Chroma.PL

POLECAM !

@Kamil

Dziękujemy

Aneta

Doskonała jakość produktów, dziękuję.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Chroma.PL?

Radykalista

Kierownictwo chętnie współpracuje z pracownikami, wspiera ich pomysły, oraz angażuje się w pracę. Zawsze jak miałem jakiś konkretny problem, lub sprawę, nigdy nie było problemów się dogadać, za to duży +. Dodatkowo co mogę powiedzieć, to że dobry pracownik, zawsze zostanie przyuważony, jeżeli chodzi o produkcję. Pozdrawiam.

Radykalista

Ja po nie dużym czasie pracy, zarabiam w granicach 3 tysięcy, może rewelacji nie ma, lecz nie jest źle, z kierownictwem nie miałem konfliktów. W końcu jedna z lepszych firm w okolicach.

Karol Mikołajczuk

Dobrej jakości produkty, konkurencyjne ceny, moim zdaniem warto zajrzeć na ich stronę, jest wiele nowości. Pozdrawiam :)

Firma Chroma.PL poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
#123

Ilu zmianowy system pracy w Chroma i jak zarobki?

@#123

W Chromie pracujemy od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym, w trakcie sezonu, który trwa od września do grudnia, występuje dodatkowo zmiana nocna. Zarobki są uzależnione od stanowiska, doświadczenia i kwalifikacji pracownika.

Jakie wartości są cenione w Chroma.PL?

Jesteśmy firmą, której nadrzędnym celem jest zadowolenie klienta, wyróżnia nas profesjonalizm, jakość, szybkość, skuteczność w działaniu, a zaufanie naszych klientów motywuje nas do ciągłego rozwoju. Równie ważne dla nas, jako wiodącej firmie na rynku krajowym i zagranicznym, jest zaangażowanie i rozwój naszych pracowników, bez których nie byłoby naszego sukcesu. Bezpieczeństwo, wzajemny szacunek, zaufanie, uczciwość, zdrowie, to wartości, które cenimy sobie jako Zespół - na tym statku warto wypłynąć na szerokie wody...

Ciekawa
@Chroma.PL

Super????A zarobki pracowników,też są adekwatne do zadowolenia klienta? Bardzo proszę o szczerą odpowiedź tak lub nie. Pozdrawiam

@Ciekawa

Tak

Czy pracownicy Chroma.PL chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Jana

Pewnego roku było tak, że Prezes zwołał zebranie wszystkich pracowników i namawiał aby przybyli na piknik integracyjny, bo na listach zapasowych było niewiele chętnych. Więc mamy odpowiedź

Jana
@Jana

Prostuje pomyłkę pisarska , listach zapisowych,

Mandzia
@Jana

@Jana Nie wiem skąd masz takie informacje, ja pracuje w tej firmie już jakiś czas i nie przypominam sobie takiej sytuacji. Jeśli ktoś nie chce się integrować, to po prostu nie idzie na spotkanie, po to są właśnie te listy, żeby można było zweryfikować ilość uczestników, nikt nikogo na siłę nie zmusza. Wiadomo, że są osoby, które z różnych powodów nie korzystają z takich przyjemności, ale ogólnie większość chodzi. Co roku są organizowane różnego rodzaju integracje, chętnych nie brakuje, był wyjazd do Energylandii, spotkanie w kręgielni, Dzień Dziecka w Parku Trampolin, Mikołajki, Spotkanie Świąteczne w restauracji. Oprócz tego dostajemy drożdżówki, ciepły posiłek. Widać, że szefostwo dba o pracowników, niewiele jest firm, w których tyle daje się pracownikom.

Paula

Większość pracowników korzysta z integracji w tej firmie, i do tego fajnie się bawią, widać, że załoga jest zgrana. Fajnie, że takie integracyjne spotkania są organizowane, w końcu nie samą pracą żyje człowiek, trzeba czasem się zresetować, szczególnie po trudnym okresie, jakim jest sezon...Pracuję w tej firmie od niedawna, miałam już okazję bawić się na dwóch spotkaniach integracyjnych, byłam też z dzieckiem na Mikołajkach, bardzo mi się podobało. Fajnie, że coś firma robi dla pracowników, to miłe, kiedy nie tylko się wymaga, ale też się daje...

Tak:), nasi pracownicy zawsze chętnie uczestniczą w organizowanych dla nich spotkaniach (można to zobaczyć na zdjęciach), a my mocno się staramy, aby każde spotkanie było inne..

@Jana

JANA, każde spotkanie integracyjne dla tak dużej liczby pracowników to spory wydatek (łatwy do przeliczenia), gdybyśmy musieli namawiać pracowników do uczestnictwa, z pewnością byśmy go nie ponosili.

@Paula

PAULA, Bardzo dziękujemy za przesłaną opinię oraz poświęcenie chwili na zostawienie komentarza. Miło jest czytać takie opinie od naszych pracowników. Serdecznie pozdrawiamy:)

Antyściema

Ten płatny spam jak to tu jest świetnie może budzić tylko dwa uczucia. Zażenowanie i politowanie. Aż szkoda słów na to, że firma tak dalece nie ma nic do zaoferowania i fatalne warunki, że musiała się do tego uciec.(usunięte przez administratora)

mojaopinia

Pracuję już dłuższy czas, moim zdaniem praca warta uwagi, zaangażowanie pracodawcy w stosunku do pracowników jest mocno widoczne, ludzie pracują z chęcią i z uśmiechem na twarzy, pracownicy doceniają starania kadr, odzwierciedleniem jest chęć pracy przez wielu stałych pracowników, oraz tych nowych.

Natalia
@mojaopinia

Ale się podlizujesz hehe =] Wszyscy wiedzą jak jest w takich firmach, raz dobrze, raz źle.. :) Bądź co bądź, pewnie wiele osób zna się tam dobrze, i są jak rodzina, w to nie wątpię.

Logiczny
@Natalia

Trzeba tam kogoś lepszego od pr. Aż kłuje w oczy ten dziwny język i nowomowa. Nikt w branży tak nie mówi, tym bardziej nikt z pracowników. Opinie wyglądają jakby pójść do adwokata i w przegranej sprawie rzucić mu dużo pieniędzy i powiedzieć że ma działać. No i coś tam na siłę napisze...

Firma to tragedia

Zdecydowanie nie polecam. Od miesiąca już w firmie nie pracuje i powstrzymałem się od wystawienia opinii tuż po zwolnieniu, żeby to sobie jeszcze raz wszystko przemyśleć. Zacznijmy od rozmowy kwalifikacyjnej z (usunięte przez administratora), która była bardzo szybka i pozytywna(usunięte przez administratora) Kierowników też sie sporo porobiło i są to niekiedy ludzi z przypadku lub obsadzeni po znajomości. Co gorsza owi wykwalifikowani kierownicy nie uzgadniają za sobą wszystkiego i można w ciągu jednego dnia dostać zupełnie różne wytyczne i idzie zwariować, bo nikt nie wie, co w końcu i jak robić. Od pierwszego dnia słyszałem tylko złe opinię i zobaczyłem na własne oczy jak zabierane są premie tak niesprawiedliwie, że aż boli w sercu.(usunięte przez administratora) Dalej w biurze mamy choćby dział związany z kontaktem z klientem i jest tam tak samo toksycznie. Podobnie w dziale rekrutacji. W szczegóły się zagłębiac nie będę, ponieważ też nie miałem okazji mieć z nimi więcej kontaktu. Idziemy dalej na produkcję. Tam się zaczyna zabawa. Skupię się na cyfrze, bo tylko tam byłem poza biurem. Także, na druku cyfrowym mamy dwóch brygadzistów na dwie zmiany. Sa to osoby sprawujące piecze nad resztą pracowników zmiany. (usunięte przez administratora) Mam wrażenie, że są tam nie dla bezpieczeństwa, ale tylko po to, by cię na czymś przyłapać i ci za to zabrać z premii. (usunięte przez administratora) Co jeszcze zauważyłem to to, że firma mówi jak chce się rozwijać i zatrudnia nowych poracowników, ale to jest haczyk, ponieważ dramatyczna większość z nich nawet nie ma szansy przepracować okresu próbnego, bo są zwalniani. I wiecie co im się mówi? Że to ich wina, bo " nie umieją pracować i to nie jest to czego szukamy" przyczym tacy ludzie nawet nie skończyli się uczyć a nawet nie zaczęli samodzielnie pracować. (usunięte przez administratora)Ich decyzje w ogóle nie są przemyślane. Na produkcji też w kółko brakuje papieru,co jest nie do pomyślenia. Każą docinać z innych formatów a potem taki papier jest juz wymiętolony i pozaginany na rogach, co powoduje zacinanie się w maszynie. A jak sie zacina, to znaczy, że spada ci produktywność, co znaczy, że nie zobaczysz swojej premii. Świetna logika(usunięte przez administratora) Niektórzy są zadowoleni z zarobków, ciężko pracuja i mają sie dobrz(usunięte przez administratora) Wszyscy biali rycerze, którzy chronią firmę, powinni sobie to jeszcze raz przemyślec, bo to, że się jest przy korycie nie znaczy, że w firmie dobrze się dzieje, a to że jest źle i tylko coraz gorzej, to wszyscy racjonalni ludzi są w stanie zauwyżyć.(usunięte przez administratora)

Firma to tragedia
@Firma to tragedia

Szkoda, że moja opinia została tak ocenzurowana mimo iż sam już ja wcześniej pozmieniałem by nie zawierała nazwisk ani danych personalnych. Praktycznie kluczowe zdania zostały podsuwane, co zmienia wydźwięk mojej opinii na neutralny a nie szczerze negatywny. Pisałem choćby o k13r0wn1ku druku, który jest na prawdę, NAPRAWDĘ nieprzyjemny (żeby nie pisać gorszych słów bo przecież cenzura). Generalnie, im bliżej koryta tym gorsi ludzie. Jeszcze raz nie polecam. Szczerze.

onirtruen

Drukarnia chroma, jest to efekt ciężkiej pracy wielu ludzi, świetne zarządzanie działaniami firmy, umożliwia progresywny rozwój na rynku, oraz realizację dalszych inwestycji. Praca jest w wielu gałęziach firmy, można znaleźć coś dla siebie. Działalność stworzona oraz tworzona przez ludzi ambitnych, oraz dążących do celu, z coraz to większym apetytem finansowym. Polecam.

@onirtruen

W którym dziale pracujesz? Jak sam napisałeś, możliwości zatrudnienia jest tutaj sporo - https://www.chroma.pl/pl/static/oferty-pracy/jobs. Może w innych działach w Chroma sytuacja wygląda nieco inaczej? Dlatego też pytam.

onirtruen
@Renata

Nie chcę pisać o swoim dziale, jednak chciałbym wspomnieć o tym, że jestem już w firmie sporo lat, znamy się wszyscy, działamy wspólnie, na innych działach są też ludzie, których można spotkać na terenie firmy, opinie mamy względnie dobre, wiadomo- praca trzeba marudzić trochę, ale to nasz wspólny interes działać oraz się wspierać. Nie wiem dokładnie, czy teraz na wszystkie działy jest rekrutacja, ale warto spróbować rekrutować, warto wysłać dobry list motywacyjny, co istotnie zachęci do współpracy. Pozdrawiam.

@onirtruen

List można wysłać, ale nie trzeba, na stanowiska produkcyjne, jest to często zbędne.

@Piotr

@Piotr Rzadko można się spotkać z tyloma pozytywnymi opiniami na temat jednego pracodawcy. A czy Chroma.PL w swoich warunkach zatrudnienia ma do zaoferowania jakieś benefity? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Sylwia
@Renata

Cześć Renatko, na wstępie wyjaśnię pozytywne opinie, z tego co słyszałam, jest to spowodowane ówczesnymi wydarzeniami, powstał związek, ludzie chcieli strajkować, szefowi było bardzo smutno, nie miał ochoty wspierać rozwoju firmy, przez jakiś czas, wiele osób chciało pocieszyć szefa, i napisali coś pozytywnego od siebie. Oczywiście ludzie co stworzyli związek, nie chcieli źle, ale byli mocno poruszeni złymi stosunkami zarządu z pracownikami, przykładowo sformułowania typu- ''zarobki, to tylko dobra wola zarządu'', mocno irytowały profesjonalnych operatorów maszyn i nie ma się co dziwić. Co do benefitów, na start nie ma tragedii, po czasie nabywa się doświadczenia, oraz można więcej dać od siebie, a tym samym otrzymać- teoretycznie.

@Sylwia

Dzięki, że poświęciłaś swój czas i odpowiedziałaś na moje pytanie. Jednak pytałam o te benefity z myślą, że otrzymam konkretną odpowiedź. Więc dopytam Cię dokładniej - jest prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy lub szkolenia?

Sylwia
@Renata

Nie ma sprawy, pomoc dla innych ludzi, sprawia mi ogromną przyjemność. Odpowiadając na Twoje pytania, w sprawie opieki medycznej, niestety nie będę w stanie udzielić Ci informacji, ponieważ sama nigdy nie korzystałam z takich opcji, myślę że pracodawca należycie podchodzi do takich spraw, gdyż zdrowie i bezpieczeństwo zawsze stawiają na pierwszym miejscu, jednak praca nie jest niebezpieczna, ani szkodliwa dla zdrowia, ewentualnie przemęczenie może czasem złapać. Pakiet sportowy jest zapewniony- karta ''multisport'', pracodawca czasem zapewnia dodatkowe atrakcje, sportowe, wypoczynkowe, również dla dzieci pracowników, bo przecież oni dają nam w życiu najwięcej szczęścia. W sprawie szkoleń mogę powiedzieć tyle, jeśli jesteś osobą zaangażowaną, często uczysz się większość samodzielnie, bez problemów, oczywiście niezbędne szkolenia są zapewnione w wysokich standardach, dodatkowo jeśli jakiś pracownik potrzebuje wsparcia, zawsze może wystąpić z taką prośbą do przełożonych, myślę że udzielą pomocy, oraz odpowiednich informacji. Pozdrawiam serdecznie- Sylwia.

@Sylwia

Jest prywatna opieka medyczna, chroma współpracuje z firmami ubezpieczeniowymi, pracownik wybiera pakiet, niestety nie jest to dofinansowywane przez pracodawcę, jednak nie kosztuje to sporo, a warto zakupić, bezpieczeństwo to podstawa!

@Janek

Mnie to wyszło grosze, a mam dobry pakiet. a na hali produkcyjnej jest zapewniony sprzęt medyczny: plastry, bandaże, dodatkowe przedmioty pierwszej potrzeby pomocy zdrowiu.

Półpasiec
@Renata

Rzadko, ponieważ po prostu tę opinie są najwyrazniej kupione i jest to kryptomarketing. Nagle jedna z najbardziej negatywnie ocenianych firm w mieście stała się ostoją wszystkiego co dobre. Aż żal, że trzeba się uciekać do takich manipulacji, żeby przyciągnąć frajerów do roboty.

Dawno to mówiłem
@Półpasiec

Aż kłuje w oczy . Panie Krzyśku tak się gada w Warszawce. Trzeba te opinie bardziej lokalnym językiem bo są jeszcze mniej wiarygodne niż ich treść

Kaja

Dzień dobry, Obecnie trwa rekrutacja na stanowisko Dyrektora HR, czy możecie Państwo podpowiedzieć czy szukają na to stanowisko kobiety czy mężczyzny? Ogłoszenie wisi w internecie już dosyć długo i zastanawiam się gdzie jest haczyk? Pozdrawiam

Petr
@Kaja

Sytuacja jest tak napięta, że większe spowolnienie gospodarcze, widoczne już u naszych sąsiadów, wykłada firmę. Beneficjent koniunktury stanie się forpocztą kryzysu. Zaczniesz szukać nowej pracy gdy cała reszta będzie się szykowała do ograniczania zatrudnienia? Sama oceń.

Renata

Pomimo tego, że możesz czuć się pokrzywdzony przez kierownictwo to pamiętaj, że wyzywanie ludzi na forum niczego nie zmieni. W jaki sposób objawiały się Twoje problemy z szefem?

Nina

Wybory pokazały nam totalny brak umiejętności myślenia społeczeństwa, głosy oddane na PIS, są głosami utraconymi, takie decyzje, będą miały wpływ nie tylko na nas, ale i na nasze dzieci !!! Rząd NIC nam nie daje, wszystko jest z NASZYCH pieniędzy... Ludzie są ogłupieni, przykro jest mi jest tak pisać, ale taka jest niestety prawda... Nasz piękny kraj będzie wyprzedawany, i to na dodatek po promocyjnych cenach...

Arek
@Nina

To po co bierzesz 500+, po co bierzesz bonusy !! To jest tylko ich dobra wola, że dają takie atrakcyjne bonusy !! TYLKO DOBRA WOLA..

@Nina

Rozumiem Twoją frustrację, jednak GoWork służy do wymiany opinii o pracodawcach a nie poglądów politycznych. Pracujesz w ogóle w Chroma? Jeśli tak to jak oceniasz możliwości zarobkowe? Dziękuję!

Nina
@Renata

Pracuję 15 lat w Chroma, wiec nie mów co mam pisać.. Wiem doskonale, do czego służy GoWork, ale warunki pracy są mocno zależne również od polityki. Tylko KONFEDERACJA!, mają już sporo głosów, spora część społeczeństwa im zaufała, ja również.

@Nina

Już i tak po fakcie, nie będę się z wami kłócić, ale ja osobiście zagłosowałem na całkowicie inną partię, nie wymienionej powyżej. Z resztą- Renata ma rację, po co te spory polityczne i ciągły hejt, oglądnijcie sobie Bogusława L, wprowadzili teraz 3 zmiany na GoWork, zawsze wszędzie czytamy jakiś hejt, nie wiem po co, siedzą przed komputerem i wypisują brednie!

Opinia

Chroma to jest fajna firma, ale... sef to jest zwykły buc, nienawidzę tego człowieka, nie szanuje ludzi, nie ma poszanowania do pracy, mści się na ludziach, kombinuje, jest to typowy Janusz Tracz, chociaż nawet tak tego człowieka nie można opisać. Powinni się wszyscy pozwalniać i nie robić pieniędzy dla tego zasranego lewaka i tyle. To jest moja szczera opinia.

IREK

Ja tak samo, podpinam się pod pytaniem.

Beata

Witam, czy mógłby ktoś napisać konkretnie jakie są zarobki do ręki, jaki system pracy, czy praca jest również w nocy.

Witam, czy jest teraz może prowadzona rekrutacja na stanowisko operatora ? zastanawiam się mocno nad współpracą. Jakie mam szanse na dostanie się, czy zarobki są OK ? pozdrawiam.

Czy firma Chroma.PL w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Janek

Tak, pracodawca w całości opłaca szkolenia pracowników.

karton

Praca jest spoko, polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Chroma.PL - Żary

• Jak się pracuje w Chroma.PL?

Zobacz opinie na temat firmy Chroma.PL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chroma.PL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Chroma.PL