Chroma.PL

Opinie o Chroma.PL

Patryk

Dobra drukarnia, polecam.

Mateusz M

Istnieje wiele sposobów rekrutacji, ja zdecydowałem się przyjść bezpośrednio do firmy, rekrutacja super. Dla mnie praca odpowiada, jestem od niedawna, kolega mówił, żeby lepiej znaleźć inną pracę ja postanowiłem spróbować, było warto, spodobało mi się. Czasem w firmie można dostrzec jak sprawnie ona funkcjonuje oraz jakie mają możliwości i umiejętności posiadają ludzie z działu zarządu, oraz inni, mam nadzieję, że swoje umiejętności będą pokazywać tylko w dobry sposób, i pokażą że można im zaufać i dać szansę. Pozdrawiam.

Dariusz Jaworski

Cześć, Podoba mi się, jestem już 3 rok, dobre miejsce pracy, zarobki nie są złe, jabłka, oraz woda cały czas są praktycznie, czasem między dostawami może czegoś zabraknąć, ale z tym nie ma problemu. Sporo się dzieje, wiele ludzi jest zaangażowanych w rozwojową współpracę z innymi, czasem zdarzają się problemy, ale zawsze można je jakoś rozwiązać. Dobra firma, polecam.

Firma Chroma.PL poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Pablo

Witam, mogę również polecić pracę, można dostrzec wiele pozytywów, ludzie zaangażowani, praca ciekawa, czysto teoretycznie nawet czas może być po stronie dobrych, szybkich pracowników, przy prędkości poruszania się pracownika, względem statycznych obserwatorów 20m/s, zmiana upływu czasu wynosi 1,0000000000000022253001121072443s. Co oznacza teoretyczne ''zwolnienie czasu'', pracownik idealny pracuje z prędkością światła, a czas dla niego się zatrzymuje. Oczywiście to mniej istotne aspekty pracy, współpraca z Chroma, jest godna polecenia. Pozdrawiam.

Witam Wszystkich. Praca jest OK, mogę polecić pracodawcę. Fajnie by było, aby prace były odpowiednio dopasowane pod daną maszynę, bo czasem z tym jest spory problem, a wiem, że są w tej firmie ludzie na tyle rozwojowo nastawieni do produkcji, że z chęcią wprowadzą jakieś dobre zmiany. Opinii jest wiele, ciężko odróżnić kto, co pisał, czy ktoś podrabiał opinie, czy ktoś pisał podobnie, czy mniej podobnie, z pewnością wręcz intuicyjnie jednoznacznie możemy stwierdzić, że było wiele osób na tej stronie. Osobiście polecam pracodawcę.

Siemka, jako pracownik chciałbym wyrazić swoją opinię, praca jest dość ciężka, ludzie są mocno zaangażowani, podoba mi się ogólnie praca. Zarobki dość dobre, jak to doświadczony pracownik powiedział: ''wypłata fajna, mogą mieć czyste sumienie''. Trzeba się trochę postarać, ale pracujemy nad wspólnym celem, jakim jest sukcesywny wzrost kapitału firmy, prowadzący także do wzrostu zarobków... Aż chce się pracować, w szczególności nadgodziny, one są extra super płatne +50% - Rewelacja, mają gest ! Polecam warto !

Sebek
@Marcin

Tam dobry operator zarabia średnio 3000, także nie jest źle, ale wiadomo, jak się będzie dawać nawet z siebie wszystko przez wiele miesięcy- Szef tego z pewnością nie doceni, ani nikt. Trzeba wykonywać jak najwięcej, w przedziale czasowym, chyba minimum 5-10lat, praca taka lekko ''komunistyczna'', ale nie mnie to oceniać. Szczerze mówiąc, zarobki nie są złe, ale spodziewałbym się trochę więcej. Sprawa związkowa to w pełni problem powstały przez podejmowanie złych decyzji oraz dobrych w zbyt mocny sposób, oraz fakt i wcześniejsza czasowo świadomość człowieka o tym, że współpraca się zakończy. Osoby, które spowodowały problem, z pewnością nie są nawet świadomi, że jest to wszystko przez nich, a nie pracowników.

Marek M

Witam, Pracuję w Chromie od niedawna, wcześniej swoje działania prowadziłem w Szczecinie, współpracując z siecią firm działających na szeroką skalę, oferujących logistyczną pomoc, oraz dodatkowe pakiety możliwościowe, typu: systemy kontrolne, organizacja dodatkowych świadczeń itd. Współpraca z Chroma Druk jest dla mnie komfortowa, warunki umowy są korzystne obustronnie, wraz z poświęconym czasem i pracą nad rozwojem infrastruktury logistycznej, można zdobyć sporo doświadczenia. Schematyzowanie ustalonych właściwie wytycznych jest sprawdzane pod względem możliwych błędów oraz korygowane, jak i również dostosowywane dla innych pracujących. Jak już wspominałem, pracuję od niedawna, z pewnością wiele ciekawych aspektów można dostrzec w firmie, jak i również tych mniej ciekawych. Pracodawcę oceniam na 4, dlatego że lubią zrobić zamieszanie, oraz trzymać w niepewności, o dalszą przyszłość, i plany, które mogą okazać się szkodliwe dla ludzi. Polecam, podałem trochę pozytywnych, oraz negatywnych, ale nie jest źle... Pozdrawiam Marek

guliwer

Joanna K

Hej Wam ! Pracuję w firmie 7 lat, moje stanowisko wymaga dość doświadczenia, zarobki nie są złe, a praca jest przyjemna, czasem męcząca. Wiele się dzieje, wciąż progresywnie rozwijane są poszczególne etapy działań naszej ekipy, szefa osobiście nie znam, ale słyszałam, że to sympatyczny człowiek. W naszym zespole staramy się utrzymywać dobry klimat, firma ma wiele pracowników, dlatego jest to szczególnie istotne. My nie czekamy, aż spadnie nam coś z nieba, sami po to sięgamy, z pewnością takie określenie mogłoby być adekwatne dla naszych możliwości, ale gdy już coś nam spadnie z nieba hymm, to temat bardziej obszerny. Z pewnością mogę polecić pracodawcę, dla mnie nie ma większych zastrzeżeń.

Joanna K

Hej Wam ! Pracuję w firmie 7 lat, moje stanowisko wymaga dość doświadczenia, zarobki nie są złe, a praca jest przyjemna, czasem męcząca. Wiele się dzieje, wciąż progresywnie rozwijane są poszczególne etapy działań naszej ekipy, szefa osobiście nie znam, ale słyszałem, że to sympatyczny człowiek. W naszym zespole staramy się utrzymywać dobry klimat, firma ma wiele pracowników, dlatego jest to szczególnie istotne. My nie czekamy, aż spadnie nam coś z nieba, sami po to sięgamy, z pewnością takie określenie mogłoby być adekwatne dla naszych możliwości, ale gdy już coś nam spadnie z nieba hymm, to temat bardziej obszerny. Z pewnością mogę polecić pracodawcę, dla mnie nie ma większych zastrzeżeń.

guliwer

Zamiast pisać o pracodawcy piszecie o produktach, jakości i terminowości.. po co? Konkretnie i do rzeczy. Chroma zapewnia wszelkie wymagane wobec pracownika warunki i ponadto. Imprezy świąteczne, imprezy dla dzieci, imprezy rodzinne w tym wycieczki, wodę i owoce przez cały rok. Wypłaty w terminie. Sezon... jest ciężko dla każdego działu lecz sezon trwa około 4 miesięcy w skali roku. Za nadgodziny jest płacone a dodatkowa kasa zawsze się przyda na święta. Co do atmosfery to przede wszystkim tworzą ją ludzie więc na każdym dziale jest/bywa różnie ale tragedii nie ma. Są wymagania wobec jakości i wydajności ale to standard w każdym zakładzie pracy. Jedyny minus... po całej aferze ze związkami oberwało się niesprawiedliwie wszystkim i pierwsze kroki zaczynają być już widoczne.. zwiększone kontrolowanie, brak "premii" na święta Wielkanocne, zmniejszona ilość zapewnianej wody i podejrzewam,że to nie koniec :(

@guliwer

Przesadzasz, woda jest już✔, a co do premii świątecznej, to trzeba zaznaczyć, że poczęstunek był✔, a premia świąteczna to nie jest wymóg, wiele firm na wszystkie święta nie daje dodatkowej kasy. Afera ze związkami odbyła się ugodowo, z tego, co słyszałem, także myślę, że wszyscy są zadowoleni, ale nie wiem, jak to dokładnie jest i szczerze mówiąc, mało mnie to obchodzi. Polecam Pracodawcę.

antyguliwer
@guliwer

Praca nie jest taka ciężka, bez przesady, wiadomo, coś trzeba zrobić, ale wiele ludzi to lenie. Myślę, że to, co piszesz ''brak premii'' to z pewnością nie ma nic wspólnego z aferami...

Ewelina
@guliwer

To już koniec, sprawa związkowa została rozwiązana, moim zdaniem to była prowokacja ze stron konkurencji, lub pracowników, ale w firmie już zapanował spokój. A woda była chyba i jest cały czas, ja nie zauważyłam jej braków. Polecam pracę.

Hubert

Polecam pracę, atmosfera jest dobra, na stołówce czasem można znaleźć ciasto, praca jest ustalana przez ludzi zarządzających, dla każdego dostosowana do wymagań, oraz możliwości. Kierownik jest zaangażowany w wiele spraw, wszystko w firmie rozwiązywane jest z uśmiechem na twarzy. Myślę, że Szef, jest również mocno zaangażowany, oraz prowadzi biznes rozwojowo.Myślę, że to są totalne bzdury, praca jest komfortowa, oraz jak wspominałem wcześniej, dostosowana do możliwości pracownika, zapewnione są kursy doszkalające. Zarobki są dobre, tylko trzeba być solidnym, oraz pracować w firmie już jakiś przedział czasowy. Jako pracownik, z chęcią poznam nowe osoby, rekrutacja otwarta, chętni mogą się zapisywać.

@Hubert

Potwierdzam.

Polecam, ciekawa praca.

Sylwia M

Za jakiś czas zaczynam pracę, byłam już na rozmowie rekrutacyjnej, zapowiada się ciekawie. Moje koleżanki pracują w firmie, mówią, że jest fajnie, też tak sądzę.

Klaudia

Chciwlabym sie dowiedziec czy przyjmują do pracy ? Jakis numer telefonu do nich jest?

@Klaudia

Na stronie Chroma.pl, w zakładce oferty pracy, można znaleźć wszelkie informacje, lub bezpośrednio pójść do firmy.

Piotr.
@Klaudia

Miałem gdzieś do nich numer, ale w starym telefonie, a ten sprzedałem, poszukaj informacji, z pewnością wszystko jest na wyciągnięcie ręki.

Dominika B.

Niedługo będę zanosić CV, zapowiada się super, nie sugeruję się oczywiście na opiniach tutaj, bo wiem, że dużo jest troli i hejtow- bezwartościowych i nieprawdziwych. Polecam, proces rekrutacji z tego, co słyszałam to sama przyjemność.

Olek
@Dominika B.

Gdzie się zanosi CV ?

Stefek
@Olek

∆°POMOCNY POST°∆ Mail lub do firmy, dokładne informacje można uzyskać, dzwoniąc do firmy.

Mąż stanu

Kilka słów od rodziny pracownika: uważać trzeba z L4 i wszędzie są Kamery. Presja jak cholera. Nie daj Boże stój minutę bezczynnie lub usiądź i tak nie ma gdzie. I najlepsze - te wszystkie laurki że produkt dobry i praca super jakimś zbiegiem okoliczności bardzo dużo ludzi zakochało się w chromie w kilka dni minuta po minucie. Zobaczcie na czas dodania komentarza. Wiadomo że to płatne laurki.

Sylwia M
@Mąż stanu

Co Ty (usunięte przez administratora) gadasz !! Pracuję w chromie i jakoś normalnie usiąść można, nigdy nikt nie zwracał na to nawet uwagi, z resztą można znaleźć jakieś krzesło, tylko wystarczy poszukać... A to, że praca jest przy maszynie, to zazwyczaj się nie przydaje ! Co do L4 to przecież nie ma żadnych problemów, ewentualnie jak na zwolnieniu, ktoś będzie naruszał umowne warunki- to wiadomo, nie przejdzie. Daj spokój każdy może napisać negatywną opinię, ale nie krytykuj innych od razu. Polecam pracę, normalnie można pracować, wystarczy mieć chęci.

•CHROMA®•
@Mąż stanu

Co to za herezje, daj spokój @Mąż stanu

Angela
@Mąż stanu

Przecież w Chromie pracuje wiele ludzi i jakoś nie narzekają, co ty za brednie opowiadasz...

Szymon

Rzadko się wypowiadam na forach, ale czytając te bzdury we wcześniejszych postach postanowiłem się wypowiedzieć. Od razu nadmienię, że nie jestem z "rodziny" jak również nigdy nie byłem i nie jestem pracownikiem Chromy. Jestem zatrudniony w firmie która współpracuje z Chromą od kilku lat na rynku dostawców papieru o zasięgu ogólnopolskim jak i europejskim. Z drukarnią zacząłem współpracę jak miała ok. 50 pracowników. Wszyscy się znali i byli z sobą na Ty. Na pewno była to inna firma, niż dziś gdzie liczba pracowników jest już 10x większa. Firma stała się korporacją, nie ma już tej małej firmy rodzinnej. Znam tam ludzi od samego początku, często z nimi współpracuję i rozmawiam. Więc jakiś pogląd na funkcjonowanie firmy mam. Współpracuję ze wszystkimi większymi drukarniami w Polsce i kilkunastoma w Europie. Jedno mogę powiedzieć na pewno, warunki pracy jakie są w chromie plasują ją w pierwszej trójce drukarni w Polsce i zagranicy. Technologia druku - tutaj wasza firma to pionierzy w Europie! Wielu chciało by przyjechać i podpatrzeć. Nie wchodzę w stosunki międzyludzkie, ale jako obserwator mogę stwierdzić, że jest to firma XXI wieku.

Ania Wróblewska
@Szymon

Jak ktoś chce poznać firmę, to się pierw do niej powinien zatrudnić, bo warto. Chroma moim zdaniem to jest świetny producent dobrej jakości produktów. Pozdrawiam.

Tomasz

Polecam pracę w firmie, czysto, ludzie sympatyczni, ciągle coś się dzieje, jest fajnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Chroma.PL - Żary

• Jak się pracuje w Chroma.PL?

Zobacz opinie na temat firmy Chroma.PL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chroma.PL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Chroma.PL