym rozwiązaniem niż leasing lub kupno za $$$, potem zaproponować optymalne rozwiązanie i prowizja Twoja... premia za nowy kontrakt to co najmniej kilkaset PLN. Wymagania może nie są wygórowane jednak trzeba zaliczyć kilka spotkań z JR, RG, WP oraz JL- mimo wszystko życzę powodzenia.

kkka

A co brak dodatkowych świadczeń socjalnych ma wspólnego z umową o pracę? W Fraikin wszyscy zatrudnieni są na umowę o pracę. Brak jest za to np. bonów na święta, darmowego pakietu medycznego czy sportowego...

george

Pracuję w dziale serwisu- praca jak praca- raz lepiej raz gorzej. Zdecydowanie brakuję mi dodatkowych świadczeń socjalnych... ale poza tym całkiem fajna ekipa, atmosfera, kasa OK. Co do działu handlowego to chłopaki w długim terminie jakoś sobie radzą- Ci którzy pracują od kilku lat pracują dalej i są zadowoleni. W krótkim terminie trochę więcej zawirowań- jak zatrudnia się 20-latków za 1700 netto+premia to czego można się spodziewać? Jest może 2-3 chłopaków na poziomie.

WPR

Potwierdzam że najlepiej omijać Fraikin Polska szerokim łukiem - Etyka pracy brak- tylko sprzedawaj! sprzedawaj! a jak będzie gorzej ci sie wiodło to zmotywują cię kopniakiem w du..

cienki bolek

Skarżą się na ciebie że nic nie robisz a kaske bierzesz. Z tobą nic klienci nie załatwia bo nic nie wiesz. Pracowałem ciężko i jak zwykle... JR I AN znaleźli inną zabawkę... życie a wyniki były. Co z tego. Dno i pośmiewisko ten franklin

zenek z okienka

Pracownikiem nie jestem, ale klientem. Korzystam z kilku oddziałów i chłopaki chwalą sobie pracę. Pozdrowienia dla Panów z Gdańska i Poznania oraz dla Pana ze Szczecina.

cienki bolek

Nie robcie z siebie dziadow. Nie pracujcie tam-dno! Szkoda zdrowia i zycia. Inwigilacja i donosy (bilingi i gps oraz crm) to jest Fraikin Polska. Najgorsza firma w jakiej pracowalem.

zxc
@cienki bolek

(usunięte przez administratora) piszesz o gps, więc pracowałeś na stanowisku handlowym. Napisz w jakiej lokalizacji, to zobaczymy co "zawojowałeś" w organizacji :)

endo

Kasa na stanowisku Koordynatora całkiem przyzwoita+ perspektywy na jeszcze lepszą. Jak ktoś się nie boi ciężkiej pracy to zdecydowanie polecam, zarobki powyżej 4500PLN, szkoda tylko polityki co do samochodów służbowych...

zeus

Służbówki oczywiście

Zostaw merytoryczną opinię o Fraikin Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Fraikin Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Fraikin Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fraikin Polska?

Fraikin Polska