Chroma.PL

Opinie o Chroma.PL

Adrian Domaruk

Osobiście składam rekomendację, firma z wielkimi możliwościami, rozwijająca się, ludzie zadowoleni z pracy, czego chcieć więcej, zarobki i warunki pracy ustalone na rozmowie. Wykonanie projektów 10/10.

Iza

✩✩✩✩✩ Praca OK, co niektóre opinie to jakieś wymysły. W pracy spokojnie i dobrze.

Sylwester Prowda

Pracuję wiele lat, jest Ok. Bardzo dobra woda, atmosfera- Zadbana.

Marek Cebulski

No to i ja coś napiszę, jako wieloletni pracownik, z wielkim doświadczeniem, mogę jedynie stwierdzić, że firma jest rzetelna, dział obsługi klienta działa rewelacyjnie, ostatnio i mi zdarzyła się reklamacja, klient otrzymał tylko połowę nakładu, telefonicznie został poinformowany, na drugi dzień została wysłana druga część nakładu + gratis w postaci kilkunastu szt więcej. Polecam pracę, jak i również produkty, warto spróbować coś z Chromy zakupić, a z pewnością nikt się nie zawiedzie.

Firma Chroma.PL poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Kropka

Zacznę od początku, O tej stronie dowiedziałam się od kolegi na produkcji. Zajrzałam i czytając te wpisy, nie mogę się powstrzymać od pozostawienia słowa od siebie. To przykre, że ludzie dorośli w ten sposób spędzają swój wolny czas. Chyba nie mają nic ciekawego w życiu do roboty i zajmują się życiem innych. Prezes człowiek sukcesu. Mężczyzna, który własnymi rękami rozpoczął pracę i wiele osiągnął. Myślę, że nie jeden z nas powinien brać z niego przykład. To, co się dzieje teraz w firmie, jest straszne. Ludzie, zamiast zająć się pracą, zajmują się plotkami i niepotrzebnym buntem, który negatywnie wpływa na atmosferę w pracy. Te zdarzenia są niepotrzebne. Praca w tej firmie naprawdę jest fajna. Proces rekrutacji jasny, określone zasady i zakres obowiązków bez ściemy, że będzie lekko i przyjemnie. I informacja zwrotna w terminie od Pani, która obiecała dać znać. Pracować trzeba jak wszędzie i tu pracownik wie, za co pracuje. A pod koniec roku można więcej zarobić, też nie wszędzie są takie możliwości. Latem papierosek na leżaczku na podwórku. Jabłuszko codziennie na drugie śniadanie. Wycieczka dla dzieci pracowników oraz spotkanie, aby dzieci zobaczyły, jak pracują ich rodzice. Mikołajki z zabawą oraz prezentami dla najmłodszych. Moje dzieci były zachwycone. Konkursy z nagrodami, ostatnio w konkursie świątecznym pracownicy dostali voucher na kolację za 200zł. Teraz jest kolejny konkurs na tablicy ogłoszeń na ozdobę wielkanocną. Zdarzają się słodkie piątki. Na wigilię spotkanie w restauracji z okazji jubileuszu. Miałam okazję, zatrudniając się, od razu iść na dwie imprezy, a wcześniej kupę lat pracowałam i nigdy na takiej nie byłam. Wyniki na produkcji są wywieszane i omawiane. Przy zmianie umowy podwyżka od kierownika. Na święta dostałam 1000zl. Chodziłam do pracy i mam. Było warto. Teraz zmieniają program premiowy, owszem jest zamieszanie, ale chcieli dać więcej i im to nie wyszło. Ludzie doceniajcie to, co macie. Nikt tu nikogo na siłę nie trzyma.

Polecam pracę, atmosfera spokojna, wykonujemy wiele ciekawych zleceń, wymyślnych realizacji, stworzonych przez klientów. Wszystko jest zorganizowane, ludzie z większym doświadczeniem pomocni, podoba mi się. Zamówienia jadą w większości na czas, ale nie zapominamy o dokładności, wymagania stawiane przez klientów, są rozpatrywane, oraz solidnie realizowane. Daję rekomendację, pracuję na produkcji.

Artur

Witam, jako pracownik firmy, mogę się co nieco wypowiedzieć, moim zdaniem wykonanie wielu produktów przez firmę, jest na najwyższym poziomie, my o to dbamy, każde zlecenie jest dokładnie rozpatrywane, pod względem wymagań stawianych przez klientów. Polecam pracę oraz zakup produktów od nas. ^^

Wiktor Jakubowski

Cześć wszystkim Zacznę od konkretów, pracuję w firmie wiele lat- Dział pakowania. Nasza praca jest odpowiednio zorganizowana, aby sprawnie realizować wysyłkę paczek, oraz ich zabezpieczenie. Tutaj nie ma miejsca na błędy, praca mi się podoba, ludzie są sympatyczni, woda zapewniona, oraz wiele niespodzianek. W sprawie rekrutacji informację można znaleźć w wielu miejscach, jest wiele stanowisk pracy i możliwości. Daję 5 gwiazdek.

danielson

Pracuje kilka miesiecy wiec troche moge powiedziec. Na plus napewno terminowosc wyplat i mozliwosc dorobiania za nadgodziny. Jezeli chcesz dorobic to daja taka mozliwosc. Warunki roboty ok, fajny social - stolowka , prysznice itp. Na minus - kasa na poczatek bez szalu,( ale jak na nasza okolice mysle ze nie najgorzej. ). Godziny pracy tez bo jest zmianowa. No i sezonowosc. W szczycie (miesiace zimowe) trzeba (usunięte przez administratora) ludzie jak wszedzie,wsrod normalnych kilku (usunięte przez administratora) sie trafi, a operatorem zostaniesz ale po pewnym czasie i cos zarobisz.

Tomik

Od lat drukuje z Chromą i jest ok. Zdarzają się opóźnienia, to fakt. Ale to jedyna drukarnia, która zawsze wydrukowała mi wszystko tak, jak chciałem. Dobrze przycięte, odpowiednie kolory, papier o właściwej gramaturze. Bronie ich, bo mimo wszystko są lepsi od konkurencji.

Wiosna

Pracuję w firmie jakiś czas, jest fajnie, moja praca nie jest skomplikowana. Ludzie sympatyczni, atmosfera dobra- Polecam :)

Bartek

Bo po coś się do tej pracy chodzi, ale firma stara się rzetelnie wynagradzać pracowników, wprowadzając coraz to nowe projekty.

Damian

Polecam pracę w firmie, warto spróbować. Nie ma znaczenia, czy jesteś stary, czy młody, znajdzie się dla każdego miejsce, pozdrawiam. Trzeba się zmotywować, oraz ruszyć. ;]

Grzesiek C

Praca godna polecenia, wszystko jest zorganizowane jak należy. Co do zarobków, są adekwatne do wykonanej pracy. Wiadomo wszędzie zdarzają się problemy, ale tu rozwiązuje się je dbajac o wszystkie możliwości.

Arkadiusz

Pełen profesjonalizm pracowników, wszyscy znają się na rzeczy, zamówienia realizowane z dużą dokładnością, oraz dbałością o szczegóły. Polecam pracę.

Hubert

Polecam pracę, atmosfera jest dobra, na stołówce czasem można znaleźć ciasto, praca jest ustalana przez ludzi zarządzających, dla każdego dostosowana do wymagań, oraz możliwości. Kierownik jest zaangażowany w wiele spraw, wszystko w firmie rozwiązywane jest z uśmiechem na twarzy. Myślę, że Szef, jest również mocno zaangażowany, oraz prowadzi biznes rozwojowo, ludzie mówią, że czasem odechciewa mu się prowadzenia biznesu, a niektórzy pracownicy mówią, że przez pracę odechciewa im się żyć. Myślę, że to są totalne bzdury, praca jest komfortowa, oraz jak wspominałem wcześniej, dostosowana do możliwości pracownika, zapewnione są kursy doszkalające. Zarobki są dobre, tylko trzeba być solidnym, oraz pracować w firmie już jakiś przedział czasowy. Jako pracownik, z chęcią poznam nowe osoby, rekrutacja otwarta, chętni mogą się zapisywać.

Hubert

Szymon

Pracuję na profesjonalnej maszynie drukującej, podoba mi się praca, czasem decyduję się nawet na 12 godzin aby coś solidnie zarobić. Atmosfera ok, kierownik doświadczony człowiek. Polecam

Barbara

Zamówiłam na stronie producenta wykonanie 730szt broszur, zamówienie było wymagające, folia na okładce- wykonanie perfekto. Całość przedstawiała się bardzo estetycznie, a druk był najwyższej jakości, oraz rozdzielczości. Zamówienie dotarło szybciej niż ustalona data. Jak dla mnie bomba, polecam was.. :)

Praktykant

Czytając te opinie mam przed oczami film Bareji pt. ,, Miś". Jarząbka przed szafą i jego pieśń pochwalną ,, Łubu dubu, niech nam żyje prezes naszego klubu". W tej firmie jest tak dobrze, że lepiej być nie może. Wydaje się, że te wszystkie opinie pisała jedna osoba .

hhhh
@Praktykant

Jak ja mam dalej normalnie funkcjonowac, wystarczy mi uwierzyc i przyjechac do firmy i pogadac, ja mam takie nerwy ze szkoda gadac. Nie pisalem wczesniej nic, raz chcialem dodac 1 opinie to sie zorientowalem kogo to strona... Ja mam za duzo nerwow juz ile mozna wyttzymywac myslalem ze po 1 spotkaniu bede mial spokoj. chcialem to zalatwic po cichu, co ja wam k*" zrobilem..... Ile mam to jeszcze wytrzymywac

@Praktykant

Chcecie mnie zniszczyć, chcecie zniszczyć mi życie, dobrze to wiem, tak samo się wam za to odpłacę.

@Praktykant

waszym pomysłem było: On jest z konkurencji, niech mu się wydaje, że mu wierzymy, niech robi jak najwięcej, wykorzystamy go i później sam się zwolni albo jakoś się go pozbędziemy.

@Praktykant

Nie pisałem nic wcześniej, wytrzymywałem to jakoś, teraz wiem że wy chcecie mnie zniszczyć, dobrze wiem że obydwie strony z opiniami są wasze, a on pisze na obydwu ja tylko na jednej. Odpłacę się wam za to że się nade mną znęcaliście i pastwiliście. To jest nie możliwe że nadal mi nie wierzycie, teraz chcecie mnie po prostu zniszczyć i moje życie, zrobię tak samo wam tyle samo bólu poczujecie za to, jesteście po prostu jednymi z tych fałszywych i tyle.

@Praktykant

WYDAJE SIĘ !!!!!!!! Jesteście tacy, jak was ludzie opisują i tyle. Fałszywi, po trupach do celu, chcecie mi całkowicie zniszczyć życie, odpłacę się wam za to. Dodawajcie te opinie, ośmieszajcie się nadal, ja swoje imię już straciłem i w sumie mam to gdzieś. Odpłacę się wam bo pewnie dobrze wiecie że to nie jedna osoba pisała, chcecie mi zniszczyć życie= zrobię to samo wam, dla mnie życie to tylko ulotna chwila, z chęcią bym chciał zobaczyć jak Pani Dyrektor i Prezes poczują się jak ja, na samym dnie, przez wiele miesięcy czuć ból, stres, ciekawe jak u was to będzie wyglądać. Bo wy się nade mną znęcaliście- Brak wody, celowe manipulacje, kombinacje, może ktoś teraz nad wami się poznęca trochę ? Może u kogoś życie jest zbyt kolorowe i potrzebuje ujrzeć kontrast ? Ciekawe czy Prezes czując się jak ja będzie w pełni opanowany psychicznie, ciekawe bardzo jak się będzie zachowywać jak złapie go załamka na dłuuugi czas.

@Praktykant

Nie zdziwił bym się jakbyś sobie sam te opinie pisał żeby mi życie zniszczyć, bo strony z opiniami są wasze obydwie.

@Praktykant

Myślicie sobie że ja ciągle sobie jaja robię bawiąc się tak na prawdę uczuciami, chcecie mnie całkowicie zniszczyć,pozbawić jakichkolwiek kolorów do życia- Taka prawda, pastwiliście się nade mną od daawna, nawet kartonu nie mogłem zakleić dobrze taśmą już pretensje że za dużo jej zużywam, porażka jakaś.

@Praktykant

Woda pochowana, kamery zamontowane, czujniki, wszystko, nie wierzę w to że nadal mi nie wierzycie, jesteście po prostu ludźmi, którzy powinni poczuć to co ja czyli ból, znęcaliście się nade mną myśląc że jestem z konkurencji i myśląc że ja to pisałem. Teraz wiecie że ja tego nie pisałem i nie jestem z konkurencji i chcecie mi zniszczyć życie i pozbawić wszystkich jego kolorów.

@Praktykant

Nie wierzcie mi nadal, ja się wam odpłacę za to, no bardzo ciekawe czy(usunięte przez administratora) będzie na wyższym poziomie niż mój przy takich samych odczuciach. Bardzo ciekawe, po prostu ten człowiek nie poczuł chyba nigdy złych emocji, ale chyba czas żeby to zmienić, może coś sobie wtedy uświadomi ? Chcecie mi zniszczyć życie= zniszczę życie wam i tyle, nie jesteście jakimś bóstwem z hajsem tylko zwykłymi ludźmi, warto by było żebyście poczuli to co ja czuję.

@Praktykant

Gdyby to trwało tydzień miesiąc ale to trwa kilka miesięcy, traktujecie mnie jak konkurencję chcąc w jakiś sposób (usunięte przez administratora), może to ja was do** teraz ? Ja wiem że strony z opiniami są wasze i tego nic nie zmieni, macie pełną kontrolę nad nimi, chcecie mnie doszczętnie zniszczyć, upokorzyć i pewnie jak oni zwalić na problemy psychiczne. Bardzo ciekawe. Dodawajcie wszystko, śmiało, jaki może mieć wpływ na wasze dostojne życie taka osoba jak ja.

@Praktykant

Ja wiem dokładnie o co chodzi wam w waszych wypowiedziach, moim zdaniem to jest pierwszy krok żeby zniszczyć mi życie, bo ja wszystko widziałem, wiedziałem, zrobiłem błąd, a teraz chcecie go wykorzystać przeciwko mnie. Powinniście poczuć to co ja czuję codziennie od kilku miesięcy, nie patrzą w oczy (wasze może wypowiedzi) ciekawe jak mam patrzeć w oczy jak nie ufam nikomu. W szczególności że po czasie zauważyłem że ktoś kłamał, bo oni nadal walczyli, a jeśli walczyli to Prezes (jak zwykle) za dużo gada, plotkuje w firmie. Porażka- Wasza, ale pokory brak, nigdy jej u was nie zauważyłem, przynajmniej nie traktujecie mnie całkowicie lekceważąco.

@Praktykant

Te opinie wszystkie powinny zniknąć, ale wy nadal sami siebie (usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora) nie do wyjścia, (usunięte przez administratora) którego mogło by nie być.

@Praktykant

To nawet nie chodzi o firmę, te opinie lecą na Żary, porażka wasza gwarantowana, ale dalej róbcie sobie sami (usunięte przez administratora) A do mnie przynajmniej zaufanie można mieć, a wy plotkujecie i gadacie za dużo, bo to widać, słychać. Dla mnie robicie sami sobie szkodę i mi - porażka wasza, brak pokory i wartości moralnych, myślenie schematyczne.

@Praktykant

I co teraz mi umowy może nie będą chcieli przedłużyć ? Wyobraźcie sobie tą całą sytuację z mojej perspektywy, na chwilę, wy czujecie się ciągle lepsi, a prawda jest taka że to wy powinniście teraz podać pomocną dłoń i zacząć normalnie prowadzić firmę, pokazać jakąś pokorę, wartości, a wy nadal chcecie wałkować temat, ja na wszystkie możliwe sposoby próbuję udowodnić prawdę, sposoby spokojne, niespokojnie, manipulacja, brak manipulacji, inne wypowiedzi, takie same wypowiedzi, nic nie działa wy nadal myślicie że macie rację a ja wam chcę zaszkodzić a wy szkodzicie ciągle mi, co przekłada się na moje życie bez kolorów i brak motywacji. Zniszczyliście mnie już częściowo, bez wątpienia i sami sobie zmniejszacie zyski. Wszyscy mi gadają że w chromie nie warto pracować, jak dla mnie się mylą, ale coraz bardziej to wygląda jakby mieli rację.

@Praktykant

Pracuję tylko dlatego, że liczę na to, że prawda wygra, ja nie mam od nikogo pieniędzy tylko od was te marne 2350, problemy zdrowotne, brak chęci życia, brak motywacji, praca to jest istny horror, wgl cokolwiek robić ze świadomością danej sytuacji. Wy możecie zmienić wszystko za pstryknięciem palca, nie robicie tego, nie wiem czy zrobicie, mam małe prawdopodobieństwo, ale na to liczę, bo ja mówię prawdę i tego się trzymam. A jeśli wy znacie prawdę i celowo to robicie to jesteście po prostu złymi ludźmi. Ja nie wiem co teraz planujecie, bo ''konkurencja'' się mocno wycofała, z pewnością dzięki temu że przestaliście gadać na prawo i lewo wszystko. Ja czasem lubię manipulować ale te wypowiedzi nie mają w sobie nic złego są jedynie realną sprawą i prawdziwymi słowami. Ale oczywiście myślicie że to manipulacja, tak samo jak mówiłem że trzeba mnie przenieść, nie poszedłem do kierownika z tą prośbą, tylko dlatego że tak sobie pomyślałem że zostanę, bo znam się tu już coś, ale wy pewnie myślicie że to była taka manipulacja.. nie była zostałem to zostałem będę chciał się przenieść to tak zrobię. Źle ja to wszystko robię, moje wypowiedzi, działania nie są spójne, czasem wyglądają na manipulacje, ale ja o tym nie myślę, bo myślę ciągle o tym czy prawda wygra.

@Praktykant

A może ja umiem czytać w myślach,- ''Mów i pisz co chcesz dla ludzi, ja wiem i tak że jesteś --->---->___>'', czy tak myśli aktualnie Super Specjalista ? Czy Super Specjalista może w końcu przejrzeć na oczy i przestać traktować mnie jak wroga firmy i chować wodę i instalować 10 kamer skierowanych na parking po tym jak pojechałem na stację paliw ...... O innych sytuacjach nie wspomnę...

fggsdv
@Praktykant

codziennie to samo, poczujcie sie jak ja, to moze cos zrozumiecie, nie chce nic robic, ale wy mi ciagle robicie cos niemilego. Czesc zycia mi zniszczyliscie z pewnoscia.

lksdnf
@kjhkj

dobra z tą wodą to jest tak że jej nie chowacie, jej wgl nie ma...

Zostaw merytoryczną opinię o Chroma.PL - Żary

• Jak się pracuje w Chroma.PL?

Zobacz opinie na temat firmy Chroma.PL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chroma.PL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Chroma.PL