Opinie o Zamek Dubiecko w Dubiecko

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Zamek Dubiecko. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zamek Dubiecko o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zamek Dubiecko w Dubiecko

Lola Nowy wpis

Witam,jakie są godziny pracy pokojówek i jakie można otrzymać wynagrodzenie?Pozdrawiam

Mateusz Nowy wpis

Macie dużo gości podczas pandemii? Nie potrzebujecie kogoś do pomocy?

Anka Nowy wpis

Ile zarabia się tutaj jako kelner na wesela, przyjęcia?

Marta Nowy wpis

Czy ktoś może wyrazić opine jak sie w Dubiecku w resteuracji pracuje?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Zamek Dubiecko? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Oleńka

Uwagi klientów warto kierować do firmy natomiast to jest forum pracownicze!

krupix

Nie polecam wesela w tym miejscu. Obsługa pozostawia wiele do życzenia. Kelnerzy pracują tam chyba za karę. Na stołach brakowało nawet wody. Koszty ogromne, a rozczarowanie jeszcze większe...

Wybrałam się dziś z mężem do zamku na obiad, ponieważ kolega bardzo polecał mi tam kuchnie. Hmmm powiem tak- nic specjalnego. Jechaliśmy 50km żeby stać przez 15 min czekając aż kelnerka sprzątanie stolik, poczym zniecierpliwieni czekaniem usiedli sny przy jednym z nich I sami poprzestawialismy stos naczyń I szkła na jedną część stolika. W końcu doczekaliśmy się obsługi, która nie powiadomiła nas o ofercie obiadu rodzinnego, nie dostaliśmy jak większość stolików przystawki od szefa kuchni a herbata... no Oz tylko kolor pozwalał myśleć że to herbata. Comber z sarny, który zamówiłam (56zl) medium był totalnie well done, a co ciekawe praktycznie zimny podobnie jak grzyby.... z całego dania ziemniaki były pyszne I gorące. Nie to co mojego męża, który zamówił pstrąga. Ryba była bardzo dobra ale ziemniaki niedosmazone I chłodne. To co szef nazywa sufletem czekoladowym to tzw chocolate fondant. Było bardzo dobre, ale czemu nazywać coś czym nie jest? Jestem pewna, że kucharz wie jak sufletem wygląda. No cóż 150zl za dwa dania główne I deser, ciepłe napoje I sok. Mielismy nieodparte wrażenie, że obsługa była wyłącznie dla starszego (wyglądającego na bogatsze) towarzystwo. A szkoda, bo ja bardzo cenię sobie dobra obsługę I dobre jedzenie mimo młodego wieku. Cóż, widok z patio piękny ale szczerze polecam Oranżerię w Rzeszowie. Tam bez względu na wiek, wygląd czy grubość portfela dostaniecie to co stolik obok, zjecie pyszne dania podane przez niesamowicie profesjonalną obsługę.

admin

Jeden komentarz może wszystko zmienić. Wyraź swoją opinię o firmie Zamek Dubiecko i pokaż osom szukającym w niej pracy jakim jest pracodawcą.

Zostaw merytoryczną opinię o Zamek Dubiecko - Dubiecko

Zamek Dubiecko