Opinie o Chroma.PL

Czy Chroma.PL zapewnia kartę multisportu?

Oczywiście, wszystko masz w benefitach.

Kamil

Wielu znajomych polecało się tam zatrudnić, spróbowałem, było warto. Doceniamy pracę prezesa, bo zrobił wiele, dla nas wszystkich. W firmie panuje duży ład i porządek, wszyscy się dogadują, są radośni i uśmiechnięci, od samego rana. Pozdrawiam Kamil.

@Kamil

Najlepszy moment był na zebraniu w piątek, prezes przyszedł wtedy, stanął przed publicznością, chwilę pomyślał, wyciągnął portfel z kieszeni, powiedział że wszyscy idziemy do domu, a on nam za to zapłaci. Ludzie byli w szoku, jedna kobieta prawie zemdlała z emocji, reakcje były różne, jak różni są nasi ludzie.

@Kamil

Najlepszy moment był na zebraniu w piątek, prezes wtedy przyszedł, stanął przed publicznością, chwilę pomyślał, wyciągnął portfel z kieszeni i powiedział, że wszyscy idziemy do domu, a on nam za to zapłaci. Ludzie byli w szoku, jedna kobieta prawie zemdlała z emocji, podobno ma tak być już w każdy piątek, chętnych nie brakuje do pracy, a firma rozwija się prężnie.

I I I

Polecam współpracę.

Anżylika

A mnie się bardzo podoba, mam bardzo zadbane stanowisko pracy, wiele nowych wyzwań i sukcesów.

Jacek
@Anżylika

Ile już tu pracujesz? Co to za wyzwania i sukcesy? Bardzo ogólnikowo to brzmi, wyjaśnisz?

Olaf
@Jacek

Praca w tej firmie to już jest duży sukces i przywilej ! Myślę, że dziewczynie chodziło o sam fakt ustawienia lini produkcyjnej.

Firma Chroma.PL poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Jaro

Dziękuję firmie Croma za wszystko polecam gorąco współpracę.

Sebastian B

Atrakcyjne warunki pracy, dobra płaca, praca 4 dni w tygodniu, czego chcieć więcej...

Iga
@Sebastian B

Potwierdzam.

Elżbieta
@Iga

Ale to na każdym stanowisku jest praca 4 dni w tygodniu? Czy to jakoś nie przeszkadza w realizacji zamówień od klientów?

@Elżbieta

W branży reklamowej dzień wolny i do tego piątek?! Za dużo tarcz drukarnia łyknęła i teraz może brać udział w NWO. Jestem klientem i moim klientom, których obsługuje Drukarnia Chroma jest przez to trudno. Daleko nie trzeba szukać. Przeszła Chromie i mi całkiem miła robota bo jutro wolne... A byłoby 10 000 A3 łamane do A4 w expresie...

dobragrafika

Mam pociągnąć temat dalej?! Taki rodzaj odpowiedzi chyba raczej nie przystoi?! Chętnych jak widzę jest dużo na jedno miejsce...

dobragrafika

Mam pociągnąć temat dalej?! Taka forma odpowiedzi jakoś nie bardzo mi leży a na pewno nie idzie w zgodzie ze standardami firmy. Jak widać jest spore zainteresowanie o każde wolne miejsce pracy...

Pracownicy
@dobragrafika

Bardzo dużo. Nie dlatego, że za dużo tarcz drukarnia łyknęła i teraz może brać udział w NWO, tylko jest porządną firmą, która zdaje sobie sprawę, że pracownik wypoczęty jest bardziej efektywny.

Elżbieta
@Pracownicy

A jakos uwzględniacie ten wolny piątek w terminach realizacji?

ryba

Witam, firma Chroma jest jedną z tych, w których etapy produkcyjne są mocno rozbudowane, dopiero wiele gałęzi procesowych, umożliwia stworzenie doskonałej jakości produktów. Staranne zarządzanie firmą przez sztab specjalistów daje swoje efekty. We współczesnych czasach, wiele klientów jest bardzo wymagających, chcą otrzymać coś innego, jakąś innowację, dlatego sięgają do swojej wyobraźni, projektując swoją wizję, którą mogą przeobrazić w rzeczywistość. Zawsze zastanawiało mnie, co będzie następne w technologii druku, ponieważ gotowe wyroby często można nazwać ideałem, nie wiem, co można tu zrobić jeszcze lepiej. Pozdrawiam.

@ryba

Wow! Bardzo dziękujemy za wnikliwą analizę Nie ma nic przyjemniejszego niż bycie docenianym przez naszych pracowników i Klientów, pozdrawiamy serdecznie

ryba
@Chroma.PL

Nie ma sprawy, dziękuję za odpowiedź ! Pozdrawiam.

cynamon

nieźle to opisałeś

Brawo!

Stanisław C

Racja !

Marcin Wieczorek

Witam, nasza firma od lat kupuje wiele produktów z Chromy, wykonanie bardzo dobre, terminowość utrzymywana, wszelkie niedopatrzenia i błędy szybko można skonsultować z działem obsługi klienta, oraz otrzymać ekspresową odpowiedź. Nigdy się nie zawiedliśmy na was. Polecam Marcin Wieczorek.

@Marcin Wieczorek

Szybko / Tanio / Bezpiecznie

Stanisław C
@Iza

Oraz profesjonalnie.

Witam, czy ogłoszenia podane na stronie internetowej chroma\ praca są aktualne? Widnieją już z miesiąc.. zostało przesłane CV i wciąż cisza.

Janek
@Kandydat

Jeśli długo już czekasz, oznacza to brak chęci współpracy, po prostu nie dostałeś się, wymagania są duże, a zespół mocno ograniczony, zostają tylko najlepsi.

Kandydat 2
@Janek

Kulturalnie było by odpowiedzieć, a nie olewać.

@Kandydat

Dzień dobry, Strona jest aktualizowana, wszystkie zgłoszone aplikacje są na bieżąco weryfikowane. Kontaktujemy się z każdym zainteresowanym kandydatem.

zespół
@Janek

Sam jesteś ograniczony!!!

Papa
@Kandydat

Te ogłoszenia to ściema. Wysłało kilku znajomych. Sam wysyłałem kilka razy, a odzewu brak.

@Chroma.PL

Minął ponad miesiąc od mojej aplikacji i do tej pory nie otrzymałam żadnej informacji zwrotnej, więc to nieprawda.

@.

Dzień dobry, każdy kandydat, który złoży swoją aplikację na podany w ogłoszeniu adres email, otrzymuje informację zwrotną. Zachęcamy do bieżącego monitorowania swojej skrzynki mailowej. Serdecznie pozdrawiamy i życzymy miłego dnia.

Sebastian B
@.

Kolega wyżej pisał:- Jeśli brak odzewu, nie dostałeś się...

Iwo

Witam!Ile zmian jest w zakładzie?

Ela
@Iwo

Hej, u nas na dziale są dwie, czasem zdarzają się nocki.

Honorata
@Ela

czasem - czyli jak często ? i są one obowiązkowe ?

Turkus

Jak tam, udało się wprowadzić?....sielska atmosfera już we wszystkich działach? Wszyscy dbają o dobro całego kolektywu?

Mikołaj

Cześć, zatrudniłem się w Chroma, przeszło 3 lata temu, niebywałe jak ten czas szybko zleciał, praca jest ciekawa, mogę z czystym sumieniem polecić pracodawcę, można wiele osiągnąć, wspólnie dążąc do perspektywicznych celów.

@Mikołaj

Mi zleciało 2 lata, świetnie wspominam ten czas, było też wiele imprez.

@8977

Bardzo nam miło, dziękujemy

Igor
@Mikołaj

Polecam również.

picsa

Dobra jakość konkurencyjne ceny i terminy. Poleciłem ich swoim partnerom biznesowym i też nie słyszałem o problemach. Ocena: dobry + (ten plus za kawę, którą zostałem poczęstowany, gdy musiałem chwilę czekać na zlecenie.

Maja
@picsa

Ja dostałam herbatkę..

Radosław Kaczmarski

Firma godna zaufania, moje kalendaria zostały przygotowane według moich oczekiwań.

Maja
@Radosław Kaczmarski

Witam, moje również są gotowe.. Polecam.

token

Ja z początku miałem mieszane uczucia, ale po zakupie pierwszych produktów z Chroma, mocno się zaskoczyłem, teraz często coś tam zamawiamy, jeszcze nie mieliśmy nigdy przykrych niespodzianek.

@token

Ja również mam pełne zaufanie dla tego producenta.

Aneta

Pracuję od niedawna, podoba mi się to, że zawsze są jakieś niespodzianki przygotowane, na stołówce pączki, jabłka.

Miś
@Aneta

Aneta, Twoje informacje są bardzo pomocne, zamierzam rekrutować niedługo. :)

Szymon
@Aneta

Dzięki za informację

Adrian

Cześć Wam ! Pracuję w firmie przeszło 2 lata, mogę potwierdzić rzetelność pracodawcy, warunki pracy na dobrym poziomie, wiele imprez, niespodzianek. Zarobki, z czasem rosną, wraz z nabywanym doświadczeniem, wypłata jest rozliczana terminowo. Całościowo oceniając, daję ★★★★. Polecam.

@Adrian

Adrian, zachęciłeś mnie, idę jutro zanosić papiery chyba. Pozdrawiam Piotr.

Szymon
@Adrian

Mnie też przekonałeś.

Jedna z lepszych firm w których pracowałem, nie wiem jak jest teraz.

Dziękujemy za opinię.

Iza

Teraz jest też ok, my nie narzekamy..

Jagoda Szymańska

☛ ★ ★ ★ ★ ★ ☚ Pracuję i nie narzekam, wiadomo, zawsze zdarzają się jakieś klopsy, ale firma radzi sobie świetnie z wszystkimi sprawami, jak dla mnie ludzie czasem lubią przesadzić, pod wpływem emocji zachowują się w sposób zwariowany i nieracjonalny. Nauczmy się żyć w zgodzie i wybaczać... :) Osobiście oceniam pracę oraz sklep internetowy na mocne 5. Powiem szczerze, firma poprawiła się dość mocno od kilku miesięcy, wszystko jest lepiej zorganizowane, produkty jadą do klienta najlepszej jakości, etapy produkcji mają w sobie punkty kontrolne. Nikt mi nie płaci za pisanie dobrej opinii ani nikt ode mnie tego nie wymaga, ale z chęcią to zrobię, ponieważ produkty są na medal !! Polecam, a w sprawie pracy, zachęcam do zapoznania się z ofertą, szukają nowych osób.

nick
@Jagoda Szymańska

Jagoda, jesteś mega pozytywną osobą, świetnie opisałaś aspekty pracy w firmie, oraz te wady, przedstawione jako przedmiot konstruktywnej krytyki, ja pracuję 7 lat, i POLECAM.

Natalia

Jestem zainteresowana.

Kinia
@Natalia

Ja również. :)

Jagoda masz rację!

Robert

Wysoka jakość produktów, konkurencyjne ceny, polecam.

@Robert

Dziękujemy

Jarek
@Robert

Potwierdzam, wczoraj dotarło zamówienie, wszystko zgodnie z wytycznymi.

Tymon
@Jarek

Składam pełną rekomendację.

Zostaw merytoryczną opinię o Chroma.PL - Żary

• Jak się pracuje w Chroma.PL?

Zobacz opinie na temat firmy Chroma.PL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chroma.PL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!