Jobxion Poland Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Jobxion Poland Sp. z o.o.

przemo

Dla wszystkich którym Jobxion wisi kasę: Jeśli agencja pracy, która was zatrudnia nie wypłaca wam wynagrodzenia, wakacyjnych ( vakantiegeld ) czy też urlopu to możecie żądać wypłaty tych świadczeń od pracodawcy, do którego zostaliście oddelegowani do pracy. Prawo takie gwarantuje wam ustawa, która weszła w życie w Holandii z dniem 01-01-2010 roku. Jeśli pracodawca zapłacił za waszą pracę agencji pracy a ta nie wypłaciła wam wynagrodzenia czy też innych świadczeń to pracodawca ten musi wam wyrównać wasze straty i wypłacić zaległości. Wówczas kosztujecie go podwójnie, ale możecie być pewni że taki pracodawca nie skorzysta więcej z nieuczciwej agencji pracy. Ta ustawa ma na celu właśnie wyeliminowanie z rynku pracy nieuczciwe agencje pracy.

adi

hej a co jesili wezme swoje narzedzia

@adi

Za coś Ci zawsze upi......:)

karol

Poważnie, trzeba się pilnować u nich na każdym kroku.

karol

Firma Jobxion potrąca za narzędzia 400E!

@karol

Szanowny Państwo, Powrócę do tematu narzędzi raz jeszcze Narzędzia są Panom WYPOŻYCZANE na konkretne nazwisko. Tak jak pisaliśmy powyżej narzędzia, które Panom udostępniamy mają przypinkę z kodem kreskowym, który jest skanowany ( w obecności pracownika) i narzędzia automatycznie zapisują się przy jego nazwisku. Po zakończeniu pracy dla Jobxion panowie maja obowiązek zwrócić narzędzia, które zostały im wypożyczane. Jeśli zwrócą swoje narzędzia i kody się zgadzają nic nie zostaje potrącone! Jeśli jednak Panowie nie zwracają narzędzi, "zapominają" je zwrócić, gubią je lub zwracają ale... nie są to ich narzędzia tylko kolegi to wtedy owszem jest potracenie do momentu uregulowania sprawy. Proszę zwrócić uwagę, że w ten sposób chronimy interesy też tych panów, których narzędzia mogą zostać zwrócone jako własne przez kolega z projektu czy mieszkania . Jeśli nie ma weryfikacje co do kogo należy to potem kłopoty maja inni pracownicy. Proszę też zwrócić uwagę, że narzędzia które Panom wypożyczamy mają swoją wartość. Firma nie może ich rozdawać bez kontroli i bez zabezpieczenia się w tym względzie. Pragnę jeszcze zaznaczyć, że wiele innych firm pobiera kaucje za narzędzia z pierwszego wynagrodzenia i zwraca pieniądze dopiero jak pracownik zwróci wszystkie narzędzia. Jeśli któryś z obecnych tu Panów zwrócił swoje narzędzia a kaucja z ostatniego wynagrodzenia mimo to nie została wypłacona bardzo proszę o informację: malgosia@jobxion.pl

@jobxion

Nie skanujecie ich w obecności pracownika tylko zostawiacie na budowie! Jeżeli jest przekazanie narzędzi pracownikowi to musi się on pod tym przekazaniem podpisać czytelnie "tak przyjąłem takie i takie narzędzia data, imię i nazwisko". A wy zostawiacie narzędzia na budowie, nie macie potwierdzenia od konkretnego pracownika, a później potrącacie pieniądze za rzekomo nie takie zdane narzędzia. No cóż ale bałagan jest wpisany w firmę J......

Monter Instalacji Sanitarnych

3 minuty.Biorą jak leci.

Prawie żadnych.

gosc

Pracowałem dla tej firmy niestety dobrego zdania nie mam , kompetencja Pan koordynatorek żenujaca poraz pierwszy spotkałem sie z taka opieszaloscia .

jobxion

Proszę zajrzeć na naszą stronę internetowa: www.jobxion.nl/pl, fanpage na FB: www.facebook.com/jobxionpoland oraz na portale pracuj, praca, gazeta praca. Tam zawsze są nasze aktualne ogłoszenia. Pozdrawiam

jobxion

Witam, bardzo proszę o kontakt z naszymi rekrutami lub biurem (48) 677 80 98. Szczegóły ofert znajdują się również na naszej stronie www oraz na portalach pracy typu pracuj, praca, gazeta pracaorazi na naszej stronie FB: facebook.com/jobxionpoland Pozdrawiam

jobxion

W sprawie szczegółów ofert proszę o kontakt do naszych rekruterów.: mazowieckie, łódzkie, świętokrzyskie, lubelskie, wielkopolskie, lubuskie, małopolskie, podkarpackie: Sandra +48 730 206 040, pomorskie, kujawsko-pomorskie Sylwia: +48 798 834 026, zachodniopomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie Patricia: +48 798 834 023 Pozdrawiam

jobxion

P.S. Obecnie ruszają nowe projekty dla Hydraulików w Amsterdamie i Utrechcie. Początek projektu 5 września. Dołączam jeszcze kontakt rekrutera z województw; śląskie, opolskie, dolnośląskie: (usunięte przez administratora)

karol

Firma Jobxion potrąca za narzędzia 400E!

jobxion

Proszę o przesłanie swojego CV na adres: malgosia@jobxion.pl . Obecnie nie mamy otwartych rekrutacji na elektromonterów jednak zawsze może pojawić się taki projekt i wtedy odzywamy się do osób, których doświadczenie pasuje do wymagań Klienta. Pozdrawiam

piotr
@jobxion

jeżeli chcecie stracić to zatrudnijcie się w tej firmie nie dość że nie miałem czym pracować to jeszcze są mi krewni kasę za przepracowane dni.

jobxion

Dzień Dobry, firma jak najbardziej rekrutuje. Obecnie szukamy cieśli szalunkowych, hydraulików, spawaczy TIG, stolarzy. Bardzo mile widziana znajomość komunikatywna języka angielskiego. Zapraszamy na nasza stronę: www.jobxion.nl, www,facebook.com/jobxionpoland Znajdzie Pan tam nasze oferty pracy jak również na portalach pracuj.pl i praca.p,l. Pozdrawiam

niko

Witam. Pracowałem w firmie Jobxion kilka miesięcy jako hydraulik. Mieszkania o dobrym standardzie (no chyba że ktoś się dał zakwaterować w jakiejś norze). Pieniądze zawsze na czas tzn. w czwartek lub w piątek. Wysokość wypłaty to już inna kwestia, zawsze urwą jakieś parę euro. Uwaga na dodatkowe zlecenia, prośby, narzędzia - wszystko bierzcie od nich na maila lub za pokwitowaniem, nigdy na "gębę". Miałem sytuacje że poprosili mnie o pomoc w odprowadzeniu auta firmowego jednego z pracowników, jako że było to ok. 80km w jedną stronę, poprosiłem P.Olgę o prośbę na piśmie. Przy następnej wypłacie po wpisaniu dodatkowych kilometrów i informacją że było to odprowadzanie auta firmowego, nie dostałem zapłaty za te kilometry. Dopiero telefon, wysłanie maila od P.Olgi sprawiły że dostałem pieniądze w następnym tygodniu. Uwaga na narzędzia z firmy Jobxion! Stara wiertarka, wkrętarka i przedłużacz to u nich wszystko. O szlifierkę kątową, światło trzeba się dopraszać tygodniami. Jeżeli odbieracie od nich jakieś narzędzia wszystkie odbiory kwitujcie na piśmie. Jeżeli zjeżdżacie na urlop narzędzia musicie odwieźć do siedziby firmy do Tiel. Za brak zwrotu narzędzi które są warte co najwyżej 100E potrącają wam z wypłaty 400E. Tak miałem ja i moi koledzy. Miałem od nich wkrętarkę i wiertarkę ale oddałem im jeszcze dodatkowo przedłużacz, wszystko było ok. ze zwrotem dopóki nie odszedłem z firmy, potrącili mi 400E za rzekomy brak zwrotu narzędzi. Jak pisze sama Celina Van Andel (koordynatorka) w mailu do mnie: "Narzedzia, ktore Pan zdal (czego nie podwazam) byly z innymi numerami, czyli nie z tymi, za ktore byl Pan odpoweidzialny. Prawdopodobnie pracujac z innymi osobami, zemieniliscie sie sprzetem". Moja prośba o dokument na którym widnieje mój podpis pod rzekomo przekazanymi mi narzędziami pozostaje od dwóch tygodni bez odpowiedzi. Obecnie sprawą zajmuje się wynajęty prawnik, o sprawie będę informował na bieżąco. Firma Jobxion nie jest firmą specjalistyczną, jeżeli ktoś jest dobrym fachowcem, zna język angielski, ma auto i prawo jazdy nich lepiej uderzy do Larexa lub DIT. Jobxion bierze ludzi tam gdzie jest akurat dziura do wypełnienia, dlatego przewija się przez nich wielu "fachowców" - pracujących po kilka dni na budowie, osób bez auta, znajomości języka, bez prawa jazdy. Pozdrawiam.

@niko

Dzień Dobry w odpowiedzi na Państwa komentarze w w sprawie narzędzi. Wypożyczamy naszym pracownikom narzędzia atestowane i dobrej jakości (o większej wartości niż 100 Euro sugerowane w jednym z postów) i pilnujemy, aby pracowników zwracał te narzędzia, które rzeczywiście zostały mu wypożyczone. Jeśli pracowników nie zwraca swoich narzędzi, zwraca narzędzia wypożyczone na inne nazwiska (współpracowników) to jest to sytuacja niedopuszczalna:( Proszę wziąć pod uwagę, ze zatrudniamy wiele osób na rożnych projektach, w rożnych miejscach kraju. Stąd tez zależny nam na porządku i od naszych pracowników oczekujemy, że uszanują te zasady. Potrącenie z ostatniej wypłaty to jedyny sposób, aby zobowiązać pracowników do pilnowania wypożyczonego sprzętu - niestety :( .Nie chodzi o to żeby oddać jakikolwiek sprzęt lecz aby oddać swój konkretny sprzęt wypożyczony konkretnemu pracownikowi, z który jest odpowiedzialny. Ponadto dajemy naszym pracownikom duży kredyt zaufania w kwestii wypożyczenia narzędzi. Częstą praktyką w innych firmach jest potrącanie za narzędzia z pierwszej pensji ramach kaucji za sprzęt, która oddawana jest dopiero jak pracowników zwróci sprzęt. My tak nie robimy. Pozdrawiam

@niko

Dodam jeszcze informację odnośnie procedury wypożyczania narzędzi: Jak pan zapewne wie narzędzia mają przypinkę z kodem kreskowym, który jest skanowany ( ZAWSZE w obecności pracownika) i narzędzia automatycznie zapisują się przy jego nazwisku. I taka formę wypożyczenia zaakceptował Pan skoro przyjął Pan narzędzia. Pozdrawiam

niko
@jobxion

Fakt jest taki że tych narzędzi nie dostałem do rąk osobistych, tylko zostawiono mi je na budowie.

Malgosia_Jobxion

Witam wszystkich zainteresowanych pracą w Holandii. W związku z nadchodzącym sezonem prowadzimy nabór na hydraulików oraz cieśli szalunkowych i konstrukcyjnych. Prowadzimy również Program Praktyk dla uczniów i absolwentów Szkól Technicznych w wyżej wymienionych zawodach. Zapraszamy do kontaktu: www.faceboook.com/jobxionpoland

szaman1971

witam czy mógłby ktoś mi napisać co teraz się dzieje w firmie Jobxon.Ponieważ otrzymałem propozyje pracy jako hydraulik i nie mam pojęcia co o tym myśleć.

Malgosia_Jobxion

Witam serdecznie, Praca dla cieśli szalunkowych jak najbardziej jest! Proszę o kontakt z biurem : + 48 (48) 677 80 98 lub 730 206 040. Pozdrawiam

Malgosia_Jobxion

Witam serdecznie, Praca dla cieśli szalunkowych jak najbardziej jest! Proszę o kontakt z biurem : (usunięte przez administratora)Pozdrawiam

ALLAN
@Malgosia_Jobxion

Pozdrawiam serdecznie Pani Małgosiu.

LOLO

Co wy tam za bzdury piszecie żal ściska. W firmie płacą ok 10 E , masz mieszkanie w zależności jak trafisz albo masakra do mieszkania albo standard czyli normalnie. Dojazdy do pracy jak masz samochód zapłaca po 0,19 za km ale najkrótsza droga wg Google maps o ile masz dobrą nawigacje i tak nie pojedziesz trasa google nie ma szans. Co do pracy to firma zatrudniająca czasowych pracowników ni stałych jedziesz tam gdzie załatwią pracę moze to byc 20 a moze byc i 100 km od mieszkania. O ile firma w której znajda ci prace bedzie z ciebie zadowolona to troche popracujesz jesli nie to z dnia na dzien wypad. I albo maja dla ciebie cos nowego albo zjazd . Praca roznie 2-3 tyg czasem dłużej u jednego pracodawcy. Moja opinia ogólnie OK ale jesli ktos liczy na stała ciągła prace w jednym miejscu to ZAPOMNIJCIE. Jeszcze jedna ważna sprawa MUSICIE !!! mówić i ROZUMIEC co do was mówią po angielsku lun niemiecku. Jeśli znajomośc języka jest do d... nie rokuje wam dłuższej pracy niz tydzien. Co do picia w piatek po do soboty wieczorem, niedziela odpoczynek. Jesli nie pojedziecie do pracy w poniedziałek macie pozamiatane

stary polonez

Nie patrz ile na godzinę.Patrz jak długo będziesz pracował.Popracujesz tydzień i potem będziesz tydzień siedział .Potem znowu 3 dni pracy 2 w pokoju.Srednio wyjdzie ci 5 euro na godzinę.żądaj gwarancji zatrudnienia od kiedy do kiedy.

kiełbasa
@stary polonez

te doradca, to ma rypać za pewne 4 tygodnie po 5 eur za godz? wyjdzie to samo. żeby nie było tego gruzu od metra to braliby za 15 eur/h i nie stękali, ale podaz jest ogromna stąd takie przebieranie i strzelanie fochem. Dzis ty, za tydzien drugi

stary polonez

Ogólnie pracuję w Norwegii.Tutaj zlecenia dostaje się różne .Ale zawsze jest data rozpoczęcia i końca zlecenia.Zlecenia w 90 % są zazwyczaj przedłużane.Wiesz jak długo będziesz pracował.W jobxionie pracowałem 4 tygodnie i nagle z dnia na dzień nie było pracy.Siedziałem w pokoju 4 dni aż się spakowałem i wyjechałem do Norwegii.Z kasą w jobxionie też miałem problemy .Opinia jest taka aby przed wyjazdem dali wam zlecenie na jak długo będziecie zatrudnieni.Z Polski mam do przejechania 1500 km a więc jak będziesz pracował tydzień to tylko tyle że zwróci ci się za paliwo.Radzę brać gwarancje zatrudnienia na dłużej lub niech firma pokryje wam koszty paliwa na dojazd do Holandii.To także informacja dla pani Sandry która czyta opinie i chce coś zmienić w firmie.Proszę wziąć pod uwagę że Jobxion płaci ok 10 euro na godzinę ale jak siedzisz 3 dni w domu to wychodzi to samo co w innych firmach 7 euro na godzinę przy stałej pracy .

Sandra Raś

Dzień Dobry. Co do kwestii wymagań jakie stawiamy jest to sprawa indywidualna, zależna od projektu. Poszukujemy zarówno doświadczonych jak i chętnych do zdobywania umiejętności kandydatów. Moi drodzy, zatrudniamy na warunkach holenderskich. Współpracujemy z ponad 400 pracownikami i staramy się rozwiązywać wszystkie problemy na bieżąco. Prosimy jednak, by były one zgłaszane formalnie, e-mailowo i natychmiastowo. W imieniu zespołu Jobxion pragnę podziękować za miłe komentarze. Staramy się doceniać i zapewniać kolejne projekty dobrym pracownikom. Jesteśmy otwarci na rzetelną rozmowę. Zapraszam do kontaktu. P.S. Zachęcam Panów, którzy zamieścili negatywne opinie do bezpośredniego kontaktu, gdyż anonimowe wypowiedzi nie zawsze odzwierciedlają istotę problemu. Pozdrawiam, Sandra Raś +48730206040 sandra@jobxion.pl

bogdan

wypłaty w terminie na sądzie w Hadze ok 500-600 euro co tydzień ogólnie w porządku.

Zostaw merytoryczną opinię o Jobxion Poland Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Jobxion Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jobxion Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jobxion Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jobxion Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jobxion Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jobxion Poland Sp. z o.o.