Opinie o DS Smith Śląsk (działalność zakończona) w Oława

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy DS Smith Śląsk (działalność zakończona). Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w DS Smith Śląsk (działalność zakończona) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DS Smith Śląsk (działalność zakończona) w Oława

Krzysztof Sadowski

Coz,jesli ktos uwaza ,ze to o czym pisze to "prozne korporacyjne gadanie" to zaden argument takiej osoby nie przekona. Moge tylko powiedziec ,ze niekoniecznie z Olawy ale z wszystkich, naszych fabryk zaopatrujemy producentow mleka ,margaryny,serow,pieczywa,kawy i herbaty,makaronow,napojow,slodyczy,artykulow osobistej higieny takich jak papier toaletowy ,pampersy itp Producenci ci nie byliby w stanie dostarczyc swoich produktow bez naszych opakowan. Za chwile moze sie okazac ,ze to bedzie nasza jedyna produkcja,gdyz producenci innych niz zywnosciowe produktow nie beda mieli zbytu na swoja produkcje. Koledze,ktory nawoluje innych do zaprzestania pracy proponuje ,zeby zrobil to samo w stosunku do sprzedawczyn w sklepach i kierowcow ,ktorzy dowoza zywnosc do sklepow.Jesli go posluchaja ciekaw jestem gdzie wtedy o co kupi do jedzenia dla siebie i swojej rodziny. Srodki dezynfekujace i termometry ,ktore stosujemy sa najlepsze jakie sa dostpene na rynku ( ktos je wyprodukowal i dostarczyl do nas prawda?) To jest moja ostatnia wypowiedz na tym forum Jeszcze raz namawiam do odwaznego wypowiadania swoich opinii ,pod wlasnym nazwiskiem w kriowanych do mnie mailach. do zobaczenia w przyszlym tygodniu w Olawie

hehe Nowy wpis

Nie mam pojęcia dlaczego wylewasz swoje żale na forum czlowieku to jest produkcja i jestes tam zwyklym pionkiem produktem systemu ktory ma pracować i sie nie odzywac takie sa fabryki chcesz wiecej zarabiac podnies swoje kwalifikacje nie wymagaj zbyt wiele bo sam niewiele mozesz dac to jest po pierwsze.Po drugie nawet jakbys ujrzał prezesa to co by ci to zmieniło nagle byś był lepszym czlowiekiem czy jak? Pracowałem w tej firmie i moge powiedzieć jedno sama specyfikacja pracy nie jest najgorsza ale no własnie jest jedno duze ale atmosfera w firmie jest bardzo cieżka każdy na każdego donosi i nie wiadomo z kim wgl mozna rozmawiać a z kim nie mistrzowie są fałszywi do ciebie mowia co innego a do kierownika też co innego to jest najgorsze w tej firmie a nie to ze nie zobaczyles prezesa XD.

No tak Nowy wpis
@hehe

Co sie dziwisz jak pracuja tam ludzie ktorzy nie przeczytali w zyciu ani jednej ksiazki.Przez ich brak wiedzy łatwo nimi manipulować jeden z drugim dostanie czerwoną czapke i czuja sie jakby byli dyrektorami.Wbrew temu co mowi/pisze wiekszosc kierownik wykonuje madre ruchy wie z kogo zrobic operatora kto bedzie mu donosiłi kto bedzie sie podniecal ze zarabia 100zł wiecej od innych.

Franek

Idz do tych co staneli tam ci napewno dadza podwyzke Staneli bo nie maja zamowien na to co produkuja naiwniaku

Lelum polelum
@Franek

Podwyżki mamy wypracowane pracujemy pełną parą a tu się zasłaniają wirusem nie wiadomo co będzie nikt nie wie takie życie więc powinny być jak najbardziej przyznane

SPOKOJNY Nowy wpis

Nie panikujemy!!! Podwyżki będą prędzej czy później ale będą są tylko przesunięte myślę że do września dostaniemy. Pracujemy pełną parą bo stoimy na pierwszej lini i możemy być z tego dumni. Pamiętajmy że mamy gdzie pracować i właśnie w tym czasie pracujemy. Inni nam zazdroszczą ponieważ od trzech tygodni siedzą w domach na minimum stawkach np. postojowych.

ddd Nowy wpis
@SPOKOJNY

Domaniów i okolice opanowały zakład , dla(usunięte przez administratora) to super fucha jest za tak marne pieniądze że szkoda gadać , kto wam zazdrości (usunięte przez administratora)

Edyto z paletyzera, czy wiesz, że podszywanie się pod kogoś w Internecie, zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 3? Hmmm?

Riki Martin
@Kasia

A za plotkowanie na czyjś temat i rozpowiadanie po całym zakładzie nieprawdziwych informacji jeszcze więcej! Dlatego niech każdy pilnuje swojego nosa a nie Interesuje się życiem innych! Z tego co mi wiadomo paletyzer słabo przędzie, dlatego też mniej głupot i papierosków a więcej rzetelnej i sumiennej pracy! Plotkować proszę sobie w domu a nie w pracy!

Jaktojest

Panie prezesie mam pytanie odnośnie mierzenia temperatury.Dlaczego osoby ktorym byla badana temperatura i wynik był powyżej 37 stopni były wpuszczane na teren zakładu.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DS Smith Śląsk (działalność zakończona). Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy ( PS ) Pracownik produkcji/ montaż AGD
Oława
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy - branża motoryzacyjna
Hurtownia motoryzacyjna Elit Polska

Witam. Na wstępie chcę wszystkich prosić aby na tym forum przestali się obrażać na wzajem. PAMIĘTAJCIE!!! Najważniejsza jest czapka na głowie A teraz rękawiczki na dłoniach (one chronią nas przed wirusem) ale bzdury wciskają nam. No ale mają nas za buraków przecież. Kartony produkowaliśmy, produkujemy i będziemy produkować nie trzeba nam przypominać. Pamietajcie nagrody za ciężkaą pracę w tym trudnym okresie już są wypikane teraz po dwie mofinki przewidują jak nie pójdziesz na L4. W podzięce, lub dla postrachu przyjedzie prezes do firmy, tylko pytam się po? Może przywiezie koronawirusa? To tyle nie obsrywajcie się na wzajem bo może komuś na tym zależy BURAKI!!!

Pracownik produkcji

Mam pytanie odnośnie bramek. Czy byłaby możliwość, oczywiście przy zachowaniu wszelkich ostrożności ze strony operatora maszyny, jak i również innych pracowników podczas przechodzenia, aby bramki wzdłuż toru gdzie porusza się tramwaj zostały wyłączone na pewien czas? Myślę, że jeśli mamy coś robić i zapobiegać rozprzestrzenianiu się wirusa to w minimalnym stopniu mogłoby to jakoś pomóc. Również apeluje o to aby główne drzwi do wszelkich korytarzy były otwarte, gdzie nie ukrywajmy nie każdy używa rękawiczek i są one non stop otwierane i zamykane. Ograniczmy na tyle na ile to możliwe dotykanie niektórych przedmiotów. Może jest to błachostka aczkolwiek może to w pewnym stopniu pomóc, w minimalnym ale zawsze to coś jeśli mamy podejmować jakieś działania. I zwracam się do Was koledzy i koleżanki, dostosujemy się do zasad jeśli chodzi o przerwy. Była, nie wiem czy dalej jest rozpiska o której godzinie dana maszyna schodzi na przerwę. Trzymajmy się tego.

Djabel
@Pracownik produkcji

To co mi wiadomo to pracownicy mają chodzić w rękawiczak i po wejściu na stołuwke ściągasz i myjesz ręce i po co wyłączać bramki pszechidzic czeba tak to poco takie (usunięte przez administratora) pisać ogarnijcie się pozdrawiam djabel

Pracownik produkcji
@Djabel

Teoretycznie mają chodzić w rękawiczkach, a nie u każdego działa to w praktyce. I nasuwa się również pytanie. Uważasz, że rękawice których używamy na liniach produkcyjnych są przystosowane do tego aby chronić chociażby w 90% przed wirusem? Raczej są przeznaczone po to aby chronić dłonie przed uszkodzeniami m. in. takimi jak otarcia, zadrapania/przecięcia przez tekturę. Nie panikuję. Trzeźwo i z rozsądkiem podchodzę do sytuacji w jakiej się znajdujemy. Dmuchajmy na zimne a nie czekajmy aż wydarzy się tragedia i dojdzie do zamknięcia zakładu. Jeśli możemy coś zrobić w tym kierunku, żeby zminimalizować przenoszenie się wirusa to czemu nie?

Stary pracownik

Twoje wypociny są żałosne szkodzisz pracownikom oraz naszemu zakładowi!!! Nie chcesz nie pracuj idź na L4 lub się zwolnij, daj pracować innym którzy tego chca, a nasz pracodawca zapewnia nam środki higieny jakie tylko są możliwe czego więcej chcieć tym bardziej że nie pracujemy w skupiskach ludzi każdy z nas pracuje od siebie co najmniej 2 metry!

Krzysztof Sadowski

Pierwszy raz zabieram glos na tym forum ,pod wlasnym nazwiskiem tylko dlatego ze sprawa ktorej dotyczy dyskusja jest absolutnie najwyzszego znaczenia Byloby dobrze gdyby wymiana opinii obywala sie bez epitetow i byla rzeczowa Jeden z kolegow stwierdzil ze staramy sie utrzymac produkcje z checi zyskow To jest poprostu nieprawda Robimy to wiedzac ze bez naszych opakowan nie jest mozliwe dostarczenie do sklepow wszystkiego tego co jest niezbedne abysmy mogli wszyscy przetrwac ten trudny czas zywnosci napojow srodkow higieny Z tego samego powodu pracuja wspomniani tu piekarze producenci innych wyrobow zywnosciowych i srodkow higieny Wyobraz sobie kolego ze i oni przestaja produkowac Co wtedy? A co gdyby taka postawe przyjeli lekarze pielegniarki i ratownicy? A co z kietowcami dzieki ktorym wszystkie te towary sa rozwozone? Gdzie znalazloby sie nasze spoleczenstwo? Toyoty nie sa produktami bez ktorych nie mozna przezyc Z relacji mojego ojca wiem ze w prawdziwym dramacie jego pokolenia czyli wojnie byli tacy ktorzy stawali na pierwszej linii i byli tacy ktorzy chowali sie do swoich nor jak myszy To jest egzamin dla wszystkich nas Wielu sposrod nas ma dzieci wnuki statszych rodzicow Wszyscy jestesmy w podobnej sytuacji I jeszcze dwa wyjasnienia Biura pracuja tak samo jak produkcja Srodki ochronne ktore zapewnilismy sa jedynymi dostepnymi obecnie Informowalem o nich w specjalnym liscie Jesli sytuacja ulegnie pogorszeniu byc moze konieczne beda kolejne Zachecam do dyskusji w innej formie niz obrazliwe wpisy na tym forum Moj adres mailowy jest powszechnie dostepny w Firmi

Operator kątownika
@Krzysztof Sadowski

Pracuje tutaj dosyć długo aż za długo. Mam pytanie do pana prezesa? Co do naszych opakowań... Czy lody, słodycze, bułki fast food czy inne artykuły kosmetyczno chemiczne są tak naprawdę niezbędne do życia??? Bez obrazy ale każde podstawowe środki do przeżycia jakimi są m.in chleb, wędlina czy nabiał nikt nie pakuje w tekturowe pudła. Śmiem twierdzić że to tylko próżna korporacyjna gadka z Pana strony! Tak na marginesie to chyba każda modelowa firma ma jakieś zapasy magazynowe a kartony to nie jedzenie że się popsują! Cytując pana słowa to właśnie my zostajemy na linii frontu i walczymy a tchórze siedzą w swoich norach nie przejmując się naszym losem!Nie ma nic cenniejszego niż ludzkie życie!

Arek
@Operator kątownika

Podzielam tą wypowiedź tym bardziej że są podejrzenia o zarażeniu dwóch pracowników! Ludzie szanujmy nasze zdrowie. Pieniądze były, są i będą a życia nikt nam nie wróci! Nie podawanie sobie rąk czy jakiś tani alkohol do mycia monitorów którym mamy dezynfekować ręce nie uchroni nas przed kataklizmem! Racjonalne wyjście to poddać się kwarantannie i przeczekać to we własnych domach za nim będzie za późno!

zadowolnony2

Ty niedouczony egoisto. Jak nie będziemy pracować to nie będziemy zarabiać. Idź na L4 za 80% pensji. Mnie na to nie stać bo mam rodzinę na utrzymaniu. Toyota nie pracuje bo nie mają części z Chin. Trzeba się cieszyć że normalnie pracujemy. Jak zamkną wszystkie firmy łącznie z piekarniami to nie będziesz miał co do gara włożyć. A termometr jest do mierzenia temperatury i ten mierzy. Co byś chciał żeby jescze robił. Ja bym chciał, żeby przy najbliżym pomiarze uzdrowił twój mózg.

Czy w DS Smith Śląsk są paczki/bony świąteczne?

Jeśli pytasz o Wielkanoc to nie ma nic, na Boże Narodzenie dorzucają jakiś pieniądz do wypłaty. Ale na

Koronawirus

Oby ta informacja się nie sprawdziła bo nie będzie wesoło.

Eluwina

Dane? Myslisz ze Ci z nieba samo spadnie?

Koronawirus
@Eluwina

Nie jest mi dane to znaczy że nie zasługuje na pracę na górze, a nie że czekam aż Mii z nieba spadnie. Teraz już rozumiesz czy Ci to jeszcze bardziej jakoś wytłumaczyć bo widzę że z myśleniem u Ciebie ciężko

Black

Widac że autorzy tych wpisów to chodzące encyklopedia i pracownicy roku, bo wiedzą jak jest w każdym zakładzie na świecie skoro twierdzą że w tym jest najgorzej a do tego uważają się za ideał ale dużo IM do tego brakuje

Ktoś

Niech czytają i dowiedzą się chociaż jakie tempaki tu pracują i buraki WSTYD I WIOCHA

Spider-Man

Witam. Śmiechu warte jest to że Ci wszyscy piszący na tym forum jadą po sobie. Nikt nie zastanowi się że każdy z tych piszących obsrywa drugiego itd. a każdy z nich jedzie na tym samym wózku bez znaczenia czy ma gwiazdki czy nie. Ludzie pomyślcie przez chwilę TE FARMAZONY CZYTAJĄ OSOBY NIE TYLKO ZWIĄZANE Z TĄ FIRMĄ - OBCIACH JAK NIC!!!

Zdziwiony

Każdemu jest tak źle według tych opinie każdy ma tyle do powiedzenia a dalej siedzą z kuframi w tym zakładzie i komentują. Skoro jesteście tacy idealni, uczeni i wszechwiedzący to ciekawi mnie dlaczego dalej tam siedzicie? Właśnie dlatego, że jesteście tak naprawdę nieudacznikami którzy tylko anonimowo są cwani i zazdroszczą innym, bo sami umieją tylko po cichu pisać durnoty.

Niki

Przychodzą jak przychodzą ale niech coś robią a nie!!! Siedzą na mieszalni i grają na telefonach! Nadgodziny przy sortowaniu wyglądają podobnie!

Terminator

Prawda w oczy kole! W firmie jest jeden wielki bałagan, gdyby dobrać się do tyłka takim nierobom jak ty, atmosfera pracy całkiem inaczej by wyglądała! Wszyscy mają wszystko gdzieś, a później pretensje że pieniądze małe a wszystko przez takie plewy właśnie którym nic się nie chce! Kierownik nie zrobi z tobą porządku to wyłapie cię osobiście na integracji dla przykładu żeby inni wiedzieli co ich czeka!

Zenek

Kiedy w końcu będą jakieś redukcje etatów(usunięte przez administratora)??(usunięte przez administratora)operatorzy biorący stawkę za prowadzenie maszyny a tak naprawdę nic nie robiący??? To przykre a zarazem krzywdzące dla ludzi którzy wykonują taką samą pracę za mniejsze pieniądze.

Wypłata zacna! Dymam ten chory zakład!!!

heszek

w porę sie opudziłes :) w Ołąwie już dawno się na nich poznali heh, szkoda gadać...

Zespół HR

Dzień dobry, Uważam, że to forum nie jest miejscem do dyskusji na temat zarobków. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Prosimy o kontakt z działem personalnym. Anna Zespół HR DS Smith Polska

Edward

Rozumiem że znasz kierowniczkę magazynu :) i twoim zdaniem wszystko jest ok? Otóż ona nie ma pojęcia o zarządzaniu magazynem jest tak jak pisze były pracownik. Nie pozdrawiam!!!!!

Pozytywny

Szkoda czasu na dalsze pisanie Jesli tego nie rozumiesz to wyobraz sobie ze ktos tak pisze o twojej matce Co bys czul? A kierowniczka tez pewnie jest matka Zastanow sie Mozna kogos krytykowac ale nie wolno ponizac

DS Smith Śląsk (działalność zakończona)
3.1/5 Na podstawie 12 ocen.

DS Smith Śląsk (działalność zakończona)